Як прибрати боки: кращі вправи

��� ������ ����: ������ ����������
% Схуднути в боках ви зможете тільки тоді, коли підуть зайві кілограми з талії, стегон і живота. Ні «чарівних» вправ тільки для схуднення боків. Регулярно займайтеся фізкультурою і приведіть в норму своє харчування, тоді результат буде досягнутий. Є кілька ефективних вправ, які допоможуть вам прибрати зайвий жир в області живота і талії.
% Статті за темою «Як прибрати боки: кращі вправи» %
Як прибрати боки: кращі вправи
% Вправи для талії і боків %
Як прибрати боки: кращі вправи
% Як прибрати боки на стегнах і животі %
Як прибрати боки: кращі вправи
% Як прибрати боки %
Як прибрати боки: кращі вправи
% Як прибрати боки %

Встаньте прямо, ноги - на ширині плечей. Робіть нахил в праву сторону якомога нижче. Права рука при цьому повинна ковзати по стегну. Те ж саме - в ліву сторону. Повторіть 20 разів в кожну сторону.

Стійте прямо, руки - на талії. Робіть нахили в бік, намагаючись не відривати від підлоги ступні ніг - по 20 нахилів в кожну сторону.

«Млин». Встаньте прямо, ноги - якомога ширше. Нахиліть тулуб під кутом 90 ° до підлоги. Руки - в сторони. Робіть обертальні рухи тулубом, намагаючись дістати по черзі лівою і правою рукою до підлоги носка протилежної ноги. Протилежна рука при цьому повинна бути пряма і спрямована вгору. Зробіть 20 підходів в кожну сторону.

Встаньте прямо, ноги - на ширині плечей, руки - в сторони. Нахиляйтеся вперед, дістаючи правою рукою носок лівої ноги. Те саме - в праву сторону. Повторіть по 20 разів в кожну сторону.

Стійте прямо, намагайтеся підтягти коліно зігнутої правої ноги до підборіддя, обхопивши його руками. Повторіть по 10 разів для кожної ноги.

Стійте прямо, руки - на талії. Робіть махи убік випрямленою ногою. Повторіть по 20 махів в кожну сторону.

Сядьте на підлогу, ноги розведіть в сторони. Робіть нахили, намагаючись дістати двома руками до носка кожної ноги - по 20 разів в кожну сторону.

Для схуднення з боків і в талії дуже корисні танці. Якщо ви любите це заняття, танцюйте вдома кожен день, намагаючись виконувати танцювальні рухи більш жіночно, щоб працювали м'язи стегон і талії. Кращий танець для схуднення боків - «Ламбада». Так що вмикайте музику - і вперед.

Добре допомагає схуднути в області талії і стегон спеціальний обруч. Порадьтеся з продавцем спортивного інвентарю, який обруч вам краще вибрати. Регулярно крутите його і незабаром ви помітите, що ваші боки і талія стали значно стрункішою.

Теги: вправу, пліч, навантаження

Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна

% Маня Ахматова, автор JustLady. % % %
��������� ���������� ����������� �����
% Красиві і стрункі ноги - те, до чого варто прагнути. Внутрішня поверхня стегон часто доставляє жінкам багато неприємностей. Адже саме в цій зоні швидше за все скупчується жир, і з'являється целюліт. Але праця і терпіння допоможуть досягти ідеальних форм.
% Статті за темою «Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна» %
Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна
% Як зміцнити внутрішню поверхню стегна %
Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна
% Як підтягнути внутрішню поверхню стегна %
Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна
% Як накачати внутрішню поверхню стегна %
Зміцнюємо внутрішню поверхню стегна
% Корекція стегон: вправи для м'язів %
% Вправа 1. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Щільно притисніть ступні до підлоги, і розсуньте ноги, якомога ширше. Між внутрішніми сторонами стегон покладіть м'яч або подушку. Притискаючи нижню частину тазу до підлоги, повільно зводите стегна і стискайте м'язи проробляється зони. Під час вправи слід спокійно дихати і повністю розслабитися. Повторіть 10-15 разів.%

Вправа 2. Що Їх дії дуже схожі з попереднім варіантом. Ляжте на спину і підтягніть коліна до корпусу. Подушку або м'яч щільно затисніть колінами, порахуйте до 15 і розслабте ноги. Виконайте 5-8 разів.

Вправа 3. Лежачи на спині, витягніть ноги вгору, затисніть м'яч між стопами. П'яти потягніть вгору, щільно утримуючи м'яч. Порахуйте до 15. Виконайте 4-5 разів.

Вправа 4. Сядьте на підлозі, зігніть коліна, підошви ніг зведіть разом, спину тримайте прямо. Глибоко вдихніть, на видиху натисніть на коліна руками, прагнучи притиснути їх до підлоги. Повторіть в швидкому темпі 15-20 разів. Вправа зробить внутрішню поверхню стегон пружною і гладенькою.

