Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів

% Вагітність позаду, а чудовий новонароджений малюк радує вас щодня все новими і новими здобутками. Перші тижні, проведені вдома після виписки з пологового будинку, можна без перебільшення назвати найщасливішими днями в житті кожної жінки. Все, що відбувається з нами в ці дні, здається якимось дивом: ваш і тільки ваша дитина солодко сопе в своєму ліжечку, а ви тепер - мама, і зовсім скоро ваша крихітка скаже вам це магічне слово, шукаючи в вас щохвилинної підтримки та любові.
% Статті за темою «Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів» %
Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів
% Фігура після пологів %
Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів
% Секс після пологів - не ставте хрест на своєму інтимному житті %
Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів
% Після пологів не хочу сексу %
Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів
% Контрацепція після пологів %

Читайте у рубриці «Худеем разом» Про кремлівської дієті

Найчастіше дивимося на себе в дзеркало

Зараз вам ні в якому разі не слід запускати своє здоров'я і з властивим багатьом батькам фанатизмом кидатися в крайності турботи про дитину, позбавляючи себе сну, здорового харчування та повноцінного відпочинку.

Зрозумійте, дивлячись на вас, малюк буде отримувати свої перші уявлення про навколишній світ. Якщо ви будете постійно втомленою, нервової, замученої і сумною, а саме цим, як правило, і закінчуються напади батьківського понад-ентузіазму, то малюк буде думати, що світ жорстокий, а люди злі.

А ось весела підтягнута мама, яка випромінює позитивізм і радість, допоможе йому легко адаптуватися до навколишньої дійсності.

Чому саме гімнастика?

Підтримувати себе в хорошій емоційній і фізичній формі, вам допоможуть регулярні фізичні навантаження, а саме нескладна гімнастика, спеціальна розроблена для щойно народили жінок, а також дотримання правильного режиму. Користь систематичних фізичних вправ очевидна.

Жінкам, нещодавно став мамами, необхідно звернути особливу увагу на м'язи тазового дна. Справа в тому, що після пологів ці м'язи, як і всі органи малого тазу, дуже ослаблені, а потік крові в них значно знижений.

Відновити нормальну працездатність цих органів і розширити кровоносні судини можуть тільки вправи на навантаження черевного преса, м'язів спини і тазу. У багатьох з нас після вагітності виникають розтяжки, шкіра стає в'ялою, на ногах виступають вени. Якщо зараз не взяти себе в руки і не почати боротися за гарне здорове тіло, то вже через рік-два ситуація може стати критичною, і колишньої краси натуральними методами вже, на жаль, не повернеш.

Дотримуємося режим дня

Швидше за все, ваш режим дня буде повністю підпорядкований режиму малюка. Багато мам настільки входять в свою нову роль, що впору говорити про своєрідний синдромі матері-трудоголіка. Деякі навпаки перебувають у постійній апатії, ліні і сонливому стані.

І тим і іншим порада одна: чергуйте турботу про дитину, щоденні домашні клопоти і час сну з прогулянками на свіжому повітрі, активним відпочинком і обов'язковими фізичними вправами. Чим частіше ви будете відволікатися від пелюшок і займатися собою, тим легше вам буде з цими самими пелюшками возитися.

Складаючи свій щоденний графік, враховуйте, що в середньому найбільш висока фізична працездатність спостерігається у людини з 10 до 12 і з 16 до 19 год. Постарайтеся, щоб на цей час припадали найважчі роботи по дому, а також комплекс фізичних вправ, який ви виконуєте .
% Прикладіть всі зусилля до того, щоб робити вправи, відпочивати і гуляти строго в певний час. Ваш організм звикне до налагодженому розпорядку і запрацює «як годинник», допомагаючи вам повністю віддаватися кожній хвилині, проведеної з маленькою дитиною.

Як треба робити вправи?

Для того щоб вправи приносили задоволення і користь, бадьорили дух і тіло, а не виснажували організм, необхідно слідувати декільком простим радам.

- Приступайте до вправою відразу після денного сну або короткого відпочинку.
% - Зосередьтеся на гімнастики, не відволікайтеся на киплячу на плиті їжу та інші домашні справи. Якщо ви будете робити вправи перериваючись, толку від них буде дуже мало.
% - Виконуючи гімнастику, стежте за диханням. Нехай воно не «біжить» попереду вас. Дихайте повільно, усвідомлено, на повні груди.
% - Намагайтеся відчути кожен м'яз і вигин вашого тіла. Це тренує поставу, грацію і відчуття рівноваги.
% - Днем або вранці виконуйте енергійні силові вправи. Перед сном перейдіть на заспокійливі вправи, спрямовані на розслаблення м'язів.
% - Мінімально заняття повинні тривати 15 хвилин. Ідеально займатися 40 хвилин 2 рази на день.

