Як розрахувати свою норму калорій

% Makintoss, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���� ����� �������
% Основна причина набору зайвої ваги - переїдання. Прийом дуже калорійної їжі може привести до додаткового навантаження на серце, процес травлення сповільнюється і призводить до зашлакованості кишкового тракту. Щоб точно знати, скільки їжі необхідно з'їдати за день, необхідно розрахувати свою норму калорій.
% Статті за темою «Як розрахувати свою норму калорій» %
Як розрахувати свою норму калорій
% Як правильно розрахувати кількість калорій %
Як розрахувати свою норму калорій
% Скільки потрібно калорій в день %
Як розрахувати свою норму калорій
% Як розрахувати кількість калорій %
Як розрахувати свою норму калорій
% Є, щоб жити: скільки нам потрібно калорій в день %
% Найбільш точно норму калорій можна розрахувати за допомогою формули Гарріса-Бенедикта, в ній враховуються вік, стать, вага і зріст людини. За допомогою цієї формули ви зможете обчислити розмір основного обміну речовин (ООВ). Ця кількість калорій, яка необхідна організму на добу для нормального перебігу обмінних процесів, без особливих навантажень.%

Для чоловіків цей показник дорівнює ООВ = (13, 7 * вага) + (6, 8 * вік) + (5 * зростання) +66, для жінок формула інша: ООВ = (9, 6 * вага) + (4, 7 * вік) + (1, 8 * зростання) +665. Вік вимірюється в роках, зростання в сантиметрах, вага в кілограмах. Спочатку помножте всі вирази в дужках, потім складіть отримані числа. В результаті ви отримаєте вашу добову потребу в калоріях в стані спокою.

Розрахований розмір ООВ необхідно скоригувати залежно від інтенсивності вашої фізичної активності. Для цього обчисліть середній коефіцієнт фізичної активності, потім розділіть суму добових енерговитрат організму на ООВ.

Складіть таблицю, у ній запишіть всі види діяльності, якими ви займаєтеся протягом дня. Тут же вкажіть тривалість дії, а також кількість калорій, необхідних для його виконання (енерговитрати на будь-який вид діяльності можна знайти в спеціальних таблицях). Приблизно у вас повинен вийти наступний результат: сидячий спосіб життя - коефіцієнт 1, 2, легкі тренування 1-3 рази на тиждень (середня активність) - коефіцієнт 1, 35, помірні тренування або заняття спортом 3-5 разів на тиждень - коефіцієнт 1, 55.

Для розрахунку добової потреби в калоріях можна скористатися більш простою формулою: помножте вагу чоловіки на 25, а вага жінки на 21. Ця формула підходить для людей середньої фізичної активності, тим же, хто займається спортом, потрібно збільшити норму в 1, 5 рази. Якщо ви вагітні, додайте до отриманого результату 30%. Крім того, ця формула не враховує вік - чим старша людина, тим менше калорій йому потрібно в день.

Теги: калорія, розрахунок, норма, потреба

Схуднути з ліпосакції чи без?

�������� � ����������� ��� ���?
% Видалення жирових відкладень на окремих ділянках тіла за допомогою хірургічної операції багатьма сприймається як вирішення всіх проблем зайвої ваги, «чарівна таблетка» від ожиріння. З'ясування переваг і недоліків методу допоможе зробити вибір.
% Статті за темою «Схуднути з ліпосакції чи без? » %
Схуднути з ліпосакції чи без?
% Надмірна вага - не проблема з радіочастотної ліпосакції %
Схуднути з ліпосакції чи без?
% Схуднути швидко і ефективно %
Схуднути з ліпосакції чи без?
% Безопераційна ліпосакція: вибір методики %
Схуднути з ліпосакції чи без?
% Схуднути без дієт або позитивне мислення %

Будь-яке втручання в організм має свої наслідки - від порушень функціонування до особливостей протікання реабілітаційного періоду. Якщо у вас є медичні протипоказання до проведення ліпосакції - серйозні захворювання і хронічні стани в стадії загострення, то краще вдатися до інших методів схуднення.

Не сподівайтеся на моментальний результат - багато хто вважає, що видалення жиру тут же відіб'ється на розмірах тіла, тому відразу після операції відчувають розчарування. Причина в набряках тканин, які завжди з'являються після хірургічного втручання. З часом вони спадуть, і результат стане помітнішою.