Вправа 5. Ляжте на лівий бік, зігніть руку в лікті, щоб кисть руки підтримувала голову. Зігніть праву ногу і поставте стопу на підлогу. Носок лівої ноги відтягніть. Підніміть ногу на кілька сантиметрів від підлоги 20 разів. Виконайте те ж саме з іншої ноги.

Вправа 6. Встаньте перед стіною і обіпріться на неї руками. Підніміть праву ногу, стоячи на лівій, і повільно проводите нею перед собою спочатку вправо до упору, потім назад. Обидві ноги злегка зігнуті в колінах. Виконайте вправу в іншу сторону.

Закінчите тренування розтяжкою. Сядьте, схрестивши ноги. З'єднайте стопи, ліктями притисніть коліна до підлоги. Утримаєте таке положення протягом 10 секунд.

Щоб отримати очікуваний ефект від тренувань, займайтеся 2-3 рази на тиждень.

Теги: поверхню, м'яч, стегно, вправа, схуднення

Вправи для швидкого зменшення талії

% Як зменшити об'єм талії і зробити живіт плоским і сексуальним. За останніми даними вчених, що досліджували параметри сексуальної привабливості, найважливіша частина жіночого тіла - зовсім не повні груди, і не довгі ноги, а талія! Причому, головне - не відповідність суворим канонам моди 90-60-90, а - пропорційність. %
% Статті за темою «Вправи для швидкого зменшення талії» %
Вправи для швидкого зменшення талії
% Як зменшити розміри талії %
Вправи для швидкого зменшення талії
% Вправи для талії і боків %
Вправи для швидкого зменшення талії
% Зроби талію тонше! %
Вправи для швидкого зменшення талії
% Крутимо обруч для стрункої талії! %

Якщо природа нагородила вас широкої кісткою, і великим тілом, то не прагнете довести обсяг своєї талії до заповітної цифри. Ви даремно змучить себе, а виглядати будете зовсім не сексуально, а шкода. Я ще жодного разу не бачила чоловіка, якому б подобалося, коли у жінки випирають ребра, як у бездомного собаки. Цілком можливо, що ваш ідеальний обсяг, не 60, а 70.

Пам'ятайте - далеко не всім чоловікам подобаються кубики на жіночому животі, тому перестаратися в цьому питанні теж не варто. Однак висить, в'ялий живіт вже точно не сподобається нікому.

Вправа 1

Встаньте прямо, широко розставивши ноги. Зігніть руки, зімкнувши їх на потилиці. Починайте виконувати нахили в сторони. Намагайтеся тримати спину прямою і нахилятися якнайнижче. Повторіть 8-12 разів.

Вправа 2

Візьміть довгу палицю, обхопіть її трохи зігнутими руками, поклавши палицю ззаду шиї. Починайте виконувати повороти в сторони. Слідкуйте, щоб поверталася тільки верхня частина тіла, а таз залишався нерухомим. Повторіть 8-12 разів.

Вправа 3

Початкове положення, як у вправі 2. Тепер потрібно ускладнити повороти, поєднуючи їх з нахилами. Під час нахилів лінія плечей повинна бути паралельна підлозі. Повторіть 4-8 разів.

Вправа 4

Ляжте на спину. Праву ногу зігніть в коліні і поставте на підлогу. Ліву ногу покладіть на праву. Ліву руку потрібно витягнути в сторону, долонею догори, праву - покласти на потилицю. Напружуючи м'язи живота, рухайте грудну клітку по діагоналі до лівого коліна до тих пір, поки права лопатка НЕ ​​відірветься від підлоги. Потім повільно опуститеся. Повторіть 4-8 разів і перекиньтеся на інший бік.

Вправа 5

Ляжте НЕ спину, зігніть ноги в колінах. Руки покладіть вздовж тіла. Підніміть верхню частину тіла. При цьому по черзі тягніться лівою рукою до правого коліна, і правою рукою до лівого коліна. Важливо, щоб лопатки повністю відривалися від підлоги. Повторіть 4-8 разів.

Вправа 6

Лежачи не спині, підніміть злегка зігнуті ноги і схрестіть їх. Опустіть ноги вправо, потім підніміть назад вгору і поміняйте верхню і нижню ноги місцями. Потім опустіть ноги в інший бік і підійміть назад. Повторіть нахили 8-12 разів.

У проміжках між вправами можна відпочивати з користю - а саме крутити обруч. Це дозволить вам відновити сили, не припиняючи тренування.

Берта Брейер

Теги: прес, живіт, стегно, талія, вправа, зменшення