Ранкова гімнастика - позитивний настрій на весь день

Ще не вставши з ліжка, потягніться подібно прокинулася кішці і приступайте до нескладних вправ. Нерви стануть міцнішими, тіло подтянутее, а усмішка буде частим гостем на вашому обличчі.

1. «Місток навпаки»: ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, ступні поставте на ширину плечей, зігнуті руки з'єднайте на потилиці і 3 - 5 разів (для початку) легко і плавно над постіллю прогните хребет у попереку, а потім опуститеся вниз. У майбутньому доведіть кількість повторень до 10 - 50 разів, роблячи вправу все інтенсивніше й інтенсивніше.

2. «Перевороти»: з того ж вихідного положення витягніть ноги, руки підніміть вгору і легким рухом переверніться спочатку на правий бік, а потім на лівий. Повторіть все 3-5 разів. Отримуйте задоволення, відчуваючи, як витончено згинається ваше тіло.

Щоденні вправи для прекрасної форми

Складаючи свій індивідуальний список вправ, обов'язково виберіть саме ті, які вам дійсно подобаються. Намагайтеся зробити ваш гімнастичний комплекс різноманітним, щоб задіяти всі м'язи і не втомитися від нескінченних повторень. Приділяючи занять навіть по 15 хвилин 2 - 3 рази на день, вже через тиждень ви помітите різницю.

1. «Легкий подих»: лежачи на спині, розведіть руки широко в сторони, роблячи вдих, поверніться у вихідне положення і видихніть. Повторіть вправу 3 - 4 рази. Дихайте усвідомлено і повільно.

2. «Красиві ніжки»: Ляжте на спину. Зробіть глибокий вдих, на видиху підніміть пряму праву ногу до якомога більш вертикального положення, на вдиху опустіть. Повторіть 5 - 6 разів кожною ногою. Потім з того ж вихідного положення піднімайте вже обидві ноги і стежте, щоб дихання не затримувалося. Повторіть 3 - 4 рази.

3. «Нервова кішка»: Початкове положення: встаньте на карачки. На вдиху втягніть живіт і промежину, тримайте 3 - 4 секунди, потім розслабте, одночасно зробивши видих. Повторіть 5 - б раз.

4. «Привітання»: Стоячи на колінах, розведіть руки в сторони, зробивши вдих, трохи розігніть корпус. Опустивши руки, зробіть видих. Повторіть 3 - 4 рази.

5. «Балет»: Стоячи обличчям до спинки стільця і ​​тримаючись за неї руками, присядьте на видиху, колёні притисніть один до одного. Поверніться у вихідне положення. Повторіть 4 - 5 разів.

6. «Прагнемо увись»: Встаньте лицем до спинки стільця і ​​покладіть руки на його спинку. Тримаючи п'яти разом, а носки максимально нарізно, підніміться на шкарпетки, втягніть промежину, тримайтеся так 3 - 4 рахунки і потім поверніться у вихідне положення. Дихання не затримуйте, а корпус не нахиляйте вперед. Повторіть вправу б - 8 разів.

Піклуючись про себе, ви піклуєтеся і про вашого малюка. Хіба йому потрібна похмура, роздратована, неохайна, розтовстіла мама? Звичайно, він буде любити вас будь-який, але от чи будете ви самі любити себе такою? А адже все не так складно: кілька простих вправ в день, прогулянки на свіжому повітрі, і ось уже на ваших щоках з'являється рожевий рум'янець, хочеться жити, творити і вкладати розквітлу душу в самого чудового дитини на світі - вашого малюка.

Теги: рід, посол, фігура, рада, поліпшення

Будуємо нове тіло

% Займися фітнесом - і твоє життя перетвориться! Темпи і тенденції сучасного життя роблять усе більш важливим фізичний розвиток. Вираз "Зустрічають по одягу" в наш час має бути суттєво виправлено ... Не тільки по одягу оцінюється людина, але і по тому, на що ця одежинка надіта!
% Статті за темою «Будуємо нове тіло» %
Будуємо нове тіло
% Робимо тіло: 9 помилок, яких можна уникнути %
Будуємо нове тіло
% Інтимофоби - стіни, які ми будуємо навколо себе %
Будуємо нове тіло
% Остеопороз - проблема тих, кому за 40 %
Будуємо нове тіло
% Як розвинути силу волі %

Займися фітнесом - і твоє життя перетвориться!

