Як красиво розлучитися з коханцем

% Олена Іванова, автор JustLady. % % %
��� ������� ���������� � ����������
% Як би не порицалась суспільством любов на стороні на тлі сімейного життя, вона, очевидно, завжди буде мати місце в реальності. Цей зв'язок може бути заснована на чому завгодно - від банального розрахунку до істинної любові, але при будь-якій ситуації може прийти рішення про розставання. Хтось втомлюється жити подвійним життям, комусь стає страшно за благополуччя сім'ї, когось не влаштовує невизначеність відносин. Знайти в особі коханця ворога після розставання - нерозумно, скандалів теж не хочеться. А чи можна розлучитися з коханцем красиво? Виявляється, можна.
% Статті за темою «Як красиво розлучитися з коханцем» %
Як красиво розлучитися з коханцем
% Життя між двох вогнів: чоловік і коханець %
Як красиво розлучитися з коханцем
% Як красиво сказати "Прощавай" %
Як красиво розлучитися з коханцем
% Як розлучитися з одруженим %
Як красиво розлучитися з коханцем
% Якщо завівся коханець @. @ %

Але для цього, зазначають психологи, треба знати психотип свого коханого, тобто бути в курсі того, як він сприймає навколишній світ і відбуваються в ньому події. Адже що для одного добре, для іншого смерть.

Завжди беспроігришен і гарний догляд по-англійськи. Тобто можна просто пропасти з поля зору коханця і все. Якщо його психотип, за вашим переконанням, дозволяє вам зробити такий крок, то завдання значно спрощується. «З очей геть, із серця геть» - про цей випадок. Даний прийом не розтягує розставання на невизначений час, не дає чіплятися за відносини, які все важче розірвати. До того ж догляд по-англійськи автоматично позбавляє вас від таких негарних явищ, як скандали і навішування ярликів.
% Інша справа, якщо ваш коханець серйозна людина (та до того ж одружений). Такий недомовленості не потерпить.

А ось оголошення про розставання з причини вашого небажання продовжувати вести подвійне життя він, найімовірніше, сприйме з розумінням. І тоді ви можете призначити йому останнє побачення, під час якого скажете, як багато він для вас значив, що вам шалено шкода, що все так закінчується, але в будь-якому випадку ви вдячні долі за такий подарунок. Тут важливо не переборщити з компліментами, а то як би почуття вашого супутника що загорілися з новою силою. Вдячність, стриманість, спокій - ось ваші помічники.

Дуже важко розлучитися красиво з імпульсивним коханцем. Цей буде кричати і відчайдушно жестикулювати навіть при вашому натяку на розставання. Щоб справа не дійшла до більшого (рукоприкладства, наприклад, такий палкий партнер може в пориві ображених почуттів піти і на це з метою напоумити вас), треба його готувати заздалегідь. Прикиньте, які аргументи можуть на нього подіяти, на яких струнах його душі можна успішно зіграти, щоб він зрозумів, що це не він поганий, а життєві обставини такі. Взагалі-то, саме розсудливе - це зовсім не починати відносини з подібними невротичними типами, щоб потім не проклинати той нещасливий день, коли ви пішли на близькість з таким чоловіком.

Найкращий спосіб розлучитися красиво - поговорити по душах і прийти до взаєморозуміння, після чого домовитися про прощальний побаченні. Нехай це буде романтична ніч, повна любові і смутку. Нехай горять свічки і звучить гарна музика. Тільки ваші думки про розставання не повинні при цьому захитатися, інакше ваш коханець у міру повторення таких «останніх» зустрічей перестане вірити у щирість вашого рішення про розрив відносин, і буде сприймати їх як гру.

У будь-якому випадку треба пам'ятати, що розставання, спроба звільнитися від прихильності (особливо якщо зв'язок тривав кілька років) - процес болісний і болісний. Саме ви на правах більш мудрою половини (на тій простій підставі, що ви - жінка) повинні все добре продумати і обставити справу так, «щоб не було боляче», а було красиво і гідно. Щоб спогади гріли душу, нехай і з нальотом непоправною печалі і прекрасного почуття під назвою «незакінчений роман».

