6 секретів чоловічого оргазму

6 �������� �������� �������
% Якщо жінкам сексуальний контакт може приносити задоволення незалежно від того, чи отримують вони оргазм, то для чоловіків оргазм є невід'ємним фіналом вдалого і приємного сексу. Багато жінок вважають, що чоловіки на відміну від них не відчувають труднощів з отриманням оргазму, але насправді це не так, і особливості чоловічої сексуальності заслуговують на увагу настільки ж, наскільки і жіночі особливості.
% Статті за темою «6 секретів чоловічого оргазму» %
6 секретів чоловічого оргазму
% 3 таємниці чоловічого оргазму %
6 секретів чоловічого оргазму
% Кліторальний і вагінальний: секрети оргазму %
6 секретів чоловічого оргазму
% Секрети досягнення жіночого оргазму %
6 секретів чоловічого оргазму
% Задоволення або мистецтво жіночого оргазму %

Для чоловіка оргазм - це не тільки еякуляція, але й можливість відчути бурхливі емоції. Якщо еякуляція без оргазму можлива, то оргазму без неї не буває.

Багато дівчат регулярно чують від інших чоловіків фрази про безперервне сексі без пауз, але, як правило, такі слова виявляються хвастощами і міфом, і це ще один секрет чоловічого оргазму. Будь-якому чоловікові необхідний невеликий часовий перерва між актами, який збільшується з віком, наприклад, у двадцять років чоловікові достатньо почекати три хвилини після оргазму, щоб знову зайнятися коханням, а з роками час паузи зростає, і здебільшого чоловіки задовольняються одним оргазмом, не прагнучи до наступних.

Відомим у народі фактом є обрізання крайньої плоті у чоловіків в ряді країн світу, і деякі жінки вважають, що це робить чоловіка більш чутливими і підсилює його насолоду в сексі. Насправді, чоловік втрачає частину чутливості після обрізання, тому секс з ним триває більш тривалий час.

Зміна поз для чоловіка не менш важлива в отриманні оргазму, ніж для жінки, але якщо жінка, міняючи позу, змінює і відчуття, то чоловік отримує задоволення від нових ракурсів, з яких він може споглядати свою партнерку. У більшості випадків чоловік отримує оргазм при кожному статевому акті, але якщо зрідка цього не відбувається, не варто турбуватися. Тривожним сигналом стане тільки ситуація, в якій чоловік не отримує оргазму взагалі. Зрідка чоловіки імітують оргазм, незважаючи на те, що на відміну від жінок їм це дається важче.

Жінці, яка знаходиться в ліжку з чоловіком, варто пам'ятати про те, щоб не пошкодити його самолюбству, так як чоловік дуже болісно ставиться до того, що він може опинитися в ліжку не на висоті, а невпевненість у собі може негативно позначитися на отриманні оргазму.

Теги: чоловік, посол, секрет, задоволення, постіль, обрізання, оргазм

Неодружені принци світу

% Ірина Кравцова, автор JustLady. % % %
��������� ������ ����
% «Навіть якщо вам трохи за тридцять, є надія вийти заміж за принца ...», - співала колись Вєрка Сердючка. Звичайно, надія є завжди, проте неодружених принців з кожним роком стає все менше. Буквально днями узами шлюбу себе зв'язав один з найбажаніших наречених - принц Вільям. Проте небагато інфанти готові наслідувати його приклад і у Попелюшок усього світу є ще чимало шансів стати принцесами.
% Статті за темою «Неодружені принци світу» %
Неодружені принци світу
% Заміж за принца %
Неодружені принци світу
% У пошуках принца %
Неодружені принци світу
% 5 колишніх пасій принца Вільяма %
Неодружені принци світу
% Успішні, багаті і неодружені чоловіки Москви %

Перше місце рейтингу неодружених королівських особливо світу пустувало недовго. Після того, як його покинув принц Вільям, завидним нареченим став його молодший брат - двадцятишестирічний принц Гаррі. Як відомо, минулого року він розлучився зі своєю подругою Челсі Дейві і досі самотній. Гаррі далеко не ангел і за характером сильно відрізняється від стриманого старшого брата. З його ім'ям пов'язано багато скандалів. Ще в 17 років його застукали за курінням марихуани і він пройшов курс лікування в наркологічній клініці. Потім були фотографії з стриптиз-клубу, вибачення перед усім королівством за свастику на рукаві і екскурсія в Освенцим та інше. На диво, ці «провини» не завадили військовій кар'єрі принца. У 2006 році принц Гаррі закінчив Королівську Військову Академію і пройшов службу в Афганістані. Гаррі продовжує справу своєї матері, покійної принцеси Діани, що присвятила себе добродійності.

