Як зменшити гомілки

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������
% При інтенсивних тренуваннях литкових м'язів існує ймовірність зіткнутися з великим збільшенням м'язової маси ніж було заплановано. Для зменшення маси литок дотримуйтесь ряду простих рекомендацій.
% Статті за темою «Як зменшити гомілки» %
Як зменшити гомілки
% Як зменшити обсяг литкових м'язів %
Як зменшити гомілки
% Як збільшити гомілки %
Як зменшити гомілки
% Як збільшити обсяг гомілок %
Як зменшити гомілки
% Як накачати м'язи гомілок %
% Основна техніка виконання вправ на збільшення маси полягає у виконанні середньої кількості повторів, використовуючи важкі ваги. Виконуючи велику кількість повторів з середнім і легким вагою, м'язи не отримують навантаження, необхідну для їх росту. Навпаки, м'язова маса зменшується прямо пропорційно збільшенню витривалості. Саме на цьому принципі і повинні бути побудовані ваші тренування.%

Ваші заняття повинні починатися і закінчуватися на біговій доріжці або на тренажері «велосипед». На початку тренування використовуйте тренажер протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин на «легкому» режимі, наприкінці ж тренування використовуйте програму «спалювання жиру» або «рваний» ритм, тобто поєднання легкого та середнього навантаження, протягом двадцяти-тридцяти хвилин.

Виконуйте стандартну програму роботи над литкових м'язах - підйоми зі штангою на носочках, тренажер для литкових, а також поперемінні підйоми на одній нозі з навантаженням. Використовуйте легкі ваги, виконуйте по двадцять повторів в кожному підході, прагнучи виконати кожну вправу настільки швидко, наскільки це можливо. Чи не акцентуйте увагу на напрузі м'язи, ваша основна мета - виконати вправу з максимальною швидкістю.

Також введіть у програму тренувань стрибки зі скакалкою. Виконуйте близько ста п'ятдесяти стрибків щодня, поступово збільшуючи темп і прагнучи виконати вправу з максимальною для вас швидкістю.

У разі якщо у вас залишається час, запишіться на тренування з фітнесу, степу або аеробіки. Необхідно максимум аеробних вправ щоб направити організм на спалювання існуючої жирової і м'язової маси.

Обмежте свій раціон. Виключіть з нього протеїнові коктейлі, якщо ви їх вживаєте, обмежте себе у м'ясі, рибі, борошняному, солодкому і жирному. Пам'ятайте, що незалежно від обсягу та інтенсивності тренувань, якщо ви не будете обмежувати свій організм в білках і жирах, результат може наступити дуже нескоро. Навпаки, поєднання обмеженого раціону і інтенсивних тренувань допоможе вам у якнайшвидшому досягненні поставленої задачі.

Теги: розмір, гомілка

Ідеальний прес за 8 хвилин у день

��������� ����� �� 8 ����� � ����
% Хто з нас, дівчат, не мріє про красивий, плоскому животику! Щоб нічого не висіло, ніде не "випирало", ну і взагалі @. @ Щоб все так витончено, підтягнуто і еротично виглядало. От і мені, в передчутті наступаючого літа і майбутнього пляжного сезону все частіше в голову стало приходити таке солодке у своїй недосяжності слово "прес". Чому недосяжності? Тому що всі мої спроби що-небудь зробити в цьому напрямку закінчувалися розладом: то часу не вистачало, то сил, то ще якісь причини спливали, прямо-таки змушують забути про виснажливих тренуваннях.
% Статті за темою «Ідеальний прес за 8 хвилин у день» %
Ідеальний прес за 8 хвилин у день
% Ідеальний прес в домашніх умовах %
Ідеальний прес за 8 хвилин у день
% Як зробити ідеальний прес %
Ідеальний прес за 8 хвилин у день
% Як накачати прес за місяць %
Ідеальний прес за 8 хвилин у день
% Як накачати прес за тиждень %

Слабкі ми, все-таки, створення, дівчата @. @ Так би я і переживала з приводу свого захованого під шаром жирку преса (адже десь він все-таки є!), Якби не мій чоловік (до речі, регулярно займається в тренажерному залі). Знайшов він для дружини своєї коханої, правда, трохи ледачою в плані фізичного навантаження, непогану програмку в Інтернеті, яка називаласяІдеальний прес за 8 хвилин у день. Ось про неї я і хочу сьогодні розповісти на сторінках жіночого журналу JustLady.
% Для початку мій благовірний сам переглянув всі пропоновані на відео "Ідеальний прес за 8 хвилин у день" вправи. Більше того - все особисто випробував, перевірив, так би мовити, ефективність. Після чого видав своє резюме: дружина, мовляв, можеш займатися і не сумніватися в користі. Щодо твердження "ідеальний прес за 8 хвилин у день", Каже, посприяє: тренуватися бажано хоча б по два рази на день (вранці та ввечері), але, в іншому, кросівки тобі в руки, і - вперед! Сказав, як відрізав. Ну, думаю, раз чоловік добро дав, значить треба у нього під цю справу костюм спортивний модний випросити (не в старому ж життя нову починати) так і приступати до тренувань.

