Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ���������������� ���� � ����������� � ������
% Реєстрація шлюбу за російським законодавством - досить проста процедура. Однак якщо один з подружжя - іноземець, можуть виникнути складності. Тому потрібно знати, в чому специфіка укладання подібних шлюбів у Росії.
% Статті за темою «Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії» %
Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії
% Як зареєструвати шлюб з іноземцем %
Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії
% Як укласти шлюб з іноземцем %
Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії
% Чим небезпечний шлюб з іноземцем %
Як зареєструвати шлюб з іноземцем в Росії
% Шлюб з іноземцем: збулася мрія чи розчарування? %
% Зберіть необхідні документи для реєстрації шлюбу. Громадянину Росії досить буде пред'явити паспорт і свідоцтво про розлучення або смерті попереднього чоловіка, якщо він раніше перебував у шлюбі. Іноземному громадянину потрібно буде додатково підтвердити своє легальне проживання в Росії за допомогою візи або посвідки на проживання. Також він повинен буде отримати довідку зі свого посольства про те, що в даний момент не перебуває у шлюбі.%

Переведіть всі документи іноземною мовою на російську. Переклад повинен бути завірений нотаріусом. Також на всіх документах, крім паспорта іноземного громадянина, повинен стояти апостиль. Його можна поставити в країні походження іноземного дружина або ж у посольстві його держави в Росії. Апостиль зробить документи легалізованими, тобто дійсними для російської влади.

Подайте заяву в ЗАГС. Якщо ви вступаєте в шлюб з громадянином СНД, то ваша заява візьмуть в будь-якому РАГСі. Для громадян Далекого Зарубіжжя ситуація може бути складніше. Наприклад, у Москві нареченому і нареченій слід звернутися в Палац одружень №4. В інших містах функцію реєстрації таких союзів беруть на себе центральні РАГСи.

Якщо вашого майбутнього чоловіка ще немає в країні, отримаєте від нього письмову заяву про те, що він бажається подати документи для укладення шлюбу. При необхідності переведіть текст на російську мову. З цією заявою ви зможете прийти в ЗАГС на самоті і самостійно вибрати дату весілля.

Шлюби на території Росії полягають за російськими законами. Наприклад, ви не зможете зареєструвати шлюб з уже одруженим чоловіком, навіть якщо в його країні це дозволено. Такий шлюб не буде вважатися в Росії легальним. Те ж стосується і обмежень за віком - у Росії наречений і наречена повинні досягти 18 років, хоча в окремих випадках шлюбний вік в зв'язку з особливими обставинами миє бути знижений до 16 років.

Теги: шлюб, росія, іноземець

10 священних правил виживання для коханки

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
10 ��������� ������ ��������� ��� ���������
% Нелегка доля коханки: суспільство її сварить, заміжні подруги зневажають і намагаються не кликати в гості, коли чоловіки будинку, кохана людина увагою не балує. Всі вихідні та святкові дні коханка проводить на самоті - хто ж ризикне кинути сім'ю заради неї. Важко тримати себе в руках, проте, доводиться дотримуватися певних правил гри.%
% Статті за темою «10 священних правил виживання для коханки» %
10 священних правил виживання для коханки
% Як стати кращою коханкою: 6 золотих правил %
10 священних правил виживання для коханки
% Від коханки на час до коханки назавжди %
10 священних правил виживання для коханки
% "Здрастуйте, я - коханка Вашого чоловіка" %
10 священних правил виживання для коханки
% Коханка, стань дружиною! %

Перше: коханка повинна змиритися зі своєю роллю. Всього 3% чоловіків кидають сім'ї заради любові на стороні, особливо якщо в сім'ї ростуть діти.

Друге: коханці забороняється втручатися в життя коханої людини! Ні в якому разі не можна намагатися спілкуватися з дружиною, а вже тим більше з дітьми чоловіка. Недотримання цього правила загрожує коханці банальним розривом відносин.

Третє: коханка повинна з радістю приймати будь-які подарунки, зроблені чоловіком. Адже гра йде за його правилами, і він просто міг не дарувати нічого матеріального, обмежившись своєю увагою.

Четверте: коханці рекомендується прихильно ставитися до бажання свого чоловіка неодмінно брати участь у її долі. Коханець хоче влаштувати її на престижну роботу або відправити здобувати додаткову освіту? Відмінно, у житті все знадобиться.

П'яте: коханка завжди повинна бути весела, мила, добродушна, привітна, красива і життєрадісна. Список можна продовжувати до нескінченності, оскільки на стороні чоловіки шукають те, чого позбавлені будинку, будь то певного виду секс чи пиріжки тільки з м'ясною начинкою.

Шосте: коханець - не привід забувати про «чорний день». Коханці варто подумати про той час, коли вона остаточно набридне чоловікові і залишиться біля порожнього корита. Ситуацію виправлять рахунку в банку або гроші під матрацом.