Темпи і тенденції сучасного життя роблять усе більш важливим фізичний розвиток. Вираз "Зустрічають по одягу" в наш час має бути суттєво виправлено ... Не тільки по одягу оцінюється людина, але і по тому, на що ця одежинка надіта!

Заплили жиром особи навряд чи сприймаються майбутніми начальниками як енергійні та цілеспрямовані співробітниці.

Дуже може бути, що ця товста тітонька та ще бой-баба, але перше враження - жорстока річ. Або он та субтильна панночка - втілення невинності і немічності. Хто може поручитися, що при ближчому знайомстві вона не почне ганяти обранця віником по квартирі? Пізно, треба було думати раніше, коли, дивлячись на її невагоме тільце, чоловік і подумати не міг про жорсткий характер, що ховається за зовнішністю аморфного ельфа.
% Сучасна мода також орієнтована на здорове, добре складене тіло.

Недостатньо мати нормальну вагу. Що толку, якщо ваги показують шістдесят, а живіт бовтається у колін, топи в африканську спеку одягати протипоказано, щоб не показати світу в'ялі руки, а вже про коротких спідницях розмова взагалі краще не починати.

Ясна річ, стрункі сильні ноги, пряму поставу, високі груди і сильне, але гладке тіло на розпродажі не схопиш, і з небес на тебе такі подарунки навряд чи впадуть, тому залишається один вірний, але чертовски важкий і тернистий шлях: ставати будівельником власного тіла - розвивати, підганяти, усувати огріхи.

Гарну статуру - це і дуже важливий психологічний фактор: ниття з приводу чергового набраного кілограма стає неактуальним, та й впевненість у своїй привабливості - це вам не фунт ізюму.
% Звичайно, привід для сліз будь-яка, навіть дуже впевнена в собі жінка завжди знайде - положення зобов'язує, але, принаймні, кількість цих приводів скоротиться вдвічі.

Парадоксально, але і будь зроблений на їх адресу комплімент жінками сприймається по-різному. Не сумнівайтеся у своїй привабливості - милостиво обдарує прихильною усмішкою, а невпевнена в собі дама ще й образиться - хіба мало, може, це знущання.

Кажуть, що гроші мають один недолік: їх треба заробляти. Те ж саме відноситься і до фізичного розвитку. За струнку фігуру треба платити тренуваннями і, на жаль, тими ж грошима. За лінь же і ожиріння ви не платите нічого, навпаки, природа видає вам бонуси у вигляді купи болячок, що мають красиві і інтригуючі назви, так що в розмові з молодящейся подругами ви цілком можете блиснути, картинно поклавши руку на груди і зітхнувши: "Ах, вже ця моя гіпертрофія ... "Впевнена, всі обзавидуются. Звичайно, це не додасть вам здоров'я, але моральне задоволення того варте.

До того ж у вашому віці протипоказано носити речі, непристойно обліплювали груди, тим більше за валиками вашого прекрасного тіла навряд чи цю саму груди розгледиш, куди вже краще надіти на себе щось, що нагадує мішок з-під картоплі, і обов'язково чорного кольору, тому що грайливі яскраві фарби вам також протипоказані.
% Одяглися - а тепер в світ - здолати, полонити і наказувати. Якщо вийде, звичайно ...

Дуже легко звалити ожиріння на "особливості організму". Насправді ж лише 5 відсотків людей не можуть схуднути за медичними показаннями.

В інших випадках причини звичайні - лінь, неправильне харчування і сидячий спосіб життя. Хоча це теж особливості. Особливості вашого характеру. І боротися тут потрібно не з якимись міфічними ворогами, а насамперед з собою, з нажитими роками поганими звичками і в'їдаються в мозок стереотипами. Будь подруга вам безапеляційно заявить, що "це плаття, дорога, тебе анітрохи не повнить, навіть і не думай". Якщо ви охоче вірите їй, а не підлому дзеркала - вашої наївності можна тільки позаздрити.

Навчіться оцінювати себе реально, не потрібно вираховувати красу тіла за формулами, показник тільки один - ваше відображення в дзеркалі. Вам подобається те, що ви там бачите? Ні? Є привід міняти звички і життєвий уклад.

Подивіться на жінку, яку вам ставлять у приклад - "Міс Всесвіт", актрису або спортсменку, і ви побачите, що не така вже й величезна дистанція відділяє вас від неї. Варто на 50 відсотків змінити склад тіла - і ви у мети. Звичайно, це прозвучало як знущання ... Всього лише 50 відсотків. Сказати-то легко, а от зробити! Але хіба щось вам заважає хоча б спробувати і "зробити" цю "міски". Знай наших!

