Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору

% Weronikka М., автор JustLady. % % %
������ ������� ��� �������� �����: ������� ������
% Короткі стрижки знову входять в моду. Швидше за все, кожна жінка хоч раз у житті замислювалася про те, щоб підстригтися коротко. Однак розлучитися з довгим волоссям не просто - це сміливе рішення. І приймати його треба, зваживши всі за і проти. Чим же гарні такі стрижки, і які правила вибору існують для них?
% Статті за темою «Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору» %
Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору
% Модні стрижки 2011 %
Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору
% Модні чоловічі стрижки Нью-Йорка %
Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору
% Модні стрижки зими 2012 %
Модні стрижки для короткого волосся: правила вибору
% Стрижки з косою чубчиком - для сміливих енергійних дівчат %

На короткому волоссі можна створити дуже цікаві, стильні і яскраві зачіски. Важливо вибрати саме ту модель, яка підкреслить головні достоїнства своєї власниці, зробить образ цікавим і допоможе виправити окремі дефекти зовнішності.

Якщо у вас вузьке і витягнуте обличчя, то вибирайте зачіску, яка має обсяг у щік. Це дозволить візуально зробити обличчя більш круглим. А звузити занадто широке обличчя зможуть прямі пасма, частково закривають шию і доходять до кута нижньої щелепи.

Власницям квадратного підборіддя піде стрижка трохи довше вух. Довгий ніс можна візуально зменшити за допомогою пишної чубчика.

Якщо підборіддя занадто малий, то доречна рвана чолка і пасма, що спускаються до задньої частини шиї. Пишна чубчик довжиною трохи нижче брів замаскує низький лоб.

Буває, що голова має не надто гарну форму. Тоді варто задуматися про зачіску, яка має обсяг на потилиці. Оптимальний такий вибір і тоді, коли шия занадто коротке.

Обережними повинні бути господині кучерявого волосся. Якщо волосся в'ється сильно, то може виникнути ефект кульбаби.

Не варто коротко стригтися тим жінкам, чиє обличчя має квадратну форму - це ще сильніше утяжелит обличчя. При гострому підборідді і широкому лобі відмінно підходить стрижка шапочкою.

Коротке волосся можуть виглядати дуже романтично. Наприклад, можна трохи загорнути кінчики волосся назовні за допомогою щипців і зафіксувати за допомогою лаку. Стильно виглядає бічний проділ і пасма, закріплені красивою шпилькою. Багато дівчат люблять тонкі обручі, які надають пустотливий вигляд.

Аксесуари для волосся взагалі дуже гарні для короткої стрижки. Використання різноманітних шпильок, обідків, пов'язок, декоративних гребенів, прикрас у вигляді квітів, легких головних уборів надають жіночність і шарм.

Теги: волосся, стрижка, вибір, перевага

Уроки домашнього перукаря

% Suzanna, автор JustLady. % % %
����� ��������� �����������
% Не завжди є можливість відправитися до перукаря, а виглядати красиво хочеться постійно. Зробити стильну стрижку самостійно стало реальністю. Ви можете придбати навички перукарського мистецтва, не виходячи з дому.
% Статті за темою «Уроки домашнього перукаря» %
Уроки домашнього перукаря
% Професія перукаря %
Уроки домашнього перукаря
% Як знайти хорошого перукаря %
Уроки домашнього перукаря
% Як рідше відвідувати перукаря і виглядати при цьому чудово %
Уроки домашнього перукаря
% Нова зачіска без перукаря %

Існує безліч посібників, відео, матеріалів про те, як підстригти волосся клієнта. Тепер не потрібно просити подругу про допомогу, можна зробити стильну стрижку і укладку собі самостійно.

Дана стрижка призначена для волосся середньої довжини. Вам знадобляться звичайні ножиці, гребінець з дрібними зубами і хвостиком, а також пара затискачів.

Починаємо стригти волосся з задньої частини голови. Візьміть гребінець. Відокремте нижню частину волосся, провівши горизонтальний проділ через потиличні горби. Заколіть шпильками всі пасма зверху, щоб на даний момент вони не заважали.

