Як пояснити чоловікові, що він не правий

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����, ��� �� �� ����
% У суперечці народжується істина. Але от що ж робити, якщо коханий чоловік навідріз відмовляється прийняти вашу точку зору, будучи впевненим у своїй правоті? Можна, звичайно, влаштувати скандал, в якості аргументів розкидаючи по квартирі фарфор і побутову техніку, але краще постаратися вирішити питання мирно, довівши чоловікові, що він не правий.
% Статті за темою «Як пояснити чоловікові, що він не правий» %
Як пояснити чоловікові, що він не правий
% Якщо чоловік ображає %
Як пояснити чоловікові, що він не правий
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Як пояснити чоловікові, що він не правий
% Як допомогти чоловікові, коли в нього не ладиться на роботі %
Як пояснити чоловікові, що він не правий
% Обов'язки чоловіка в родині %
% Це раніше жінки і пискнути не сміли, покірно зносячи всі забаганки своїх благовірних. Сьогодні, з розвитком фемінізму та боротьби за рівноправність статей, жінки здобули велику самостійність і часто не хочуть поступатися чоловікам, доводячи свою точку зору самими різними способами. Іноді це вдається, іноді ні, але в арсеналі кожної жінки неодмінно повинна бути пара-трійка перевірених способів для приборкання чоловічого его. Ось деякі з них.%

Чоловіки звикли вирішувати всі свої проблеми за допомогою кулаків і грубої фізичної сили, жінка ж, як істота більш крихке, здавна засвоїла, що багато чого можна домогтися за допомогою хитрості і сили переконання. Якщо коханий твердо стоїть на своєму і ніяк не хоче прийняти вашу точку зору, можна легко переконати його у зворотному за допомогою нехитрих прийомів. Любитель випрасуваних сорочок не завжди розуміє, що самі собою вони такими не стають. Якщо у вас зламався праска, а ви просите чоловіка його полагодити або, на худий кінець, дати грошей на новий, негативну відповідь або варіант «Потім, зараз я зайнятий» - зовсім не привід для сліз, істерики і сімейного скандалу. Просто нагадайте чоловікові про праску ще пару раз і продовжуйте займатися своїми справами. Звичайно ж, у будь-якого чоловіка є важливі і невідкладні обов'язки на роботі і особистий час на відпочинок, але якщо він проігнорує ваше прохання, на роботу доведеться йти в м'ятою сорочці, а це далеко не кожному сподобається. Ось побачите, праска запрацює чарівним чином після першого ж експерименту, а ви досягнете свого без будь-яких зусиль зі свого боку. Ще й відпочинете від прасування якийсь час.

У кожного чоловіка різний характер, не потрібно чесати всіх під одну гребінку. Якщо ваш чоловік вислуховує вашу думку і може навіть прийняти його, як вірне, має сенс і посперечатися іноді, і висловити вагомі аргументи. З індивідами, які визнають лише власну думку і звикли не слухати дружин, сперечатися не тільки неефективно, але й марно - толку від цього не буде все одно. Більш того, деякі чоловіки, починаючи слухати заперечення дружини, підсвідомо йдуть їй наперекір і роблять навпаки навіть якщо спочатку готові були зробити саме те, що вона радила. Тільки вам відомо, як правильно спілкуватися з вашим ненаглядним і тільки ви в силах направити його в суперечці в потрібну сторону.

Якщо істина при вирішенні гострого питання затонула під такими вагомими аргументами як: «Та що ти розумієш! »І« Тебе не спитали », вмійте сказати собі:« Стоп »і перевести дух. Іноді буває так, що люди, почавши сперечатися про одне, поступово переходять на іншу тему і тонуть в наболілих образах і невисловлених закидах. Намагайтеся не допускати такого повороту і контролюйте себе і все, що ви говорите в запалі образи. Часто потрібно просто постаратися почути вашого співрозмовника, можливо, він намагається запропонувати вам щось дійсно варте.

Теги: чоловік, право, чоловік, правота, правий

Документи для укладення шлюбу з іноземцем

% Sofia, автор JustLady. % % %
��������� ��� ���������� ����� � �����������
% Вступ до шлюбу з іноземцем може стати яскравим поворотом у вашому житті. Щоб не затьмарити приємні весільні клопоти тяганиною з паперами, доцільно підготувати всі документи заздалегідь.
% Статті за темою «Документи для укладення шлюбу з іноземцем» %
Документи для укладення шлюбу з іноземцем
% Особливості реєстрації шлюбу з іноземцем %
Документи для укладення шлюбу з іноземцем
% Реєстрація шлюбу з іноземцем %
Документи для укладення шлюбу з іноземцем
% Шлюб з іноземцем: основні труднощі %
Документи для укладення шлюбу з іноземцем
% Які документи необхідні для шлюбу з іноземцем %

Реєстрація шлюбу з іноземцем регулюється російським законодавством, якщо він здійснюється на території країни. У цьому випадку вся процедура відбувається на підставі сімейного кодексу Російської Федерації.

