& Quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски

% Христина, автор JustLady. % % %
"������� �����" � "�����" - ����� ����������� ��������
% Зачіски «кінський хвіст» і «пучок» прийшли з 50-х років минулого століття. Але і зараз вони не втрачають своєї актуальності, по праву вважаючись найжіночнішими. Їх магія полягає в простоті й елегантності.
% Статті за темою «& quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски » %
& Quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски
% Зачіски для довгого волосся: пучки, хвости, плетіння %
& Quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски
% Робимо кінський хвіст %
& Quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски
% Зачіски - 2011 на довге волосся %
& Quot; Кінський хвіст & quot; і & quot; пучок & quot; - Самі жіночні зачіски
% Святкові зачіски: пучок %
% Кінський хвіст%

Ця ретро-зачіска стала справжнім хітом нинішнього року. Всесвітньо відомі дизайнери та модні будинки для своїх показів вибрали саме цей вид, зробивши його вишуканим і стильним. Кінський хвіст унікальний, так як підходить і ділового офісного стилю, і для вечірніх раутів. Трохи фантазії, і зачіску можна обіграти в різних варіаціях.

Класичний кінський хвіст. Для виготовлення цієї зачіски потрібно зробити невеликий начісування на маківці і зібрати волосся у високий вільний хвіст гумкою. Гумку замаскуйте пасмом, обернувши її кілька разів навколо.

Кінський хвіст на боці. Для цього варіанту зачіски необхідно надати волоссю об'єм біля коріння. Потім зробіть невеликий начісування на маківці. Після цього зберіть волосся в низький хвіст на боці і зафіксуйте гумкою.

Пучок

Ще одна ретро-зачіска - пучок, яка з сезону в сезон користується успіхом у стилістів і модельєрів. Цього року в моді недбало зібрані, злегка розпатлане пучки, а також вишукані в стилі Голлівуду 50-х років. Зачіску легко зробити в домашніх умовах, маючи під рукою мінімум коштів.

Класичний пучок. Волосся гладко зачешіте назад і зав'яжіть в низький пучок гумкою. Два-три рази перекрутите хвіст, оберніть його навколо гумки і закріпіть шпильками або невидимками. За бажанням закріпіть зачіску фіксуючим засобом. У літній період її можна робити як на сухі, так і на вологе волосся.

Вільний пучок. Зберіть волосся у високий хвіст гумкою і начешіть їх по всій довжині. Після цього кілька разів оберніть хвіст навколо гумки і закріпіть шпилькою. Випали з зачіски волосся можна підкрутити і красиво укласти або заховати їх за допомогою невидимок.

Французький пучок. Нанесіть на чисте волосся засіб для додання обсягу і висушіть феном. Зберіть пасма в руку на маківці і закрутіть їх знизу вгору. Зафіксуйте зачіску шпильками і лаком для волосся.

Теги: зачіска, хвіст, ретро

5 кращих зачісок осені

% Леся Михайлова, автор JustLady. % % %
5 ������ �������� �����
% Бажаєте змінити щось у своїй зовнішності? Необов'язково бігти в магазини і купувати безліч різноманітного одягу. Буде достатньо змінити свою зачіску, і для оточуючих людей ви будете виглядати абсолютно по-новому. Не важливо, у вас довге волосся або короткі, з якими волоссям можливі різні варіанти зачісок. Найголовніше - це не боятися фантазувати.
% Статті за темою «5 кращих зачісок осені» %
5 кращих зачісок осені
% 5 кращих весільних зачісок %
5 кращих зачісок осені
% 5 класичних зачісок на всі часи %
5 кращих зачісок осені
% 5 зачісок для випускного %
5 кращих зачісок осені
% 5 зачісок для жаркої погоди %

Цієї осені для довгого волосся підійде стрижка драбинкою - варіант глибокої філіровкі. Якщо не надто хочеться відрізати або филировать своє волосся, то для довговолосих дам підійдуть зачіски дуже прості. Їх можна зробити самій. Самими ідеальними зачісками цієї осені будуть волосся, заплетене в косу, найголовнішим у цьому варіанті є вміння робити рівний проділ. Косу можна заплести просту, але ідеально виглядає французька коса, колосок або "риб'ячий хвіст". Чим вільніше буде виглядати коса, тим цікавіше вийде зачіска.

Збираючи волосся у хвіст, не слід робити занадто рівний проділ. Можна вільно зібрати волосся гумкою або шпилькою, яка не буде їх тягнути. Експериментуючи з цією зачіскою робляться різноманітні варіації хвоста.

