Який колір одягу - такий характер

% Василиса, автор JustLady. % % %
����� ���� ������ - ����� ��������
% При виборі кольору одягу перше, чим керується людина - це своїм настроєм. Психологи стверджують, що колір одягу також багато чого може розповісти і про характер людини.
% Статті за темою «Який колір одягу - такий характер» %
Який колір одягу - такий характер
% Кольори одягу для першого побачення %
Який колір одягу - такий характер
% Колір і сон. Значення кольору в сновидінні %
Який колір одягу - такий характер
% Як підібрати шкарпетки %
Який колір одягу - такий характер
% Червона сумка: які речі їй не пара? %

Перш за все, розкладіть весь свій гардероб за кольором. Це допоможе вам визначити свій колір. Швидше за все, речей якогось одного кольору буде більше. Цих квітів може бути декілька, що допоможе вам визначити ключові особистісні якості як свої, так і оточуючих вас людей.

Почнемо з білого кольору. Білий - це взагалі свого роду "ідеальний" колір. Такий колір може вибрати практично будь-яка людина. З повною упевненістю можна сказати про любителів білого кольору, що це люди дуже акуратні. Взагалі вибрати цей колір може будь-яка людина, але також відомо, що песимісти і скептики намагаються уникати цього кольору. Чорний колір протистоїть білому.

Любителі чорного, як правило, люди замкнуті і невпевнені в собі. Але у медалі є зворотний бік, також відомо, що чорний колір воліють натури сильні і цілеспрямовані. До того ж цей колір практично завжди доречний.

Сірі колір вибирають люди, які раціонально ставляться до дійсності. Всі рішення в житті вони приймають з особливою обережністю і зваженістю. Перевагу сірому кольору віддають люди, які бояться заявити про себе.

Колір пристрасті - це, звичайно ж, червоний. Люди сильні і вольові віддають йому перевагу. Також він властивий сміливим і зухвалим натурам. Якщо ви мрієте побороти свою сором'язливість, то починайте носити червоний колір.

Синій колір - колір моря, неба і гармонії. Люди, які люблять цей колір, зовні виглядають дуже спокійними і врівноваженими. Але за цією личиною ховається справжній ураган. Всередині їх киплять непідробні пристрасті.

Зелений притаманний флегматикам. Саме ці люди ретельно продумують кожен свій крок. Їм притаманний здоровий егоїзм, а також весела вдача.

Люди, які зайняті пошуком сенсу життя, гармонії на землі найчастіше носять фіолетовий колір і всього його відтінки. Вони схильні надто багато часу проводити в роздумах, постійно аналізуючи себе і оточуючих.

Теги: одяг, кольору, характер

Як поміняти свій імідж

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �����
% Імідж - це ваш зовнішній вигляд, манера мови, коло спілкування, спосіб життя. Якщо вам набридло все навколо або ви набридли собі самі, пора вносити кардинальні зміни в усі, з чого складається ваша повсякденність.
% Статті за темою «Як поміняти свій імідж» %
Як поміняти свій імідж
% Змінити імідж ... Данина моді чи необхідність? %
Як поміняти свій імідж
% Як змінити імідж %
Як поміняти свій імідж
% Як змінити свої імідж %
Як поміняти свій імідж
% Мені б імідж поміняти, хай мене навчать %
% Не варто занадто круто змінювати свій імідж, краще робіть це поступово, вибираючи те, що дійсно вам підходить. Інакше, піддавшись швидкоплинному настрою і перетворившись з ніжною блондинки в дівчину-гота з чорним волоссям і пірсингом по всьому тілу, вам навряд чи вдасться швидко повернути назад вихідну зовнішність.%

Визначтеся, що б ви хотіли поміняти в своєму житті. Якщо вам набридла суєтність і безладність, потрібно рухатися в одному напрямку, а якщо сірість і монотонність - в іншому.

Почніть з зміни своєї фігури. Можна зайнятися бодібілдінгом, сісти на дієту або просто почати робити щоденну зарядку протягом 15-20 хвилин в день. Систематично займаючись фізичними вправами, вже через місяць ви відчуєте позитивний результат.

Намагайтеся бути в курсі нових модних тенденцій. Необов'язково сліпо йти за модою. Але знати, які сумки зараз на піку популярності або що краще одягти на вечірку, потрібно. Для цього достатньо раз на тиждень читати новини на популярних сайтах відповідної спрямованості.

