Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна

% Sirastimova Olga, автор JustLady. % % %
��� ������ ��� � ���������� ����� �����
% Красиві і стрункі ноги - прагнення багатьох жінок на шляху до досконалості. На жаль, не всіх природа нагородила хорошими даними. Жир на внутрішній частині стегна - найбільш поширена проблема, так як саме м'язи на даній ділянці менш активно задіяні. Існує цілий комплекс процедур, які здатні вам допомогти.
% Статті за темою «Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна» %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Як прибрати зайвий жир на стегнах %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Худеем в стегнах. Ефективні поради %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Прибрати жир: продукти спалюють жир %
% Фізичні вправи для стегон, спрямовані на зміцнення внутрішньої частини стегна, сприяють усуненню надлишок жиру. При цьому не варто забувати і про правильне збалансоване харчування. Постарайтеся виключити зі свого меню жирні, смажені й солодкі страви. Віддавайте перевагу свіжим фруктам і овочам, злаковим культурам і нежирним сортам риби і м'яса.%

Вправа 1

Початкове положення - сидячи на підлозі, ноги витягнуті вперед. Злегка підніміть ноги на 15-20 см, не згинаючи їх у колінах. Поступово розводите їх в сторони на максимально можливу ширину. Зафіксуйте в даному положенні на декілька секунд. Тепер також повільно зведіть ноги разом. Вправу слід повторювати 10-15 разів по 3-4 підходи.

Вправа 2

Початкове положення - стоячи, ноги на ширині плечей, злегка зігнуті в колінах. Живіт постарайтеся втягнути. Спину тримаєте рівно. Руки розташуйте на талії. Акуратно відводите ліву ногу в сторону на максимально можливу висоту, утримуючи рівновагу. При цьому права нога повинна випрямлятися в коліні. Поступово поверніться у вихідне положення. Вправа повторіть, піднімаючи праву ногу. Слідкуйте за плечима, не піднімаючи і не згинаючи їх. Вправа рекомендовано повторювати 10-12 разів, по 4-5 підходів.

Профілактичні заходи

Відмінним вправою для усунення жиру на внутрішній частині стегна є лижні прогулянки. Досить 15-20 хвилин спокійної ходьби в день на свіжому повітрі для досягнення видимого результату. Не менш ефективно на красу ніг впливає і плавання. Придбайте абонемент на 5-6 занять на місяць, і вони не пройдуть для вас безслідно.

Масаж

Масаж на внутрішню частину стегон слід проводити з використанням спеціальних засобів, що сприяють розщепленню жиру. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині або аптеці. Засіб наноситься тонким шаром легкими масажними рухами, поступово збільшуючи розтирання. Після цього дана ділянка можна обмотати поліетиленовою плівкою і укутати теплим махровим рушником або надіти штани. Таким чином, ви прискорите висновок жирів і процес розщеплення. При цьому ваша шкіра збільшить вироблення організмом колагену і еластину. Процедуру рекомендовано повторювати 3-4 рази на місяць по 40-60 хвилин.

Теги: нога, жир, частина, стегно, вправа, видалення

Стрункі ноги за тиждень: вправи

% Kaktus, автор JustLady. % % %
�������� ���� �� ������: ����������
% Жінки мріють стати володарками струнких сильних ніг. Існує комплекс вправ, який дозволить зробити ніжки стрункіше. Регулярні заняття вже через тиждень принесуть бажаний результат. Тренуйтеся по 15 хвилин в день, і ваші стегна, сідниці і ікри почнуть набувати красиві форми. %
% Статті за темою «Стрункі ноги за тиждень: вправи» %
Стрункі ноги за тиждень: вправи
% Стрункі руки: план дій %
Стрункі ноги за тиждень: вправи
% Стрункі ноги і характер %
Стрункі ноги за тиждень: вправи
% Як зробити стрункими ноги за тиждень %
Стрункі ноги за тиждень: вправи
% Вправи для струнких ніг %

Махи ногами

Ця вправа допоможе схуднути в ногах за тиждень і зробити їх стрункішими. Встаньте прямо. Підніміть над головою еспандер, палицю або згорнутий в рулон килимок. Виставте трохи вперед одну ногу з витягнутим носком. Тіло злегка відхиліть назад. Виставлена ​​нога і тіло повинні утворити діагональну лінію. Виконуйте мах витягнутою ногою і одночасно опускайте руки до рівня плечей перед собою. Затримайтеся в такому положенні на секунду, після чого поверніться у вихідне положення. Потім змініть ногу. Зробіть по 10 повторень для кожної ноги.

