Завивка волосся на бігуді

������� ����� �� ������
% Про те, що електричні щипці, фени й хімічні завивки завдають шкоди волоссю, знають усі. Але якщо зачіска вимагає щоденного укладання, важко обійтися без цих пристосувань. Краса вимагає жертв - скажете ви. Але ж не приносити ж в жертву саму красу! Сьогодні жіночий журнал JustLady пропонує вам розглянути більш щадний спосіб укладання - завивку волосся на бігуді.
% Статті за темою «Завивка волосся на бігуді» %
Завивка волосся на бігуді
% Як накручувати спіральні бігуді %
Завивка волосся на бігуді
% Як вибрати бігуді для волосся %
Завивка волосся на бігуді
% Як правильно користуватися бігуді %
Завивка волосся на бігуді
% Хімічна завивка волосся %

Почнемо, мабуть, з вибору відповідних бігуді, розглянувши всілякі види цього пристосування.

Види бігуді для волосся

Термобігуді

У радянські часи термобігуді були надзвичайно популярні. Напевно, не було такої квартири, де, вставши вранці, не можна було виявити на плиті каструльку з пластмасовими трубочками. Раніше наповнювачем для бігуді був парафін або графіт, і нагрівалися вони, як було сказано, в киплячій воді.

Є такийвид бігуді для волосся і зараз. Вони зручні у використанні і зачіска після такої завивки довго зберігає форму. Їх основний недолік полягає в тому, що, не маючи належної вправності, ви можете витратити на завивку занадто багато часу, і частина трубочок встигне охолонути до закінчення накручування. Також з ними не можна поспішати - якщо ви зніміть їх до охолодження, то локони НЕ будуть триматися.

Однак якщо ви нікуди не поспішаєте ізавивка волосся на бігуді для вас звична справа, то результат вас, безумовно, порадує.

Тут також потрібно зазначити, що такі бігуді все ж краще підійдуть для короткого волосся - процес завивки займе менше часу.

Електричні бігуді

Те ж саме, що і термобігуді, тільки гріються вони на спеціальній підставці, що працює від мережі. Такі бігуді зручні тим, що вони будуть залишатися гарячими стільки, скільки вам потрібно.

Бігуді- «їжачки»

Досить легкі пластикові трубочки з йоржиками всередині. Це пристосування зручно тим, що не вимагає додаткової фіксації локона. Також на них зручно накручувати волосся з філірованнимі, рваними кінцями - вони будуть добре закріплюватися за рахунок йоржика.

Такийвид бігуді для волосся випускається також з металевою трубочкою.
% Але якщо перші можна сушити феном, то другі краще витримувати при кімнатній температурі, так як від фена металеві бігуді сильно нагріваються.

Бігуді- «їжачки» краще не використовувати, якщо у вас тонкі слабкі волосся, так як існує ризик заплутати їх під час розкручування.

Поролонові бігуді

Відмінний вихід для тих, хто звик наводити красу з вечора. На таких м'яких штучках цілком можна спати всю ніч, якщо, звичайно, їх грамотно закріпити. Однак бігуді для завивки волосся з поролону повинні бути досить щільними, інакше локон деформується. Якщо ж ви не збираєтеся в них спати, тоді щільність особливого значення не має.

������ ��� �����

Бумеранги

Ще одна вельми зручне пристосування. Це трубочки з щільного поролону з гнучким металевим стрижнем всередині. Зручні тим, що не нагріваються під час сушіння феном і не вимагають спеціальних затискачів. Для фіксації локона досить зігнути краю трубочки.

Бігуді з велюровим покриттям

Такібігуді для волосся рекомендують професійні стилісти, як найбезпечніші. Поверхня їх досить шорстка, щоб локон не ковзав, але в той же час вони не плутають волосся так, як це роблять бігуді- «їжачки».

Також ці бігуді досить легкі і не відтягують волосся. Локон зручно фіксується паличкою, яка протягується в отвір бігуді.