Якщо ви переступили 35-річний рубіж, то не забувайте про те, що процеси в організмі сповільнюються. Саме цим пояснюються марні спроби схуднути за допомогою дієт і виснажливих навантажень. У таких випадках ліпосакція допоможе позбутися від відкладень в окремих частинах тіла (якщо до ідеальних пропорцій вам не вистачає тільки плоского живота або підтягнутих сідниць). У будь-якому випадку необхідно дотримання режиму харчування і присутність у вашому житті фізичної активності - інакше результати операції буде тільки тимчасовими.

Ліпосакція не звільнить вас від целюліту і зайвих складок шкіри, які залишилися після стрімкого схуднення - для цього існують інші методи корекції. Якщо вашою основною проблемою є зайва вага, то слід звернути увагу на інші способи виправлення фігури - дієти, зміна способу життя, заняття спортом та підвищення активності в цілому.

Зверніть увагу на альтернативні методи - масажі, обгортання, неінвазивні апаратні процедури, які надають щадне вплив на організм, а в ряді випадків бувають більш ефективними, ніж відсмоктування жиру. Якщо ви хочете не тільки позбутися від жирового прошарку, а й сформувати м'язову масу, зробити м'язи пружними і сильними, то вам допоможе терапія електричним струмом.

Теги: жир, видалення, відкладення, ліпосакція

Секс як засіб для схуднення

���� ��� �������� ��� ���������
% Напевно вам не раз доводилося чути, що секс - кращі ліки. Крім того, існує думка, що секс - це відмінний засіб для схуднення. Чи так це насправді? З одного боку, зрозуміло, під час заняття сексом людина втрачає чимало калорій, працює і зміцнюється безліч груп м'язів тіла. З іншого боку, особливо романтичні натури вважають, що займатися сексом заради поліпшення фігури - це брудно і неправильно. Хто ж правий?
% Статті за темою «Секс як засіб для схуднення» %
Секс як засіб для схуднення
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Секс як засіб для схуднення
% Імбир для схуднення, протипоказання, корінь імбиру, чай з імбиром %
Секс як засіб для схуднення
% Чайний гриб для схуднення %
Секс як засіб для схуднення
% Сечогінні засоби для схуднення %

Зрозуміло, займатися сексом єдино з метою скинути пару кілограмів - це не надто логічно. Але чому ж не поєднати приємне з корисним? Якщо нарівні з отриманням фізичного і морального задоволення можна ще й зміцнити своє тіло, і скинути парочку зайвих кіло, то чому ж не використовувати такий простий і доступний вид фітнесу?

Але чи справді секс - таке дієвий засіб для схуднення?

Насправді, енерговитрати організму за годину заняття сексом складуть всього лише 250 калорій на годину. На оргазм йде 400 калорій на годину, але навряд чи знайдеться людина, чий оргазм триває довше 20 секунд. Що ж це виходить, схуднути від занять сексом не вийде?

Це не зовсім так. Помічено, що в той момент, коли у людини налагоджується постійна сексуальне життя, він худне. Це відбувається не стільки від постійної фізичної активності, скільки від психології. Коли у людини немає стабільної статевого життя, він починає збирати в собі безліч комплексів, постійно зростає його невпевненість у собі. Цю невпевненість він компенсує, в частоті випадків, їжею, звідси і з'являються зайві кілограми. Коли сексуальне життя налагоджується і невпевненість пропадає, людині більше не потрібні зайві калорії для їх придушення.

Що ж стосується фізичного навантаження під час сексу, то тут секс сексу ворожнечу. Дівчина, яка поводиться вкрай пасивно в ліжку і чия діяльність обмежується тільки раздвиганием ніг, навряд чи має великі шанси схуднути під час сексу. Іншими словами, чим активніше ви займаєтеся сексом, тим більше калорій витрачаєте, тим, відповідно, більше шанс схуднути від занять сексом.

Який же з усього цього ми можемо зробити висновок? Ми можемо їх зробити навіть декілька. Секс - це все-таки не тренажер. Основний його ефект у боротьбі із зайвими кілограмами - психологічний. У вас підвищується настрій і самооцінка, поліпшується самопочуття, а значить, боротьба із зайвою вагою йде успішніше. Чим більше активності ви проявляєте під час сексу (і чим регулярніше і триваліша заняття сексом), тим більше ефекту в плані скидання кілограмів ви можете очікувати. Ну і, нарешті, якщо секс, особливо з коханою людиною, - це те, що даровано нам природою, чому б нам не скористатися цим чудовим додатковим способом підтримки себе у формі?

Успішних вам експериментів!

Теги: засіб, секс, схуднення