Як додати об'єм довгим волоссям

% Ольга Маринина, автор JustLady. % % %
��� ������� ����� ������� �������
% Красиві довге волосся - незаперечний атрибут краси. Але вони неодмінно мають бути доглянутими, блискучими і здоровими. Найчастіше буває так, що довгим волоссям не вистачає обсягу, вони виглядають тонкими і тьмяними, наче опалим. Є кілька прийомів, які допомагають додати об'єм довгим волоссям.
% Статті за темою «Як додати об'єм довгим волоссям» %
Як додати об'єм довгим волоссям
% Як надати довгому волоссю об'єм %
Як додати об'єм довгим волоссям
% Як додати об'єм волоссю: перевірені засоби для об'єму волосся %
Як додати об'єм довгим волоссям
% Як додати об'єм тонкому волоссю %
Як додати об'єм довгим волоссям
% Шість способів надати рідким волоссям обсяг %

Порадьтеся з перукарем і підберіть правильну стрижку для вашого волосся. Довжина явно дозволить вам зробити багатошарову стрижку, з ледь помітними і поступовими переходами, де верхній шар волосся буде поступово ставати коротше. По-перше, це створює відмінний візуальний ефект об'ємності, а по-друге, робить шари волосся легше і вони не "опадають" вниз.

Користуйтеся двома типами засобів для укладки: спеціальним на основі силікону для додання обсягу біля коріння і легким розгладжувальним засобом на кінчиках. При укладанні розділіть волосся на дві частини: верхню і нижню. Скрутіть верхні пасма і заколіть на маківці, починаючи сушити нижні шари, піднімаючи їх біля коріння.

Неправильним є популярна думка про те, що довге пряме волосся не можуть бути об'ємними. Візьміть велику круглу щітку і починайте сушити окремі невеликі пасма, витягаючи їх від коренів до кінчиків, починаючи від положення вгору і закінчуючи горизонтальним. На коріння направляти струмінь повітря краще знизу вгору, причому добре буде, якщо, висушивши коріння, ви залишите їх охолонути на 3-4 секунди і потім приступите до іншої частини волосся. Виконайте те ж саме і з верхньої зарізаного частиною волосся.

Якщо ваше волосся дивовижно швидко втрачають об'єм, просто просушіть їх після укладання ще раз, нахилившись вниз. Це додасть зачісці природності, але в той же час вона не буде виглядати неакуратної і распушенной. Помасажуйте волосся біля коріння волосся кінчиками пальців. До речі, перед сном можна зав'язати волосся в досить вільний вузол на верхівці і лягти спати з такою головою (Правда, якщо стягнути вузол занадто сильно - будуть заломи і пом'ятий вигляд). Вранці волосся будуть піднятими біля коріння і злегка хвилястими.

До речі, для додання обсягу довгим волоссям набагато краще підходять укладальні і фіксуючі спреї, а не муси і креми. Лак для волосся повинен бути легким і не склеює волосся, так як наносити його потрібно на корені, а не на кінчики і решту довжину волосся. Для цього опустіть голову вниз і розпорошите лак на коріння з довільного великої відстані, акуратно розділяючи пасма пальцями. Зачекайте кілька секунд в такому положенні, щоб фіксуючий засіб висохло, і розчешіть волосся щіткою з частими зубчиками.

Теги: волосся

Як надати довгому волоссю об'єм

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� ������� �����
% Довге волосся завжди захоплювали оточуючих. Вони - атрибут краси, який неможливо заперечити. Волосся повинні бути доглянутими, здоровими і блискучими. Буває, що довге волосся виглядають тьмяними і тонкими через те, що їм не вистачає обсягу.
% Статті за темою «Як надати довгому волоссю об'єм» %
Як надати довгому волоссю об'єм
% Як додати об'єм довгим волоссям %
Як надати довгому волоссю об'єм
% Як додати об'єм волоссю: перевірені засоби для об'єму волосся %
Як надати довгому волоссю об'єм
% Шість способів надати рідким волоссям обсяг %
Як надати довгому волоссю об'єм
% Як додати об'єм тонкому волоссю %
% Існує кілька способів, які допоможуть додати їм об'єм.%

