Правила поведінки в любовному трикутнику

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
������� ��������� � �������� ������������
% Що б там не говорили, а стати однією із сторін горезвісного любовного трикутника ні в кого особливого бажання не виникає. Але іноді обставини складаються таким чином, що доводиться обирати: чи продовжувати стосунки з чоловіком (дружиною) або повністю віддатися новому захопленню? Варто, однак, пам'ятати, що несвоєчасні або невмілі дії можуть призвести до трагедії.
% Статті за темою «Правила поведінки в любовному трикутнику» %
Правила поведінки в любовному трикутнику
% Любовний трикутник: правила поведінки %
Правила поведінки в любовному трикутнику
% Любовний трикутник. Ще раз про вічне %
Правила поведінки в любовному трикутнику
% Любовний трикутник: хто зайвий? %
Правила поведінки в любовному трикутнику
% Любовний трикутник - що робити? %

Любовний трикутник актуальним у всі часи. Сюжети незліченної кількості книг, фільмів і картин засновані на взаєминах трьох людей, які мимоволі виявилися перед проблемою вибору. Як би не були черстві чоловіки і легковажні жінки, в такій ситуації зазвичай страждають всі три сторони.

Серйозне любовне захоплення одного з подружжя нерідко починається з скороминущого знайомства або випадкової зустрічі або, здавалося б, ні до чого не зобов'язує легкої закоханості (згадаймо хоча б «Даму з собачкою» А.П. Чехова). Тільки на відміну від героїв Чехова, звичайним людям доводиться тим чи іншим чином вирішувати ситуацію, а не чекати, коли життя сама підкаже вихід. Але якщо становище все ускладнюється, а вибір на користь чоловіка (дружини) або коханця (коханки) ще не зроблений, то варто задуматися про те, а чи не краще залишитися одному (одній)? Адже, зрештою, все до цього і йде: іншим сторонам любовного трикутника просто набридне чекати, коли третя зробить остаточний вибір.

Найпоширеніша комбінація подібних відносин: чоловік і дві жінки. Жінки за своєю природою більш терплячі, ніж чоловіки, тому зв'язок чоловіка на стороні може тривати роками, навіть якщо дружина давно знає про зраду чоловіка. Що ж робити обдуреною жінці в такій ситуації? Відразу пакувати валізи (свої або чоловіка) і тим самим забезпечити перемогу коханки?

Для початку, мабуть, варто трохи заспокоїтися і зрозуміти, що ж конкретно не влаштовувало чоловіка в сімейному житті. І спробувати змінитися. Наприклад, сходити для початку в салон краси або записатися у фітнес-клуб. І навіть якщо дружина завжди виглядає «на всі сто», і може претендувати у всіх відносинах на звання «ідеальної дружини», то, напевно, їй варто стати трохи менше ідеальною, щоб знову спробувати викликати у чоловіка інтерес. Або хоча б знайти собі нове хобі, щоб і відволіктися від сумних думок, і, знову ж таки, звернути на себе увагу чоловіка. А в тому випадку, якщо коханкою стає краща подруга, дружині варто раз назавжди порвати з нею стосунки.

Любовний трикутник, в якому «замкнуті» двоє чоловіків і одна жінка, не настільки міцний. Зазвичай той момент, коли чоловік дізнається про зраду дружини, і є фіналом сімейної драми. Жінка в такій ситуації або кається і повертається до законного чоловіка, або назавжди йде до коханця.

У будь-якому випадку, завжди потрібно правильно оцінювати і подальші перспективи відносин з людиною, на користь якої був зроблений вибір, і не змішувати любов і пристрасть.

Теги: трикутник, вибір, користь, коханка, поведінка

Чому виникає почуття самотності у шлюбі

% Diana74, автор JustLady. % % %
������ ��������� ������� ����������� � �����
% Молода закохана пара насилу може уявити собі, що через 10-15 років їх підстерігає самотність у шлюбі. Проте, статистика - невблаганна річ. Проведений в США опитування показало, що самотність переживає кожен третій сімейна людина. Цікаво дізнатися причини такого масового явища.
% Статті за темою «Чому виникає почуття самотності в шлюбі» %
Чому виникає почуття самотності у шлюбі
% Заразливо самотність %
Чому виникає почуття самотності у шлюбі
% Самотність. Один у полі не @. @ %
Чому виникає почуття самотності у шлюбі
% Шкода і користь самотності %
Чому виникає почуття самотності у шлюбі
% Як позбутися самотності %
% Як не дивно, головною причиною самотності у шлюбі є зовсім не іссякнувшая любов подружжя. Насправді на чолі проблеми знаходиться простий брак спілкування через постійну зайнятість всіх членів сім'ї.%

У сучасному світі люди від 20 до 50 років, як правило, більшу частину свого часу приділяють роботі, кар'єрі, заробляння грошей. Крім того, приблизно 85% жінок у віці від 20 до 35 зайнята доглядом за маленькими дітьми. В кінці дня на спілкування просто не вистачає ні сил, ні часу. Навіть запитати, як пройшов день у другої половинки, не виникає бажання. Всі дуже зайняті своїми проблемами.

