Як прибрати галіфе

��� ������ ������
% Галіфе - це такі «вушка» на стегнах, із зовнішнього боку. Ще галіфе називають «ведмежими вушками». Загалом, їх можна довго не описувати, адже ті, для кого це питання актуальне, і так знають, як ці самі вушка виглядають. На жіночих форумах запитання про те, як прибрати галіфе, спливає дуже і дуже часто. Радять багато, та ось далеко не все допомагає, і жінки продовжують далі катувати себе дієтами, затягуватися в джинси, на два розміри менше, аби зробити стегна стрункими і красивими. Жіночий журнал JustLady вирішив зібрати й узагальнити основні способи позбавлення від цих вушок - навіщо ж нам вуха на стегнах?
% Статті за темою «Як прибрати галіфе» %
Як прибрати галіфе
% Як прибрати зону галіфе %
Як прибрати галіфе
% Як прибрати зону галіфе %
Як прибрати галіфе
% Як прибрати "галіфе" на стегнах %
Як прибрати галіфе
% Як зшити брюки-галіфе %

Отже, з основних способів, якими жінки можуть позбутися галіфе, виділяють дієти і голодування, фізичні вправи, масаж і ліпосакцію. Розглянемо кожен метод докладніше.

Як прибрати галіфе липосакцией

Ліпосакція - метод найпростіший, але не найкращий. Під липосакцией медицина увазі відкачування відкладень жирової підшкірної клітковини з тих місць, які не піддаються фізичному впливу. Але ось зона галіфе якраз і піддається корекції фізичним впливом. Так навіщо ж робити хірургічну операцію? Але якщо ви все ж зважилися на цей крок, вам буде корисно дізнатися, що при незначних жирових відкладеннях в зоні галіфе можлива корекція вакуумним методом. Також є лазерна та ультразвукова ліпосакція. Звичайно, прибрати галіфе на стегнах вправами, масажами і дієтами набагато довше, ніж липосакцией, але все ж до неї краще вдаватися тільки тоді, коли всі випробувані методи не дали жодного результату.

Як прибрати галіфе масажем

Багато жінок запевняють, що їм вдалося перемогти галіфе масажем. Бажано, щоб проблемну зону вам масажував спеціаліст - вже він то знає, якприбрати галіфе. Якщо вам пощастить з масажистом, то результат буде помітний дуже скоро. Хороший і правильний масаж покращує циркуляцію лімфи і підсилює відтік венозної крові. Можна робити і самомасаж, але він не настільки ефективний. Масаж цієї зони включає розтирання, погладжування, постукування і розминання. Поєднуйте масаж з водними процедурами - це вдвічі корисно. Наприклад, зробіть ванну з ефірними маслом (про те, які масла краще вибрати, можна прочитати в журналі JustLady), а потім гарненько розітріть зону галіфе жорсткою мочалкою. Звичайно, щодо жорсткою - здирати шкіру не треба, а просто помасажувати мочалкою, можна з махрової тканини. Зверніть увагу, що якщо у вас є якісь проблеми зі шкірою, то таку процедуру робити заборонено! Якщо під час масажу використовувати антицелюлітний крем, то від процедури буде більш явний результат. Самомасаж робиться протягом десяти хвилин.

Як прибрати галіфе дієтами

Якщо говорити коротко, то одними дієтами галіфе не прибрати, і як би ви не голодували, вам це не допоможе. Живими свідками цього можна вважати худющих дівчат, у яких теж є вушка на стегнах. Щобприбрати галіфе на стегнах, вправи, масаж і дієта повинні доповнювати один одного. Ні в якому разі не мучте себе голодом - так ви нічого не доб'єтеся, а тільки підірвете собі здоров'я. Якщо ви вирішили прибрати галіфе на стегнах вправами і дієтою, змініть свій раціон харчування. В першу чергу це стосується легкозасвоюваних вуглеводів, таких, які містяться в булочках, тортики, тістечка та інших смачних, але не найкорисніших у нашій ситуації Сластьон. Робіть упор на білкові продукти, продукти зі складними вуглеводами, і, звичайно, фрукти і овочі. Про дієти і правильне харчування ви також зможете дізнатися багато корисного в журналі JustLady. В ідеалі вам потрібно звернутися до дієтолога, який розробить вам індивідуальну дієту. Тоді, поєднуючи вправи, масаж і дієту, у вас будуть дуже хороші шанси перемогти ці підступні «вушка» на стегнах.

������ ������ �� ������ ����������

Як прибрати галіфе на стегнах вправами

Тепер, власне, про вправи. Для того, щоб прибрати галіфе, основний акцент потрібно робити на опрацювання зовнішньої сторони стегна. Наприклад, ефективні такі вправи:

• Встаньте, руки витягніть вперед, ноги розставте на ширину плечей, опустіть голову. Спина під час вправи повинна бути прямою і витягнутою, а живіт втягнутим. Опустіть голову, повільно присідайте. Стегна повинні бути строго паралельні один одному. Зробивши глибоке присідання, повільно піднімайтеся. На перших порах робіть по 3-4 вправи, потім кількість можна довести до 10.

• Сядьте на підлогу, обіпріться на руки, ноги зігніть в колінах і розведіть в сторони. Вправу виконуйте повільно, коліна розводьте до упору, а потім так само повільно їх єднайтеся. Спочатку виконуйте по 5 вправ, а потім, коли стане легше, робіть 10-12 повторень.

• Зробіть вправу «ножиці» і «велосипед».

