Молода коханка мого чоловіка

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
������� ��������� ����� ����
% Життя - складна і непередбачувана штука, яка нерідко вносить корективи в намічені плани і підносить сюрпризи. Щасливе сімейне життя відразу може дати глибоку тріщину, якщо дружина дізнається, що у чоловіка є молода коханка, яка молодша їхньої дочки на кілька років. На жаль, від цього ніхто не застрахований, але, на щастя, нерозв'язних ситуацій не буває.%
% Статті за темою «Молода коханка мого чоловіка» %
Молода коханка мого чоловіка
% Я, мій чоловік і його коханка %
Молода коханка мого чоловіка
% "Здрастуйте, я - коханка Вашого чоловіка" %
Молода коханка мого чоловіка
% Ідеальна коханка для свого чоловіка %
Молода коханка мого чоловіка
% Чи є у чоловіка коханка? %
% Якщо ви прожили в шлюбі більше 20 років, криза сімейних відносин неминучий. Все життя ви були щасливою сімейною парою, будували спільні плани, ростили дітей. Психологи стверджують, що пристрасна любов поступово змінюється прихильністю, подружжя пов'язують спільні діти, навколо яких вони «в'ють гніздо».%

Діти виростають, будують своє життя і, як правило, залишають рідний дім. Здавалося б, можна спокійно зітхнути, радіти життю, присвятити її один одному. Ось з цього і починаються всі проблеми. Об'єднуюча роль мами і тата виконана. Починається перевірка на міцність сімейних відносин. Багато пар іспит не витримують, особливо якщо подружжя приблизно одного віку і переступили 45-річний рубіж.

Чоловік у цьому віці як ніколи хоче довести собі і оточуючим, що він все ще привабливий і може подобатися молоденьким дівчатам. Як правило, він досяг великих успіхів у кар'єрі, матеріально забезпечений і може собі багато чого дозволити. Результат не змусить себе довго чекати. Роман з молоденькою коханкою в буквальному сенсі «зриває дах». Народна приказка дала цьому явищу точне пояснення: «Сивина в бороду - біс у ребро».

Але не молоденька коханка вашого чоловіка стала причиною того, що ваш союз дав тріщину. До цього його підштовхнули ваші розладналися відносини. У більшості випадку тривала сімейне життя не розташовує до серйозної роботи над відносинами. Здається, навіщо, якщо все налагоджено? Це неминуче призводить до кризи. Навіть через 20-30-40 років дружина повинна подобатися своєму чоловікові, викликати у нього інтерес. Для цього потрібно стежити за собою, бути доглянутою, не розслаблятися, підтримувати фігуру, не присвячувати чоловіка в усі таємниці. У жінці повинна бути загадка, якщо її немає, чоловік втрачає інтерес.

Не бажаючи зберігати шлюб, просто відпустіть ситуацію. Якщо ж ви маєте намір боротися до кінця, відверто поговоріть з чоловіком. Чи не висловлюйте докорів, не намагайтеся виступити в ролі судді і винести обвинувальний вирок. Розумна дружина завжди знайде спосіб виправити ситуацію. Шукайте точки дотику, працюйте над відносинами, якщо ви обоє до цього готові. І завжди пам'ятайте - легковірні чоловіки змінюють коханок, як рукавички, але ніколи не зважаться покинути сім'ю. Надійні та вірні дружини йдуть назавжди буквально в тому, в чому були, прихопивши лише зубну щітку і верстат для гоління. Тому виправляти ситуацію треба негайно, поки не пізно.

Теги: молода, ставлення, шлюб, чоловік, криза, поява, причина

Життя між двох вогнів: чоловік і коханець

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
����� ����� ���� �����: ��� � ��������
% У житті бувають всякі ситуації. Так, наприклад, заміжня жінка може знайти коханця. І якщо на початку відносин все прекрасно і безхмарно, то через якийсь час вона починає розриватися між двома чоловіками, не знаючи, на користь кого зробити свій вибір.
% Статті за темою «Життя між двох вогнів: чоловік і коханець» %
Життя між двох вогнів: чоловік і коханець
% Чоловік як робота, коханець як хобі ... %
Життя між двох вогнів: чоловік і коханець
% Якщо завівся коханець @. @ %
Життя між двох вогнів: чоловік і коханець
% Увага коханця і чоловіка. У чому різниця? %
Життя між двох вогнів: чоловік і коханець
% Ідеальний коханець: який він? %

Чоловік

Свого чоловіка жінка знає вже досить добре. Вона прекрасно усвідомлює його недоліки і пам'ятає про його достоїнства. І, звичайно, розуміє, що їх пов'язує дуже багато чого. Але це не означає, що вона повинна постійно бути з ним. Настав новий етап в її житті, з'явилися нові бажання і потреби. Можливо, прийшла пора розлучитися?