Вирішуйте проблему негарних ніг комплексно. Крім спеціальних вправ, почніть стежити за харчуванням і виконувати антицелюлітні процедури.

Підйом через сторони

Виберіть жорстку опору, наприклад, стілець. Встаньте перед ним прямо, нахиліться вперед, взявшись руками за опору. Масу тіла перенесіть на одну ногу. Іншу ж відведіть убік і зафіксуйте її на секунду у верхній точці. Ступня повинна бути витягнутою. Намагайтеся відводити ногу на кут, близький до прямого. Це складна вправа приносить приголомшливий ефект для ніг.

Вправа «Метелик»

Ця вправа одне з кращих для струнких ніг і стегон. Поставте ноги на ширину плечей, нахиліться і упріть руки в підлогу, щоб тіло утворило перевернуту «V». Підніміться на носки. Підстрибуйте, відриваючи їх від підлоги, приблизно, на 30 см. У верхній точці стрибка з'єднуйте ступні разом. Зробіть 20 повторень.

Згинання ніг

Поставте ноги разом. Під праву ногу підкладіть згорнутий в рулон килимок і його притисніть витягнутої ступень. Витягніть руки перед собою і з'єднайте кисті разом. Стискайте килимок, нахиляючись вперед і тримаючи спину прямою. Щоб ноги схудли і придбали стрункість, потрібно робити так в кожному тренуванні по 10 разів.

Виконуйте вправи для схуднення ніг правильно, в режимі 4-5 підходів по 10-15 повторень.

Присідання з упором

Щоб виконувати цю вправу для стрункості ніг, знадобиться таймер. Встановіть його на 100 секунд. Встаньте біля відчинених дверей, обличчям до її вузького краю. Позаду вас повинна стояти лавочка. Візьміться руками за дверні ручки, руки прямі. Повільно рахуйте до десяти, опускаючи тіло до торкання з лавкою, але не сідайте на неї. Поле невеликої паузи знову дорахуйте до десяти і підніміться у вихідне положення. Повторюйте, поки дістає часу.

Підйом ступень

Знову поставте таймер на 100 секунд. Поверніться обличчям до стіни, встановіть ноги на ширину плечей, ступні паралельні одна іншій. Під ступні покладіть згорнутий в рулон килимок або рушник. Підтримуйте рівновагу, спираючись об стіну долонями. Порахуйте до десяти, піднімаючи ступні вгору, щоб рушники стосувалися тільки пальці ніг. Щоб домогтися струнких ніг, затримайтеся в цьому положенні на десять секунд і напружте ікри, потім повільно опустіться. Повторюйте, поки вистачає часу.

Теги: нога, тиждень, комплекс, тренування, вправа, ніжка

Ефективні вправи для красивих грудей

����������� ���������� ��� �������� �����
% Жіночі груди завжди була об'єктом підвищеної уваги протилежної статі, нею захоплювалися, їй присвячували вірші та пісні. Красива, пружні груди - мрія будь-якої жінки, тому починати доглядати за нею потрібно з самого юного віку. На жаль, широко розрекламовані креми та інші косметичні засоби мало допомагають у цьому питанні (вони просто зволожують і живлять шкіру), а лягати під скальпель хірурга, щоб підправити форму грудей, не завжди доцільно. Тому, разом з жіночим журналом JustLady, звернемося до перевіреного і досить дієвого способу: фізичним вправам для грудей, які допоможуть зміцнити грудні м'язи.
% Статті по темі «Ефективні вправи для красивих грудей» %
Ефективні вправи для красивих грудей
% Ефективні вправи для зміцнення грудей %
Ефективні вправи для красивих грудей
% Вправи для пружних грудей %
Ефективні вправи для красивих грудей
% Ефективні вправи для красивих сідниць %
Ефективні вправи для красивих грудей
% Вправи з гантелями для жінок: топ-5 для занять вдома %

Відразу обмовимося: збільшити розмір або скорегувати форму самої молочної залози за допомогоювправ для грудей не вдасться - в ній немає м'язової тканини. А ось "підкачати" грудні м'язи - велику і малу (вони знаходяться за молочною залозою) - цілком можливо. Що нам це дасть? Пружні, міцні грудні м'язи піднімуть саму груди і візуально збільшать її обсяг, а регулярні фізичні вправи розправлять ваші плечі і виправлять поставу, що теж виграшно позначиться на грудях.

Вправи для грудей необхідно робити 3-4 рази в тиждень, у добре провітрюваному приміщенні. За годину до тренування бажано не є, інакше вам важко буде займатися. Кожне тренування обов'язково починайте з розминки: зробіть кругові рухи плечима й інтенсивні махи руками - це розігріє м'язи і дозволить уникнути травм. Комплекс вправ для грудей може входити в загальну тренування, тим більше, наведені нижче вправи задіють крім грудних м'язів ще м'язи рук, спини і плечового пояса. Ну що, приступимо?

