Як збільшити стегна і сідниці

% KamboJa, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� � �������
% Сідниці і стегна вважаються найбільш апетитними частинами жіночого, та й не тільки жіночого тіла. Тому люди, що стежать за собою, приділяють стільки часу опрацюванні цих частин в спортзалі. Але аж ніяк не завжди проблеми з п'ятою точкою і стегнами - це проблеми великих обсягів, які у що б то не стало необхідно прибрати. Іноді обсягу в стегнах і сідницях як раз таки катастрофічно не вистачає.
% Статті за темою «Як збільшити стегна і сідниці» %
Як збільшити стегна і сідниці
% Як збільшити сідниці природним шляхом %
Як збільшити стегна і сідниці
% Як зробити сідниці ідеальними %
Як збільшити стегна і сідниці
% Як накачати м'язи стегон і сідниць %
Як збільшити стегна і сідниці
% Як збільшити сідниці %
% Не кожній дівчині дісталися від природи апетитні форми, які всього-то потрібно підтримувати в пружному та підтягнутий стані. Субтильним панночкам з плоскими сідницями і худими стегнами, звичайно, не позаздриш. Але все поправимо.%

Отже, як додати об'єм стегон і сідниць? Є три шляхи. Перший - сісти на висококалорійну дієту. Звичайно, в цьому випадку обсяг додатися не тільки в потрібних місцях, особливо якщо налягати на булочки з медом, зовсім не приділяючи увагу фізичним навантаженням.

Другий варіант - Глютеопластіка. Це пластична операція, під час якої за допомогою імплантатів збільшуються сідниці і змінюється їх форма. На жаль, бувають випадки, коли Глютеопластіка залишається єдиним виходом для людини, яка прагне мати гарну фігуру.

Третій варіант, зрозуміло, спорт. Розвинути сідничні м'язи, накачати і підтягнути стегна не так складно, як здається. Достатньо лише правильно підібраного комплексу вправ і регулярних занять.

Вправи для нарощування сідниць і зміцнення стегон дуже прості. В основному це різні випади, присідання з обтяженнями і без них. Гарною підмогою також стануть тренажери: гребний, велотренажер та інші. Найголовніше - це регулярність. Займатися потрібно 3-4 рази на тиждень по сорок хвилин мінімум.

Чому не кожен день? Тому що м'язи ростуть не під час тренувань, а між ними. І ні в якому разі не слід нехтувати розтяжкою до і після тренування, інакше ризикуєте отримати травму, яка змусить вас надовго забути про красиву фігуру.

До речі, щоб прискорити процес нарощування приємних округлостей, варто переглянути і свій раціон. Як мінімум - у бік збільшення білкових продуктів. Найякісніший білок міститься в нежирних м'ясних продуктах і птиці. Візьміть собі за правило з'їдати в день хоча б шматочок курячої грудки.

Трохи зусиль, і стегна з сідницями придбають бажаний обсяг. А ви зможете сказати «привіт» облягаючим сукням, і гордо демонструвати оточуючим відмінну фігуру і апетитні форми.

Теги: сідниця, дієта, стегно, вправа, Глютеопластіка

Як отримати гарну розтяжку

��� �������� ������� ��������
% Хороша розтяжка потрібна не тільки тим, хто займається спортом. Вправи, які покращують гнучкість тіла і розтягують м'язи, корисні для кожної людини. Вони стимулюють приплив крові до всіх частин тіла, що підвищує енергію і тонус організму, піднімає настрій. Повернувшись додому після заморочливого трудового дня, ви можете розім'яти м'язи і тим самим знімете напругу, що нагромадилася.
% Статті за темою «Як отримати гарну розтяжку» %
Як отримати гарну розтяжку
% Як отримати гарну розтяжку %
Як отримати гарну розтяжку
% Як навчитися робити розтяжку %
Як отримати гарну розтяжку
% Як домогтися гарної розтяжки %
Як отримати гарну розтяжку
% Як збільшити розтяжку %
% Розтяжку проводити краще ввечері, саме в цей час вона буде найбільш ефективною. Вправи виконуйте в теплій кімнаті. Непогано, якщо перед цим ви розпарити в душі або трохи полежте в теплій ванній.%

Перед розтяжкою обов'язково зробіть невелику розминку, щоб ваші м'язи розігрілися. Можна побігати, зробити нахили, присідання, кілька разів піднятися і спуститися сходами, встати на лавку і спуститися з неї і т.д. Якщо в будинку є які-небудь тренажери, можна хвилин п'ять позайматися на них.

Майте на увазі, що кожна вправа робиться не менше 30 секунд і в декілька підходів. Кожен рух має бути повільним, а навантаження повинна збільшуватися поступово. Досягнувши максимального напруження м'язів, затримайтеся в обраній позиції і потім повертайтеся у вихідне положення. Не намагайтеся розтягуватися через силу: якщо відчули біль, відразу ж зменшуйте напругу. І ще одне дуже важливе правило: робіть розтяжку регулярно.

