Як накачати сідниці швидко

% AZ, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� ������
% Проблема обвислих сідниць виникає через сидячого способу життя при відсутності правильних навантажень. Зайнятість на роботі або побутовими справами не завжди дозволяє знайти час для відвідування тренажерного залу. Однак і в домашніх умовах можна підтягнути сідниці і зробити їх красивими і пружними.
% Статті за темою «Як накачати сідниці швидко» %
Як накачати сідниці швидко
% Як швидко накачати ноги %
Як накачати сідниці швидко
% Як збільшити сідниці %
Як накачати сідниці швидко
% Як збільшити сідниці природним шляхом %
Як накачати сідниці швидко
% Як зробити свої сідниці округлими %
% Пам'ятайте, що для досягнення бажаного результату необхідно займатися мінімум 3 рази на тиждень. Наприкінці кожної вправи ви повинні відчувати м'язову втому і навіть легкий біль. Працюючи не в повну силу, ви не отримаєте видимого ефекту.%

Перед тренуванням не забувайте про розігріві м'язів. Для цього потрібно встати рівно, ноги разом. Здійснюйте нахили вниз, намагаючись дістати пальцями підлогу, але без ривків. Завдяки цій вправі м'язи стають еластичнішою і готові для наступних вправ. Можна пострибати на скакалці або зробити кілька неповних присідань.

Ляжте на підлогу животом вниз, витягніть руки уздовж тіла, голова повинна лежати на підборідді. Піднімайте прямі ноги вгору настільки, наскільки можливо. Можна піднімати обидві ноги одночасно або по одній черзі. Для більшої ефективності спробуйте затримати кожну ногу в повітрі протягом декількох секунд. Повторіть від 15 до 25 разів на кожну ногу.

Ляжте на спину, ноги зігнуті в колінах, долоні покладіть під сідниці. Піднімайте таз вгору так високо, як зможете. Важливо стискати м'язи сідниць при підйомі. Спробуйте затриматися на кілька секунд з піднятим тазом і зводити і розводити при цьому коліна, роблячи як би хлопки. Кількість повторень залежить від вашої фізичної форми. Якщо можете виконати більше 20 разів, значить, покладіть на живіт додаткове навантаження, наприклад, товсту книгу і притримуйте її руками.

Виконуйте щодня хоча б по двадцять присідань. Важливою умовою є те, щоб ваші п'яти не відривалися від підлоги, інакше ви не отримаєте потрібного навантаження на м'язи. Постарайтеся трохи перенести вагу тіла на п'яти. І буквально через місяць ви відчуєте, що ваші сідниці стали помітно більш пружними.

Обов'язково робіть випади вперед. Стати рівно, ноги на ширині плечей. Робіть крок вперед з одночасним присіданням, наступний випад робіть іншою ногою. Якщо можете зробити більше 20 разів на кожну ногу, значить, потрібно брати додаткову вагу.

Встаньте на коліна, долонями упріться в підлогу. Здійснюйте махи вгору, шкарпеточку повинен дивитися строго вниз. Але піднімайте не за рахунок інерції, а за рахунок контрольованого скорочення сідниць. Не допускайте прогину в попереку. При опусканні ноги не торкайтеся підлоги, тобто нога весь час повинна знаходитися на вазі. Почніть з повільних підйомів, потім додайте швидкість. Кількість повторень - до болю в м'язах.

Залишаючись в цьому ж положенні на колінах, відводите поперемінно ноги в сторони, стежачи за тим, щоб нога була паралельно підлозі. Намагайтеся довести кут до дев'яносто градусів. Завдяки цій вправі добре гойдаються бічні сідничні м'язи. Кількість повторень від 10 до 20.

Після виконаних вправ бажано прийняти теплу ванну з додаванням морської солі. Також добре зробити масаж. Такі процедури допоможуть вашим м'язам не "забитися» і на наступний день ви зможете безболісно ходити і сидіти.

