Як прибрати жир з живота

% Marta, автор JustLady. % % %
��� ������ ��� � ������
% Буває, що з фігурою у вас все більш-менш нормально, і всі проблемні зони не такі вже проблемні. Все - окрім живота. Можливості вашого гардеробу стають обмеженими: ні облягаючих суконь, ні вузьких брюк ви надіти вже ні за що не зважитеся. І стає очевидним, що доведеться попрацювати саме з цією частиною тіла окремо. Жир в області живота веліла нам накопичувати природа, і тому трудитися доведеться багато і комплексно. %%
% Статті за темою «Як прибрати жир з живота» %
Як прибрати жир з живота
% Як прибрати підшкірний жир з живота %
Як прибрати жир з живота
% Як прибрати жир в нижній частині живота %
Як прибрати жир з живота
% Як прибрати жир на пресі %
Як прибрати жир з живота
% Як прибрати жир на животі %

Почнемо з харчування. Є продукти, які можна назвати прямо-таки «наращівателей» живота. Це, насамперед, алкоголь, особливо пиво. Мало того, що вони калорійні, так ще й викликають шалений апетит. Другий ворог - їжа на ніч. Наївся, як слід, животик мирно укладається разом з вами на ліжечко, навіваючи вам солодкі сни, а собі, відкладаючи жирок про запас. Ну і, звичайно, потрібно зменшити калорійність страв.

Без фізичних вправ теж не обійтися. Розвинені м'язи прекрасно тримають живіт, тому прес потрібно накачати. Слід пам'ятати при цьому, що опрацювати треба три групи м'язів преса - нижні, верхні і косі, тільки тоді буде результат. Займатися треба регулярно, хоча б по п'ятнадцять хвилин в день, якщо дуже хочете результату:

- Вправи для нижньої частини. Це піднімання в положенні лежачи випрямлених ніг на невелику висоту і опускання, вправа «ножиці», «велосипед» (ноги повинні бути підняті під кутом приблизно 45º);

- Для верхньої частини. У положенні лежачи, ноги зігнуті, ступні на підлозі, руки за головою. Піднімання й опускання верхньої частини тулуба (не сідати, з незвички потягнете м'язи!);

- Для косих м'язів. Початкове положення таке ж, як в попередній вправі.

Повертаючи тулуб, покладіть зігнуті ноги на підлогу праворуч, потім ліворуч. Виходить як би скручування тулуба. Можна повертати тулуб вправо-вліво в положенні стоячи, ноги на ширині плечей, руки теж за головою.

Прекрасний засіб для придбання плоского животика - бодіфлекс. Це гімнастика, що поєднує в собі дихальні і фізичні вправи з обов'язковим втягуванням живота. Це ще й хороший масаж органів черевного преса.

Закріпити успіх допоможе масаж. Краще робити його після душу, бажано контрастного. Правою рукою в масажною рукавиці за годинниковою стрілкою розтирайте живіт, потім зробіть «вісімки», закінчите пощипуванням шкіри.

Як додаткові, швидше просто приємні, ніж радикальні, заходи - це різні обгортання, інші косметичні засоби - антицелюлітні і живильні креми. У поєднанні з усім іншим теж дадуть ефект.

На жаль, плоский животик потребує постійної підтримки. Тому більшість з перерахованого - довічний вирок модницям.

Теги: жир, живіт

Ефективні і зручні вправи для плоского живота

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
����������� � ������� ���������� ��� �������� ������
% Улюблені джинси знову малі в талії, а відображення в дзеркалі тільки засмучує. Прийшла пора братися за свої боки і талію. Геть жир і даєш плоский підтягнутий живіт! Але як же лінь робити звичайні вправи на прес, знайомі ще зі шкільних уроків фізкультури і такі нудні. Не поспішайте опускати руки, існують сучасні та ефективні вправи, які допоможуть сформувати рельєфний живіт. %%
% Статті по темі «Ефективні та зручні вправи для плоского живота» %
Ефективні і зручні вправи для плоского живота
% Вправи на прес для жінок %
Ефективні і зручні вправи для плоского живота
% Плоский живіт %
Ефективні і зручні вправи для плоского живота
% Ефективні вправи для спалювання калорій після їжі %
Ефективні і зручні вправи для плоского живота
% Тонка талія - ​​запорука здоров'я %

Для початку відмовтеся від усіх шкідливих звичок. Забудьте про алкоголь і куріння. Перестаньте нервувати. Стрес теж можна віднести до шкідливих факторів, що негативно впливає на область талії. Дотримуйтесь розумну дієту: геть жирне, смажене, солодке, борошняне і калорійне. Забудьте дорогу в заклади швидкого харчування, а на роботі не влаштовуйте межобеденних перекусів бутербродами і чаювання з печивом. Тримайте під рукою мінеральну воду без газів і пару яблук - ось ваш новий здоровий перекус.

Тепер, власне, до самих вправ. Займатися найкраще вранці, перед прийомом їжі. У цьому випадку організму доведеться спалювати підшкірний жир, щоб заповнити енергетичні витрати. Завжди починайте з розминки і легких вправ, поступово переходячи до більш складних. Займайтеся регулярно, навіть якщо зовсім немає сил. Під час занять тримайте прес напруженим і стежите за технікою виконання кожної вправи. Якщо приступаєте до тренувань після тривалої перерви, використовуйте щадний режим, починайте з одного підходу, додаючи кожен день ще по одному.

