Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва

% Анжеліка, автор JustLady. % % %
���������� ���������, ��� ��� � �����, � ���� � ������
% У багатьох сім'ях зустрічається такий тип відносин, як чоловік-тиран і дружина-жертва. Спочатку дружину радує опіка чоловіка, а потім, коли з'являється агресія і ревнощі по кожним дрібниці - все це починає напружувати. Часто такі сім'ї розпадаються, адже в щасливій родині має бути присутнім тільки взаємоповага і любов.
% Статті за темою «Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва» %
Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва
% Чому мій чоловік постійно ображає мене? %
Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва
% Батьків не вибирають: моя мама - тиран %
Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва
% Як протистояти маніпуляціям чоловіка %
Психологія відносин, де чоловік - тиран, а дружина - жертва
% Як будувати відносини з розведеним чоловіком %

Чоловік-тиран знижує самооцінку своєї дружини, у всьому її контролює, тому життя з таким чоловіком стає нестерпним. Він контролює кожен крок, кожен дзвінок по телефону, ревнує до друзів, застосовує насильство. Такі чоловіки вважаються слабкими, так як справжній сильний чоловік не застосовуватиме агресію і фізичну силу до жінки, щоб розібратися в певній ситуації. Адже для таких чоловіків, легше проявити агресію відносно дружини, ніж просто сісти і спокійно поговорити з нею.

Чоловік-тиран завжди намагається визначити, де знаходиться його дружина, що вона робить, з ким розмовляє в даний час. Він може дзвонити кожні 5-10 хвилин і постійно контролювати свою дружину. Друзів стає все менше, адже ніхто не хоче мати такого деспотичного одного, а хорошим друзям неприємно надавати незручності подрузі, провокуючи кожен раз сварки.

Більшість жінок не можуть терпіти такого ставлення і йдуть. Але є й такі, які терплять таку нестерпне життя роками, боячись що - щось змінювати у своєму житті, нові зміни їх лякають. Це відбувається через те, що у жінки після насильства знижується самооцінка, вона звикає до постійного контролю, і не може кроку ступити без свого чоловіка - тирана. Далі, їй буде дуже важко звикнути до всіх тягар життя, тому важливо навчитися любити себе, змінити ставлення до себе, щоб стати ким - то в цьому житті. У дружин - жертв часто не буває ніякої освіти, роботи, все їхнє життя - в чоловіка.

Якщо жінка помітила, що її чоловік починає проявляти агресію в її бік, піднімає руку, то необхідно звернутися до психолога. Фахівець допоможе вирішити проблеми, спробує з'ясувати, що породжує цю агресію.

У більшості випадків, тиран сам страждає від своїх дій. Багато чоловіків стають тиранами, наслідуючи своїм батькам. Чоловік - тиран невпевнений у собі і в своїх силах, і йому просто необхідна допомога фахівця. Не факт, що він буде мучити тільки одну жінку, адже не кожна витерпить таке життя.

Якщо ж у сім'ї проявляється агресія відносно дружини, то необхідно звернутися до фахівця, який допоможе розібратися в ситуації. Будь-який психолог підтвердить, що у відносинах чоловік - тиран, дружина - жертва винна і дружина, тому що дозволила агресивне ставлення в свою сторону. Вона дозволила ситуації розвиватися далі, поки не сталося що - то жахливе. Тому, потрібно контролювати свої емоції, і звертати увагу на поведінку партнера, на самому початку відносин, щоб вирішити, чи вистачить сил і терпіння жити з ним все життя, або варто краще не будувати стосунки. Адже далі з'являться діти і не факт, що у батька не буде агресії в бік дітей.

Створення сім'ї - дуже відповідальний крок, необхідно серйозно ставитися до відносин всередині сім'ї. Дуже важливо не забувати, що жінка така ж людина, як і чоловік, і має право на гідне та щасливе життя.