Теги: сідниця, вправа

Як позбутися від боків на талії

��� ���������� �� ����� �� �����
% Наростити зайві сантиметри в області талії дуже легко, а от привести її в порядок - процес нешвидкий і виснажливий. Але тим не менше, якщо послідовно і комплексно підійти до вирішення цієї проблеми, позбутися «вушок» на боках цілком можливо. Правда для цього вам доведеться кардинально змінити свій спосіб життя. %%
% Статті за темою «Як позбутися від боків на талії» %
Як позбутися від боків на талії
% Як позбутися від жиру на талії %
Як позбутися від боків на талії
% Вправи для талії і боків %
Як позбутися від боків на талії
% Щипковий масаж для тонкої талії %
Як позбутися від боків на талії
% Як прибрати зайвий жир з боків %
% Важливою умовою для отримання ідеальної фігури з «осикою» талією є правильне харчування. Щоб не «наїдати» боки, відмовтеся від жирної і смаженої їжі, обмежуйте споживання вуглеводів і солодощів. Не варто мучити себе голодом. Але якщо ви відкладіть в сторону шматок жирної свинини або добре просмажене качку, якою б смачною вона не була, і замініть це рибкою, приготовленої в пароварці, або тушкованими овочами, організму буде тільки краще.%

Їжте фрукти, але намагайтеся це робити в першій половині дня, коли процес перетравлення їжі йде найбільш інтенсивно, адже в багатьох фруктах міститься багато цукру. Більше вживайте свіжі овочі зеленого і червоного кольорів. І постарайтеся утриматися від спокуси повечеряти перед самою відправкою до сну. А ось сніданком нехтувати не варто. Навіть якщо не хочеться чи ні часу, змусьте себе нормально поїсти, це дозволить вам уникнути переїдання у вечірній час.

Якщо немає протипоказань, намагайтеся пити не менше 7-8 склянок води в день. Можете частина води замінити зеленим чаєм.

Для видалення з талії жирових прошарків необхідні активні фізичні навантаження. Добре, якщо ви знайдете час для занять плаванням, бігом або будете регулярно кататися на велосипеді або лижах. Але якщо часу для спортивних секцій немає, позаймайтеся хоча б вдома. Для тренування косих м'язів черевного преса розроблено безліч нескладних, але дуже ефективних вправ. Ви можете вибрати будь-які на ваш смак.

Кожен день робіть потягування. Для цього поставте ноги на ширину плечей і тягніться руками вгору, напружуючи м'язи живота. Це зміцнює спину і живіт.

Не менше півгодини в день крутите обруч - це вправа перевірено поколіннями жінок, і ще ніколи нікого не розчарувало. Обертаючи обруч, ви напружуєте всі м'язи живота. У цей час навантаження на них розподілена однаково, та ще й відбувається своєрідний масаж, що впливає на жирові відкладення.

Щодня стрибайте через скакалку. Працюють м'язи ніг, але і жирок на животі заодно растрясет.

Випрямитеся, ноги поставте на ширину плечей, руки - на боках. Спочатку робіть нахили вліво і вправо, потім повертайте в сторони корпус, темп і кількість повторень вибирайте самі. Потім з цього ж положення робіть нахили вперед, правою рукою торкатися лівої ноги, лівою рукою - правої ноги.

Сядьте на підлогу, ноги розведіть в сторони. Нахиліться вліво, намагаючись правою рукою через голову дотягнутися до носка лівої ноги. Потім робіть такий же нахил вправо. У цій вправі напружуються м'язи ніг і живота.

Ляжте на спину. Ноги поставте на підлогу, руки прямо. Згинайтеся так, щоб рукою дотягнутися до п'яти.

Лежачи на підлозі, зігніть коліна, руки зчепіть за головою. Напружте прес і повертайтеся, злегка піднімаючи, намагаючись торкнутися правого коліна лівим ліктем і навпаки. Затримуйтеся на кілька секунд в напруженому положенні.

Буде дуже добре, якщо вправи для боків і талії ви доповніть масажем цих проблемних місць, а також обгортання з водоростями.

Теги: талія, вправа, пліч