Підберіть правильну стрижку. Для цього порадьтеся з перукарем. Довжина вашого волосся дозволить зробити вам багатошарову стрижку, з поступовими і ледве помітними переходами. Вона створить візуальний ефект об'ємності і при цьому зробить волосся легше.
% Скористайтеся засобами для надання об'єму. При укладанні волосся розділіть на дві частини: нижню і верхню. Верхні пасма скрутіть і заколіть на маківці. Сушити починайте з нижніх пасом, біля коріння піднімаючи їх.

Навіть прямим довгим волоссям можна надати додатковий обсяг. Візьміть круглу велику щітку і починайте підсушувати невеликі окремі пасма, витягаючи їх від коренів до кінчиків. Направте знизу вгору струмінь повітря. Найкраще, коли ви висушіть коріння, залишити їх остигати секунди на 3-4. Потім візьміть таку пасмо і зробіть з нею ту ж процедуру. Те ж саме виконайте з волоссям на тім'яної частини голови.
% Якщо ваше волосся швидко втрачають обсяг, нахиліться і просушіть їх в такому положенні ще раз після укладання. Таким чином, ваша зачіска буде виглядати більш природно, і в той же час не буде распушенной і неакуратної.
% Кінчиками пальців помасажуйте волосся біля коріння. Перед сном ви можете зав'язати волосся на маківці у вузол і лягти спати. Вранці ви побачите, що ваша зачіска буде піднята біля коріння.

Фіксують і укладальні спреї набагато краще підходять для додання обсягу довгому волоссю, ніж креми і муси. Лак для волосся повинен бути легким і не склеювати волосся. Наносите його не так на кінчики, а на корені волосся. Опустіть вниз голову і розпорошите лак на коріння з великої відстані, розділяючи пальцями пасма. У такому положенні залишайтеся кілька секунд, поки не висохне фіксатор. Потім щіткою з частими зубчиками розчешіть волосся.

Теги: волосся, засіб, укладання, надання

Термобігуді. Створи свій локон!

% Правильно кажуть: жодна жінка не буває повністю задоволена своєю зовнішністю. І навіть якщо її влаштовує власну вагу, колір очей, об'єм талії і форма нігтів, завжди знайдеться щось, що захочеться підправити. Волосся - саме благодатне поле для діяльності невгамовних чарівних експериментаторів. Спасибі техніці і засобам для укладання - сьогодні неслухняну пишну гриву можна зробити глянсовою і шовковистою, а тонкі пряме волосся перетворити на копицю безладних пасом. % %
% Статті за темою «Термобігуді. Створи свій локон! » %
Термобігуді. Створи свій локон!
% Створюємо повітряні локони %
Термобігуді. Створи свій локон!
% Як зробити м'які локони %
Термобігуді. Створи свій локон!
% Кокетливі кучері і розкішні локони своїми руками %
Термобігуді. Створи свій локон!
% Як вибрати термобігуді %

У рубриці Дієти: Кавунова дієта

Хто з нас не зітхав, із заздрістю дивлячись на волосся легендарної «красуні» Джулії Робертс? Кому хоч раз не хотілося, щоб волосся струмували красивими пружними завитками, як у Ніколь Кідман? Металеві бігуді та накручування на смужки паперу або тканини залишилося в далекому минулому.

Більше того: забуті, нарешті, нещадно травмуючі волосся металеві щипці. Вже не так актуальні завивки, нехай і доведені сьогодні до статусу «біо» - тобто стали практично нешкідливими. Сьогодні пані вважають за краще міняти імідж за настроєм, і допомагають їм у цьому десятки варіантів папільоток і бігуді.

Спочаткупапільйотках називали смужки паперу, на які накручували зволожені пасма волосся. Вважалося, що тонкий папір не дає волоссю пересохнути, та й спати з такими папільйотках було зручно.

