Ознаки чоловічої симпатії

% SkaZZka, автор JustLady. % % %
�������� ������� ��������
% Жінки часто замислюються про те, як представники сильної статі виявляють свій інтерес до них. Психологи виділяють ознаки симпатії, відповідність яким в тій чи іншій мірі притаманне практично всім чоловікам.
% Статті за темою «Ознаки чоловічої симпатії» %
Ознаки чоловічої симпатії
% Як домогтися симпатії чоловіки %
Ознаки чоловічої симпатії
% 7 сигналів того, що ви йому подобаєтеся %
Ознаки чоловічої симпатії
% Як дізнатися про симпатії до себе %
Ознаки чоловічої симпатії
% Як зрозуміти симпатію хлопця %
% Найбільш очевидні ознаки зацікавленості дівчиною можна помітити на обличчі чоловіка. При спілкуванні з приємною дамою він несвідомо піднімає брови вгору. Вираз обличчя при цьому буває відкритим і доброзичливим. Ще одна важлива ознака - чоловік на пару секунд відкриває рот, дивлячись в очі співрозмовниці.%

Найчастіше симпатія проявляється і в спробах привернути увагу придивилася представниці прекрасної статі. Чоловік може голосно і експресивно розповідати анекдоти і забавні історії або вчиняти інші дії, що допомагають йому виділитися з натовпу.

Якщо чоловік зацікавлений, при розмові він весь час поглядає на об'єкт симпатії, навіть коли слова адресовані іншій людині. Він немов спостерігає за реакцією жінки на сказане. Корпус при цьому повернуть в її бік.

Демонструючи свою симпатію, чоловіки мимоволі стосуються свого волосся, пригладжуючи або вз'ерошівая їх. Ще один вагомий аргумент на користь дівчини - пригладжування краватки, сорочки, штанів або інших деталей одягу.

При зустрічі з привабливою дамою чоловік розправляє плечі і випрямляється. Хорошим знаком для жінки буде й те, що її кавалер, навпаки, злегка сутулиться і нахиляється до неї. Великі пальці, закладені в задні кишені брюк або за пояс, а також широко розставлені ноги вважаються підсвідомими знаками явного сексуального інтересу.

Ознаки чоловічої симпатії виражаються у випадкових поглядах і дотиках. Бажання вторгнутися в особистий простір дівчини каже про неприховане інтерес до неї. Якщо ви симпатичні чоловікові, він буде намагатися доторкнутися до вас: провести по руці, обійняти за талію або плечі, змахнути з одягу неіснуючу порошинку.

При порушенні свого особистого простору молода людина, зацікавлений у дівчині, спокійно відреагує на це і не відсторониться. Це можна перевірити, наприклад, доторкнувшись до його руки або келиху.

Ознаки чоловічої зацікавленості можуть проявлятися й у тому, що кавалер звертає увагу на проблеми та захоплення своєї співрозмовниці. При цьому він не уникає залишатися з жінкою наодинці, вживає займенник «ми» і говорить про спільні плани. Якщо дама потребує допомоги, молодий чоловік відразу ж виявляє готовність надати її.

Теги: дівчина, симпатія, ознака, зацікавленість

Чоловічий погляд: секрети і визнання

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
������� ������: ������� � ���������
% Кожна з жінок мимоволі ловила на собі погляди чоловіків. І при цьому завжди дуже цікаво, а що означає той чи інший погляд, як розпізнати по очах, що відчуває чоловік, про що він думає, які думки відвідують його голову. І це зробити можна, якщо трохи поспостерігати за представниками сильної статі. Тільки не дивіться в упор, вас можуть неправильно зрозуміти.
% Статті за темою «Чоловічий погляд: секрети і визнання» %
Чоловічий погляд: секрети і визнання
% Чоловічий погляд на збільшення грудей %
Чоловічий погляд: секрети і визнання
% Чоловічий погляд на красу і непривабливість %
Чоловічий погляд: секрети і визнання
% 4 чоловічих секрету, які повинна знати кожна жінка %
Чоловічий погляд: секрети і визнання
% Чоловічий погляд на жіночі груди %

Отже, ви сидите на конференції і спиною відчуваєте погляд, який буквально пропалює вам спину. Поверніться до свого сусіда праворуч або ліворуч, а самі боковим зором подивіться, хто ж так пильно вас розглядає. Якщо ви не помилилися, і чоловік дійсно бурового вас поглядом, то можна різко повернутися і подивитися на нього. Якщо ви подобаєтеся людині, то він в збентеженні відведе погляд, більш сміливий посміхнеться, байдужий подивиться з подивом.