Вправа для грудей 1. Віджимання - один з найефективніших вправ, що зміцнює не тільки грудні м'язи, а й прес, поперек, руки і плечі. Початкове положення: лежачи, руки розставлені на ширину плечей (зап'ястя строго під плечовими суглобами), долоні спрямовані вперед, тіло утворює пряму лінію. Важливо: при підйомі живіт тримаємо втягнутим, голову не опускаємо і не прогинається в попереку - спина повинна бути зафіксована! Виконуємо 15-20 віджимань, лікті при згинанні спрямовані строго назад. Кілька секунд відпочиваємо, потім розставляємо руки ширше плечей і робимо ще 10-15 віджимань (лікті в сторони). Порада від жіночого журналу JustLady: щоб не травмувати суглоби, що не розгинайте руки у верхньому положенні повністю - нехай лікті завжди будуть трохи зігнутими.

Вправа для грудей 2. Початкове положення: беремо гантелі (вага залежить від ваших можливостей, оптимально - 1-1.5 кг), лягаємо на підлогу. Руки піднімаємо перед собою, розгортаємо зап'ястями всередину, лікті злегка згинаємо. На вдих плавно розводимо руки в сторону, поки лікті не дістануть до підлоги. На видиху повертаємося у вихідне положення, повторюємо 15 разів. Вправа підкачує грудні м'язи, зміцнює трицепси. Під час виконання поперек не прогинається! Кілька секунд відпочиваємо і трохи змінюємо вправу: прямі руки витягаємо перед собою, зап'ястя повернені всередину. На вдих опускаємо руки назад за голову, згинаючи лікті, на видих - повертаємося до вихідного положення. Повторюємо 15 разів.

Вправа для грудей 3. Встаємо, ноги на ширині плечей. Беремо гантелі, прямі руки витягаємо перед собою, розгорнувши всередину зап'ястями. Плавно починаємо розводити руки в сторону, намагаючись тримати їх завжди паралельно підлозі. Не заводьте руки далеко назад і тримайте спину прямою! Зробіть вправу 10-15 разів, потім трохи поміняйте вихідне положення: зігніть руки в ліктях, під прямим кутом, плечі (ділянка від ліктя до плечового суглоба) тримайте паралельно підлозі. Розводите руки в сторони аналогічно першому вправі - 10-15 разів. Вправа зміцнює груди і біцепси.

Вправа для грудей 4. Візьміть гантелі, встаньте прямо, руки розведіть в сторони (зап'ястя вниз), ноги на ширині плечей. Робіть руками невеликі кругові обертання (спина пряма, руки рівні) спочатку вперед (20-25 разів), потім назад. Зміцнює плечовий пояс, спину і грудні м'язи.

Вправа для грудей 5. Стоїмо рівно, руки перед собою прямі (можна взяти гантелі). Починаємо робити вправу "ножиці": у швидкому темпі заводимо (схрещуємо) руки одна за іншу в одній площині. Робимо 1-2 хвилини.

Вправа для грудей 6. Встаємо, розводимо прямі руки в сторони (паралельно підлозі). Починаємо тягнутися по черзі до правої / лівої стінці долонями, зрушуючи в цьому напрямку верхню частину тулуба. Ноги і стегна залишаються нерухомими! Вправа зміцнює грудні м'язи і талію (косі м'язи). Виконуємо по 20-30 разів в кожну сторону.

Вправа для грудей 7. Стоїмо прямо, руки вздовж тулуба. Піднімаємося на пальчиках і тягнемо по черзі руки вгору якомога вище (наче намагаємося щось вхопити) - по 15-20 разів для кожної руки.

Вправа для грудей 8. Для цієї вправи вам знадобляться бруси або поперечина. Візьміться за неї руками (долоні розгорнуті від себе, відстань між ними - трохи більше ширини ваших плечей). Зробіть 8-10 підтягувань, відпочиньте і повторіть вправу.

Вправа для грудей 9. Цю вправу можна робити в будь-якому місці: удома перед телевізором, в обідню перерву на роботі. З'єднайте долоні перед грудьми (лікті в сторони) і з силою натисніть однієї на іншу. Робіть з наступним інтервалом: 10 секунд напружуйте руки, 10 секунд відпочивайте, тривалість - 1-2 хвилини. Вправу можна робити з м'ячем.

Світлана Крутова

Теги: м'яз, вправа