Як робити малюнки на нігтях

% Atlanta, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� �� ������
% Нігті, прикрашені малюнком, виглядають красиво і незвично. Різноманітність матеріалів і лаків, представлених сьогодні на ринку, дозволяє виконати картинку будь-якої складності і прикрасити нігті незвичайним дизайном.
% Статті за темою «Як робити малюнки на нігтях» %
Як робити малюнки на нігтях
% Як робити малюнки на нігтях в домашніх умовах %
Як робити малюнки на нігтях
% Як робити малюнки на коротких нігтях %
Як робити малюнки на нігтях
% Як робити фотодизайн на нігтях %
Як робити малюнки на нігтях
% Як малювати на нігтях в домашніх умовах %
% Головною умовою при створенні будь-якої розпису на нігтях є уважність і акуратність. Нігті слід заздалегідь підготувати: зробіть класичний манікюр або просто видаліть старий шар лаку, не використовуйте крем для рук, нігтьова пластина повинна бути знежирена. Після того як розпис нігтів буде закінчена, а лак або фарби висохнуть, нанесіть поверх малюнка засіб для закріплення манікюру.%

Самим простим і простим способом розпису нігтів є малюнок виконаний голкою. При такому способі можна використовувати як звичайні лаки для нігтів, так і акрилові фарби для розпису. Малюнок, виконаний голкою, нагадує собою розпис під хохлому і виконується досить просто.

На підготовлені заздалегідь нігті нанесіть базовий колір одним шаром і дайте йому висохнути. Потім нанесіть на ніготь ще один шар і, не давши йому підсохнути, швидко, але акуратно поставте в декількох місцях краплю лаку іншого кольору. За допомогою голки від середини краплі в сторони зробіть рух, ніби малюєте кому. При такій методиці можна використовувати кілька кольорів лаку, тобто в першу краплю, додаєте лак іншого відтінку. Руху голки також можуть бути різними: хвилеподібними, зигзагоподібними, витягує.

Розпис нігтів за допомогою пензликів, акрилових фарб і полиролей для дизайну нігтів, дозволяє здійснити більш складні малюнки. Найкрасивішою виходить розпис, зроблена за допомогою поєднання двох технологій: розпис голкою і пензликами.

Ефектно виглядає на нігтях розпис вензелями. Бічні вензелі дуже добре використовуються у французькому манікюрі, але при всій їх красі велика кількість вигинів робити не варто. Щоб вензелі виглядали ефектніше, пелюстки кожного з них повинні малюватися так, немов вони розкриваються як віяло.

Промальовування квітів нагадує собою коми, зібрані з обох боків в один мазок. Поступово малюючи такі коми, з'єднуйте пелюстки по колу. Щоб намалювати листя, опустіть кисть у фарбу, потім без натиску починайте робити мазок, поступово збільште натиск, а в кінці знову його ослабте.

Для створення об'ємних малюнків потрібно працювати в дві фарби. На пензлик повністю наберіть основну фарбу, а кінчик опустіть у фарбу більш контрастну. Дуже красиво поєднання чорного з золотом, білого з червоним, зеленого і жовтого. Поступово, перетікаючи з кольору в колір, такий розпис дає цікаві зображення. Особливо ефектно виглядають вензелі і квіти, промальовані за допомогою такої методики.

Для створення надзвичайно красивого дизайну нігтів можна використовувати різні види матеріалів: мережива, золотисту і срібну фольгу, сусальне золото, сухоцвіт, ворс, стрази. Використання цих матеріалів у поєднанні з розписом фарбами дає приголомшливий ефект.

