Дігтярне мило для волосся

% Nyura, автор JustLady. % % %
��������� ���� ��� �����
% Дегтярне мило схоже на господарське і володіє специфічним запахом. Тим не менш, багато використовують саме його, щоб позбутися лупи і випадання волосся.% Чим же подібний засіб краще за інших?%
% Статті за темою «Дігтярне мило для волосся» %
Дігтярне мило для волосся
% Ефірні масла для мила %
Дігтярне мило для волосся
% Мило: від класики до hand-made %
Дігтярне мило для волосся
% Шкода і користь мила для шкіри %
Дігтярне мило для волосся
% Як вибрати правильне мило %
% Плюс дігтярне мила в тому, що воно містить тільки натуральні компоненти. У великій кількості в цьому милі мається березовий дьоготь, що володіє дуже корисними властивостями: він сприяє прискоренню процесу зроговіння клітин, надає антисептичну, протимікробну і протівопаразітное дію, допомагає швидше зажити ранки.%

Завдяки тому, що мило зміцнює волосяну цибулину, при його використанні лупа зникає повністю, випадання волосся зменшується, вони починають швидше рости. Такий ефект досягається після перших трьох застосувань: у волоссі з'являється блиск, вони стають більш пишними, а шкіра голови - менш вразливою і чутливою.

Користь від дігтярне мила буде більш відчутною, якщо слідувати деяким правилам. Мити голову можна часто, але при цьому волосся не треба терти самим милом, наносите на них тільки піну. Нехай вона побуде на волоссі близько 10 хвилин - за цей час ви акуратно помасажуйте голову. Потім теплою або прохолодною водою треба гарненько промити волосся. Гарячу використовувати не можна, тому що дьоготь від неї стає жирною плівкою.

Мінус мила - це сильний, вельми неприємний запах, який передається волоссю. Також воно робить їх жорсткими. Тому після кожного використання цього засобу рекомендується ретельно ополіскувати голову підкисленою оцтом водою або спеціальним бальзамом. Світле волосся після миття сполосніть ромашковим відваром, так як від дьогтю вони темніють.

Тривале застосування дігтярне мила сильно сушить шкіру голови і волосся. Тому, якщо ви вирішили випробувати його, користуйтеся з перервою, курсами. Не варто використовувати цей засіб вагітним, так як вони підвищено реагують на запахи, а також тим, у кого пересушена шкіра. При бажанні милу ви можете віддати перевагу Дегтярний шампунь (його ефективність залежить від конкретної марки).

Теги: волосся, користь, дьоготь

Як підібрати зачіску за своїм типом

��� ��������� �������� �� ������ ����
% Правильно підібрана зачіска підкреслює гідності, приховує недоліки, омолоджує і додає привабливості. Вибираючи зачіску, яка найбільше підійде вам, насамперед зверніть увагу на тип вашого обличчя.
% Статті за темою «Як підібрати зачіску за своїм типом» %
Як підібрати зачіску за своїм типом
% Як підібрати зачіску для свого типу обличчя %
Як підібрати зачіску за своїм типом
% Як підібрати зачіску, виходячи з типу фігури %
Як підібрати зачіску за своїм типом
% Як підібрати весільну зачіску %
Як підібрати зачіску за своїм типом
% Правильно вибираємо і робимо коротку зачіску %
% Підбираючи зачіску до квадратному особі, пам'ятаєте його характерні риси: широкий лоб, квадратний підборіддя, важка нижня частина. Така особа необхідно пом'якшити, іншими словами, зупиняйте свій вибір на зачісках об'ємних зверху, з довгими прядками спереду, несиметричним проділом, при цьому волосся повинні бути короткі або середньої довжини.%

Вибираючи зачіску для круглого обличчя, зверніть увагу, що його характерною рисою є рівність довжини і ширини обличчя. Отже, для візуального подовження, уникайте зачісок, які збільшують ширину особи. Дуже часто, дівчата вважають, що вирішити це завдання можуть тільки короткі стрижки, проте це не так. Довжина волосся тут не головне, головне, щоб їх обсяг був спрямований вгору, а не назовні. До того ж, довге волосся зорово подовжують обличчя, за умови, що вони не гладкі і різної довжини.

Вибір зачіски для овального особи, вважається справою простою. Само по собі така особа - загальновизнаний ідеал, тому до нього підійде будь-яка стрижка.

