Як просити вибачення у мами

% Олена Садикова, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� � ����
% Мама ... Як багато в цьому простому слові. Мама проводить безсонні ночі біля ліжечка малюка, коли він хворіє, мама допомагає зробити перші, найважчі, кроки. Мама подує на розбиту коліно, і біль піде. Мама віддає всю свою любов, турботу, всі сили своїм дітям. Але, на жаль, іноді ми ображаємо наших мам. Необережно сказаним образливим словом, провиною, неувагою. Як попросити вибачення у мами?
% Статті за темою «Як просити вибачення у мами» %
Як просити вибачення у мами
% Як просити вибачення %
Як просити вибачення у мами
% Як просити вибачення у чоловіка %
Як просити вибачення у мами
% Як добитися прощення %
Як просити вибачення у мами
% Як попросити вибачення у коханої людини %
% Попросити вибачення нелегко, особливо, якщо мама ображена всерйоз. Але зробити це потрібно обов'язково, щоб не збирати образи і не поглиблювати сварку.%

Найправильніший спосіб - поговорити. Якщо дійсно відчуваєш себе винуватим, потрібно просто сказати про це. «Прости, що образив, я був неправий». «Мені боляче, що я засмутив тебе». Здавалося б, прості слова, але саме вони стануть першим кроком на шляху до примирення.

Але як же бути в тому випадку, якщо мама ображена, але вважаєш, що правда у конфлікті на твоєму боці. Тоді варто попросити вибачення, а потім спокійно, просто, а головне, щиро пояснити свою позицію і обов'язково вислухати позицію мами. Ну а якщо до згоди прийти не виходить, то нехай кожен залишиться при своїй думці. Зрештою, нерозумно ображатися на маму і ображати її через те, як краще мити посуд. Але не потрібно формально погоджуватися з мамою на словах, на ділі залишаючись при своїй думці. Це тільки породить нову сварку в майбутньому.

Багато людей просто не вміють просити вибачення. Їм дуже важко визнати свою провину і говорити про свої справжні почуття. Таким людям важче за всіх, оскільки носять свої емоції в собі, переживають, що образили, каються всередині, але не можуть вимовити простих, здавалося б, слів: «прости мене, мамо».

У цьому випадку можна написати листа мамі. Письмово легше сказати про свої почуття, та й розібратися в них легше. А розклавши все по поличках у своїй голові, простіше зрозуміти і себе, і маму. А після прочитання листа мама напевно скаже, що пробачила. І розмова, який так потрібен обом, все ж таки відбудеться.

Можна загладити свою провину справами. Так, дитині легше перемити весь посуд в будинку і забратися до приходу мами, ніж говорити про свої почуття. А дорослий син купує мамі квіти. І мама обов'язково зрозуміє, що ж хотів цим сказати її дитина.

Ще дуже важливо пробачити себе самому. Багато людей надають дуже великого значення своїм вчинкам і словами, вважають, що вже нічого не виправити. Досконалих людей немає, тому потрібно прощати собі свою недосконалість, свою помилку. Саме в цьому полягає перший крок до примирення з мамою.

Думати, що мама не пробачить - значить, недооцінювати її, не довіряти їй. Варто навчитися більшої відкритості і довірі у відносинах з мамою, вчитися говорити про свої почуття, що не звинувачуючи ні себе, ні її в тому, що ці почуття виникли.

Психолог Любов Богачева пише у своїй статті: «Просто дозволь, щоб примирення сталося, не забороняй цього. І в такому стані просити прощення буде дуже легко! ». Попроси вибачення, і мама обов'язково простить і зрозуміє, на те вона і мама.

Теги: мама, почуття, прощення, конфлікт, сварка, образа, примирення

Як здивувати чоловіка

% Olga A, автор JustLady. % % %
��� ������� ����
% Психологи радять частіше дивувати своїх чоловіків. Такі моменти зміцнюють відносини. Ви просто зобов'язані бути для своєї другої половини завжди загадковою і непередбачуваною. Доведіть, що ваш чоловік не все про вас знає, і тоді ви будете бачити свої улюблені квіти у вазі набагато частіше.%
% Статті за темою «Як здивувати чоловіка» %
Як здивувати чоловіка
% Як здивувати чоловіка і освіжити стосунки %
Як здивувати чоловіка
% Як здивувати коханого чоловіка в ліжку %
Як здивувати чоловіка
% Як зробити сюрприз для чоловіка %
Як здивувати чоловіка
% Чим здивувати хлопця %

Наприклад, з вечора виріжте серце з кольорового паперу або червоного картону. Зробіть на ньому красиву напис типу: «Доброго ранку, мій коханий! Бачу, ти вже прокинувся. А моє серденько встало раніше, щоб побажати тобі гарного дня! ». Повісьте листівку на видне місце. Ось побачите, настрій у вашого чоловіка відразу підніметься і весь день у нього буде прекрасним.

Ще можна вночі, коли ваш чоловік буде спати, взяти у нього мобільний телефон і сфотографувати себе в якому-небудь оригінальному вигляді або ракурсі. Фотографію поставте як фоновий малюнок або поміняйте картинку на свій виклик. Коли ваш чоловік піде на роботу, зробіть йому дзвінок. Ви все зрозумієте по реакції.

