Основні фактори набору ваги

% Ірина Ларталь, автор JustLady. % % %
�������� ������� ������ ����
% Надмірна вага є наслідком хронічного порушення обміну речовин. Розвиток жирової тканини має коло ускладнень і володіє високим ступенем ймовірності рецидиву після закінчення лікувального курсу терапії. Ринок поки не запропонував нам нічого справді ефективного, що запобігає набір ваги. Часто проблема ускладнюється, тому що ви не можете зрозуміти справжню причину виникнення зайвих кілограмів. Правильна діагностика фактора набору ваги - це шлях до лікування.%
% Статті за темою «Основні фактори набору ваги» %
Основні фактори набору ваги
% Дієти: шкода чи користь %
Основні фактори набору ваги
% Легкі дієти для схуднення %
Основні фактори набору ваги
% Причини зайвої ваги %
Основні фактори набору ваги
% Як діють препарати для зниження ваги %

За медичною статистикою в межах 80% випадків причиною появи зайвої ваги є незбалансоване харчування, раціон якого підібраний абсолютно безграмотно. Багата людина порушує баланс між вуглеводами, білками і жирами, бо не хоче їсти буряк і крупи. А бідний не може дозволити собі нічого, крім цукру і сала.

Розвиток цивілізації дало нам яскраві смакові відчуття, але жорстоко і нагло позбавило людей можливості рухатися на своїх ногах. Комфортні умови життя людини в сучасному суспільстві сприяють тільки низької фізичної активності. У розвинених країнах вже не залишилося професій, що вимагають важкої фізичної праці. Фізична праця ліквідовано технічним прогресом.

Гіперфагія. Термін відносно новий. Позначає банальне переїдання. Останні дослідження американців довели, що переїдання не може бути єдиним фактором набору ваги, але залишається найголовнішою з відомих причин. Гіперфагія сприяють умови нашого життя. Люди, які передають, у великій кількості споживають їжу з високим вмістом жиру. Дієтологи всіх шкіл єдині в думці, що тільки дієта з низьким вмістом жирів може не тільки знизити масу тіла, але стабілізувати її.

Переїдання передує дефіцит мікронутрієнтів. Ваш організм вимагає більше шестисот харчових речовин щодня. Більшість з цих нутрієнтів абсолютно незамінні, вони не синтезуються в організмі, а в їжі присутні в мікроскопічних дозах. Встановлено, що саме мікронутрієнти регулюють апетит і обмін речовин.

Порушення гормонального фону носить епізодичний характер, але важко піддається корекції. Наприклад, вагітність. В цей період виникає потреба в посиленому харчуванні, яка після пологів плавно переходить в згубну звичку. У свою чергу, звичка може зберігатися протягом всього життя.

Теги: вага, контроль, фактор, ожиріння

Втихомирювати відчуття голоду

�������� ������� ������
% У сучасному світі зустрічають не тільки по одягу. Все більшого значення набуває стрункість, підтягнутість і спортивність. Такі люди, незалежно від статі, впевненіше в собі і успішніше просуваються по кар'єрних сходах.
% Статті за темою «втихомирювати почуття голоду» %
Втихомирювати відчуття голоду
% Боротьба з почуттям голоду %
Втихомирювати відчуття голоду
% Як вбити апетит %
Втихомирювати відчуття голоду
% 7 способів обдурити голод %
Втихомирювати відчуття голоду
% Як бути ситою і стрункою %
% Багато хто так і не можуть позбутися звички є багато, навіть якщо не голодні. У цьому для них криється джерело проблем із зайвою вагою. В принципі, приборкати свій голод не так вже й складно, якщо пам'ятати декілька простих правил і порад.%

Використовуйте для їжі невеликі по діаметру тарілки. На таких тарілках кількість їжі буде виглядати візуально більше.

Перед їжею випийте склянку звичайної, можна мінеральної, але не газованої води. Вона заповнить шлунок, і ви гарантовано з'їсте менше.

