Як прибрати обвислий живіт

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� �����
% Живіт обвисає не тільки у дам похилого віку. Це може статися і з зовсім молоденькою дівчиною, яка не дуже-то любить стежити за своїм харчуванням, поважає фаст-фуд і не займається спортом. Однак при бажанні від обвислого живота можна легко позбутися. Головне, докласти до цього певних зусиль.
% Статті за темою «Як прибрати обвислий живіт» %
Як прибрати обвислий живіт
% Як прибрати обвислі шкіру на животі %
Як прибрати обвислий живіт
% Обвислий живіт: масаж, вправи, масла %
Як прибрати обвислий живіт
% Як прибрати обвислі щоки %
Як прибрати обвислий живіт
% Як прибрати обвислі шкіру на руках %
% Обвислий живіт - видовище малоприємне, але не смертельне. Тим більше, що якщо взятися за себе, то вже через місяць від нього не залишиться практично ні сліду. Тільки підходити до вирішення проблеми обов'язково потрібно комплексно.%

По-перше, перегляньте своє меню. Зменшіть в своєму раціоні кількість споживаних вуглеводів. Це означає, що потрібно їсти менше хлібобулочних виробів, здоби і солодкого. Краще замініть їх на овочі, фрукти, нежирне м'ясо, молочні та кисломолочні продукти. Все це допоможе вам розвантажити організм, отримати прилив сил і бадьорості.

Не забудьте і про фізичні навантаження. Біг по ранках не тільки насичує вас киснем і покращує настрій, він ще й непомітно зменшує кількість сантиметрів на вашій талії.

Звичайно ж, неможливо обійтися і без силових вправ. Ви можете або відправитися у фітнес-центр, або займатися вдома самостійно.

Фахівці зізнаються, що особливо ефективних вправ, щоб привести живіт в порядок, всього 2. Це крутіння обруча і робота з пресом. Щоб підкачати живіт, приділяйте зарядці хоча б 15 хвилин у день. Ляжте на підлогу, підніміть ноги перпендикулярно підлозі (можна на що-небудь спертися) і починайте качати прес. Способів цього достатньо багато. Ви можете піднімати весь тулуб, можете качати по черзі - спочатку в одну сторону, потім в іншу і т.д.

Обруч же діє на талію трохи іншим способом - він розігріває м'язи і підсилює кровопостачання, що в свою чергу допомагає ефективніше спалювати жири, що зібралися під шкірою живота. Підсильте навантаження, взявши обруч з внутрішніми пухирцями.

Також вам допоможе масаж і обгортання. Проводьте їх регулярно і курсом, і ваша талія відчутно зменшиться. Масаж робіть дуже акуратно - адже застосовувати таку силу, як при массировании всього тіла на ділянці живота не рекомендується. Всі рухи повинні бути плавними, м'якими і акуратними. Якщо ви хочете підсилити ефект, то і при масажі, і при обгортаннях додайте в базовий засіб кілька крапель ефірного масла.

Якщо ж у вас немає ні часу, ні бажання займатися такою комплексною програмою, ви можете просто відправитися до пластичного хірурга, який допоможе вам буквально за один день позбутися обвислого живота.

Теги: прес, живіт, дієта, вправа, боротьба

Заняття спортом: виконуємо вправи вдома

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
������� �������: ��������� ���������� ����
% Мати гарну фігуру хочуть як чоловіки, так і жінки, але далеко не всі готові заради неї витрачати по кілька годин на тиждень на похід і заняття в спортзалі. Сьогодні розроблено чимало вправ для поліпшення тіла, і багато з них цілком можливо виконувати вдома без спеціальних спортивних снарядів.
% Статті за темою «Заняття спортом: виконуємо вправи вдома» %
Заняття спортом: виконуємо вправи вдома
% Заняття спортом без варикозу %
Заняття спортом: виконуємо вправи вдома
% Як зробити заняття спортом вдома ефективними %
Заняття спортом: виконуємо вправи вдома
% Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури %
Заняття спортом: виконуємо вправи вдома
% Вправи для розтяжки ніг: топ-5 для занять вдома %
% Займатися спортом - означає витрачати хоча б три-чотири години на тиждень на фізичні вправи. Завдяки цьому ви не тільки зможете поліпшити фігуру, але й підтримувати тіло в тонусі, отримати відмінне здоров'я і насолоджуватися бадьорістю і енергійністю кожен день.%

Перед тим як приступити до роботи над окремими групами м'язів, обов'язково зробіть розминку. Вона потрібна для того, щоб м'язи трохи розігрілися і включилися в роботу без небезпеки їх пошкодження. Після п'яти хвилин розминки приходить час дати тілу кардіонагрузку. До неї відносяться всі вправи, які роблять частішим серцебиття, що, в свою чергу, веде до активного спалюванню жиру. Ви можете, наприклад, виконати п'ятдесят стрибків у високому темпі або ж п'ять хвилин бігти на місці. Тепер ви розігрілися і трохи спітніли, так що прийшов час потренувати м'язи.