Для чистоти експерименту обмірила себе в області талії (щоб потім з гордістю про втрачені сантиметри хвалитися), визначила час і місце для занять. Хоч і обіцяють намідеальний прес за 8 хвилин у день, Але ці хвилини теж адже треба спочатку з денного розкладу викроїти. Щоб не є ні до, ні після заняття (протягом години), і щоб домочадці не заважали своїми "слушними" радами, типу: тут руку випрями, там ногу зігни. Відразу хочу сказати: перший час м'язи боліли нестерпно - виявилося, мабуть, моє моторошно "неспортивну" минуле.

Але я терпіла стійко, займалася регулярно і, поступово, стала навіть (не повірите!) Отримувати задоволення від тренувань. Та й животик мій став зменшуватися в розмірах - ще трохи поднажмем, дивись, і прес з'явиться. Давайте спробуємо разом? Займатися будемо лежачи, тому знадобиться який-небудь килимок. Обов'язково провітрюйте перед тренуванням кімнату - під час фізичного навантаження організму потрібне свіже повітря. Кожне тренування починайте з невеликої розминки: пострибайте через скакалку, зробіть нахили в сторони, кола і махи руками. На кожну вправу відводиться ~ 45 секунд, разом - ідеальний прес за 8 хвилин у день, як і обіцяли творці ролика.

Ідеальний прес за 8 хвилин у день

1. Початкове положення: лежачи, ноги зігнуті в колінах (під кутом 90 градусів), руки за головою. Починаємо піднімати верхню частину тулуба до колін - тягнемося вгору грудною кліткою (шию треба постаратися тримати прямо, щоб уникнути травм). Поперек від підлоги не відриваємо!

2. а). Початкове положення не змінюємо, тільки трохи коригуємо техніку підйому: намагаємося дістати правим ліктем до лівого коліна (ногу відриваємо від підлоги).
% В). Початкове положення те ж, міняємо сторони: тепер тягнемося лівим ліктем до правого коліна. Намагайтеся відчувати роботу м'язів і стежте за правильністю виконання вправи: голову вперед не нахиляти! Важко, але що робити - пам'ятаєте про нашу мету:ідеальний прес за 8 хвилин у день.

3. Ноги піднімаємо над підлогою (коліна зігнуті під кутом 90 градусів) і тягнемося прямими руками до колін. Намагайтеся не робити зайвих рухів ногами, все, що від вас вимагається - піднятися до них якомога ближче.

4. Початкове положення колишнє (дуже навіть зручно!), Тільки тепер підніматися не верхню частину тулуба, а ноги, зігнуті в колінах (кут 90 градусів). Руки лежать вільно вздовж тіла, ноги стоять на підлозі. Відриваємо поперек від підлоги - тягнемося колінами до грудей - повертаємося назад у вихідне положення.

5. Тепер покладіть коліна на праву сторону (спина на підлозі), ліву руку заведіть за голову, права рука вільно лежить вздовж тулуба. Починайте піднімати ліву сторону тулуба, коліна від підлоги не відривайте. Потім змініть положення: ноги покладіть на ліву сторону, а підйоми робіть правою стороною тулуба.

6. Продовжуємо лежати, ноги стоять на підлозі, стопи на ширині плечей. Руки витягнуті вперед, долоні одна на інший. Робіть руками поступальні рухи вперед і піднімайте верхню частину тулуба. Намагайтеся не заводити голову назад і не притискати підборіддя до грудей.

7. Покладіть долоні під сідниці, ноги підніміть і схрестіть стопи. Тягніться ногами вгору, піднімаючи поперек. Плечі від підлоги не відривайте!

8. Початкове положення як в другій вправі комплексу "Ідеальний прес за 8 хвилин у день". Тільки сторону підйому міняємо на кожен рахунок: раз - лівий лікоть до правого коліна, два - правий лікоть до лівого коліна. Виконуємо вправу в швидкому темпі.

9. Кладемо долоні на прес і починаємо піднімати верхню частину тулуба. Ноги від підлоги не відриваємо, підборіддя до грудей не притискаємо. Ось і все - це остання вправа комплексу "Ідеальний прес за 8 хвилин у день". Бажаю вам успіхів і швидше привести себе у форму!

Світлана Крутова

Теги: прес, вправа, відгук, гімнастика