5 зачісок, які подобаються хлопцям

5 ��������, ������� �������� ������
% Не секрет, що жінки хочуть бути привабливими у всьому - від туфель до зачіски. І саме зачіска має визначальне значення у формуванні вашого образу. Вона може підкреслити ваше настрої, а також приховати недоліки особи. Але найважливіше її призначення - це зваблення. У багатьох культурах волосся вважаються зосередженням сексуальної енергії жінки, і саме вони можуть звести чоловіка з розуму. Які зачіски є привабливими і найбільше подобаються хлопцям?
% Статті за темою «5 зачісок, які подобаються хлопцям» %
5 зачісок, які подобаються хлопцям
% 5 класичних зачісок на всі часи %
5 зачісок, які подобаються хлопцям
% 5 кращих весільних зачісок %
5 зачісок, які подобаються хлопцям
% 5 кращих зачісок осені %
5 зачісок, які подобаються хлопцям
% 5 зачісок для жаркої погоди %

На цю тему було проведено не один соціологічне опитування, незважаючи на те, що сучасними зразками стилю є багато дівчат з короткими стрижками, хлопці все ж вибирають жінок з довгими красивими волоссям, укладеними хвилями. Можливо це пов'язано з тим, що довге волосся зазвичай асоціюються з жіночністю, а саме від таких дівчат чоловіки божеволіють.

Також чоловікам подобаються стрижки помірної довжини або прибрані наверх волосся. Такі зачіски відкривають на огляд одну з найулюбленіших ними частина жіночого тіла - шию.

Деякі молоді люди воліють зачіску середньої довжини. Така зачіска виглядає скромно, стримано і благородно. Вона асоціюється з діловою, успішною жінкою. Коли чоловік дивиться на таку жінку, він бачить перед собою образ дівчини з пристойної сім'ї.

Є хлопці, яким подобається вільна зачіска. Вона виглядає водночас елегантно і зворушливо. Волосся, що спадають на обличчя, роблять ваш образ не таким суворим.

Певній кількості чоловіків подобаються короткі стрижки. Часто вони сприймають коротке волосся як показник незалежності і свободи від стереотипів. Що власне їх і приваблює.

Яку б зачіску ви не вибрали, пам'ятайте, волосся повинні бути м'якими, природними, не потрібно їх намертво закріплювати всілякими засобами для укладання. Вони повинні викликати бажання їх помацати, адже чоловіки дуже люблять торкатися до волосся своєї коханої.

Теги: волосся, зачіска, стрижка, хлопець

Як пофарбувати меліроване волосся

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
��� �������� ������������ ������
% Основна проблема фарбування мелірованого волосся в тому, що колір виходить нерівномірний, якою б колер ні використовував перукар. Однак зачіски, що поєднують кілька відтінків, не виходять з моди практично ніколи. Тому можна сміливо перефарбовувати обридлі меліровані пасма.
% Статті за темою «Як пофарбувати меліроване волосся» %
Як пофарбувати меліроване волосся
% Як пофарбувати темне волосся %
Як пофарбувати меліроване волосся
% Догляд за волоссям після мелірування %
Як пофарбувати меліроване волосся
% Догляд за мелірованими волоссям %
Як пофарбувати меліроване волосся
% Догляд за мелірованими волоссям в домашніх умовах %
% В незалежності від того, який новий колір ви виберете, між мелірування та подальшим фарбуванням повинно пройти не менше двох - трьох тижнів. Це дозволить волоссю відновитися після хімічного впливу. Щоб їм у цьому допомогти, обов'язково використовуйте живильні бальзами та маски.%

Єдина можливість максимально скоротити різницю між незабарвленими і мелірованими пасмами - стати блондинкою. Якщо у вас темне волосся, то робити це потрібно в кілька етапів. Спочатку скористатися знебарвлюючий складом, який видалить темний пігмент. Через тиждень - півтори після цього можна наносити основний тон. Але якщо він відрізняється від натурального кольору більш, ніж на 2-3 відтінку, процедуру фарбування доведеться повторити. Використання сильних блондірующіх складів, що дозволяють отримати бажаний колір за одну процедуру, вкрай небажано. Вони сильно сушать волосся і кінчики починають сіктися.