Залишилася навипуск нижню частину волосся розділіть навпіл, руками притягну з обох боків вперед два пасма і залиште вільно лежати на плечах. Візьміть гребінець і ножиці. Пасма поочереди розчешіть і, взявши волосся між вказівним і середнім пальцем, зістрижіть кінчики. Зріз ножицями може бути чітко горизонтальний або під нахилом, залежно від того, яку форму волоссю потрібно надати.

З заколотих зверху волосся відокремте наступну пасмо в задній частині голови, паралельно нижньому проділу. Крок підйому приблизно півтора сантиметра. Зробіть ту ж саму процедуру: розділіть волосся на два пасма, розчешіть і зістрижіть кінчики. Для того, щоб зачіска ззаду була овальної форми, притягну волосся до обличчя, затиснувши їх між вказівним і середнім пальцем і зробіть вертикальний зріз ножицями.

Переходимо до верхньої частини голови. Для того щоб зробити «шапочку», розділіть волосся проділом по центру. На потилиці відокремте кінцем гребінця невелике пасмо, витягніть її вгору, розчешіть і, затиснувши волосся між вказівним і середнім пальцем, зістрижіть кінці, залишивши потрібну вам довжину.

Разом з укороченою пасмом захоплюйте слідую частину волосся, приблизно на сантиметр вниз від потилиці. Виконайте ті ж дії знову: відтягніть волосся, розчешіть. Отстрігіте потрібну довжину, рівно на першу пасмо.

Поступово, кроками в один сантиметр, стрижемо весь потилицю і задню частину голови до вух. У вас повинна вийти одна велика товста пасмо.

Якщо ззаду утворилася помітна драбинка, то необхідно зробити проріджування волосся. Для цього відокремте ззаду прядку, витягніть вгору, розчешіть і на пальцях однієї руки перекиньте вперед через голову, до лиця. Другою рукою візьміть ножиці і, тримаючи їх перпендикулярно підлозі, зробіть рідкісні надрізи волосся. Подивіться підсумок.

Якщо драбинка у волоссі все ще присутній, знову перекиньте волосся вперед і повторіть филировку. Глибина надрізів приблизно п'ять сантиметрів.

Переходимо до передньої частини голови. Від верхівки до вух проведіть два дугоподібних проділу перпендикулярно підлозі, виділіть скроневі зони волосся по обидва боки голови. Непотрібні пасма з задньої частини закріпіть затискачами.
% У волосся скроневих зон вибилися вже пострижені пасма з потилиці. За ним ви будете орієнтуватися надалі, щоб вирівняти зачіску.

Якщо в потиличній частині ви стригли пасма паралельно підлозі, то скроневі зони стрижуться інакше. Ви проводите вертикальні проділи від верхівки голови до вух, утворюючи пасма. Кінці волосся ви зрізуєте під кутом у сорок п'ять градусів. Здійснивши процедуру, розчешіть пасма, подивіться, як вони лягають.

Якщо помітний різкий перехід, то зробіть филировку. Для цього відокремте пасмо горизонтально підлозі і тримайте між вказівним і середнім пальцем. Розгорніть волосся до себе, щоб зручно було стригти. Філіровочнимі ножицями здійсните надрізи глибиною приблизно п'ять сантиметрів.

Переходимо до обрамлення овалу обличчя. Пасма скроневої області притягну вперед. Затисніть кінці волосся між пальцями, кисті при цьому тримайте перпендикулярно підлозі. Кінчики волосся у особи отстрігать вертикально. Стрижка готова.

Якщо ви ніколи не тримали в руках ножиці і не стригли себе, то вам буде складно, особливо спочатку. Подумайте, можливо, вам краще звернутися до перукаря, який все зробить швидко і акуратно. Але якщо ви хочете навчитися цьому мистецтву і самостійно втілювати найоригінальніші стрижки в життя, то тренуйтеся. Практика творить чудеса, і за терпіння і труд ви будете винагороджені бажаним результатом.

Теги: урок, волосся, будинок, стрижка, себ, перукар