Як скласти грамотний сімейний бюджет

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� �������� ������
% До зарплати ще тиждень, а гаманець вже порожній. Подібна ситуація складається в багатьох сім'ях. Для запобігання таких випадків слід зайнятися щомісячним складанням плану доходів і витрат і строго його дотримуватися.
% Статті за темою «Як скласти грамотний сімейний бюджет» %
Як скласти грамотний сімейний бюджет
% Як грамотно спланувати сімейний бюджет %
Як скласти грамотний сімейний бюджет
% Як економити сімейний бюджет %
Як скласти грамотний сімейний бюджет
% Складаємо особистий бюджет на новий рік %
Як скласти грамотний сімейний бюджет
% Як розробити жіночий бюджет: способи раціональної економії %

Для складання сімейного бюджету необхідно завести спеціальну зошит, де і будуть записані всі витрати. Спочатку потрібно записати всі плановані доходи, включаючи відсотки за вкладами.

Потім потрібно зайнятися складанням статті витрат і платежів. Окрему увагу потрібно приділити обов'язкових платежах, тобто тим, від яких відмовитися не вийде. До них відносяться комунальні платежі, плата за дитячий садок кредитні виплати.

Потім потрібно скласти список необов'язкових витрат, тобто ті, які можна скоротити або взагалі відмовитися від них. До нього входитимуть покупки продуктів харчування, миючих засобів, розваги та інше.

Далі можна відразу приступити до планування. А можна і на тиждень залишити колишні звички, не забуваючи записувати всі витрати в зошит. Другий варіант краще, тому що вже через кілька днів ви зможете побачити, як гроші йдуть на непотрібні речі. Підрахунок суми, яку можна було заощадити, стане кращою мотивацією для ведення бюджету.

Плануючи бюджет, потрібно записати в зошит суму, яку ви плануєте витратити в даному місяці на кожен пункт. Якщо сума доходів менше, ніж сума передбачуваних витрат, список слід переглянути. У цьому випадку необхідно скоротити суму необов'язкових витрат, щоб уникнути накопичення боргів по основних платежах.

В ідеалі витрати сімейного бюджету повинні розподілятися, як 50-60% на обов'язкові платежі, 20-30% - розвага і відпочинок і 10-20% залишати в якості заощаджень.

Психологи стверджують, що звички формуються протягом 21 дня. Відповідно, якщо три тижні поспіль займатися заповненням бюджету, то незабаром заняття стане зовсім обтяжливим.

І завжди пам'ятайте - не переносите внесення в зошит сьогоднішніх витрат «на завтра». Ви не встигнете і озирнутися, як у вас накопичиться купа неврахованих чеків, які буде дуже складно ідентифікувати, тобто зрозуміти, до якої статті витрат вони відносяться.

Теги: сім'я, грамотний

Подружній шпигунство

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
����������� �������
% Ідеал подружніх відносин - взаємна повага і довіра. Але так воно є лише в теорії. На практиці ж все виглядає набагато більш приземленим, ніж в любовних романах. Англійські вчені з'ясували, що більшість подружжя шпигують один за одним, нерідко використовуючи для стеження сучасні гаджети. Згідно з дослідженням, один чоловік контролює іншого в кожній третій родині.
% Статті за темою «Подружній шпигунство» %
Подружній шпигунство
% Подружній борг або свінг? %
Подружній шпигунство
% Визнання в невірності %
Подружній шпигунство
% Причини зради в подружньому житті %
Подружній шпигунство
% Як розпізнати подружню неправду %

Дослідники з Оксфорда та університету Ноттінгем Трент з'ясували, що кожен п'ятий чоловік або жінка, що складається в шлюбі, регулярно читає електронну переписку або СМС-повідомлення чоловіка. 20% чоловіків і дружин постійно відстежують за допомогою інтернет-браузера, на які сайти заходить їхня друга половина.

Вчені досліджували приблизно 1000 сімей, які перебувають у шлюбі близько 19 років і мають дітей. Результати їх вразили: подружнім шпигунством займалися не тільки добре розбираються в техніці чоловіки, але й жінки, які не є просунутими користувачами ПК. Коли над сім'єю нависає небезпека, представниці слабкої половини людства успішно долають саму застарілу комп'ютерну безграмотність.