Комплекс вправ може бути самим різним і залежати від того, які м'язи ви хочете розтягнути. Зверніть увагу на деякі з них.

Поставте ноги на ширину плечей, а руки підніміть над головою. Потягніться, не відриваючи від підлоги п'яти. Потім нахиляйтеся вперед, прагнучи доторкнутися пальцями до підлоги або взуття.

Підняті над головою руки по черзі опускайте до протилежного стегна.

Одну руку заведіть назад вниз до лопаток, а іншу зігніть над головою і опускайте ззаду назустріч першою. Постарайтеся поєднати обидві руки в «замок».

Встаньте прямо, а потім зробіть однією ногою випад далеко вперед. Інша нога пряма. Постарайтеся присідати так, щоб коліно прямої ноги було якомога ближче до підлоги. Те ж саме виконуйте і з іншою ногою.

Покладіть одну ногу на табурет або ж спинку стільця. Тримаючи спину прямо, нахиляйтеся якомога далі вперед. Потім поміняйте ноги. Починати слід з низькою підставки, поступово збільшуючи його висоту.

З положення лежачи на спині зігніть ліву ногу і потягніть її вгору і до правого боку; те ж саме зробіть з правою ногою.

Сядьте на підлогу і зігніть свої ноги в колінах; з'єднайте ступні. Нахиляйтеся якнайнижче вперед, тримаючи спину прямо, намагайтеся опускати коліна.

Лежачи на животі, зробіть упор на передпліччя рук і поступово піднімайте голову і плечі вгору. Вигинає спину. Під час кожної наступної тренування намагайтеся потроху збільшувати час, протягом якого ви тримаєте спину в вигнутому стані, кількість повторень, а також кут відхилення торсу від підлоги.

Сядьте на стілець боком до спинки. Не рухаючи ногами, поверніть торс і візьміться за спинку обома руками. Плечі і голову необхідно розгортати так, щоб ви відчували напругу в м'язах. Потім пересядьте і повертайтеся на інший бік.

Поверніть голову якомога більше наліво, поверніться у вихідне положення, а потім поверніть її так само направо. Ви повинні відчувати опір м'язів.

Протягом декількох місяців ваша розтяжка буде поліпшуватися. Ви досягнете того рівня гнучкості, про який мріяли, але якщо хочете, щоб ваше тіло залишалося таким завжди, продовжуйте робити вправи на розтяжку щодня.

Теги: м'яз, розтяжка, вправа

Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна

��� ������ ��� � ���������� ����� �����
% Стрункі, красиві ніжки - краща прикраса жінки. Але, на жаль, досягти відмінної форми ніг не так просто. Жирові відкладення, особливо на внутрішній поверхні стегон - зовсім прикрашають. Найефективнішим рішенням проблем в даному випадку стає гімнастика.
% Статті за темою «Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна» %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Як прибрати зайвий жир на стегнах %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Худеем в стегнах. Ефективні поради %
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
% Прибрати жир: продукти спалюють жир %
% Почніть заняття з активною розминки. Для цього підійдуть будь нескладні вправи, які можна виконувати у швидкому темпі. Робити їх потрібно до тих пір, поки не почастішає пульс і не підніметься загальний тонус м'язів. У середньому ця частина комплексу вправ повинна займати близько 5-10 хвилин.%

Відчувши прилив сил, можете приступати до основної частини гімнастики. Лягайте на підлогу, поверніться на бік, і, зробивши наголос на руку, зігніть одну ногу в коліні і поставте її на підлогу. Іншу ногу починайте плавно піднімати якомога вище. Повторити вправу слід до 10-15 разів. При цьому важливо, щоб м'язи стегна активно працювали, і на них відчувалася навантаження. Якщо подібного стану не виникає, необхідно повторити вправу ще 10-15 разів. Після другого підходу переворачивайтесь на інший бік, і продовжуйте робити вправи на іншу ногу.

Трохи відпочиньте, і продовжуйте гімнастику. Сядьте, відкиньтеся назад, спершись на лікті. Ноги підтягніть до себе. Вони обов'язково повинні бути щільно притиснуті один до одного. Потім починайте плавно розводити коліна в різні боки, намагаючись тримати стопи разом.

Робіть цю вправу обережно і не поспішаючи. Це дозволить уникнути травм і розтягувань зв'язок. Після того, як зробите перші 10 повторень, необхідно трохи перепочити і розслабити м'язи. Після цього ви можете зробити другий підхід.

Завершуйте кожну серію вправ невеликої перепочинком. І потім приступайте до наступного етапу. Зберігаючи те ж положення на підлозі, обіпріться на лікоть правої руки. Обидві ноги при цьому намагайтеся підняти якомога вище. За один підхід потрібно зробити як мінімум 15 пружинистих рухів.

Якщо ви робите вправу в перший раз, то 10 раз також буде цілком достатньо. При наступних підходах кількість рухів необхідно поступово збільшувати.

Таким чином, створювана навантаження на м'язи дає ефект спалювання жирових відкладень на внутрішній поверхні стегна і заміщення їх м'язовою масою.

Теги: нога, жир, частина, стегно, вправа