Одне з найбільш ефективних, але в той же час простих, вправ - втягування живота на вдиху і видиху. На вдиху максимально втягніть живіт і замріть на кілька секунд. Потім на видиху випнете живіт вперед. Що особливо приємно - це нехитре вправу можна виконувати де завгодно і коли завгодно: у транспорті, по дорозі на роботу, піднімаючись по сходах і т.п.

Для опрацювання м'язів преса відмінно підходять вправи на скручування. Ляжте на підлогу, руки за головою, але не зчеплені, ноги зігнуті в колінах. Тепер пружинисто піднімайте верхню частину тулуба вгору, відриваючи лопатки. Не забувайте притискати поперек до підлоги. Виконуйте по 3 підходи по 25 разів, подумки зосередившись на роботі верхнього преса. Лежачи на спині, руки підкладіть під сідниці, поперек щільно притиснута до підлоги. Піднімайте на видиху прямі ноги вгору. Почніть з 15 разів за один підхід, поступово наближаючись до 50 разів без зупинки.

Бічні скручування: ляжте на підлогу, лікті зчеплені за головою, ноги підняті під прямим кутом. Піднімайте корпус, на видиху тягніться правим ліктем до лівого коліна і навпаки. Робіть 2 підходи по 50 разів, а почати можна з 15 разів.

Для боротьби за плоский живіт так само підійдуть і відомі всім з дитинства вправи «велосипед» і «ножиці». Ляжте на підлогу, руки за головою. Підніміть прямі ноги під кутом 30 ° і робіть махи ногами хрест-навхрест. Поперек притисніть до підлоги. Махи робіть у швидкому темпі, почніть з 15 повторень.
% Для вправи «велосипед» вихідне положення таке ж, зігнуті в колінах ноги підніміть під кутом 90 °. Тепер робіть рухи ногами, що імітують катання на велосипеді.

Якщо ви хочете позбутися потворних «вух» на талії, то згодиться звичайна ... швабра. Сядьте на стілець, ноги на ширині плечей. Швабра або будь-яка дерев'яна палиця відповідного розміру за лопатками, лікті зверху. Тепер робіть нахили в сторони, на секунду затримуючись у скрученому стані. Цю вправу можна необмежену кількість разів, наприклад, під час перегляду улюбленого серіалу.
% Перед виконанням вправ зробіть масаж області живота і талії, можна використовувати антицелюлітні засоби, а після тренування прийміть контрастний душ.

Теги: прес, живіт, талія, вправа, пліч

Як накачати спинні м'язи

% Євген, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �����
% Спина являє собою велику групу м'язів, тому для її тренування необхідно виконання великої кількості повторів. Використовуйте наступний ряд вправ для збільшення м'язової маси спини.
% Статті за темою «Як накачати спинні м'язи» %
Як накачати спинні м'язи
% Як накачати довгі м'язи %
Як накачати спинні м'язи
% Як накачати м'язи спини і рук %
Як накачати спинні м'язи
% Як зміцнити м'язи піхви %
Як накачати спинні м'язи
% Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви %
% Перша вправа, яке ви будете виконувати під час тренування, має бути спрямоване на довгі м'язи спини і на її нижню частину. У разі якщо вашою метою є суттєве збільшення м'язової маси, використовуйте станову тягу, якщо ж ви хочете просто зміцнити дану групу м'язів, буде достатньо гіперексензій. Для виконання станової тяги встаньте поруч зі штангою, візьміть її широким хватом і підніміться, витримуючи спину ідеально прямій, до відхилення корпуса назад. Майте на увазі, що спочатку повинні розгинатися ваші ноги, а потім вже має йти відхилення корпуса назад. Для виконання гиперєкстензий використовуйте відповідну лаву. Схрестіть руки на грудях, взявши в них млинець від штанги, і нагніться настільки низько, наскільки це можливо без розслаблення спини, після чого відхиліть корпус назад.%

Переходьте до верхніх тягам. Найкращим варіантом є підтягування з обтяженнями, закріпленими на поясі. Якщо ж ваша фізична підготовка не дозволяє вам це зробити, використовуйте тренажер для верхніх тяг. Зробіть перші два підходу з легким вагою, після чого зробіть п'ять підходів по вісімнадцять повторів з максимальною вагою, з яким ви можете виконати дану кількість повторів.

Для нижніх тяг ви можете використовувати тягу штанги в нахилі або тренажер для виконання нижніх тяг. Для виконання тяги штанги в нахилі візьміть у руки штангу з прямим грифом, після чого злегка нахиліться вперед і трохи зігніть коліна. Витримуючи спину прямою, тягніть штангу на себе до торкання грифом черевного преса, ковзаючи їм по стегнах.

В якості завершального вправи використовуйте тягу гирі до грудей з положення стоячи. Ця вправа спрямована на опрацювання трапецієподібного м'яза. Встаньте прямо перед дзеркалом і візьміться двома руками за гирю. Витягніть її від живота до ключиці, з силою напружуючи м'язи трапеції. Чи не розслабляйте м'язи до завершення підходу. Виконайте п'ять-шість підходів до відмови.

Теги: м'яз