Перш за все, необхідно звернутися до органу РАЦС і подати заяву, що супроводжується низкою документів.
% 1. Документи, що засвідчують особу (паспорт).

2. Довідка з місця проживання іноземного громадянина.

3. Документ, що підтверджує відсутність перешкод для вступу в шлюб. (Перешкодою можуть бути родинні стосунки з майбутньою дружиною (-ом) по прямій і низхідній лінії, вже наявний шлюб, недієздатність одного з подружжя внаслідок психічного розладу).

4. Якщо один з подружжя, який є громадянином іншої країни, раніше перебував у шлюбі, йому потрібно надати свідоцтво про розірвання шлюбу.

Всі документи майбутнього іноземного дружина повинні бути переведені на російську мову дипломованим перекладачем, а потім завірені у нотаріуса, або в міністерстві закордонних справ або посольстві країни. На всі документи повинен бути проставлений апостиль. Якщо один з вступають шлюб - громадянин СНД, то апостиль не потрібно, документи достатньо тільки перевести.

Необхідно також враховувати, що шлюб, укладений на території РФ, може бути не визнаний в іншій країні. Найчастіше це відбувається, якщо громадянин цієї країни був засуджений, складається на військовій службі або є носієм державної таємниці. У деяких країнах існують обмеження за релігійними канонами.

Необхідно враховувати особливості, які пред'являють деякі країни для укладення шлюбу. Наприклад, у Німеччині потрібно отримати офіційний дозвіл на вступ у шлюб за кордоном. Італія вимагає обов'язкової шлюбної публікації про майбутній шлюб. Схожий закон є у Франції і в Фінляндії, де необхідно публікувати інформацію про вступають у шлюб. Після публікації громадянин повинен надати офіційне підтвердження в мерію про те, де публікація мала місце. Тільки після цього йому видається документ, що підтверджує відсутність перешкод для вступу в шлюб. Громадяни Кіпру отримують «свідоцтво свободи» від церкви своєї єпархії.

Слід мати на увазі, що надаються за кордоном документи мають обмежений термін дії (від 3 місяців до півроку). Тому після оформлення пакету документів, саму реєстрацію шлюбу не варто затягувати.

Теги: дозвіл, шлюб, документ, іноземець, громадянин, укладення

Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
������� � ������� ��������� ����: ����� ���� ����� ��������������
% Ерогенні зони - це ті ділянки тіла, при дотику до яких у людини виникає сильне збудження. Знайти ці самі ділянки мріє кожен партнер, адже тоді можна буде збільшити не тільки якість, але і кількість сексу. Де ж знаходяться найбільш чутливі зони чоловіків і жінок?
% Статті за темою «Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші» %
Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші
% Ерогенні зони у жінок: де знаходиться пристрасть %
Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші
% Ерогенні зони чоловіків %
Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші
% Чоловічі ерогенні зони від верхівки до п'ят %
Чоловічі і жіночі ерогенні зони: які зони найчутливіші
% Вся правда про вібраторах %

Найбільш частою помилкою чоловіків вважається те, що вони впевнені в наявності «традиційних» ерогенних зон. Наприклад, мочка вуха - багато представників сильної статі переконані, що це зона здатна принести досить сильне бажання. І якщо дівчина не збуджується від дотику до цієї ділянки, значить у неї є певні проблеми, тобто вона фрігидна. Насправді, це, звичайно, не так. Кожна дівчина індивідуальна, так само як і кожен чоловік.

У всіх є свої особливості, і чутливі зони у кожного свої. Найбільш сильними збудливими зонами є головка члена для чоловіків і головка піхви для жінок. Їх стимуляція допоможе досягти сильного збудження. Але крім цих ділянок тіла існують і інші зони, що сприяють збільшенню бажання.

До інших розповсюджених ерогенних зон жінки ставляться груди, піхва, шия і вуха. До менш відомим, але не менш чутливим, відносяться задня частина шиї, ступні ніг, внутрішня поверхня стегна і спина між лопатками.

У чоловіків ерогенні зони можуть бути груди, живіт, спина, мошонка і сідниці. Особливу увагу потрібно приділити анусу: ніжні дотики до нього можуть доставити чоловікові особливе задоволення.

Але знайти самі чутливі зони саме вашого партнера можна лише експериментальним шляхом. Причому необхідно враховувати і те, що іноді ерогенні зони в звичних місцях пропадають і з'являються зовсім на інших ділянках. Але не варто їх сказати спеціально, постарайтеся просто приділяти коханій людині більше часу, частіше пестьте його, і ви зможете абсолютно випадково в процесі знайти нову чутливу зону.

Таким чином, не варто шукати неіснуючу карту ерогенних зон. Будьте уважнішими до свого партнера, любите його і не забувайте, що для стимуляції зони іноді може вистачити легкого подиху, а іноді будуть необхідні певні зусилля.

Теги: чоловік, жінка, зона