Зачіски в стилі стиляг

% Owosss, автор JustLady. % % %
�������� � ����� ������
% Після фільму «Стиляги», що вийшов на екрани в 2008 році, ретро-вечірки знову в моді. У стилі «стиляжному» вечірок проводять сімейні свята, корпоративні заходи, дні народження і навіть весілля. Щоб приміряти на себе образ стиляги, треба врахувати відмітні особливості стилю - яскраві костюми і стильні зачіски! Важлива не стільки стрижка, скільки нарочито виділяється укладання волосся. Матеріалом для фантазії служать начісування, локони, чуприну, коси, проділи і всілякі їх варіації.
% Статті за темою «Зачіски в стилі стиляг» %
Зачіски в стилі стиляг
% Весілля в стилі стиляг %
Зачіски в стилі стиляг
% Зачіски в грецькому стилі %
Зачіски в стилі стиляг
% Зачіски для волосся середньої довжини (ФОТО) %
Зачіски в стилі стиляг
% Зачіски Оксани Федорової %

Натхнення для зачісок можна брати з фільмів і модних журналів минулого століття. Так модною і поширеною вважається зачіска «віночок світу» з фільмів за участю Бріджит Бардо. Можна збирати волосся в пучок не тільки зверху, а також збоку і на потилиці. Модно заплітати коси і переплітати їх в різних варіаціях. Короткі стрижки можна зробити як у Мерілін Монро. А можна прикрасити волосся обручем з бантиком або зав'язати стрічку під колір сукні.

Чоловічі зачіски часто копіюють стиль Елвіса Преслі. Доречний також викликає «бокс» і «напівбокс», укладання з проділами і «трубами».

На такі зачіски потрібні сильні фіксуючі засоби: гелі, муси, лаки сильної фіксації та ін. Головне, щоб зачіска витримала ваші активні рухи тіла весь вечір, адже спокійними вони і не буде під танцювальну музику в стилі джаз.

Але собі все-таки зробити таку укладання складно. Тут вам обов'язково знадобляться перукарські послуги. Хто якщо не фахівець допоможе підібрати ідеально відповідну для вас укладку волосся в потрібному стилі, порадить прикраси для зачіски і нарешті, зафіксує її професійними засобами, щоб ви весь вечір відчували себе чарівною або невідпорним? Стиліст обов'язково допоможе знайти ту міру, яка знаходиться між стилем і несмаком. Адже в стилі стиляг головне - не перейти цю межу.

Теги: одяг, вечірка, волосся, народження, зачіска, стиль, костюм, перукарня, послуга, укладання, пов'язка, стиляга, віночок

Як визначити довжину волосся

% Олена Самойлова, автор JustLady. % % %
��� ���������� ����� �����
% Перед тим як йти в перукарню, потрібно дізнатися довжину свого волосся. Адже від того, яка вона, залежать ціни на послуги майстра. Одна справа - працювати з довгим волоссям, і зовсім інша - з короткими.
% Статті за темою «Як визначити довжину волосся» %
Як визначити довжину волосся
% Як визначити тип свого волосся %
Як визначити довжину волосся
% Зачіски для волосся середньої довжини (ФОТО) %
Як визначити довжину волосся
% Як визначити форму обличчя %
Як визначити довжину волосся
% Як підстригти "боб" %
% Намочіть волосся. Встаньте перед дзеркалом і визначте, на якій ділянці вони мають максимальну довжину. Пам'ятайте, що довжина волосся вимірюється від верхньої точки голови до кінчика найдовшого волосся. Візьміть сантиметрову стрічку. Акуратно прикладіть до волосся там, де довжина їх максимальна. Постарайтеся, щоб стрічка лежала рівно, інакше вимірювання не будуть вірними. Запам'ятайте отриманий результат - це і є довжина вашого волосся.%

Якщо ви не можете впоратися із завданням самостійно, попросіть когось допомогти вам. Іншій людині набагато зручніше виконувати зазначені дії, та й він, швидше за все, буде більш об'єктивний. Якщо хочете отримати результат найвищої точності - проведіть завмер кілька разів: один - самостійно, інший - зі сторонньою допомогою. Так ви зможете не сумніватися в коректності отриманих даних.

