Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради

% Kaktus, автор JustLady. % % %
����� ��� ����� ��� �����: ������ ������
% Проходить час, і на зміну палкої любові і пристрасті у стосунках між чоловіком і жінкою часто приходять прихильність і повагу один до одного. Якщо пустити все на самоплив, відносини можуть і зовсім зайти в глухий кут, що спричинить за собою постійні сварки і навіть зради. Психологами розроблено цілий комплекс методів, спрямованих на відродження та збереження відносин на все життя.
% Статті за темою «Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради» %
Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради
% Як зберегти любов чоловіка %
Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради
% Повторний шлюб: поради новій дружині %
Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради
% Я - ідеальна дружина %
Щоб чоловік любив все життя: мудрі поради
% Три віку жінки %

Мудрі поради жінкам

Дозвілля

Одноманітність, рутина, сірі будні можуть зруйнувати колись зародження між чоловіком і жінкою світле почуття. Щоб вам не довелося одного разу встати перед фактом, що більше чоловік не любить, і самої закохуватися в чоловіка, періодично вносите у ваше життя глотки свіжого повітря. Знаходьте для себе нові заняття, здатні розважити і об'єднати вас обох, дати можливість спілкуватися один з одним. Відмовтеся від звичайного для вихідних проведення часу і відвідайте уроки гончарного майстерності або вирушайте в поїздку за місто. Час, проведений разом за цікавим заняттям, неодмінно об'єднає вас.

Якщо чоловік працює допізна або поїхав у відрядження, нагадуйте про себе, відправляючи йому смс або електронні листи. Нехай це будуть короткі романтичні послання.

Рішення сімейних проблем

Об'єднати двох може не тільки дозвілля, але й спільне рішення сімейних проблем і справ, наприклад, фінансових питань. Вчені встановили, що чоловікам не дуже-то подобається, коли подружжя норовлять контролювати їх доходи і самостійно витрачати. Ведіть сімейний бюджет спільно. Тим самим ви уникнете народжуються на цьому ґрунті конфліктів, отримаєте шанс займатися разом однією справою, скорите і зможете закохати в себе власного чоловіка. Він неодмінно оцінить такий підхід і підтримає ваше рішення.

Спільний проект

Щоб заново закохати в себе хлопця, можна запропонувати йому який-небудь спільний проект. Наприклад, попросіть його контролювати вас, поки ви сидите на дієті, або допоможіть йому кинути палити. Або займіться ремонтом, але стежте потім, щоб суперечки про те, хто буде шпатлевать стіну, і якого кольору повинні бути шпалери, не переросли у війну.

Коли чоловік поруч, обіймайте його. Вчені встановили, що часті дотик знижують напругу і стрес.

Повсякденний раціон

Щоб змусити чоловіка любити дружину, можна урізноманітнити повсякденний раціон. Включіть в меню авокадо, морепродукти, горіхи, гострі спеції. Це освіжить будні і допоможе посилити потяг один до одного, адже ці продукти є визнаними афродизіаками. Адже проблема відсутності потягу часто стосується не тільки чоловіків, а й жінок. Після 35 років цю проблему відчуває більше половини представниць прекрасної статі.

Спальня

Приберіть із спальні все, що так чи інакше може заважати особистому житті в ній. Серед таких предметів фігурують телефони, телевізори, ноутбуки та інші досягнення технічного прогресу. Пам'ятайте, що спальня - це інтимне приміщення, створене для двох, і приділяти увагу, перебуваючи в ній, потрібно лише один одному. Ще намагайтеся висипатися, адже регулярним інтимним відносинам сприяє здоровий сон.

Теги: ставлення, любов, чоловік, життя, рада

Як бути цікавою чоловікові

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� ���� ���������� ����
% Залишатися цікавою і загадковою жінкою завжди складно, особливо якщо ви в шлюбі вже чимало років. Однак і в цьому випадку можна знайти правильне рішення і стати для чоловіка єдиною і неповторною.
% Статті за темою «Як бути цікавою чоловікові» %
Як бути цікавою чоловікові
% Як бути для чоловіка завжди цікавою %
Як бути цікавою чоловікові
% Як залишитися цікавою чоловікові %
Як бути цікавою чоловікові
% Домогосподарка. Як бути цікавою коханому чоловікові %
Як бути цікавою чоловікові
% Як повірити чоловікові після зради %
% Сімейне життя практично не залишає місця романтиці - щоденні побутові турботи, робота, рутинні обов'язки. Все це може перетворити жінку в занудливость квочка. Так як же вибратися з цієї трясовини, як знову стати цікавою чоловікові?%

По-перше, дуже важливо усвідомити, що ви живете, змінюєтеся, робите щось в основному для себе, а не для когось. Для початку зрозумійте, яка ви подобаєтеся самій собі, що саме вас в собі приваблює. Почніть нарешті діяти - підіть на курси, займіться собою.