Друга явна причина відчуження подружжя - ТБ та інтернет. Ще 20 років тому люди спілкувалися вечорами за чашкою чаю. Тепер є альтернатива - 100 каналів кабельного телебачення, соціальні мережі, комп'ютерні ігри. Кожен утикається в свій екран, йде у свій віртуальний світ.

Третя причина самотності - різні інтереси подружжя. Навряд чи дружині буде цікаво їздити з чоловіком на рибалку, а дружину здійснювати недільний шопінг, ходити на аеробіку та ін. Чим більше років шлюбу, тим менше залишається точок живого дотику між членами сім'ї, тим сильніше особисте життя кожного розділяє пару як єдине ціле. Якщо немає спільної роботи, захоплень, єдиних цілей та інтересів, то неминуче через 15-20 років шлюбу поруч виявляться абсолютно чужі один одному люди.

Початок такого явища, як самотність у шлюбі непомітно для більшості сімей. Все починається з дрібниць. Чоловіки починають приділяти менше уваги дружині, нові життєві пріоритети, нові цілі. Поступово родина йде на другий план. Головне - це великий заробіток, адже це все робиться для дружини і дітей. А дружина дуже зайнята господарством і дітьми. Кожен відчуває себе абсолютно правим, чекаючи розуміння і підтримки, але при цьому абсолютно не намагаючись зрозуміти і відчути партнера. Всі поглинені власними думками. Рано чи пізно настає стадія байдужості.

Але з цим явищем можна і потрібно боротися. Необхідно частіше говорити зі своєю половинкою по душах, щиро цікавитися усіма справами коханої людини. Завжди намагатися зрозуміти партнера. Найпростіше це виходить, якщо поставити себе на його місце і відчути, як він себе відчуває в тій чи іншій ситуації. Такий підхід споконвічно зніме багато претензії один до одного.

Періодично варто оживляти в пам'яті ваші найкращі спільні моменти життя: перші зустрічі, медовий місяць, народження дітей. І, звичайно, випробовувати нові спільні моменти радості. Крім того, корисно завести сімейні традиції, які будуть вас об'єднувати і згуртовувати як сім'ю протягом багатьох поколінь.

Теги: пара, шлюб, почуття, самотність, причина

Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси

���������� � �����: ����� � ������
% У сучасному світі жінка домоглася повної рівноправності з чоловіком. Жінка може бути космонавтом, водієм, муляром і бізнесменом, що ні в кого не викликає подиву. У сімейних відносинах вона дуже часто грає головну роль, взявши всю відповідальність за сім'ю на себе.
% Статті за темою «Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси» %
Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси
% Коли в сім'ї матріархат ... %
Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси
% Залежність і панування сім'ї %
Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси
% Цивільний шлюб: плюси і мінуси %
Патріархат в сім'ї: плюси і мінуси
% Як протистояти маніпуляціям чоловіка %

А адже в давнину главою сімейства був чоловік, і вся відповідальність за будинок лежала на ньому. А може бути патріархат - це не так вже й погано.

У сім'ях, де відносини будуються в системі патріархату, жінка повністю присвячує себе чоловікові, дітям і дому. У неї немає права у вирішенні важливих сімейних питань. Чоловік приймає рішення одноосібно, не радячись в будь-яких сімейних питаннях з дружиною. У такій сім'ї жінці не вдається навіть мріяти про улюблену роботу і кар'єру, що в наші дні грає важливу роль, оскільки таким чином жінка проявляє свої особистісні якості, спілкується з безліччю цікавих для неї людей і вибирає собі справу до душі.

Сидячи вдома з дітьми і займаючись господарством, жінка не отримує належної освіти. Не має можливості розширювати свій кругозір і жити повноцінним життям. Її єдиний інтерес - це чоловік, діти і домашній затишок. Весь побут в такому випадку падає на жінку. У фінансовому питанні вона повністю починає залежати від чоловіка, у неї не може бути свого особистого бюджету, а всі скоєні покупки вона зобов'язана обговорити з чоловіком, що для сучасної жінки просто нереально.

Якщо чоловік у сім'ї бере всю відповідальність на себе, то така сім'я може бути спокійна за стабільне фінансове становище, жінці в такому випадку не приходиться хвилюватися про завтрашній день, про те, чим нагодувати дітей і чоловіка. Вона впевнена, що чоловік подбає про це. Малятка, які виховуються в патріархальних сім'ях з дитинства, бачать, як батько піклується про сім'ю, і з самого раннього дитинства беруть приклад відповідальності за своїх близьких людей. У таких сім'ях виростають справжні чоловіки.

У наш час прийнято вирішувати самостійно, мати патріархат в сім'ї чи ні. Але все ж роль чоловіка в родині має бути значущою, тому що утримувати і захищати сім'ю, споконвіку було дано чоловічої статі.

Теги: сім'я, ставлення, глава, патріархат