При їжі не поспішайте. І візьміть коротку паузу при зміні блюд. Перше, друге з'їдено, ви тягнетеся до десерту? Зачекайте, прислухайтеся до організму. Насичення настає не відразу. І, можливо, вже через кілька хвилин ви зрозумієте, що почуття голоду немає, а на десерт вам вже й дивитися не хочеться.

Банальний рада, яка, як не дивно, дійсно працює. Їжте невеликими, дрібними порціями, але зате до п'яти разів на день. Переїдання при такому підході до харчування не загрожує. Рівень цукру в крові буде постійним, а відчуття голоду - вельми помірним.

Намагайтеся виробити режим харчування. Прийоми їжі повинні бути регулярними, відбуватися в один і той же час. У цьому випадку організм звикає до постійного надходженню калорій і не намагається відкладати «про запас».

Харчування має бути збалансованим - ще один «унікальний» рада. Намагайтеся, щоб круглий рік на вашому столі були присутні і овочі, і фрукти, і бобові, і крупи. Крім всяких вітамінів і корисних мікроелементів, в цих продуктах високий вміст клітковини. До речі, овочі та фрукти - це відмінний «перекус» в тих випадках, коли голод стає нестерпним, а до обіду ще далеко.

Зелений або червоний чай з крапелькою молока, знежирений кефір - відмінний спосіб приглушити відчуття голоду. Калорій в цих напоях мало, зате вони допомагає розслабитися і заснути.

Уникайте десертів, де цукор і жири йдуть поруч. Наприклад, тортів чи тістечок із заварним кремом. Зате згадайте, як гарні яблука, запечені з невеликою кількістю цукру і масла!

Теги: апетит, харчування, почуття, голод

Як розлюбити солодке

% Helen Writer, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������
% Організм людини не може існувати без вуглеводів, які необхідні йому для ефективної роботи мозку. Але часто грань між корисним для здоров'я шматочком шоколаду і цілої плиткою настільки тонка, що під час зупинитися може далеко не кожен. Звідси і виникає проблема того, як припинити любити солодощі.
% Статті за темою «Як розлюбити солодке» %
Як розлюбити солодке
% Як розлюбити коханця %
Як розлюбити солодке
% Як розлюбити колишнього %
Як розлюбити солодке
% Як розлюбити негідника %
Як розлюбити солодке
% Як розлюбити чоловіка %
% Залежності від цукерок та інших солодощів схильні багато людей. Причина цього досить проста: викликаючи скоротечное підвищення рівня глюкози в крові, солодощі створюють тимчасову ілюзію щастя, для продовження якого руки самі тягнуться до чергової цукерці. На жаль, універсальних рекомендацій до того, як розлюбити солодке остаточно і безповоротно, просто не існує, але спростити своє ставлення до даного питання під силу кожному.%

Смакові переваги у кожної людини індивідуальні і формуються в корі головного мозку. Тому впливати на них вкрай проблематично: якщо один продукт подобається, а інший - ні, то варто сподіватися лише на те, що з роками смаки можуть помінятися. Допомогти в конкретний момент зможе лише аутотренінг. Для того, щоб перебороти тягу до солодощів, необхідно регулярно вселяти собі, що цукерки - це не найулюбленіший продукт, від них псуються зуби і розпливається фігура. Якщо сила волі присутній, то такий спосіб може бути цілком дієвим.

Серед радикальних методів перемогти любов до солодкого можна якось спробувати об'їстися цукерками до такої міри, щоб одна думка про цукор викликала огиду. На певний проміжок часу цей спосіб допомагає, але потім до переважної більшості повертається ця згубна сласть.

Якщо утримувати себе від вживання солодощів не виходить, можна спробувати скоротити обсяги їх придбання і не зберігати цукерки в будинку. Досить часто спроби не любити солодке і різко обмежити його споживання закінчуються зривами. Тому не варто занадто жорстко обмежувати себе у всьому. Краще постаратися замінити кількість якістю споживаної продукції. Постаратися набувати лише якісний шоколад, не їсти його у великих кількостях або на ніч, замінити цукор медом, а цукерки - сухофруктами.

Теги: солодке, любов