Не бійтеся привертати увагу - це буде хорошим стимулом до подальших змін. Використовуйте у своєму новому образі яскраві аксесуари - вони додадуть настрою. Можна використовувати шарфи, пояси, рукавички, сумки різних забарвлень, спробувати пограти з сполучуваністю кольорів.

Знайдіть своє хобі. Художник, фанатично відданий справі, легко пізнаваний у натовпі. Відшукайте собі нове захоплення і не бійтеся виділятися. Новий імідж, як правило, вимагає зміни особистих інтересів.

Міняйте ставлення до життя. Найчастіше аналізуйте що відбувається, міркуйте, оцінюйте поточні події в різних масштабах.

Змініть манеру розмови, ходу, стиль спілкування з друзями. Позбавляйтеся в своєму лексиконі від слів-паразитів, вони не прикрашають мова і заважають висловлювати свої думки. З цікавістю слухайте співрозмовника, проявляйте повагу до людей - це сприяє виробленню іміджу сучасного комунікативного толерантного людини.

Якщо вам подобається імідж будь-якої кінозірки або музиканта, ви, звичайно, можете сліпо слідувати його (її) ідеалам, але не перетворитеся на такому прагненні в комічну героїню роману «12 стільців» - Еллочки Щукіної.

Теги: імідж

Як скласти базовий гардероб

% Wind, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ��������
% Базовий гардероб - це речі, які повинні складати основу вашого стилю і підходити для будь-якого часу року. Правильне складання базового гардероба допоможе вам навести порядок в шафі і уникнути непотрібних покупок.
% Статті за темою «Як скласти базовий гардероб» %
Як скласти базовий гардероб
% Як скласти гардероб жінки %
Як скласти базовий гардероб
% Як скласти гардероб жінки %
Як скласти базовий гардероб
% Базовий гардероб бізнес-леді %
Як скласти базовий гардероб
% Складаємо базовий гардероб %
% Всі речі, що становлять базовий гардероб, повинні добре поєднуватися між собою, бути витримані в загальному стилі і підходити для вашої основної сфери зайнятості. Одяг необов'язково повинна бути дорогою, але необхідно, щоб вона добре сиділа і виглядала охайно.%

До базових речей, актуальним в будь-якому сезоні, відноситься чорний топ. Він ідеально підходить як для денних прогулянок, так і для вечірніх виходів. Крім того, чорний - універсальний колір, який за допомогою аксесуарів можна зробити більш ошатним.

Також вам знадобляться дві футболки чорного і білого кольору з коротким рукавом і така ж кількість з довгим. Можливі й інші варіанти відтінків, якщо з ними можна створити кілька варіантів образів, або вони є більш придатними до цветотипу іншого гардеробу. Найголовніше, щоб ці речі були високоякісними і дуже добре підходили до вашій фігурі. Форму рукавів можна вибрати будь-яку.

Обов'язково включіть в свій гардероб таку універсальну річ, як чорна водолазка. Вона відмінно підходить як для роботи в офісі, так і для виїзду на природу. А за допомогою різних варіантів зачісок і аксесуарів ви зможете створити абсолютно різні образи.

Виберіть три блузки або сорочки. Найкраще, якщо вони всі будуть білими, але різними за фасоном. Одна з блузок обов'язково повинна бути витримана в класичному стилі, щоб її можна було носити на офіційні заходи і поєднувати з найбільшою кількістю речей.

У базовому гардеробі мають бути присутні такі речі, як елегантне, але просте чорне плаття, спідниця-олівець і довгий або короткий кардиган.

Вибираючи джинси, не поспішайте з покупкою. Вони повинні бути відмінної якості і підкреслювати всі достоїнства вашої фігури. Якщо є можливість, придбайте дві пари, одна з яких буде з звуженими донизу штанинами.

Підберіть дві пари брюк. Одна з них повинна бути виконана в класичному стилі, а другий підходити для повсякденних справ, поїздок на природу і походів по магазинах. Тканина краще всього вибирати бавовняну, а колір - темний або тотально чорний.

Ще однією дуже важливою річчю, яка доповнює базової гардероб, є приталений жакет. Він може бути будь-якого нейтрального кольору, добре поєднується з вже наявними спідницями і брюками.

Крім усього іншого, підберіть спідничний і брючний костюми, два повсякденних сукні, які можна буде одягнути на роботу, а також одне коктейльне і одне вечірнє плаття.

Теги: основа, гардероб