Забудьте на час про чоловіка - нехай він відчує, що перестав бути для вас центром Всесвіту. Це підстьобне чоловіка, адже він звик, що весь ваш світ крутиться виключно навколо нього, а тут раптом все змінилося. Йому доведеться знову боротися за вас і завоевивать- а це так освіжає почуття!

Тепер тільки ви повинні бути центром власного внутрішнього світу. Змінитеся на краще, станьте привітною, цікавою самій собі. Подумайте, чого ще ви не домоглися, і займіться саме цим. Саморозвиток дуже важливий етап. Зрозумійте, що ви неповторні і індивідуальні, покажіть це світові, і в першу чергу - чоловікові. Завжди намагайтеся виглядати ідеально і стильно. Навіть у домашньому халаті і тапочках ви повинні бути бажані.

Ще один найважливіший етап - це самоповага. Почніть ставитися до себе з повагою, і незабаром побачите, як чоловік стане більш трепетно ​​до вас ставитися і повертати подвійно випромінюються любов і ласку.

Покажіть чоловікові, що ви і без нього зможете чудово проводити час - у вас же величезна кількість родичів і друзів @. @ Стати до них ближче, даруєте свої теплі почуття. Адже саме ці люди у нелегкій ситуації вас підтримають, допоможуть.

Щоб пробудити нові почуття, покажіть чоловікові, що він всього лише на третьому місці у вашому списку цінностей - після вас і ваших близьких. Ніщо так не підстьобує чоловіка, як необхідність боротьби. Адже він неодмінно захоче стати першим - така чоловіча психологія. Тільки так можна пробудити інтерес чоловіка і розбудити в ньому нові почуття.

Теги: нове, почуття, чоловік, інтерес

Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ��������� ����� 20 ��� �����������
% Подружнє життя без криз буває тільки в казці. У житті банальне «і жили вони довго і щасливо», на жаль, трапляється вкрай рідко. Вступаючи в шлюбний союз, закохані повинні розуміти, що криз у подружньому житті уникнути не вдасться, проте їх можна подолати.
% Статті за темою «Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу» %
Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу
% Перший рік шлюбу: як благополучно пережити %
Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу
% Які бувають весілля: від 1 до 100 років %
Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу
% Вірність «з-під палки» %
Як пережити кризу відносин після 20 років шлюбу
% Весільні річниці: як нічого не переплутати %
% Нерідко людям здається, що криза буває тільки в молодих сім'ях, а тим, хто прожив разом 20 років, розставання вже не загрожує. Однак насправді після 20 років шлюбу нерідко виникають ситуації, які навіть можуть призвести до розлучення. Це пов'язано з так званим синдромом спорожнілого гнізда.%

Справа в тому, що діти до цього часу вже стають дорослими, одружуються і йдуть з батьківського дому. Подружжя, за багато років звикли жити з дітьми, залишаються наодинці один з одним і не знають, як себе вести і що робити. Якщо раніше їх тримали в шлюби діти, то тепер цього скріпляє узи фактора більше немає, тому, відчувши, що шлюбний союз себе зжив, подружжя воліють розлучитися. Однак такий погляд на шлюб в корені невірний: навпаки, у чоловіка і дружини нарешті з'явилася можливість побути удвох, без дітей. Згадайте: адже в молодості ви напевно мріяли про таку свободу!

Подумайте про те, що тепер ви більше не зобов'язані народжувати і виховувати дітей. Згадайте, що вам хотілося зробити, але так і не вдалося. Може, ви мріяли відправитися в подорож, але не змогли, бо не було з ким залишити малюків? Може, ви хотіли переїхати жити в інше місто або навіть в іншу країну? Здійсніть бажане, і ви знову відчуєте себе молодятами, закоханими і щасливими. Тепер, коли діти завели свої сім'ї, а ви стали більш досвідченими і напевно більш багатими, ніж у молодості, настав час для здійснення бажань.

Будьте терплячі і ласкаві зі своїм партнером, вмійте слухати і чути, розуміти один одного і йти на поступки. Спробуйте також урізноманітнити своє інтимне життя: для таких експериментів ніколи не буває занадто пізно. Згадайте все найсвітліше, саме хороше, що було у вашому шлюбі і знову полюбите свого чоловіка за те щастя, що він дав вам.

Теги: посол, ставлення, криза, подружжя