Сьоме: не варто зустрічатися відразу з декількома чоловіками. Як мовиться, за двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш. Тому коханці бажано зосередиться тільки на одному чоловікові.

Восьме: коханка повинна дотримуватися конспірацію. Заборонені дзвінки коханцеві додому у вечірній час, у свята і в інше позаурочний час. Порушення цього правила призведе до сумних наслідків - коханець просто вирішить позбутися від набридливої ​​жінки. Багато чоловіків забороняють дзвонити коханкам на свої робочі номери, щоб колеги нічого не дізналися про його подвійне життя.

Дев'яте: відносини з коханцем стануть міцніше, якщо коханка буде намагатися у всьому бути краще, ніж дружина чоловіка.

Десяте: варто сто разів подумати, перш ніж погоджуватися на роль коханки. Шанс потрапити в число тих щасливиць, які зуміли відбити коханця у дружини, дуже малий, але все ж існує. Виходячи ж заміж за колишнього коханця, подумайте, чи не чекає вас доля кинутої дружини, адже у чоловіка вже є досвід зрад.

Теги: коханка, виживання

Чи є у чоловіка коханка?

% Світлана Карбишев, автор JustLady. % % %
���� �� � ���� ���������?
% Питання, чи є у чоловіка коханка, турбує багатьох жінок. Одні схильні довіряти чоловікові, інші «тримають руку на пульсі», перевіряючи вхідні дзвінки і записну книжку. Але десь в глибині душі кожна жінка інтуїтивно здогадується, вірний їй чоловік чи ні.
% Статті за темою «Чи є у чоловіка коханка? » %
Чи є у чоловіка коханка?
% Як поводитися і що зробити, якщо у чоловіка є коханка? %
Чи є у чоловіка коханка?
% Як посварити чоловіка з коханкою %
Чи є у чоловіка коханка?
% Як позбутися коханки чоловіка %
Чи є у чоловіка коханка?
% "Здрастуйте, я - коханка Вашого чоловіка" %

Як дізнатися, у чоловіка коханка або він зберігає вірність? Цим питанням задавалися жінки ще з давніх часів. Багаті дами наймали шпигунів, прості баби намагалися переконатися у вірності коханої за допомогою прикмет і ворожінь.

У сучасних жінок можливостей куди більше! Можна дізнатися про місцезнаходження чоловіка, пославши sms на потрібний номер, «розвести» чоловіка по асьці, представившись незнайомкою, зламати пошту @. @

Але все набагато простіше. Дізнатися, чи є коханка у чоловіка можна, якщо уважно проаналізувати його поведінку. Існує кілька ознак зради, які допоможуть вам переконатися у вірності чоловіка або навпаки, розглядати тривожні дзвіночки.

Чоловік став виглядати більш привабливо, змінив гардероб, регулярно відвідує спортзал, щодня миється вранці і надягає свіжу одяг. Підвищена увага до свого тіла, гігієни, білизни - основна ознака зради чоловіка або існування роману.

Чоловік часто затримується на роботі, бере понаднормові. Почастішали відрядження, від яких раніше чоловік намагався відмовлятися. Виняток становлять трудоголіки, які й раніше проводили більшу частину часу на роботі.

Ви помітили дратівливість, небажання йти на контакт, розмовляти з вами. Чоловік став частіше помічати ваші недоліки, критикувати манеру одягатися, говорити, ходити. Поганий знак, якщо чоловік порівнює вас з іншими, які на його думку, більш сучасні, веселі, розумні, привабливі.

Чоловік ухиляється від виконання подружніх обов'язків, посилаючись на втому після робочого дня. Іноді регулярний секс залишається, але змінюється поведінка чоловіка. Наприклад, з'явилася грубість, аж ніяк не викликана пристрастю. Або він схиляє вас до таких видів сексу, які ви раніше не практикували, нібито навчився чомусь новому без вас.

Підвищена обережність чоловіки також може бути ознакою зради. Якщо раніше його телефон валявся де попало, зараз чоловік навіть у туалет відправляється з мобільним. Відповідаючи на дзвінки, чоловік виходить з кімнати або тихим голосом повідомляє «колезі по роботі», що передзвонить.

Погіршення матеріального становища, незважаючи на постійні переробки. Навіть якщо чоловік ще не вчинив зраду як таку, за цією ознакою можна запідозрити появу роману. Цукерково-букетний період вимагає значних витрат.

Але, спостерігаючи за коханим, подумайте ще й про те, що ви будете робити, якщо виявите зраду. Можливо, ви зовсім не хочете викрити зрадника і зруйнувати сім'ю. Іноді варто почати з себе, і замість того, щоб копати і допитувати, спробувати повернути близькість відносин і оживити ваші почуття.

Теги: чоловік, зрада, коханка, ознака