Як зробити гарний пучок із волосся

% Diana74, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� ����� �� �����
% На довгому волоссі можна зробити практично будь-яку зачіску. Пучок - це універсальний варіант, який не зажадає для виконання багато часу і істотних витрат. Тим більше, що подібні зачіски зараз дуже актуальні. При формуванні пучка з волосся всі пасма збираються вгору, скручуються і закріплюються шпильками або гумками.
% Статті за темою «Як зробити гарний пучок із волосся» %
Як зробити гарний пучок із волосся
% Як зробити пучок із волосся %
Як зробити гарний пучок із волосся
% Як зробити гарний пучок на голові %
Як зробити гарний пучок із волосся
% Як зробити пучок з довгого волосся %
Як зробити гарний пучок із волосся
% Як зробити модний пучок із волосся %
% Розділіть волосся на 4-5 секторів. На кожному секторі зберіть пасма в хвіст і закрутіть їх в щільний джгут таким чином, щоб вийшли візерунки і петлі, схожі на каракуль. Одержаний пучок зафіксуйте за допомогою шпильок і невидимок.%

Дуже красиво виглядає зачіска з декількох пучків на голові. Для її створення все волосся розділіть на невеликі пасма товщиною близько 2 см, кожну з яких скрутіть в нещільний джгут і зав'яжіть 2-3 вузла. Для того щоб вузли міцно трималися і не розв'язувалися, закріпіть їх нитками, колір яких збігається з кольором волосся, і зафіксуйте лаком.

На сьогоднішній день є найбільш актуальний і модний варіант пучка. Для його формування волосся розчешіть, зберіть у хвіст на потилиці і скрутіть в щільний джгут. Отриманий джгут закріпіть шпильками.

Пучок з обідками прекрасно підійде для особливих випадків. Нанесіть на волосся будь фіксуючий засіб для укладання, випрямити їх за допомогою фена і круглої щітки. Зберіть пасма в кінський хвіст, але не дуже щільний. При цьому ослабте пальцями натяг спереду. З хвостика зробіть вільний пучок і закріпіть його невидимками і шпильками. Візьміть два обідка. Один надіньте на голову на відстані близько 4 см від лінії росту волосся. Другий ободок розташуйте на відстані 5 см від першого. Візьміть лак для волосся і збризніть зачіску.

Пучок можна зробити і з кучерів. Візьміть піну для укладки і нанесіть по всій довжині вологих волосся. Випряміть локони за допомогою фена і круглої гребінця. Візьміть щипці і оберніть пасма навколо них, що не затискаючи, при цьому, самі щипці. Отримані локони зберіть у вільний хвіст і скріпіть гумкою. Пропускаючи волосся останній раз через гумку, залиште їх провисати у вигляді петлі. Потім петлю оберніть навколо гумки. Готову зачіску зафіксуйте шпильками.

Теги: волосся, хвіст, ободок, вільний

Як роблять штучні дреди

��� ������ ������������� �����
% Дреди вважаються найдавнішою зачіскою у світі. Назва «дредлокс», що в перекладі означає моторошні страхітливі локони, виникло на Ямайці, коли шокують публіку, сплутався волосся стали популярні у однієї з народностей.
% Статті за темою «Як роблять штучні дреди» %
Як роблять штучні дреди
% Як робити дреди %
Як роблять штучні дреди
% Як плести дреди з канекалон %
Як роблять штучні дреди
% Як подплетать дреди %
Як роблять штучні дреди
% Як зняти дреди %

Багато хто вважає дреди африканської зачіскою, хоча вони користувалися популярністю і в інших країнах. Зараз таку зачіску можна зробити в будь-якому салоні краси. Натуральні дреди роблять зі свого волосся, але їх неможливо буде розплести. Якщо така зачіска набридла, її можна тільки обрізати.