Так, електронні листи подружжя читають 14% жінок і 8% чоловіків. СМВ-повідомлення перевіряють 13% дружин і 7% чоловіків. У кожному десятому шлюбі шпигують один за одним обидва з подружжя. Виходить, що в загальному кожен п'ятий сім'янин грішить такого роду допитливістю. А ось стежать за географією відвідуваних другою половиною сайтів 6% чоловіків і кожна десята жінка - тут позначається краща технічна підкованість мужів.

Є й такі чоловіки і дружини (їх 1%), які встановлюють на домашні комп'ютери спеціальні програми і з їх допомогою стежать за чоловіком. Приблизно стільки ж людей час від часу видають себе в інтернеті за іншу людину і провокують чоловіка на флірт, щоб його перевірити.

Якщо підбивати підсумки дослідження в цілому, то вони свідчать: у кожній третій родині один з пари контролює дії іншого. Причому це не означає, що в будь-якому випадку є підозра в зраді, часом шпигунство походить від бажання більше дізнатися про партнера.

Теги: пара, друг, інший, дія, шпигунство

Як зберегти любов чоловіка

��� ��������� ������ ����
% Існує думка, що любов - дуже крихке відчуття, особливо любов чоловіка. Але насправді зберегти почуття чоловіка цілком реально на багато десятків років. Адже в історії відомі випадки, коли чоловік любив свою дружину до глибокої старості. Мудра жінка завжди зуміє побудувати відносини з чоловіком таким чином, щоб він не уявляв собі життя без неї. Для цього їй потрібно просто бажати його любові.
% Статті за темою «Як зберегти любов чоловіка» %
Як зберегти любов чоловіка
% Як зберегти чоловіка %
Як зберегти любов чоловіка
% Як зберегти любов у шлюбі %
Як зберегти любов чоловіка
% Способи зберегти любов %
Як зберегти любов чоловіка
% Як зберегти сім'ю на відстані %
% Чоловіки, як діти. Психологи вже звернули увагу на те, що часто вони бажають бачити поруч із собою жінку, схожу на матір. Любляча дружина постарається навчитися деяким хитрощам кулінарії і домоводства у свекрухи.%

Сварлива і прискіплива жінка може домогтися слухняності чоловіка і його страху, але любов до такої жінки навряд чи «виживе» довше року. Дружина може дозволити собі вередувати час від часу, давати чоловікові ненав'язливі поради, але ніяк не пиляти його за кожну помилку і промах.

Протягом усього життя чоловіка повинна вміти пробуджувати сексуальний апетит чоловіка. Те, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, - лише частина істини. Головна дорога проходить через подружнє ложе, і ця частина сімейного життя ні в якому разі не повинна перетворюватися на рутину. Чоловік повинен завжди пам'ятати, що у власній спальні він отримає найбільшу насолоду, рівного якому знайти не можна ніде більше.

Дружина повинна бути доглянутою і красивою навіть у напружені періоди життя. Для цього у кожної жінки має бути свій розклад дня, і в ньому обов'язково потрібно виділити кілька хвилин для нанесення крему, прийняття ванни, створення акуратною зачіски.

Мудра дружина влаштує сімейний побут відповідно до переваг дружина. Якщо чоловік любить смачно поїсти, вона буде більше уваги приділяти кухні. Чистьоху-чоловіка можна «приручити» бездоганним порядком у квартирі. Чоловіка, який не любить сидіти вдома, дружина повинна по можливості супроводжувати на ті заходи, де він хотів би бачити її поряд з собою.

З появою дитини чоловік часто відходить на другий план. Так бути не повинно. Навіть якщо в будинку зовсім маленька дитина, батько повинен відчувати свою значимість. Він не повинен спати один. Хоча б у більш-менш спокійні ночі дружина повинна залишатися з чоловіком, привчаючи дитину залишатися на деякий час без неї.

Не потрібно намагатися переробити чоловіка. Він такий, який є, і вдома йому найменше хочеться зображати когось іншого.

Відносини між чоловіком і дружиною не можуть залишатися однаковими протягом усього життя. Але в усі часи дружина повинна залишатися для чоловіка вірною і милою подругою, яка вміє і втішити, і розважити, і підтримати.

Теги: чоловік, ставлення, любов, чоловік