Як робити змивку для волосся

% Pauler, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ��� �����
% Красиві і здорові волосся цінувалися в будь-які часи. Але для того, щоб не було видно сивого волосся, волосся доводиться фарбувати. Але фарба псує волосся, крім того, через що відростають коріння волосся виглядає недоглянутими. Щоб змити з волосся раніше нанесену фарбу, потрібно зробити змивку.
% Статті за темою «Як робити змивку для волосся» %
Як робити змивку для волосся
% Як робити змивку %
Як робити змивку для волосся
% Змивка фарби з волосся: кращі професійні засоби %
Як робити змивку для волосся
% Як змити темний колір з волосся %
Як робити змивку для волосся
% Як змити стару фарбу з волосся %
% Зробити змивку для волосся можна в домашніх умовах. Для цього існує кілька способів. Для приготування змивки вам може стати в нагоді господарське мило. Для початку помийте голову звичайним способом, потім намильте господарським милом волосся і залиште на кілька годин. Після цього змийте мило з волосся. Воно сушить волосся і їм необхідне живлення, тому для завершення процедури нанесіть на голову маску або живильний бальзам для волосся. Мінус даного способу в тому, що, для того щоб остаточно змити фарбу, процедуру доведеться повторити не один раз.%

Також фарбу з волосся можна змити, використовуючи мигдальне, реп'яхову або оливкове масло. Для цього перед миттям нанесіть масло на волосся, ретельно втираючи його в коріння. Укутайте голову рушником і залиште так на 2-3 години. Потім помийте волосся кілька разів і обполосніть водою з додаванням відвару ромашки або лимонного соку. Ваше волосся стануть світліше, якщо ви будете регулярно обполіскувати їх відваром ромашки.

Ви можете придбати професійну змивку для волосся в салонах краси. Продається вона у вільному доступі, але при її використанні чітко дотримуйтесь інструкції. Її не можна тримати на волоссі довше, ніж сказано в керівництві по застосуванню, оскільки це може негативно відбитися на вашому волоссі.

Зробити змивку можна в салоні за допомогою осветляющей пудри. Цей спосіб вимагає великої точності виконавця. Береться осветляющий порошок і змішується з 3% окислювачем. Потім суміш наноситься на ту частину волосся, з якою потрібно змити фарбу. Після 20 хвилин склад змивається теплою водою, волосся промиваються теплою водою і кондиціонером, після цієї процедури колір волосся стає трохи рудуватим. При необхідності тонуйте волосся, але колір при цьому виберіть на тон світліше бажаного відтінку.

Теги: фарба, волосся, смивка

Як сплести косички

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
��� ������� �������
% Довге волосся - це красиво, жіночно і модно. Самий практичний і зручний спосіб укласти довге волосся - плести косички. Велика різноманітність способів плетіння дозволяє створювати самі різні зачіски на всі випадки життя.
% Статті за темою «Як сплести косички» %
Як сплести косички
% Як заплести дві косички %
Як сплести косички
% Як зробити африканські косички самому %
Як сплести косички
% Як плести французькі кіски %
Як сплести косички
% Як плести джгути-косички %
% Навчитися плести прості кіски легко. Зазвичай цю науку пізнають дівчинки ще дошкільного віку. Для плетіння більш складних кісок (французька косичка, косичка з 4-х пасом, «риб'ячий хвіст») знадобиться час, терпіння і практика.%

Проста класична коса плететься з трьох пасом. Волосся поділяють на три частини, праву пасмо перекладають поверх центральної між нею і лівою пасмом, далі ліву пасмо перекладають поверх центральної між нею і правої і таким чином продовжують плести.

Проста коса дуже зручна, доречна як зачіска на кожен день, для роботи. Якщо з готової коси трохи витягнути пасма, надаючи їм розпатланий вигляд, вийде цікава молодіжна зачіска.

Дуже цікаво виглядає косичка «колосок»: треба відокремити ліворуч і праворуч по тонкій прядки волосся і перехрестити їх (праву над лівою), захопити нову тонку прядку зліва і перехрестити її з правого пасмом, захопити нову тонку прядку праворуч і перехрестити її з лівої, і так далі.