• Сядьте на підлогу, руками зіпріться об підлогу позаду себе, ноги випрямити і розведіть в сторону. Вправа полягає в тому, щоб ноги повертати спочатку всередину, потім назовні. Повторіть 10-12 разів.

• Ляжте на бік, верхню ногу випрямити, потім повільно підніміть вгору, опустіть. Зробіть 10 махів. Те ж саме вправу повторіть і з іншою ногою.

• Сядьте на підлогу, ноги випрямити, витягніть шкарпетки, плечі відведіть назад. Руки злегка зігніть в ліктях і зіпріться на них. Коліна притягну до плечей так, щоб гомілка була перпендикулярна підлозі. Потім ноги випрямити і п'ятою злегка торкніться підлоги. Спочатку цю вправу здасться складним, і після нього будуть трохи боліти м'язи. Але потім вам воно буде даватися набагато легше. Спочатку робіть по 3-4 вправи, потім доводьте кількість повторень до 8-10 разів.

Журнал JustLady сподівається, що всі ці поради допоможуть вам, нарешті, позбутися галіфе.

Аліса Терентьєва

Теги: галіфе, дієта, вушка, стегно, вправа

Як зміцнити м'язи грудей

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� �����
% Ідеальна груди - це такий же фантом, як ідеальна жінка. Але, тим не менш, багато пані мріють отримати великий бюст за допомогою фізичних вправ. Забудьте про це. Жіночі груди - це не мускул, а заліза, і накачати її неможливо. Але можна зміцнити м'язи, що оточують молочні залози. Це дозволить вам довго зберігати свій бюст міцним. % %
% Статті за темою «Як зміцнити м'язи грудей» %
Як зміцнити м'язи грудей
% Як зміцнити м'язи попереку %
Як зміцнити м'язи грудей
% Як зміцнити м'язи попереку %
Як зміцнити м'язи грудей
% Як підтягнути м'язи грудей %
Як зміцнити м'язи грудей
% Як зміцнити м'язи піхви %
% Навіть самі просунуті бодібілдери не придумали кращого вправи для м'язів грудей, ніж віджимання. Втім, чоловіки для цих цілей частіше вичавлюють штангу з положення лежачи. Але для жіночого тіла віджимання від підлоги - кращий засіб.%

Класичної віджимання виконується з опорою на кисті рук і шкарпетки ніг. Тіло повинне представляти рівну лінію з ногами. Це допомагає додатково навантажувати м'язи-стабілізатори.

Прийміть упор для виконання віджимання. Руки поставте трохи ширше плечей, повернувши пальці вперед. Повільно згинайте руки в ліктях і опускайте прямий корпус вниз. Намагайтеся торкнутися грудьми підлоги. Потім повільно підніміться у вихідне положення. Не прагніть випрямити руки швидко, підйом повинен займати не менше часу, ніж спуск. Виконуйте три підходи в день по стільки віджимань, скільки вийде.

Але це ідеальний варіант. Як правило, нетренованим жінкам дуже складно виконати повне віджимання правильно. Причина цьому - слабкі руки, які не витримують вагу тіла, і слабкі м'язи кора, які не можуть утримати тіло випрямленою. Щоб не псувати техніку, спробуйте полегшити навантаження на руки і м'язи кора.

Щоб полегшити роботу рукам віджимайтеся не від статі, а від будь-якого піднесення. У школі дівчинки віджималися від лавки. Знайдіть будинку стійкий предмет меблів підходящої висоти і спробуйте віджиматися від нього. Для зовсім слабких ручок можна порекомендувати віджимання від стіни. Головне, стежте за тим, як змінюється ваша витривалість, і поступово збільшуйте навантаження.

Ще один варіант зменшити навантаження, це виконувати віджимання з опорою на коліна. Вимоги ті ж самі - утримуйте корпус абсолютно прямим.

Поступово ви відчуєте силу і здатність до більш складних видів віджимання. Запам'ятайте, якщо ви віджимаєтеся широко розставивши руки, ви опрацьовує периферійну область грудних м'язів. Щоб прокачати середню частину грудей, віджимайтеся, поставивши кисті рук близько один до одного.

Дуже скоро м'язи грудей придбають тонус і красиві обриси.

Теги: м'яз, розмір, вправа, віджиманняЯкі м'язи працюють на велотренажері
Як прибрати обвислі шкіру на руках
Стрункі руки: план дій
Вправи для задньої поверхні стегна
Як скласти графік тренування
Як зробити стегна округлими
Як качати прес з коліщатком
Як позбутися від молочної кислоти в м'язах
Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна
Як прибрати жир на литках
Як зміцнити внутрішні м'язи стегон
Як накачати сухожилля
Як прибрати обвислий живіт
Як збільшити стегна і сідниці
Як зменшити гомілки
Як накачати сідниці швидко
Гімнастика для інтимних м'язів
Як прибрати боки: кращі вправи
Найефективніші вправи для стегон
Як накачати внутрішню частину стегон
Як розрахувати інтенсивність тренування
Прості поради, як підтримати й поліпшити фігуру після пологів
Як вибрати лаву для преса
Стрункі стегна за 14 днів!
Вправи для схуднення стегон
Вправи для зменшення талії
Як прибрати складки на боках
Як зробити сідниці ідеальними
Зміцнення м'язів преса
Зарядка для зміцнення м'язів живота
Як накачати м'язи тільки силою думки?
Як підтягнути м'язи обличчя
Як збільшити сідниці
Як накачати довгі м'язи
Як підтягнути шкіру живота
7 вправ для фігури балерини
Правильна постава: прості тести і вправи для виправлення постави
Як прибрати жир з живота
Тонка талія за 15 хвилин!