Заяви типу "вона від природи обдарована всім, а в мене організм поганий" і яйця виїденого не варті. Думаючи так, ви автоматично робите висновок: "Нічого мені не допоможе, як була ключкою, так і залишуся". Можна лягати і помирати.

Природа - примхлива панянка, вона спочатку щедра до всіх, але варто їй помітити, як ви зневажливо звертаєтесь з її подарунками, може і образитися. Розгрібай потім сліди її образ.

Насправді, ті ж актриси і фотомоделі в основному зобов'язані своїм чудовим тілом довгої і наполегливої ​​роботи над собою. Такі жінки, як Дженніфер Лопес, Брітні Спірс, Мадонна, проводять багато годин в залі, займаючись аеробікою, і ретельно планують свою дієту. Вони РОБЛЯТЬ себе !!!

Тільки не треба канючити щось там про особистого тренера, парочки авокадо на сніданок та солярію на другому поверсі вашого особняка.

Виходить, що середньо яка заробляє жінка не має права добре виглядати, що вже говорити про низькооплачуваних, їм взагалі не місце в світі струнких і підтягнутих. Сподіваюся, у вас вистачить мужності вислухати те, що і відсутність авокадо можна пережити. Так-так, ось таке от відкриття. Все в цьому світі взаимозаменяемо. Роль екзотичного плоду цілком під силу виконати малоцікавим і звичного яблуку, особистий тренер непогано приживається і в спортзалі, що живе по сусідству, а вже такі речі, як солярій або басейн, давно вже стали доступні для всіх.

Жінка може добитися відмінних результатів, не володіючи якимись видатними генетичними задатками і величезним рахунком у банку - тільки за рахунок сили волі і повного розуміння, що їй необхідно для досягнення поставленої задачі, тобто перетворення свого тіла.

Ще одна важлива деталь. Не слід недооцінювати силу впливу естетичного, здорового тіла на ваше самопочуття. Відчуття здоров'я саме по собі є найкраща нагорода за всі зусилля.

Скинувши зайву вагу, ви відразу ж відчуєте, наскільки легше вам стало жити.

А роблячи для цього аеробіку, ви попутно розвиваєте дихальну та серцево-судинну системи, ці два найпотужніших двигуна нашого організму. Тіло починає швидше виводити назовні побічні продукти і токсини, будь-яким чином потрапили в організм. Починають посилено розвиватися й інші органічні структури тіла - м'язи, зв'язки і суглоби зміцнюються, тіло набуває більш естетичний вигляд і стає більш стійким до стресів, більш мобільним.

Тепер-то ви переконалися, які скарби таїть у собі фізичне тренування? Ах, ще ні? Ну, тоді слухайте далі.
% Звичайно, ймовірність того, що багато жінок після настільки хвалебною мови поспішать в зали та оздоровчі центри, щоб там долучитися до таїнства формування нового тіла, мізерно мала. Знайдеться безліч причин: віддаленість підходящого залу від місця проживання / навчання / роботи, завантаженість на роботі і вдома, брак грошей для оплати занять і так далі.

Часом занять заважають навіть такі ерундовое речі, як сором перед іншими відвідувачами залу.
% Більша частина цих причин є просто відмовками. На вашу тисяча і одну причину я знайду десять тисяч варіантів їх вирішення. Але не будемо вступати в дебати, так як це - тема для окремої статті, а спробуємо прийти до консенсусу.

Початок роботи над собою може бути покладено і у себе вдома, без складних тренажерів і апаратів, з мінімальним набором - легка штанга, кілька гантелей, скакалка, гумовий джгут або еспандер - і досягати цілком пристойних результатів.

Для того, щоб знайти підходящу для вас методику тренувань, зовсім не обов'язкові дорогі зали, напхані новітніми досягненнями спортивної науки. Звичайно, це тільки початок. Але смію вас запевнити, що як тільки ви втягнетеся і почнете отримувати нехай тільки вам помітний результат, дорога до залу перестане вас лякати, а плата за відвідування здасться мізерно маленької порівняно з тією сумою, що ви витратите на обновки - вже інших, напівзабутих вами розмірів, для вашого зміненого тіла.

До того ж заняття в залі хороші тим, що дозволяють психологічно налаштувати себе на тренування, не відволікаючись на втекло молоко і крики дитятка про нерозв'язною задачі. Але це надалі, а поки ми зупинилися на тому, що займатися можна і вдома.

Напевно, вас здивує моя заява, що стати здоровими і красивими можна без сверхнавороченних програм і екзотичних дієт.