Фарбування мелірованого волосся в темний колір відбувається наступним чином. Спочатку склад наноситься на відросло коріння. Через двадцять - двадцять п'ять хвилин залишки розподіляються по всьому об'єму волосся. Ще через десять хвилин фарбу можна змивати. Після першої процедури колір буде трохи нерівномірний, меліровані пасма виглядають світліше. Але нічого страшного в цьому немає, це додає волоссю об'єм, робить зачіску фактурною. Однак, якщо результат все-таки не влаштовує, повторне фарбування потрібно проводити не раніше, ніж через два - три тижні. Після нього ви доб'ється однорідного відтінку по всій довжині локонів.

Пам'ятайте про те, що використовувати натуральні барвники (хну і басму), після мелірування можна ні в якому разі. Взаємодія хімічного складу з природним непередбачувано, волосся може прийняти зеленуватий або фіолетового відтінку.

Теги: волосся, будинок, посол, мелірування, фарбування

Як зробити легкі хвилі на волоссі

��� ������� ������ ����� �� �������
% Хвилі - відмінна альтернатива обридлим прямим волоссям і складним у виконанні кудрям. Легкі хвилі створюються нескладно і йдуть абсолютно всім, до того ж вони в моді вже не перший сезон.
% Статті за темою «Як зробити легкі хвилі на волоссі» %
Як зробити легкі хвилі на волоссі
% Як зробити великі хвилі на волоссі %
Як зробити легкі хвилі на волоссі
% Як зробити зачіску хвилями %
Як зробити легкі хвилі на волоссі
% Як зробити укладку хвилями %
Як зробити легкі хвилі на волоссі
% Як зробити кучерики %
% Найпростіший спосіб зробити легкі хвилі - заплести на ніч кіски. Вимийте перед сном голову, залиште волосся трохи вологими (але не мокрими). Нанесіть на них засіб для укладання і заплетене дві тугі кіски. Вранці розпустіть волосся, акуратно розберіть їх руками, трохи зафіксуйте лаком.%

За пару годин зробити легкі локони допоможуть бігуді великого діаметру. Вимийте голову, трохи підсушіть волосся. Нанесіть на них засіб для укладання - краще мус, який має ще й фіксуючим дією. Тепер накрутіть волосся на бігуді і залиште на півтори-дві години. Підсушіть феном, все ще не знімаючи бігуді. Тепер звільніть від них волосся, збийте локони руками.

Зробити локони дозволить і плойка, і звичайний праску для волосся. Просто, завиваючи волосся, скоротіть час на цю продцедура. Ви отримаєте не кучерики, а легкі локони.

Можна згадати і зовсім прості способи створення легких хвиль на волоссі. Наприклад, на вологе волосся нанесіть засіб для укладання. Сформуйте кучерики, накрутивши їх на палець, і кожну закріпіть затискачем. Висушіть волосся феном, не знімаючи затискачів, збризніть лаком. Тепер розпустіть волосся. Опустіть голову вниз і нанесіть трохи лаку на корені, щоб зробити вашу зачіску об'ємніше.

Неохайні легкі хвилі допоможе зробити насадка для фена - диффузер. Вимийте голову, нанесіть засіб для укладання. Надіньте на фен насадку. Помістіть пасмо волосся в диффузер, щільно притисніть до голови і кілька хвилин сушіть волосся таким чином. Спочатку використовуйте гаряче повітря, щоб волосся підсохли, потім холодний, він фіксує укладку. По черзі завийте таким чином всі пасма. Якщо під час укладання якісь частини розкрутилися, повторіть операцію. Збийте локони пальцями, зафіксуйте лаком. І ні в якому разі не розчісуйте.

Теги: волосся, локон, хвиля, легке