Друге місце в загальносвітовому рейтингу неодружених принців займає принц Карл Філіп Швескй, герцог Вермландскій. Він друга дитина і єдиний син правлячого нині шведського короля Карла XVI Густава і королеви Сільвії. Тридцятиоднорічний Карл Філіп другий у черзі на титул короля. Перед ним лише його старша сестра кронпринцеса Вікторія.

Високий темноволосий красень вивчав графічний дизайн і рекламу, а в даний час вивчає виробництво сільськогосподарських культур, інженерне і лісове господарство. Як і будь-який представник королівської сім'ї Принц Карл Філіп має звання офіцера військово-морського флоту. Він захоплюється спортом: автогонки, лижі, легка атлетика, футбол, плавання - улюблені види спорту інфанта. Принц любить подорожувати і знімати документальні фільми, а ще захоплюється фотографією і влаштовує виставки своїх робіт. Торік принц Карл Філіп розлучився зі своєю подругою Еммою Пернальд, з якою зустрічався 12 років. А в листопаді минулого року представив батькам свою наречену фотомодель Софію Хельквіст, проте ходять чутки, що зв'язувати себе офіційними узами шлюбу Карл Філіп поки не збирається.

Не поспішає з весіллям і двадцятичотирьохрічний бельгійський принц Амедео. Незважаючи на те, що він є старшим сином принцеси Астрід, про королівської влади він може навіть не мріяти, оскільки у черзі на королівську корону він знаходиться ближче до кінця, ніж до початку, але його нащадки в будь-якому випадку будуть королівської крові. Принц Амедео навчався в коледжі в графстві Кент, рік провів у військовій академії в Бельгії (носить звання офіцера запасу бельгійської армії), а також отримав диплом Лондонської школи економіки. Зараз працює в найбільшій аудиторської компанії Deloitte Touche Tohmatsu в Нью-Йорку, де і проживає у власних апартаментах. Принц Амедео гарний собою, скромний, сором'язливий і працьовитий, напевно, тому досі абсолютно самотній.

Щоб стати обраницею принца Монако Адреа Альберта П'єра Казірагі, доведеться неабияк постаратися. Двадцятишестирічний русявий блакитноокий красень має декілька вищих освіт, вільно володіє англійською, французькою, італійською та німецькою мовами. Крім світських тусовок, любить лижі і верхову їзду, колекціонує годинники Swatch і смокінги Louis Sciolla. Принц Андреа Казірагі - старший син дочки принцеси Монако Кароліни і її покійного чоловіка Стефано Казірагі і, до речі сказати, онук відомої актриси Грейс Келлі. Він другий у черзі на монегаскський престол своєї матері, якщо його дядечко, нині правлячий князь Монако Альберт II, до речі теж холостий, не залишить потомства. У принц Андреа Казірагі є дівчина, спадкоємиця латиноамериканського мільярдера, Тетяна Санто-Домінго. Однак він поки не поспішає з весіллям.

Як вже говорилося, в Монако є ще один холостий представник монаршої династії. П'ятдесятитрьохрічний Князь Альберт II, або Альбер Олександр Луї П'єр Грімальді, що править нині в королівстві досі не знайшов собі супутницю життя. У нього є двоє позашлюбних дітей, але успадковувати трон, навіть незважаючи на визнання їх батьком, вони не можуть. Альберт II - офіцер французького морського флоту і хороший спортсмен, протягом майже 20 років він входив до бельгійської олімпійську збірну з бобслею на четвірці і навіть виступав на 5 Олімпіадах. Також захоплюється футболом, плаванням і дзюдо.

Також самотній тридцятирічний король Бутану Джігме Кхесар Намгьял Вангчук, який вступив на трон в 2006 році. Він наймолодший король в світі. Про нього мало що відомо. Джігме Кхесар Намгьял Вангчук здобув освіту в Бутані, також навчався в декількох коледжах в США і Великобританії, після чого захистив дисертацію з політології в Оксфорді.