Погляд закоханого чоловіка ніжний і виразний. Практично весь сильна стать не дуже-то красномовний, зате очі закоханого говорять багато про що. Якщо ваш коханий не зводить з вас очей, не бачить інших жінок, не чує голоси своїх знайомих, то навіть не сумнівайтеся, він закоханий саме в вас, навіть якщо і не говорить про це.

 Очі злого і незадоволеного чоловіка холодні. Так буває навіть з коханою людиною. Якщо вам пощастило, і ваш обранець є стриманою особистістю, яка не любить зайвий раз лаятися і лихословити, то побачивши його колючий і холодний погляд, не приставайте з питаннями, дайте йому час заспокоїтися.

 Веселого і пустотливого чоловіка легко визначити по очах, там постійно «стрибають бісики». Такий типаж не любить серйозних розмов, довгих з'ясувань відносин. Не заводьте з ним наданих бесід, краще веселіться спільно і заражають веселощами свого обранця.

 Розумна жінка завжди зрозуміє, коли коханий їй бреше або змінює. Навіть якщо у нього знайдеться гідна причина відсутності, а слова здаються правдивими, то очі видадуть брехуна «з потрохами». Він буде намагатися не дивитися в очі, відводити погляд на інші предмети. Однак якщо подивитися на нього в упор, то очі почнуть бігати з одного предмета на інший.

 Поглядом чоловіка висловлюють набагато більше, ніж словами. По очах свого чоловіка жінка може зрозуміти, любить він її чи ні, в якому він настрої, чи можна попросити у нього грошей на шубку або варто трохи почекати. Вчіться цьому нехитрому мистецтву, так ви завжди будете знаходитися у виграшному становищі.

Теги: очей, чоловік, секрет, погляд, хитрість, визнання

Що подарувати батькам на перлову весілля

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� �� ��������� �������
% Перлова весілля - прекрасний ювілей подружжя, які відзначають 30-річчя сімейного життя. Це свято символізує любов і надію, віру і відданість. Тому й подарунок на перлову весілля повинен бути незвичайним.
% Статті за темою «Що подарувати батькам на перлову весілля» %
Що подарувати батькам на перлову весілля
% Перлова весілля: що подарувати на річницю %
Що подарувати батькам на перлову весілля
% Подарунки на перлову весілля %
Що подарувати батькам на перлову весілля
% Перлова весілля %
Що подарувати батькам на перлову весілля
% Що подарувати чоловікові на річницю весілля %
% Недарма символом 30-річчя весілля є перлина. Вона народжується з непоказною піщинки і з часом стає гідною захоплення коштовністю. Традиційний подарунок на 30-річчя шлюбу - прикраса з перлів. Мамі подаруйте намисто, кільце, сережки або кулон. Для тата можна придбати запонки з перлами або шпильку для краватки.%

Але перли - не єдиний можливий подарунок на річницю весілля. Якщо ваші батьки байдужі до прикрас, ви можете підібрати подарунок, виходячи з їх захоплень. Любителю риболовлі можна подарувати дорогий спінінг та інші необхідні аксесуари. А мама оцінить вашу турботу, якщо ви відновите побутову техніку на кухні або поставите їй сучасну пральну машину.

Подарунок не обов'язково повинен бути дорогим - головне, щоб він був зроблений з любов'ю. Наприклад, знайдіть гарну фотографію батьків і замовте з неї портрет. Або оформіть красивий колаж з фотографій найзначніших моментів їхнього сімейного життя. Подарунком може стати і відеоролик, змонтований з сімейного відеоархіву. А в якості музичного фону можна накласти улюблені пісні мами і тата.

Напевно вашим батькам буде приємно отримати і якусь гарну вінтажну річ, наприклад антикварний світильник чи вазу. Щоб ваші найближчі люди запам'ятали цю дату надовго, придбайте їм путівку на курорт або в санаторій.

Дуже важливо не тільки вибрати хороший подарунок, але і красиво його оформити. Використовуйте в обробці штучні перли і перламутр. Таке оформлення підкреслить значимість торжества і його особливий шарм.

Влаштуйте батькам сюрприз - прикрасьте приміщення для свята повітряними кульками та квітами, а ввечері влаштуйте яскравий феєрверк. Замовте для них привітання на радіо чи в улюбленій газеті. Головне, не скупіться на прояв вашої любові рідним людям. Адже головний подарунок для них - ваша ніжність і увагу.

Теги: весілля, подарунок, батько