Якщо ви добре володієте комп'ютером, підберіть ваші спільні фотографії і зробіть слайд-шоу або романтичний фільм з музичним супроводом. Добре буде показати ваш твір після романтичної вечері. Ваш чоловік це обов'язково оцінить.

Можна здивувати не тільки романтичним, але і простим вечерею. Приготуйте улюблені страви вашого чоловіка, красиво сервірують стіл. Якщо ваш чоловік любить солодке, спечіть його улюблене печиво або замовте торт з відповідним написом. Наприклад: «Моєму єдиному». Здивується ваша друга половинка і незвичайного кулінарного шедевру.

Якщо ви не боїтеся екстриму, і ваш чоловік не відноситься до числа зашкарублих консервантів, запросіть його в нічний клуб. Заздалегідь домовитеся в клубі про можливість виконати для чоловіка танець на жердині в залі або в приват-кімнаті. Природно, танець потрібно заздалегідь придумати і відрепетирувати. Якщо ви збираєтеся виступити в залі, не виходьте за певні рамки. Будь-який чоловік в душі власник.

Можна просто подарувати себе. Купуйте красиву нижню білизну або негліже. Влаштуйте для чоловіка невеликий домашній стриптиз. Потім візьміть балон з вершками і витонченими рухами прикрасьте себе. Вийде дуже ефектно і незвично. Якщо, звичайно, ваш чоловік любить вершки.

Для того щоб по-справжньому урізноманітнити ваші стосунки, будьте оригінальною і незвичайною у всьому. Робіть те, що ви раніше ніколи не робили. Не будьте жертвою нудних шаблонів. Здивуйте свого чоловіка новим іміджем або сексом, поїздкою або походом в театр. Хто, як не ви, може знати про те, що йому до душі.

Теги: ставлення, чоловік, ідея

Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий

% Любов Чеуріна, автор JustLady. % % %
��� ���������� � �����, ���� ���� �� �� ����
% Сварка завжди провокує безсторонній, жорстка розмова на підвищених тонах. Але ж як просто і легко можна розлютитися, накричати, образитися і додумати! І навпаки, дуже складно обдумувати свої слова, вибачатися, пробачити, особливо якщо ви праві, а чоловік просто не бажає вас зрозуміти @. @
% Статті за темою «Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий» %
Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий
% Сімейні сварки %
Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий
% Брехня в сім'ї: причини і наслідки %
Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий
% Як навчитися прощати образи %

Якщо ви посварилися зі своїм чоловіком і хочете помиритися, дотримуйтесь нижче вказаними порад, і тоді у вас точно все вийде.

Приготуйте вечерю, накрийте стіл, напишіть листа з усім, що думаєте і відчуваєте, адже він може не почути або не вислухавши, але напевно прочитає і зрозуміє ваше«послання».

Після цього сходіть прогулятися. Не потрібно зустрічати чоловіка«при повному параді»і намагатися його посадити за приготований стіл. Можливо, він не тільки пригнічений сваркою, але і втомився на роботі. Коли він прийде додому, то помітить ваші старання, відпочине, подумає. А ви, повернувшись, зможете діяти за обставинами.

Якщо ж сварки з коханою людиною є частим явищем, то зробіть наступне. Домовтеся заздалегідь про особливе слові або фразі, яка абсолютно абстрагуватися від суті відносин («карусель»,«персик»). При цьому добре, коли це слово є смішним або викликає у вас веселі, приємні спогади. Якщо вам нічого не приходить в голову, тоді застосовуйте в якості чарівної фрази прості слова:«Я тебе люблю».

Під час розпалу конфлікту один з вас повинен чітко вимовити дану фразу. Потім помовчіть обидва кілька хвилин, а після цього можете продовжити з'ясовувати стосунки.

Практика показує, що після цього сварка вже не виникає або переходить зовсім в інше, мирне русло.

Якщо конфлікт серйозний, і чоловік пішов, грюкнувши голосно дверима, тоді переступите через власну гордість. Ви повинні бути розумні. Не кажіть собі:«Першою миритися? Та ніколи! Якщо буде потрібно, то подзвонить і прийде. Я не винна!». Протилежна сторона думає точно також. І може вичікувати, не прийти і не подзвонити. Тоді вже не можна буде нічого виправити.

Пам'ятайте: ви з чоловіком - дві половинки одного цілого. Невже ви не зможете поговорити або домовитися? Покличте його спокійно поговорити. Обговоріть причину сварки. При цьому не залишайте недомовленими будь важливі, ключові моменти. Недомовленість може стати каменем, що руйнують стосунки. Дуже важливо ніколи не затягувати сварку, а помиритися якомога швидше. Не можна нагнітати обстановку.

У разі примирення не згадувати минулі образи. Адже це тільки спровокує нову сварку. Найбільш ефективний спосіб помиритися з чоловіком - попросити вибачення і пообіцяти один одному ні з якої причини і ніколи більше не сваритися. Ви - найдорожчі люди один для одного.

Теги: право, чоловік, правий, примирення, недомовленість