Завидним нареченим вважається і двадцятивосьмилітній шейх Хамдан бін Мухаммед бін Рашид Аль Мактум, принц Дубаї. Принц не тільки є спадкоємцем двенадцатімілліардного стану, але й займає пост голови Виконавчої ради Дубая, Спортивний рада Дубаї, Центр Аутизму Дубаї та Інститут молодих бізнес-лідерів імені шейха Мухаммеда бін Рашида. Початкову освіту здобув у приватній школі в Дубаї, потім вирішив продовжити навчання і поїхав у Великобританії, де, за прикладом принців європейських династій, закінчив Королівську академію Сандхерст, а потім Лондонських школу економіки. Шейх Хамдан бін Мухаммед бін Рашид Аль Мактум захоплюється кіньми і навіть здобув перемогу в кількох місцевих і міжнародних нагород на змаганнях по скачках. Він пише вірші й читає їх перед публікою, а також займається розведенням породистих верблюдів.

Самотній і наслідний принц Люксембургу Гійом Жан Джозеф Марі. Йому двадцять дев'ять років, і він став першим у черзі на престол, після коронації його батька Великого Герцога Люксембурзького Анрі. Принц Гійом навчався в декількох навчальних закладах, у тому числі і в Королівській військовій академії Сандхерст, але жодного з них не закінчив. Інфант любить спорт, особливо футбол, він навіть грав за місцевий футбольний клуб. Крім того принц багато подорожує, грає на скрипці і займається благодійністю. Вже кілька років принц Гійом вільний, хоча в 2002 році він познайомився з норвежкою Піа Харальдсен, з якою навіть був заручений приблизно рік, проте заручини були розірвані.

Молодший брат Гійома принц Фелікс теж не одружений. Йому двадцять шість років. І він другий у черзі на престолонаслідування. Він високий, молодий і гарний собою.

Четвертий у черзі на трон Брунея - холостий принц Азім. За наполяганням батька він поступив все в тугіше Королівську військову академію Сандхерст, однак, на третій день навчання втік. Незважаючи на те, що військова кар'єра принца не найліпшим чином, він отримав дипломи відразу декількох престижних навчальних закладів Брунею, Сінгапуру і Великобританії. Він спадкоємець величезного статку, який оцінюється в 22 мільярди доларів, і любить смітити грошима. До слова сказати, величезні суми він тратт не тільки на розваги, такі як вечірка з Майклом і Джанет Джексон, Мерайя Кері та Джоан Коллінз, але й на благодійність. Принц Азім є керівником благодійного фонду «Загадай бажання». Він допомагає сліпим, організовує благодійні концерти.

Наостанок трохи про неодружених принців без королівств. Двадцятичотирьохрічний принц Філіппос - молодший син колишнього короля Греції Костянтина II і Анни-Марії Датської. Незважаючи на те, що королем йому вже не стати, він займає високий пост в компанії EIM Group, проживає в Нью-Йорку і багато працює. Серце його при цьому абсолютно вільно.

Завершує наш список найбільш завидних холостяків «блакитних кровей», спадкоємець російського імператорського дому Цесаревич і Великий Князь Георгій Михайлович Романов. Він син принца Прусського Франца-Вільгельма Гогенцоллерна і Марії Володимирівни Романової, дочки глави імператорського дому у вигнанні Володимира Кириловича Романова. Йому тридцять років і ось уже 14 років як він присягнув на вірність Батьківщині в Єрусалимі біля Гробу Господнього. Здобув освіту в Оксфорді, робота в Європарламенті, а в 2008 році був призначений радником генерального директора ГМК «Норільський нікель» і членом правління Інституту нікелю. Спадкоємець-Цесаревич цілком підкоряється волі матері і повний бажання послужити Росії. До слова сказати його титул Великого Князя визнають не всі спадкоємці дому Романових, так як він потім знатного роду по жіночій лінії. У той же час, як правнук Йоахіма-Франца-Гумберта принца Прусського, теоретично має право претендувати на титул курфюрста Бранденбурга. В арсеналі Цесаревича і Великого Князя Георгія Михайловича немає ні монархії, але стану, ні гламурного шику. Проте в його жилах тече блакитна кров.

Теги: стан, актор, футболіст, освіта, трон, мир, дубай, наречений, принц, інфант