Тонка талія за 15 хвилин!

% Всього існує три основних типи жіночих фігур: так звані яблуко, груша і пісочний годинник. Ідеал краси втілює собою останній: коли об'єм грудей і стегон приблизно однаковий, а об'єм талії дорівнює 70% обсягу стегон. Такі пропорції завжди виглядають гармонійно, навіть якщо розміри виходять за рамки горезвісних 90-60-90.
% Статті за темою «Тонка талія за 15 хвилин! » %
Тонка талія за 15 хвилин!
% Тонка талія в домашніх умовах %
Тонка талія за 15 хвилин!
% Як зробити талію тонше %
Тонка талія за 15 хвилин!
% Отримати тонку осину талію допоможе обруч %
Тонка талія за 15 хвилин!
% Вузька талія - ​​красива талія? %

Вічна класика

Найпростіший варіант - затягнути себе в корсет. Він же самий хворобливий: навряд чи хтось зможе витерпіти в стиснутому стані більше години. А можна піти іншим шляхом: щодня витрачати 20 хвилин на вправи і через два тижні із задоволенням відзначати, що фігура стає все більш привабливою, і настрій завзято повзе вгору, незважаючи на осінню нудьгу. А через місяць обов'язково купити приталені плаття - тому що деталей екстер'єру, які треба приховувати під балахоном, залишиться значно менше.

Прес складається з чотирьох основних м'язів: прямій, поперечної, зовнішньої косою і внутрішньої косою. Важливо, щоб вони працювали синхронно з м'язами спини: це дозволить швидше досягти бажаного результату.
% Крім того, запам'ятайте, що краса не терпить суєти, тому весь комплекс вправ виконується в спокійному і зосередженому стані. Нижчеописані вправи дуже прості, відомі не одне десятиліття і не раз доводили власну ефективність, точно так само, як і століттямиперевірена формула схуднення: менше їсти і більше рухатися.

Найголовніше правило: комплекс вправ потрібно виконувати регулярно і не халтурити. Кожен день - значить, кожен день. Після першого місяця занять можна дати собі невелику поблажку і тренуватися через день, але не рідше. Інакше дуже швидко повернетеся в яблучне стан.

Будь-яке тренування слід починати з розминки, щоб розігріти м'язи, поліпшити рухливість суглобів і підготувати все тіло до роботи. Отже, включаєте бадьору танцювальну музику і починаєте 5-хвилинну ходьбу на місці, поки не відчуєте розповсюджується по всьому тілу тепло. Зрозуміло, треба не топтатися навколо табуретки, а енергійно марширувати, піднімаючи якнайвище коліна й інтенсивно працюючи зігнутими в ліктях руками.

Потім поставте ноги на ширину плечей і виконуйте нахили корпуса вправо і вліво, намагаючись при цьому однією рукою дотягнутися до коліна так, щоб відчути, як розтягується протилежна сторона тіла. І по 10 разів в кожну сторону, не менше!

Після робите кілька великих кіл руками, піднімаєте плечі вгору, обертаєте ними спочатку назад, а потім вперед. Голова повинна бути злегка опущена. У завершенні розминки обережно підніміть голову і подивіться в стелю, відчувши напругу в м'язах шиї і підборіддя. Повторіть рух 10-12 разів. Закінчите легким бігом на місці протягом 2-3 хвилин. Тепер можна приступати до вправ для преса.

Особливу увагу слід звернути на те, що основне навантаження припадає на м'язи преса! Кожна вправа виконується по 10-12 разів. Вихідна позиція для всього комплексу: лежачи на спині.

Скручування з підйомом голови

Вихідна позиція: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні стоять рівно на підлозі. Руки за головою, але пальці не зімкнуті, живіт втягнутий. На рахунок «раз» піднімаєте голову і плечі, злегка піднімаючи в цей час стегна. Затримайтеся в цій позі на 10-20 секунд.

На рахунок «два» опускаєте голову і стегна у вихідне положення, зберігаючи м'язи преса в напрузі. Основне навантаження повинна лягати на м'язи преса, тому намагайтеся не напружувати сідниці, коли піднімаєте стегна.

Зворотні скручування

Лягайте на спину, сгибаете коліна. Руки лежать уздовж тіла на підлозі, долонями вниз. Живіт втягнутий. На рахунок «раз» напружуєте м'язи преса, піднімайте стегна на кілька сантиметрів, щоб куприк відірвався від підлоги.
% Завмираєте в такому положенні на 10-15 секунд. На рахунок «два» опускаетесь у вихідне положення. Піднімайте стегна плавно, повільно, не виштовхуйте їх. Рух має бути повністю контрольовано, щоб основне навантаження доводилося на прес, а не на талію.

Косі скручування

Лежачи на спині, зігніть праву ногу в коліні, права ступня цілком повинна лежати на підлозі. Закиньте ногу на ногу так, щоб ліва кісточка лежала на правому коліні, а саме ліве коліно було направлено в зовнішню сторону. Руки знаходяться за головою, пальці не зімкнуті, лікті відкриті, живіт втягнутий.

На рахунок «раз» піднімаєте голову і плечі і повертаєте праве плече до лівого коліна таким чином, щоб торкнутися коліна ліктем. Точка їх дотику - в районі середини тулуба. Завмираєте в такому положенні на 10-15 секунд і на рахунок «два» повертаєтеся у вихідну позицію.

Скручування з витягнутими руками

Знову ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, ступні повинні стояти на підлозі паралельно один одному. Руки витягнуті за головою, пальці зімкнуті в замок, живіт втягнутий. На рахунок «раз» одночасно піднімаєте руки, голову і плечі, причому дуже важливо руки не згинати. Завмираєте в знемозі на 10-15 секунд і на рахунок «два» повільно опускаетесь у вихідну позицію.

На десерт - заминка. Перевертаєтеся на живіт, ноги витягнуті, руки вздовж тіла, голова опущена. На рахунок «раз» відриваєте голову, плечі і грудну клітку від підлоги, зберігаєте таке положення протягом 10-15 секунд, а на рахунок «два» повільно повертаєтеся у вихідну позицію. Виконуєте по 10-12 повторів, а потім знову лягайте на спину.

Витягаєте руки і ноги в різні боки. Потягніться, намагаючись витягнути якомога далі ступні і кисті рук. Утримайтеся в такому положенні 10 секунд, а після зігніть ноги в колінах, обійміть коліна і притисніть їх до грудей. Можна навіть згадати дитинство і зробити пару перекатів на спині. А потім в душ!

Яблуко перетворюється ... на елегантні пісочний годинник

Вельми наївно припускати, що тонка талія - ​​результат одних тренувань. Правильне збалансоване харчування так само дуже важливо.

По-перше, За годину до тренування і через дві години після неї краще нічого не їсти.

По-друге, Потрібно обов'язково переглянути своє меню. Тобто, ніякого фаст-фуду, тортиків, тістечок і всього іншого, «з чого зроблені дівчата».

На перше місце необхідно поставити овочі, овочі і ще раз овочі. Друге місце ділять між собою фрукти, злаки, нежирне м'ясо, риба і молочні продукти. Думаєте, туга? А ось і ні! Навчіться готувати багато нових страв, розвинете фантазію, та й повагу до себе буде, чим підкріпити. До речі, улюблений всіма шоколад жодна дієта не відкидає, тільки шоколад повинен бути дорогим, темним і містити в собі не менше 75% какао.