Теги: ставлення, розставання, коханець

Як зробити сюрприз для чоловіка

% NO NAME, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� ��� ����
% Здавалося б, тільки пройшов медовий місяць, а вже минула чергова річниця весілля. І за побутовою рутиною подружжя перестають помічати один одного, вже напам'ять знають звички чоловіка. І начебто немає виходу з цих щоденних турбот, майбутнє не віщує змін, але завжди можна урізноманітнити свої відносини, розпалити вогонь пристрасті, зробивши незвичайний і несподіваний сюрприз чоловікові.
% Статті за темою «Як зробити сюрприз для чоловіка» %
Як зробити сюрприз для чоловіка
% Як влаштувати чоловікові сюрприз %
Як зробити сюрприз для чоловіка
% Як привітати чоловіка з 30-річчям %
Як зробити сюрприз для чоловіка
% Романтичні сюрпризи для коханих - кілька ідей %
Як зробити сюрприз для чоловіка
% Як привітати чоловіка з річницею %
% Уразити і здивувати свою другу половинку можна хоч коли, абсолютно не прив'язуючи подарунок до конкретної дати. Тоді сюрприз буде ще більш несподівана. З іншого боку, можна піднести сюрприз чоловікові на день народження або день Святого Валентина. Коли і який зробити подарунок чоловікові безпосередньо залежить від вашої фантазії.%

Сюрприз для коханого в домашніх умовах

.
% Художні фільми пропонують величезний вибір цікавих, але важких для виконання сюрпризів. Звичайно, такі подарунки можуть не тільки вразити коханого, але й викликати стан легкого шоку. Наприклад, прийти до нього в офіс тільки у верхньому одязі або замовити величезний торт з подарунком всередині, у вигляді себе коханої. Але далеко не кожна жінка зважитися пройти по вулиці без білизни, а величезний торт коштує далеко не дешево. Тому постає питання: який сюрприз зробити чоловікові коханій жінці, в арсеналі якої є трохи запалу і фантазії?

Перш ніж братися за здійснення задуманого, необхідно пам'ятати характер свого коханого. Скромному і тихому чоловікові навряд чи сподобатися спокуслива красуня в нижній білизні і панчохах, що зустрічає його біля дверей. Для таких чоловіків гарні романтичні сюрпризи, начебто вечері при свічках або сімейного фотоальбому власного виготовлення. Можна, наприклад, зробити пазл із сімейної фотографії або, при наявності художніх навичок, футболку із зображенням чоловіка.

Щоб привнести родзинку в такий традиційний подарунок, як романтичну вечерю для чоловіка, можна організувати тематичний вечір, наприклад, в японському або французькому стилі

Такий романтичну вечерю на увазі приготування страв національної кухні, відповідні напої, оздоблення кімнати в традиційному стилі, а господині вчора пропонує виконати роль гейші або куртизанки.
.

Якщо ви ділова або сексуальна жінка, і ваш спосіб життя передбачає часті ділові зустрічі з обідами в ресторанах або різноманітну сексуальне життя, ваш чоловік буде сильно здивований самостійно приготовленого вечері.

Ви не вміє складати вірші й малювати? Неймовірно, але чоловіків приводять у захват саме сюрпризи, виконані в стилі, яким не володіє жінка. Якщо ви намалюєте каракулі або складете смішний віршик, то чоловік, особливо володіє почуттям гумору, буде в цілковитому захваті.

Як влаштувати чоловікові сюрприз поза домом

.
% Найпростіший подарунок, який не потребує особливої ​​фантазії - це написати записку чоловікові, що будете чекати його в ресторані або в місці вашого знайомства і т.д.

Подібне побачення можна трохи ускладнити, влаштувавши дружину невеликий квест, з подарунком у вигляді вас. Тут вам може знадобитися допомога подруг, суть даного сюрпризу полягає в тому, що коханому пропонуються загадки-підказки, переміщаючись по яких він знайде вас

Загадок повинно бути небагато, дві-три. Інакше чоловік просто втомиться і втратить всякий інтерес. При цьому він повинен бути на машині.
.

Ви можете і замовити сюрприз, спеціальні агентства зараз пропонують безліч варіантів на цю тему. Від стрибків з парашутом до спільної подорожі на повітряній кулі.

Іноді хочеться, щоб чоловік побільше приділяв вам уваги і турботи. Тоді постає питання: який сюрприз зробити, щоб чоловік «згадав» про вас. Зробіть крок перший. Запросіть його на матч улюбленої команди або на концерт. Результат перевершить всі очікування.

Якщо ви досі не визначилися з подарунком, можете запитати у подруг, хто які сюрпризи робив чоловікові. Адже фантазія коханої жінки безмежна і здатна творити чудеса.

Теги: подарунок, сюрприз, чоловік, коханий