Коханець

Безумовно, він самий чудовий, самий уважний і найкращий. Він завжди радий її бачити, від нього постійно чути компліменти, з ним дуже цікаво. Коханець дає їй можливість відчути себе красивою і бажаною жінкою. Від його слів нескладно втратити голову.

А, може, залишити все так, як є?

Коханець може погодитися на таку пропозицію, але от чоловік - навряд чи. Як тільки обдурений чоловік дізнається про розваги дружини, він неодмінно буде ображений і засмучений, адже це безпосередньо вдаряє по його самолюбству. Таке зрада не кожен чоловік готовий пробачити.

Крім того, жінка сама втомиться постійно бути між двох вогнів. Адже кожному чоловікові потрібно приділити достатню кількість уваги і теплоти. У неї може просто не вистачити душевних сил на це.

Кого ж вибрати?

На це питання жінка повинна відповісти самостійно. Спочатку, потрібно зрозуміти, хто ж їй дорожче - чоловік або коханець. Один такий рідний і домашній, а інший - цікавий і привабливий.

Перед тим, як зробити свій вибір, потрібно згадати, а як розвивалися відносини з чоловіком до реєстрації шлюбу. Напевно, і квіти були, і компліменти, і розваги. Але через певний час все пропало. А де гарантія, що з коханцем все буде інакше?

Крім того, чоловік уже володіє певною перевагою перед коханцем - він не приховує свої негативні якості. А ось коханець намагається показати себе тільки з хорошого боку.

І якщо жінка все-таки вирішила розлучитися з чоловіком, перед розмовою з ним необхідно обговорити цей момент з коханцем. Може виявитися і так, що він буде категорично проти такого повороту подій. У будь-якому випадку, перш ніж перервати відносини з одним з чоловіків, важливо продумати всі нюанси, інакше жінка ризикує залишитися ні з чим.

Теги: дружина, трикутник, чоловік, життя, вогонь, коханець

Як розважити сім'ю

% AZ, автор JustLady. % % %
��� �������� �����
% Коли вдома збираються всі родичі, потрібно продумати не тільки підходяще меню. Адже коло близьких - це люди різного віку, різних інтересів. Зробити обстановку невимушеній, розважити і об'єднати сім'ю допоможуть веселі, жартівливі конкурси.
% Статті за темою «Як розважити сім'ю» %
Як розважити сім'ю
% Як розважити гостей на Новий Рік %
Як розважити сім'ю
% Як розважити дитину під час польоту %
Як розважити сім'ю
% Як розважити чоловіка %
Як розважити сім'ю
% Як розважити себе під час занять фітнесом %
% Конкурс «Плодове дерево». Зауважте кільком учасникам, дорослим і дітям, очі, причепіть на одяг учасників по 5-6-прищіпок. За командою кожна пара учасників знімає один з одного прищіпки під дружний рахунок уболівальників.%

Конкурс «Художники». Дві-три пари учасників. Одному з гравців зав'язують очі і дають листок паперу й олівець. Кожна пара отримує завдання намалювати щось. Той учасник пари, у якого відкриті очі, керує «художником» із зав'язаними очима, говорить йому, куди вести олівець, що малювати. Виграє та пара, у якої малюнок вийшов краще за всіх за відведений для цього час.

«Народження плітки». Всі учасники, крім одного, виходять з кімнати. Тому хто залишився, дайте прочитати текст, написаний на папері. Наприклад: «Було у батька три сини. Старший був розумний, середній не те - сен, молодший же взагалі був дурник ». Тепер потрібно без слів зобразити для учасника, який увійшов з іншої кімнати, те, що прочитав на папері. Далі пантомімою вже буде зображувати він для наступного увійшов. Важливо, щоб кожен наступний учасник бачив пояснення тільки попереднього гравця. Наприкінці ж ігри все в зворотній послідовності розповідають те, що показали і зрозуміли.

«Толстощеких Губошлеп» - смішна гра, відповідна для будь-якого віку. Єдина вимога - гравець повинен вміти розмовляти. Всім видають по однаковій кількості карамельок. Перший кладе в рот цукерку і вимовляє: «толстощеких Губошлеп». Другий проробляє теж саме. Гравці по черзі кладуть цукерки в рот і повторюють вже відому фразу. Виграє той, хто довше протримається і останнім виголосить її.

«Самий чутливий гість». Гравці стають спиною до стільців. На кожен стілець кладеться якийсь предмет, по команді гравці сідають на стілець і намагаються вгадати, що за предмет лежить на стільці.

Дуже весело проходить гра «Одкровення». Учасник сідає на стілець. Над його головою провідний піднімає папір, на якому написана фраза, наприклад, «роддом» або «лазня». Гравець написи не бачить, а іншим добре видно. Вони задають гравцеві питання: що ти там робиш, як давно там був, що бачив, відчував і тому подібні питання. Гравець відповідає, не підозрюючи, про що йде мова.

Теги: домашні, свято, сім'я, коло, розвага