Щоб спорудити собі дреди без шкоди для свого волосся, використовують синтетичне волокно канекалон. Якщо ви хочете поносити таку зачіску не довго, то штучні дреди найкращий вихід з положення. Крім того під ними можна заховати свої невдало забарвлені або зіпсовані хімічною завивкою волосся. А ще це ідеальний варіант для власниць короткого волосся - навіть 5 см буде достатньо для створення зачіски.

Процес створення штучних дреди являє собою начесиваніе пасом зі штучного волосся, які потім вплітаються у власні. Канікалон дуже легкий матеріал, тому носити таку зачіску не буде буде важко. Хоча все залежить від довжини штучних дреди. Якщо у вас тонкі і ослаблені волосся, то не варто навантажувати їх, інакше під вагою вони почнуть «обриватися». Якщо у вас довжина волосся більше 20 см, то можна використати інший спосіб створення дреди. Ваше волосся заплітають у косу, яка зверху обмотується штучним волокном.

Штучні дреди ще хороші тим, що їх можна зробити будь-якого кольору, залежно від вплітаються канікалона. Догляд за такою зачіскою дуже простий. Достатньо раз на тиждень помити голову розведеним водою шампунем. Не рекомендується сушити штучне волосся феном. Носити таку зачіску можна близько шести місяців, коригуючи при отрастании волосся.

Як зробити дреди, ви тепер знаєте. І якщо ви готові так кардинально змінити свій образ, то експериментуйте з задоволенням.

Теги: дред

Як підняти чубок

% Diana74, автор JustLady. % % %
��� ������� �����
% За допомогою красиво покладеної чубчика можна з повсякденного зачіски створити яскраве і оригінальне доповнення свого іміджу, акцентувати увагу оточуючих на достоїнствах своєї зовнішності і макіяжу. Є декілька популярних і вдалих способів підняти чубок і оживити вигляд, зробити зачіску більш пишною і об'ємною.
% Статті за темою «Як підняти чубок» %
Як підняти чубок
% Доброю зачіски повинно бути багато! Вибираємо об'ємну чубок %
Як підняти чубок
% Як поставити чубок %
Як підняти чубок
% Як красиво заколювати чубок %
Як підняти чубок
% Як начесать чубок %
% За допомогою об'ємної чубчика можна вигідно підкреслити як довге волосся, так і коротку стрижку, слабкі і тонкі пасма візуально зробити густіше і красивіше.%

Тип чубчика звичайно варіюється, залежно від форми обличчя. Відкоригувати низький і вузький лоб допоможе глибока густа чубчик, а довга, опущена нижче брів, буде акцентувати увагу на очах, відволікаючи від великого носа.

При дрібних рисах обличчя добре підійде асиметрична зачесане набік чубчик. Власницям важких і густого волосся слід робити филировку і віддавати перевагу градуйованим стрижкам, які додадуть зачісці легкість і збережуть об'єм.

В якості яскравого прикладу модних укладок об'ємної чубчика виступають різні стилі ретро-укладок. Можна зібрати волосся на потилиці в пучок, начесать чубок вперед і трохи завити її щипцями, щоб вона набула форм помітного локона.

Також добре виглядають волосся, завиті на великі бігуді і попередньо оброблені укладальної пінкою. Після зняття бігуді отримані локони слід розчесати і укласти чубок за допомогою пінки, при цьому розчісуючи її попишнее і зачесати набік.

Незвично і неформально виглядає об'ємний, по всій довжині волосся начісування, який при плавному переході в чубок фіксується гелем.

Густу і довгу чубок модно укладати в стилі «Помпадур». Для цього необхідно вимите волосся обробити мусом для укладання і виділити ділянку волосся квадратної форми від чола до маківки. Закріпити цю ділянку шпилькою і висушити пасма за допомогою круглої щітки. Далі зняти шпильку і розділити виділену пасмо на 3 паралельних горизонтальних шару. Кожен з них окремо намотати на круглу щітку і висушити, піднімаючи від коренів до кінчиків. Скроневі пасма заколоти шпильками, зачесати їх назад. За допомогою дрібної гребінця зробити начісування на чубку і скропити її лаком для фіксації.

Теги: начісування