Якщо ви збираєтеся йти в перукарню і вимірюєте довжину волосся для того, щоб заздалегідь розрахувати вартість послуг майстра, то вам не обов'язково прагнути отримати точні дані. Досить дізнатися, до якої з трьох категорій можна віднести вашу зачіску: коротка стрижка, волосся середньої довжини або довге волосся. Короткими вважаються волосся, що доходять до мочки вуха. Якщо вони спускаються трохи нижче, але при цьому не сильно виступають за лінію плечей, то їх довжина - середня. Далі йдуть довгі або супердовгі волосся. Але другого зустрічаються рідко - не кожна людина зуміє впоратися з волоссям, що доходять до попереку.

Які б не були результати вимірювань, не турбуйтеся. Якщо ви хочете мати довгі, розкішне волосся, ви обов'язково будете їх мати. Приймайте вітаміни, стежте за своїм раціоном, ретельно підбирайте шампуні і бальзами для волосся. Пам'ятайте, що той, хто прагне до досягнення мети і не відступає перед труднощами, неодмінно доб'ється свого.

Теги: волосся, довжина

Гарні зачіски для волосся середньої довжини

% Андрій Яковлєв, автор JustLady. % % %
�������� �������� ��� ����� ������� �����
% Більшість жінок і дівчат мають волосся середньої довжини. Це пов'язано з тим, що саме середня довжина є універсальною для різних типів осіб. Таке волосся простіше укладати, за ними зручніше доглядати, ніж за довгими. І вони йдуть більшій кількості людей, ніж короткі стрижки. Занадто короткі або занадто довгі часто не підходять повним, низькорослим, дуже худим або високим жінкам. Маючи волосся середньої довжини, набагато простіше швидко змінити свій стиль.
% Статті за темою «Красиві зачіски для волосся середньої довжини» %
Гарні зачіски для волосся середньої довжини
% Зачіски для волосся середньої довжини %
Гарні зачіски для волосся середньої довжини
% Зачіски для волосся середньої довжини (ФОТО) %
Гарні зачіски для волосся середньої довжини
% Зачіски на волосся середньої довжини %
Гарні зачіски для волосся середньої довжини
% Весільні зачіски для волосся середньої довжини %

Перукарі і стилісти рекомендують волосся середньої довжини більшості клієнток. З такою довжиною простіше підкреслити свою індивідуальність, адже існує безліч варіантів зачісок і щорічно розробляються все нові й нові.

Зачіски, засновані на волоссі середньої довжини, роблять акцент на обличчі, дозволяючи підкреслити його достоїнства і замаскувати недоліки. Овального особі правильної форми підійде будь-яка стрижка і укладка. Ви можете вибрати будь-яку, виходячи з особливостей свого волосся, віку і смаку.

Недоліки прямокутного особи з важкою щелепою виправлять асиметричні стрижки, каре з косою довгою чубчиком, збиті на скронях волосся. Кругле обличчя з повними щоками і невиразними вилицями візуально виправить подовжений класичний боб з проділом збоку. Великі риси обличчя вимагають пом'якшення, правильно підібрана зачіска може допомогти. У цьому випадку краще зупинитися на асиметричному градуйованому каре з косою чубчиком або каскаді, що спускається на плечі драбинкою.

Волосся середньої довжини дозволяють робити гарні зачіски з модними зараз косами.
% Їх можна заплести в два пасма і укласти паралельно один одному обідком. Або заплести м'які косички, зібрати їх в хвіст на потилиці і розпушити його. Також можна заплести їх навколо голови.

З волосся середньої довжини легко зробити красиву мушлю, закріпивши її на потилиці шпильками. Якщо структура волосся дозволяє, можна збити локони, закріпити їх спреєм для укладки або гелем, виділивши деякі сильним фіксуючим засобом. Така зачіска додасть пустотливий і пікантний вигляд.

Зараз у моді стиль ретро. На таких волоссі можна зробити укладку «холодна хвиля» в дух тридцятих років минулого століття. Це копітка праця, проте, з такою зачіскою ви буде чарівні на святі чи урочистому заході.

Якщо ви молоді, то можна зробити з волосся різні пучки. Вони повинні бути трохи розпатланим, немов ви особливо не замислювалися, коли їх робили. Красиві яскраві шпильки, яких так багато зараз у продажу, допоможуть вам закріпити зачіску з середніх волосся і додадуть яскравий акцент до вашого образу.

Теги: косичка, волосся, зачіска, свято, стрижка, черепашка, стиль, довжина, укладання