Вибирати зачіску для подовженого особи також не складно. Його відмінні риси - високий лоб і подовжений підборіддя. При виборі зачіски необхідно внести рівновагу. У цьому допоможуть кучері, чубчик, обсяг з боків. Уникайте довгого прямого волосся, так як вони ще більше витягнуть обличчя. Також відмовтеся від коротких стрижок з об'ємним верхом.

Відмінними рисами ромбовидного особи є широкі вилиці, вузький лоб, гостра лінія щелепи. Зупиняйте свій вибір на зачісках, які розширюють лоб і звужують вилиці. З цим завданням легко справляються широкі чубчика, об'ємні хвилі біля підборіддя, короткі зачіски з круглими формами.

Серцеподібна або трикутна - сама дружня форма обличчя. Стає воно таким завдяки широкому, приблизно урівень з вилицями, лобі і гострого підборіддя. Власницям такого типу обличчя не варто зупиняти свій вибір на високих, піднятих нагору зачісках. Необхідно або візуально зменшувати лоб за допомогою чубчика, або додавати обсяг в області вилиць і підборіддя за допомогою кучерів або хвиль.

Теги: особа, зачіска, тип, вибір

Кожній зачісці - своя гребінець

% Марина Столярова, автор JustLady. % % %
������ �������� - ���� ��������
% Краса вашого волосся залежить не тільки від коштів, які ви застосовуєте для догляду за ними, але і від інструментів, які ви використовуєте для їх укладання. Залежно від свого призначення гребінці для волосся бувають різними, тому і вибирати їх для створення тієї чи іншої зачіски слід згідно бажаного результату.
% Статті за темою «Кожній зачісці - своя гребінець» %
Кожній зачісці - своя гребінець
% Для кожної зачіски своя гребінець %
Кожній зачісці - своя гребінець
% Гребінець і шпилька - речі, без яких не обійтися! %
Кожній зачісці - своя гребінець
% Сім кроків до ідеальної весільної зачіски %
Кожній зачісці - своя гребінець
% Як закріпити зачіску %
% Щітка з натуральною щетиною - це справжній порятунок для тонких ослабленого волосся. При зіткненні з локонами вона не пошкоджує їх і не створює статичної електрики. А ось власницям густого волосся така гребінець не підійде. Їм краще віддати перевагу щітці з пучками щетини біля основи, здатної розплутати «без втрат» навіть найскладніші вузли.%

Незамінний інструмент для прочісування довгих густих і кучерявих волосся - дерев'яний гребінь з рідкими довгими зубами. Така гребінець пригладжує лусочки волосся, роблячи локони гладенькими. Пластмасовим гребінцем не рекомендується користуватися взагалі. Він електризує волосся, а при зіткненні із струменем гарячого повітря з фена нагрівається і виділяє шкідливі для здоров'я волосся речовини.

Ослаблені сплутані пасма краще розчісувати щіткою з «подушкою», здатної запобігти хворобливі ривки і пошкодження волосся. З розплутуванням локонів відмінно справляється і металева гребінець із закругленими кінчиками.

Бажаючи надати зачісці об'єм, скористайтеся круглої металевої гребінцем з пластмасовою щетиною. Для випрямлення хвилястих і кучерявого волосся вам знадобиться кругла щітка з гумовою прокладкою і нейлонової щетиною.

Для створення пишних і пружних локонів найкраще підходить велика кругла гребінець з зубчиками різної довжини. З її допомогою ви легко досягнете відчуття художнього безладу на своїй голові.

Вирівняти волосся, не пошкодивши при цьому їх структуру, ви зможете за допомогою круглої дерев'яної гребінці з натуральною щетиною. Причому чим менше діаметр щітки, тим коротше і густіше повинна бути щетина.

Для того щоб нанести гель і рівномірно розподілити його по всій довжині волосся в процесі створення зачіски, скористайтеся плоскою гребінцем з рідкими зубами. Для розділення і начесиванія пасом вам знадобиться металева гребінець з частими зубчиками і довгою тонкою ручкою.

Універсальний варіант для вирівнювання волосся, підкручування і додання їм обсягу - пневматична гребінець з натуральною щетиною і опуклим гумовим підставою.

Теги: волосся, зачіска, гребінець, вид, щітка, кожна