Ці прості способи вже випробувані тисячами цілком звичайних "середніх" людей. Так, ви можете перетворити себе, тренуючись будинку, без спеціальної апаратури і навіть без спеціального одягу - тільки силою волі. Чудеса? Ні, тільки чітке розуміння своїх завдань і способів їх вирішення.

Початок ваших перетворень має бути покладено, насамперед, в голові. Тільки тоді, коли мета вами буде обрана і чітко сформульована, можна розраховувати на які-небудь результати. Звикайте до думки, що вам доведеться постійно і терпляче працювати. Просуваючись ривками і відкладаючи на завтра те, що можна зробити сьогодні, ви, швидше за все, розчаруєтеся. Зберігайте позитивний настрій і хороший темп.

Вода камінь точить, кожен день пробуйте просунутися трохи далі, зробити якийсь невеликий поворот, трохи поліпшити своє тіло.

Не лінуйтеся дізнаватися нові вправи, цікаві факти про харчування і відпочинку - словом, все, що може вам допомогти.
% Оцінюйте свої здібності реально і ставте реальні цілі на найближчий час, щоб не розчаруватися.
% Не сподівайтеся, однак, коли-небудь отримати від іншого "магічну формулу" для миттєвого перетворення вашого організму. Тільки ви можете знати, що вам потрібно і чого не слід робити. Звичайно, доведеться потрудитися, але це не повинно вас лякати.

Скільки місяців або років займе побудова нового тіла?

Це залежить знову ж від вас, від рівня вашої початкової підготовленості і від ступеня завзятості, з якою ви візьметеся за справу. У кожному разі через кілька тижнів ви помітите деякі зміни на краще.

Яку вагу вам потрібно скинути? 5, 6, 10, 12 кілограмів?

Основна ідея не у вазі, а в тому, щоб скидати його поступово, без особливого насильства над тілом.

Занадто жорстка дієта, як не дивно, дає результати прямо протилежні очікуваним. Справа в тому, що організм реагує на нестачу їжі тим же чином, яким він рятується в період голодування - спалює менше калорій. Занадто різкий перехід і незвичні обмеження в їжі не дають вам можливості налаштуватися на спалювання жиру, і ви страждаєте. В результаті, протерпев деякий час, ви повертаєтеся до колишнього режиму і благополучно набираєте ще більшу вагу! На жаль - не існує такої дієти, яка за короткий час перетворить вас з любительки пончиків в струнку очаровашку. Дієво тільки одне - правильне і здорове харчування як спосіб життя. Ви не повинні мучити себе, ви повинні отримувати задоволення, і ви будете його отримувати, треба просто звикнути до того, що ваше життя і ваші погляди на їжу змінилися.

Я прекрасно розумію, що вам хочеться всього й одразу. Але, думаю, не варто повторювати нудну проповідь про те, що так не буває.

Задумайтесь: скидати 1 кілограм на місяць можна без зайвих зусиль, а це означає 12 кілограмів на рік! Жінка, що скинула 12 кілограмів, виглядає вже зовсім по-іншому (почнемо з того, що одяг буде на 2 розміри менше).

Звичайно, загальне зниження ваги залежить від багатьох факторів: яке завдання перед вами поставлена ​​і наскільки ваша вага перевищує нормальний, як інтенсивно ви тренуєтеся, ваш спосіб життя і т.д. У будь-якому випадку не варто впадати в зневіру: якщо за один місяць ви не скидаєте нічого, за іншою ви можете скинути аж 2 кіло. І результат все одно буде вражаючим.

Які шляхи тренувань обрати? Крім аеробіки, корисні силові тренування - по 1-2 вправи на кожну групу м'язів. Віддавайте перевагу "складним" рухам, який змушує працювати великі ділянки тіла, наприклад присідання, віджимання, тязі.

Не перевантажуйте. Від того, що після тренування ви будете відчувати себе старою руїною, вага не почне стікати з тіла в прискореному темпі. Цілком достатньо три рази на день по півгодини займатися силовою підготовкою і стільки ж - аеробікою (плавання, біг, їзда на велосипеді).

При уявній простоті, все це - лише етапи великого шляху, грандіозного будівництва, яке не припиняється ні на хвилину ...

І так само, як при будь-якому будівництві, тут все взаємопов'язане. Фундамент - здорове харчування і правильний спосіб життя, стіни - фізичне навантаження, і, нарешті, дах - ваша привабливість, упевненість у собі і завтрашньому дні. І чим якісніше буде матеріал, ніж професійніше технології, тим довше протримається ваша краса і молодість ... До речі, технікою безпеки теж нехтувати не слід ... Удачі!