���� ������ ��� �����

Завивка волосся на бігуді

Вибираючи відповіднібігуді для волосся, Слід звертати увагу не тільки на їх вигляд, але і на діаметр. Так, більш дрібні бігуді підійдуть для короткого волосся. Середні - для волосся середньої довжини, а також для створення «хвилі» на довгому волоссі. Для додання пишності та об'єму довгому волоссю краще вибирати бігуді великого діаметру.

Крім вірного підбору бігуді, перед використанням добре б навчитися правильно накручувати на них волосся, так як недбалість відразу зведе нанівець всі ваші зусилля.

Перед завивкою волосся добре розчісують і злегка змочують. Якщо у вас є спеціальні фіксуючі розчини для вашого типу волосся, обов'язково їх використовуйте - вони полегшать накручування і допоможуть зберегти зачіску на більш довгий час.

Заведіть гребінець з довгим тонким кінцем, як у перукарів. Вона потрібна для того, щоб рівно відокремлювати пасма.
% Зазвичай рекомендується накручувати пасмо не більше 5-ти сантиметрів шириною, але якщо у вас досить довгі бігуді, стежте, хоча б за тим, щоб ширина пасма не перевищувала довжини трубочки.

Приділіть особливу увагу кінців. Їх потрібно рівно і акуратно прикласти до бігуді і щільно закрутити, щоб вони не вибивалися з пасма. Якщо за цим не стежити, на кінці пасма вийде неакуратний залом, який зіпсує вид укладання.

Волосся накручуйте рівномірно, злегка відтягуючи пасмо, але й не надто стараючись. Також намагайтеся не прикріплювати бігуді занадто тісно до голови. Від таких дій пошкоджуються корені волосся, що для нас вкрай небажано.

Починають завивку звичайно з маківки, потім укладають задню й бічні частини і вже в кінці - передню. Якщо у міру накручування волосся висихають і пасма розсипаються, трохи змочуйте їх. Але стежте за тим, щоб вони не стали занадто мокрими, інакше сушка займе багато часу.

Розкручувати локони потрібно тільки після повного висихання й остигання (якщо використовувалися термобігуді або сушіння гарячим повітрям), в іншому випадку вони розпрямляться.
% Після зняття бігуді волосся акуратно причісують і надають потрібну форму. Для кращої фіксації наносять лак для волосся.

Роблячизавивку волосся на бігуді, Не варто все локони закручувати в одному напрямку, різні зони краще накрутити в різні боки - горизонтально і вертикально. Як і що накручувати, залежить від вашої стрижки, довжини волосся, і, звичайно, бажаного результату.

���������� ��� �����

Папільйотки для волосся

Було б великим упущенням не згадати про ще один спосіб завивки - папільйотки для волосся. Це такі тонкі бігуді, на зразок коклюшок для хімічної завивки.

Папільйотки були більш відомі в минулі століття, і користуватися ними не гребували навіть чоловіки. Їх виготовляли з тканини або паперу і накручували на них волосся, створюючи дрібні колечка або тугі спіралі.

Заразпапільйотки для волосся теж знаходять застосування. Модниці накручують на них пасма з вражаючим терпінням. І воно того варте: після такої завивки навіть самі вперті волосся буде витися «дрібним бісом».

Проте тут існує і деяка небезпека. При досить тонких волоссі існує ризик не прочесати таку шевелюру або геть заплутати папильотку в пасмах. Тому, крім ангельського терпіння під час завивки, потрібно таке ж старанність при розкручуванні.

Якщо вам вдалося зняти всі папільйотки до однієї, не поспішайте хапатися за гребінець. Розчешіть волосся пальцями, і вони ляжуть красивими завитками. Ще більш ефектно виглядатиме зачіска, якщо накручувати смуги на папільйотки не прямими пасмами, а спочатку скрутити їх в джгутики.

Думається, щопапільйотки для волосся краще підійдуть тим, у кого коротка і середня по довжині стрижка, так як трубочка досить тонка, і довга пасмо просто не прийме потрібну форму. Також використовувати папільйотки краще на досить товстих волоссі, щоб вийшла зачіска не нагадувала кульбаба.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: волосся, бігуді, посол, бумеранг, спосіб, вартість, вибір, довжина, укладання, завивка, їжачок, відгук, покриття, термобігуді