Африканські косички

% З приходом африканської моди в одязі, прикрасах, розписах на тілі та музиці неймовірною популярністю стали користуватися і африканські косички, що стали вже російським хітом в перукарському мистецтві.
% Статті за темою «Африканські косички» %
Африканські косички
% Африканські кіски - модна зачіска %
Африканські косички
% Як зробити африканські косички самому %
Африканські косички
% Плетіння африканських кісок %
Африканські косички
% Знайомство з африканськими косичками %

Класичний стиль

Виявляється, що існують різні види плетіння, різних кольорів і довжин і різноманіття зачісок з Брейді. Однак існує й багато плутанини в термінології, і незрозуміло хто і де зможе професійно заплести ці екзотичні брейди! Щоб розвіяти всі сумніви і внести ясність у це модне плетіння, ми розмовляємо з професіоналом у цій справі, фахівцем - брейдером, що пройшов навчання в Чикаго, Євою Флеш.

- Розкажіть де і як ви цього навчилися і чому раптом африканські косички?
% - Я поїхала в Чикаго для навчання системі нарощування волосся і там мене дуже зацікавив цей афростиль, я навчилася у майстрів плетіння і здобула професію брейдера. В основному в Америці брейди носять африканські нації, виглядає дуже ефектно, багато оригінальних зачісок, варіантів плетіння. Вони використовують і нарощування волосся, і приклеювання волосся і т.д. І ось п'ять років тому я навчилася цієї майстерності, але, приїхавши до Росії, зрозуміла, що народ ще не був готовий до цього. Однак поступово з'явилися клієнти, прийшла мода і популярність на афростиль - тепер це "повальне" захоплення!
% Що це за спеціальність брейдер?
% - Це область перукарського мистецтва, в якій зачіски виконуються на основі плетіння брейдів. Звідси і назва брейдер.

- Що саме називається брейдами, а що дредами і косичками? Допоможіть розібратися!
% - Слово брейд (braid) від англійського іменника коса (волосся), тасьма, шнурок і, відповідно від дієслова плести, заплітати, обмотувати. Брейди - це заплетене волосся, причому не обов'язково тільки в кіски. Одних тільки видів брейдів існує величезна безліч, особливо в африканців. Але в Росії користуються популярністю в основному кіски, ковбаски, мотузочки, джгути і псевдо-дреди. Всі вони розрізняються за способом плетіння.

косички - звичне нам плетіння з трьох пасом;

ковбаски - плетіння одного пасма, і огортання її іншою;

мотузочки - 2 пасма, скручені спіраллю;

джгути - плетіння пасом як би навколо осі;

псевдо-дреди - плетіння різних видів брейдів на основі трохи інших матеріалів. Зовні неспеціаліст їх далі не відрізнить від справжніх дредів;

дреди - це не брейди. Їх звалюють із волосся. Причому процедура займає величезну кількість днів (близько місяця). І в результаті у вас на голові кілька звалялися пасом, які, коли набридне,
% Необхідно буде збрити, так що подумайте, чи варто робити дреди, довго мучитися і в результаті залишитися без волосся!
% - З чого плетуться брейди і як виходять такі довгі косички?
% - Поширена думка - ніби для плетіння брейдів треба мати довгі і густі волосся - абсолютно невірно! Головне, щоб волосся було не менше 7 см. Брейди плетуться тільки на одну третину з вашого волосся, дві третини складають добавки - штучні матеріали, такі як каніколон. Він вплітається у волосся різними прийомами, а завдяки легкості синтетичного матеріалу він не ускладнює зачіску, хоча здається, що така "копиця" волосся повинна бути важкою. Зовсім ні! Все прораховано і зроблено зручним для носіння. Завдяки синтетичним Прядка в кілька разів збільшується довжина волосся - можна заплести аж до пояса! А вплітаючи його в ваше волосся, він збільшує об'єм і власний волосся не травмується!

- А як же розхожа думка, що після брейдів потім хоч волосся збривати, так вони псуються?
% - Це абсолютно невірно! Заплетені волосся також добре промиваються, їх можна як зазвичай сушити феном. Якщо у вас фарбоване волосся-то можна навіть підфарбовувати з часом коріння. Брейди можна завивати і робити різні зачіски - варіантів маса. Все залежить від вашої фантазії. Велике достоїнство брейдів, яке вже оцінили і в Росії, це те, що протягом кількох місяців вам не треба щодня робити зачіску, придумувати укладку, у вас завжди будуть гарні й оригінальні волосся, з якими можна йти і в офіс, і на вечірку ! Не дивуйтеся, дійсно, багато мої клієнти - високопоставлені люди, бізнесмени і теж носять брейди. Якщо зроблено професійно, то і виглядає акуратно, стильно, дорого, і ефектно.