Сьогоднішні папільйотки мають мало спільного зі своїми попередницями: це яскраві веселі «черв'ячки» з м'яких матеріалів - поролону, каучуку - з різнокольоровими наконечниками, в основі яких - гнучкий і міцний каркас.

Папільйотки бувають різних видів, Але основна відмінність їх від бігуді - в тому, що будь-які папільйотки все ж набагато тонше, ніж бігуді. Для фіксації папільоток на волоссі не потрібно додаткових пристосувань - насадок, гребенів, шпильок; вони тримаються на пасмах за рахунок скручування в колечко.

Бігуді - Більш рідний і звичний для наших дам спосіб завивки волосся. Кілька десятків років тому бігуді були металеві, зі спеціальною гумкою - фіксатором для закріплення на пасмах. Гумки залишали на локонах не надто естетичні заломи, а вже про те, щоб добре виспатися, будучи «накрученою», не могло бути й мови.

Пізніше виробники порадували нас бігуді з пластмаси - більш легкими і зручними. Вони кріпилися на волоссі за допомогою пластмасових ж фіксаторів, що надіваються на основну частину.

Нарешті, нове покоління бігуді відзначилося її великими досягненнями: поролонова серцевина, укладена в оболонку з крихітними гачками, що дозволяють фіксувати бігуді на пасмах без всяких додаткових пристосувань. Такі бігуді різного об'єму вельми популярні і користуються відмінним попитом.

Окрема «каста» у світі завивки - термобігуді, Що поєднують у собі безпеку для волосся і максимальну швидкість при досягненні результату.

Колись на гарячі термобігуді, попередньо побувавши в киплячій воді, накручували волосся і залишали до охолодження. Як тільки бігуді охолоджувались, їх слід було зняти - зачіска була готова. Швидко, порівняно зі звичайними бігуді, і не так клопітно, як при укладанні щипцями.

Сьогодні кращі компанії світу пропонують сучасні моделі термобігуді.Провідний виробник в цьому сегменті - Ремінгтон (REMINGTON).

МодельBIG SHOT RAG ROLLERS - М'які тканинні бігуді з Ненагревающийся кінчиками в зручній стильній упаковці - допоможе створити пружні локони без зайвих витрат часу.

REMINGTON KF20I, Основний принцип дії яких - іонне кондиціювання волосся. Воскова серцевина довго тримає тепло, різний розмір бігуді (чотири маленьких, десять середніх і шість великих) дозволяють створити безліч варіантів зачіски. Металеві затиски забезпечують надійну фіксацію на волоссі, а точкові індикатори нагріву допомагають тримати процес під контролем.

Якісні термобігуді випускає і компаніяBaByliss. Модель BaByliss 3020 з бархатистою поверхнею береже волосся; зручний контейнер забезпечує швидке нагрівання, а затиски-метелики та спеціальні шпильки фіксують бігуді різних розмірів саме в тому положенні, яке потрібно для створення стильної зачіски.

Термобігуді BaByliss 3060E - Це комплект із 20 бігуді різного розміру, які кріпляться за допомогою затискачів-папільоток. Світовий температурний індикатор дозволяє регулювати процес нагрівання.

Незалежно від того, який спосіб завивки волосся ви віддасте перевагу, є кілька порад, загальних при використанні і папільоток, і бігуді. Волосся перед накручування слід мити з кондиціонером: він робить їх більш м'якими і слухняними.

Пасма не повинні бути занадто товстими: чим тонше пасмо, тим краще вийде локон. Використовуйте підходяще вашому волоссю засіб для укладання: воно допоможе зберегти зачіску як можна довше. Після того, як бігуді або папільйотки будуть зняті, не поспішайте використовувати гребінець; краще просто злегка збити пасма руками.

Автор: Анна Купрій
% Жіночий журнал JustLady

Теги: урок, волосся, гачок, бігуді, відео, золотий, метелик, зажим, локон, завивка, відгук, термобігуді, використання, минск, створення