Стати обличчям до стіни, обіпріться про неї руками так, щоб долоні були на рівні ваших плечей. Виконуйте віджимання від стіни, стоячи на носочках і тримаючи при цьому спину прямою, а живіт підтягнутим.

Зробіть від тридцяти до ста присідань в залежності від ваших можливостей. Важливо виконувати їх повільно. Пам'ятайте, що глибокі присідання з упором на п'яти впливають на задню поверхню стегна і сідниці, на носочки ж - на передню.

Приступайте до пресу. Ляжте на підлогу, зігніть ноги і покладіть руки за голову. Піднімайте корпус спочатку рівно, не віднімаючи ноги від підлоги, потім навскоси, притягаючи лікоть до протилежного коліна. Виконайте не менш п'ятдесяти повторень.

Ляжте на бік, обіпріться на руку, вільну виставите трохи вперед для балансування. Піднімайте витягнуті ноги вгору, відриваючи їх від підлоги на тридцять сантиметрів. Ця вправа допоможе зміцнити боки і створити талію, а також підтягнути стегна, як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони.

До даних вправам ви можете додавати будь з тих, що знайдете у спортивних журналах або в інтернеті. Закінчувати тренування можна тими ж стрибками або роботою зі скакалкою, після чого приділити п'ять хвилин розтяжці.

Під час тренування робіть короткі перерви. Для кращих результатів виконуйте вправи в три підходи по 8-10 повторень. Крім цього, обов'язково пийте чисту воду - не менш півлітра за півгодинну тренування.

Теги: будинок, заняття, вправа, спорт

Як вирівняти прес

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����
% Нерідко при роботі над черевним пресом основна увага приділяється прямому м'язі, при цьому абсолютно не беруться такі важливі складові красивої талії, як косі м'язи і нижні м'язи спини. Для того щоб вирівняти прес використовуйте ряд простих вправ.
% Статті за темою «Як вирівняти прес» %
Як вирівняти прес
% Як вирівняти поставу %
Як вирівняти прес
% Як вирівняти тон шкіри %
Як вирівняти прес
% Як вирівняти шкіру обличчя %
Як вирівняти прес
% Як вирівняти нігті %
% Найбільш проста вправа, спрямоване на опрацювання косих м'язів живота - нахили в сторони в положенні стоячи. Для цього встаньте перед дзеркалом, поставивши ноги на ширині плечей. Заведіть руки за голову, трохи торкаючись потилиці пальцями. По черзі нахиляйтеся в кожну сторону, намагаючись дотягтися ліктем до стегна. Виконавши нахил на одну сторону, випрямтеся і тільки після цього нахиляйтеся в іншу сторону.%

В якості іншого вправи для косих м'язів живота ви можете використовувати такий варіант, як виконання перехресних скручувань. Для цього лягаєте на лаву для роботи над пресом. Заведіть руки за голову, лікті при цьому повинні знаходитися з двох сторін від голови. Виконуйте скручування, намагаючись дотягтися ліктем лівої руки до правого коліна і навпаки.

Ви також можете виконувати повороти в положенні стоячи з грифом від штанги на плечах. Для цього встаньте прямо, покладіть гриф на плечі і закріпіть його, міцно взявши руками. Виконуйте поворотні рухи плечима з грифом, силою інерції закручуючи корпус навколо своєї осі. Якщо у ваші наміри входить тільки зміцнення косих м'язів, використовуйте порожній гриф. У разі ж якщо ви хочете наростити м'язову масу, використовуйте обважнення - млинці по одному-два кілограми.

Найкращим вправою, що сприяє естетичній опрацюванні м'язів нижньої частини спини без їх сильного зростання - гиперєкстензии. Для того щоб ввести м'язи в тонус і злегка наростити їх достатньо виконувати вправи без обважнення. Лягайте на лаву для гиперєкстензий обличчям вниз, після чого схрестіть руки на грудях і нахиліться вперед настільки, наскільки можливо без розслаблення спини. Після цього відкиньтеся назад до упору злегка відхиляючи корпус назад. Протягом виконання всього вправи зберігайте напругу в спині, що не розслабляйте її м'язи і тримайте її прямо.

Теги: прес, м'яз