- А як же знімати брейди, якщо набридне або підійде термін?
% - У середньому брейди носять 3-4 місяці. Більше не треба, потім складно знімати, виглядає негарно. Адже волосся відростає приблизно на сантиметр на місяць, таким чином, виходить 4 см - а це досить помітно! Тому, якщо так шкода розлучатися, то краще переплести заново! Бувають проблеми, якщо люди самостійно знімають брейди і тим більше, якщо ходять більше терміну. Якщо вам набридли брейди потрібно звернутися до фахівця, який завдасть спеціальний живильний склад на волосся, завдяки якому легко, не травмуючи волосся расплетутся брейди, а волосся візьмуть ваш природний вигляд. Якщо все зробити правильно, використовуючи потрібні для зняття препарати, то ваше волосся залишаться здоровими і красивими.
% Брейди не тільки зберігають ваше волосся. Вони допомагають змінити ваш стиль, імідж, подовжити волосся і зробити вас центром уваги. Адже з такою гарною, екзотичної і модною зачіскою, повірте, ви будете залучати до себе багато захоплених і зацікавлених поглядів.
% - А який буває колір і довжина цих вплітаються прядочек?
% - Колірна гамма дуже різноманітна. Африканці люблять вплітати різні кольорові контрастні прядки, а у нас найчастіше просять підібрати в тон своєму волоссю, щоб створити ефект натуральних довгих густих і розкішних колос! Можна додати одну кольорову. Можна на чорне волосся вплести білі - вийти мерехтливий срібний ефект. Іноді клієнти переживають за чубок - думають, як же будуть висіти ці маленькі брейди. Але і тут є вихід! Ми залишаємо вашу гладку чубок, а інші волосся заплітаємо! Виходить ефектно: чубчик і волосся одного кольору, але різної структури!
% Довжина заплетених прядочек - брейдів залежить від вашого бажання, але максимально плететься до пояса.

- А як ви закріплюєте кінчик брейдів, щоб він не розплела?
% - Дуже багато є декоративних елементів: різні кульки, намистинки, які вплітаються в кінці кісок. Але в Росії просять без декоративних штучок, хочуть природний кінчик. Тоді береться паяльник або запальничка і підпалюється-розплавляється кінчик заплетеною прядки. Не бійтеся, бо кінчик складається лише з синтетичного матеріалу, то він добре і нешкідливо для вашого волосся запаюється і довго тримається! Ще дуже цікавий варіант, коли кінчик косички розчесав - створюється ефект заплетених волосся з абсолютно прямими гладкими, розчесаним і укладеними кінцями волосся.

- Якщо якісь протипоказання?
% - Чи не плетуть брейди, якщо сильне випадання волосся. А так було б бажання @. @ Єдине, я хотіла б порадити - не гнатися за дешевизною роботи. Справа в тому, що зараз в Росії з'явилися майстри африканці, у яких ця послуга коштує порівняно дешевше і роблять швидше, але проблема в тому, що вони звикли працювати з важкими кучерявими південними волоссям, які треба із зусиллям розділяти, розчісувати, затягувати і туго плести . Для наших європейських волосся це не підходить, нам потрібно більш м'яке звернення й інша сила плетіння. У мене були клієнти, які плели у африканців, а потім з пошкодженої, розтягнутою шкірою і головними болями приходили до мене і просили розплести їх брейди!

- Брейди - це річна зачіска?
% - Ні, брейди зручно носити і під шапкою і влітку. Це дуже модно зараз. Брейди носять незалежно від віку, статі, сезону. Найголовніше - бажання.

- І як відбувається процес?
% - Приходить клієнт, вибирається колір, обговорюється довжина. Діляться все волосся на невеликі квадратики - сектора і починається плетіння. Часто роблять відверту халтуру і плетуть тільки з власного волосся - виходить голови з пролисини і найтоншими косичками! Це не красиво і не професійно! Красиво і ефектно виглядає 200-300 брейдів. Час роботи в середньому 8 годин. Так що готуйтеся до довгої бесіді з майстром! Іноді для швидкості плетуть відразу кілька майстрів, навіть допомагає сам клієнт - доплетает кінчики, бере участь у створенні своєї зачіски!

- І скільки ж коштує це задоволення?
% - Взагалі 1 косичка (брейд) - 1 долар. У кінцевій сумі враховується, і кількість брейдів і довжина, і може вийти навіть дешевше!

- Чи багато звертається бажаючих?
% - Звичайно, адже зараз це дуже модно і актуально. Бувають клієнти, у яких були кіски, а потім вони приходять переплести волосся вже іншим плетінням. Багато бажаючих вивчитися. Я вчу всіх бажаючих. Час навчання всього 2 дні. Головне - практика. Вартість навчання 100 доларів. Окупається це миттєво! Наприклад, вартість зачіски складає 150 доларів, ви витрачаєте лише 50 доларів!

- А якими треба володіти навичками, щоб стати брейдером?
% - Головне бажання. Багато чоловіків вчиться, і молоді - для них непоганий заробіток. Приїжджають вчиться і з інших міст. Перукарі освоюють теж - для них це як ще один напрям в перукарському мистецтві. Навчаються і потім працюють вже багато. Чому немає - головне, адже, бажання!

Теги: косичка