Щоб косичка «колосок» вийшла красивою і акуратною, пасма слід брати тонкі і щільно затягувати при плетінні.

Французька кіска плететься складніше. Щоб французька коса виходила швидко і красиво, треба потренуватися. Необхідно відокремити невелику пасмо на маківці і розділити її на три частини, 2 - 3 переплетення зробити як у звичайної коси. Потім відокремити від вільних волосся пасмо зліва і додати її до правої пасма, перекинувши через центральну пасмо. Далі відокремити від вільних волосся пасмо праворуч і додати її до лівої пасма, перекинувши через центральну пасмо, і продовжувати плести таким чином.

Косичка виходить дуже стильною. Вона підійде і як щоденний варіант, і як вечірня зачіска. Особливо красиво доплестися косу до кінця, підвернути залишився хвостик всередину, заховати його і заколоти яскравою блискучою шпилькою.
% Французькі косички добре виходять і на короткому волоссі, і на волоссі довжиною до плечей.

Зачіски з кісок можуть бути самими різними. Можна заплести дві - три коси і укласти їх в довільному вигляді, скріплюючи невидимками, можна прикрасити ошатними шпильками і шпильками, квітами, намистинками.

Варто лише проявити фантазію - і зі звичних для всіх кісок вийде незвичайна і ефектна зачіска.

Теги: косичка, зачіска

Як припинити ріст волосся на тілі

��� ���������� ���� ����� �� ����
% Зайва рослинність на тілі підлягає видаленню - це продиктовано гігієнічної та естетичної необхідністю. Регулярні процедури щодо позбавлення тіла від волосся забирають багато часу, вимагають додаткового витрачання коштів. %%
% Статті за темою «Як припинити ріст волосся на тілі» %
Як припинити ріст волосся на тілі
% Настоянка перцю для росту волосся %
Як припинити ріст волосся на тілі
% Як позбутися від зростання небажаного волосся %
Як припинити ріст волосся на тілі
% Видалення волосся на обличчі: 6 варіантів, які працюють! %
Як припинити ріст волосся на тілі
% Як знебарвити волосся на тілі %
% Зробити так, щоб волосся росли повільніше або зовсім припинили своє зростання, можна за допомогою спеціального складу, який зупиняє ріст волосся. Його дія заснована на присутності в лосьоне спеціальних речовин, які діють на волосяну цибулину. Якщо застосовувати такі засоби регулярно, то волосся поступово стануть світлими, слабкими, їх стане значно менше.%

Сучасні салонні методи епіляції володіють однією безперечною перевагою, яку компенсує високу вартість процедур - деякі з них призводять до повного припинення росту волосся. Такими функціями володіють лазерна епіляція, фотоепіляція, використання елос-технологій та електроепіляція. Кожна з процедур має свої показання і може застосовуватися для видалення волосся на різних ділянках тіла.

Лазерна епіляція являє собою вплив на волосяні цибулини лазерним випромінюванням. Під час виконання цієї процедури пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів. Лазером можна видаляти волосся з будь-якої частини тіла - він однаково ефективно діє на волоски різної товщини і кольору. Протягом декількох днів після лазерного впливу волосся продовжують випадати. Схожим дією володіє інфрачервоне випромінювання - фотоепіляція.

Електроепиляция не настільки ефективна - доведеться пройти кілька сеансів для повного видалення волосся з тіла і припинення їх росту. Суть процедури полягає у впливі на волосяні цибулини високочастотним струмом - він проникає в товщу шкіри, завдаючи біль, тому електроепіляція проводиться під місцевим знеболенням.

Найдорожчою, але і найефективнішою, є процедура елос-епіляції, яка являє собою комбінацію хімічного та інфрачервоного впливу на цибулини. Спочатку шкіра обробляється спеціальним гелем з ферментами, а потім ці ділянки тіла піддаються впливу інфрачервоного лазера. Активні компоненти гелю під впливом тепла і світла руйнують волосяні цибулини, викликаючи випадання волосся і припинення їх подальшого зростання. Гель видаляється з шкіри, а поверхня депіліруется воском - все ослаблені волоски висмикуються.

Теги: волосся, зріст, епіляція, тіло