Теги: ставлення, дружина, чоловік, психологія, агресія, тиран, бабій, жертва

Як порадувати чоловіка

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� ���������� ����
% Ви одружені, щасливі і плануєте в наступний відпустку разом їхати за кордон. У вас підростають чудові дітки, сімейний бюджет розпланований на п'ять років вперед і, здається, щастю немає меж. Але, можливо, варто іноді радувати один одного приємними дрібницями. Зізнайтеся, вам було б приємно, якщо чоловік несподівано приніс вам букет шикарних троянд або подарував ювелірну прикрасу без приводу. Так чому б не почати добру традицію самій і не порадувати свого благовірного чим-небудь, що доведеться йому до смаку?
% Статті за темою «Як порадувати чоловіка» %
Як порадувати чоловіка
% Як закохатися в чоловіка %
Як порадувати чоловіка
% 6 незвичайних способів порадувати чоловіка %
Як порадувати чоловіка
% Як влаштувати чоловікові сюрприз %
Як порадувати чоловіка
% Як вибрати подарунок для нього %

Перестаньте бурчати. Багатьом ця рада може здатися смішним і безглуздим, але, повірте, в ньому більше здорового глузду, ніж ви думаєте. Чоловік звик до того, що вдома його чекає смачна вечеря, поглаженное сорочки і планомірне бурчання дружини на різні побутові теми: він повинен то, він не повинен це. А от ви візьміть і забудьте про все, що він повинен і не повинен і спробуйте один вечір просто побути собою, не навантажуючи улюбленого ніякими бурчання. Думаєте, він цього не помітить? Може бути й так, але один приємний вечір без моралей ви йому точно забезпечите, а хіба це не приємний подарунок?

Ви постійно дбаєте про те, щоб сім'я харчувалася правильно і не їла нічого шкідливого, жирного і важкого ввечері і тим більше перед сном. Можливо, іноді варто відступати від цього правила. Уявіть, як ваш чоловік прийде з роботи втомлений і отримає небачений досі сюрприз - величезну запалену тарілку з макаронами, залитими сирним соусом і шматком смаженого м'яса. Чоловіків завжди потрібно ситно годувати, але ви влаштуйте заради такого випадку що-небудь неймовірно смачне і апетитне. Таке, чого ви раніше ніколи не готували, тим більше на вечерю.

Багатьом жінкам приходять в голову різні ідеї, що носять еротичний характер. Повірте, ваш чоловік буде дуже радий, якщо ви дозволите йому зробити щось, на що раніше ніколи не погоджувалися в ліжку. Зрозуміло, ви самі цього повинні захотіти, виконувати щось, що вам неприємно, навіть заради коханого чоловіка, все ж не варто. А от втілити його давню еротичну фантазію ви цілком можете. Влаштуйте несподіваний романтичний вечір, надіньте нову білизну і зробіть все, щоб чоловікові надовго запам'яталося те, що відбувається.

Частіше говорите йому, що він для вас важливий і цінний. Багато подружжя після декількох років спільного життя перестають говорити один одному ніжні слова, вважаючи, що в цьому немає ніякої необхідності. Однак це далеко не так. Коли ви повторюєте людині, що любите його, ви робите йому приємне і діліться позитивними емоціями. У період вашої закоханості ви постійно говорили один одному ніжності, хіба це був поганий час? Спробуйте продовжити ту пору, швидше за все, відчуття, які у вас з'являться, будуть найприємнішими.

Якщо хочете освіжити вашу сімейне життя, зовсім необов'язково влаштовувати запаморочливі кульбіти з батогами, рольовими іграми і щоденними обідами в ресторані на даху готелю. Цілком достатньо зробити для чоловіка якусь невелику, але приємну дрібницю, яку він зможе оцінити по достоїнству. Ваша любов потребує періодичного заохоченні, так намагайтеся підтримувати її постійно. Це зовсім нескладно.

Теги: чоловік, чоловік, постіль, дрібниця