Його можна зробити на потилиці і обплести біля основи косинкою. Прекрасний варіант - це кінський хвіст, прикрашений всілякими аксесуарами. І простий, самий елегантний, що не вимагає зусиль хвіст, зроблений на потиличній частині голови. Він може бути закріплений дуже слабко, або ж навпаки, затягнутий в основі.

Для середньої довжини волосся можливі варіанти, які повернулися до нас з 70-80 років. Це стрижки «Каре», «Боб» та «Паж» - класичні зачіски, які, практично ніколи не виходять з моди, міняються тільки деякі формальності. У новому сезоні до цих зачісок будуть прийнятні варіанти з трохи розпатланим волоссям.

Класичне каре - ця зачіска є однією з найпростіших, яка є зароджується безліч інших, більш модних стрижок. Каре може бути трохи вкорочене, що зберігає обсяг на потиличній частині за допомогою лаку, або трохи подовжене, коли волосся можуть досягати плечі. Ця стрижка може підійти до різних типів особи, тому, як каре має безліч різних варіацій. Зачіску на стрижці каре можна зробити за допомогою щипців, кучеряві коротке волосся будуть виглядати чудово.

Стрижка «Боб» - вона також має відношення до раніше описаної стрижці, ще вона називається «Боб каре». Ця зачіска підійде безлічі жінок і дівчат, але здебільшого з активним життям. Ця стрижка також має різні варіанти, може бути дуже короткою, трохи подовженою або асиметричною. Дівчата, що володіють саме цієї стрижкою, можуть робити експерименти з різними варіантами проборов, начосами для об'єму волосся.

Ще однією короткою стрижкою-зачіскою на всі часи, є «Каскад», теж дуже відома зачіска. Ця стрижка прийшла до нас ще з далеких 80х років минулого століття. Сама практична зачіска з усіх, вона також підходить до різних типів особи і будь-яким видам волосся. Зробивши цю зачіску, можливі різні варіанти з щоденною укладанням. Це може бути невеликий об'єм від коренів волосся, а можливий варіант з густою і пишною шевелюрою.

Теги: зачіска, стрижка, осінь, кар, назву, боб, варіант, варіація

5 зачісок для жаркої погоди

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
5 �������� ��� ������ ������
% Коли на вулиці стоїть сильна спека, багатьом хочеться тільки одного - постригтися на лисо. Але якщо чоловіки можуть дозволити собі таке, то жінки немає. Тому доводиться милим панночкам придумувати зручні і гарні зачіски для спекотної погоди.
% Статті за темою «5 зачісок для жаркої погоди» %
5 зачісок для жаркої погоди
% 5 зачісок для випускного %
5 зачісок для жаркої погоди
% 5 кращих весільних зачісок %
5 зачісок для жаркої погоди
% 5 кращих зачісок осені %
5 зачісок для жаркої погоди
% 5 зачісок, які подобаються хлопцям %

Перше, що спадає на думку - «кінський хвіст». Ця жіноча зачіска дозволяє відкрити шию, що важливо при спеці. Кінський хвіст можна робити на різний манер - високий і низький, з проділом або з зачесаним гладко волоссям. Кінці волосся можна завити або закрутити в джгут.

Друга зачіска - шишка з волосся на маківці. Це логічне продовження «кінського хвоста». Такі зачіски можна зустріти у гімнасток. При гарній фігурі і красивою формою голови такий «мінімалізм» буде виглядати дуже естетично. Можна прикрасити «шишку» красивою шпилькою, декоративної гумкою або штучним квіткою.

Ще один варіант зачіски для спекотного літа - плетіння кіс. Коси - все ще в моді. Можна робити вигадливі чубчика з кіс, плести безліч французьких кісок, збирати з них складні високі зачіски.

Четвертий спосіб: плести на спекотну погоду африканські косички. Таку зачіску вам зроблять в перукарні. Самим з першого разу такі тонкощі не вдаються. Африканські косички дуже зручні і практичні в шкарпетці. Зачіска робиться на два-три тижні, можна мити волосся, не розплітаючи кісок. Але якщо вчасно не розплести, є ризик втратити частину волосся. Треба бути обережніше.

П'ятий варіант: якщо у вас коротка стрижка, можна зробити її ще трохи коротше, причому так, щоб волосся не торкалися шиї і плечей. Тим більше, що сьогодні короткі жіночі стрижки знову у великій моді: високе каре, гарсон, боб. Тільки не отстрігать необачно довге волосся під «хлопчика». Спека пройде, а ви будете ще пару років ходити з невідповідною вам зачіскою.

Теги: косичка, волосся, зачіска, стрижка, погода, смаження