Теги: ніготь, малюнок, дизайн, розпис, вензель

Як зробити красиві малюнки на нігтях

% Ельза Заріпова, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� ������� �� ������
% Руки - це візитна картка жінки. Доглянуті руки неможливо уявити без хорошого манікюру. Щоб манікюр передавав вашу оригінальність, освойте прості техніки дизайну нігтів - навчитеся красиво малювати на нігтях.
% Статті за темою «Як зробити красиві малюнки на нігтях» %
Як зробити красиві малюнки на нігтях
% Як малювати на нігтях в домашніх умовах %
Як зробити красиві малюнки на нігтях
% Ніжні малюнки для нігтів %
Як зробити красиві малюнки на нігтях
% Як робити фотодизайн на нігтях %
Як зробити красиві малюнки на нігтях
% Як робити малюнки на нігтях %
% Для початку навчіться створювати малюнок на основі техніки плетіння і розтягування. Перед тим як почати малювати, нанесіть на нігті лак, який буде основним тоном, і дайте йому висохнути. Приготуйте кілька кольорових лаків і голочки. Нанесіть на базу смужки і точки кольоровим лаком або декількома лаками і за допомогою голочки швидко переплетіть їх. Зверху накладіть закріплює засіб.%

Опис прийомом можна малювати багато малюнків. Наприклад, квітка. У центр нігтя поставте крапку одного відтінку, а навколо нанесіть кілька точок іншого кольору. Поставте точки більшого розміру за допомогою зеленого лаку вгорі і внизу нігтя. Голочкою переплетіть всі крапки між собою. Створіть чорно-білий дизайн, в основі якого лежить малюнок зигзагом, або намалюйте різнокольорові вісімки на нігтях. Можна намалювати павутинки, які виконуються шляхом нанесення двох крапель різних кольорів один на одного, розтягування їх в павутинку і додавання в центр і по краях павутинки чорного кольору. Ви можете придумати свій малюнок.

Ще один варіант зробити нігті цікавіше і незвичніше - нанести на них малюнок тонким пензликом. Це не такий простий прийом як попередній, і відразу малюнок може не вийти, так що запасіться терпінням і тренуйтеся. Покрийте нігті лаком, щоб створити фон для малюнка. Коли лак висохне, нанесіть другий шар. Після висихання другого шару намалюйте пензликом маленькі сердечка або зірочки, горошок, квіточки, все, що захочете. Завершіть манікюр за допомогою закріплювача. Вибирайте спочатку прості малюнки. Наприклад, зробіть імітацію тигрячого окраса, провівши помаранчеві смужки на чорному тлі. Дуже оригінально виглядатимуть нігті, на які завдали по діагоналі лаки різних кольорів.

Коли навчитеся виконувати найпростіші малюнки, можете починати більш складні малюнки. Спробуйте намалювати, наприклад, рибок або сонечок. При створенні малюнка спочатку малюйте контур, потім наповнюйте його кольором. Другий шар лаку наносите на малюнок тільки після того, як висохне перший. Слідкуйте, щоб пензлик була покрита кольором рівномірно. Щоб намалювати пелюстки квітів, листя або просто створити креативний малюнок, занурюйте пензлик однією стороною в один колір, а інший - у другій. Залежно від того, як ви тримаєте пензлик, під яким кутом, малюнок буде змінюватися.

За допомогою звичайного скотчу теж можна зробити оригінальний манікюр. Відріжте маленькі шматочки скотчу та приклейте їх до нігтів як трафарет, наприклад на кінчик нігтя. Ту частину нігтя, на якій немає скотча, пофарбуйте яскравим лаком. Пінцетом видаліть скотч і нанесіть на частину нігтя контрастний, наприклад, чорний лак. Зверху можна провести лінії золотистим або сріблястим лаком і покрити ніготь прозорим лаком. Такі малюнки можна нанести на всі нігті, на деякі або тільки на ніготь безіменного пальця. Кольорові френчі можна виконувати, використовуючи, наприклад, такі пари кольорів: чорний і білий, білий і бардовий, білий і золотий. Використовуючи трафарет в інших частинах нігтя, можна створити ще кілька варіантів малюнка на нігтях. Приклейте, наприклад, скотч на ніготь куточком, з краю нігтя або близько до кутикули.

Навіть звичайна смужка, проведена навскоси і присипана блисками, вже приверне увагу до ваших рук і вдало доповнить ваш образ, якщо малюнок виконаний акуратно, з фантазією і з використанням якісних лаків правильних кольорів. У створенні малюнків можна використовувати стрази та блискітки для нігтів.

Завдяки вашій фантазії, терпінню, практиці та бажанням навчитися виконувати оригінальні малюнки на нігтях, скоро ви зможете створювати фантазійний дизайн нігтів, не вдаючись до допомоги майстрів манікюрних салонів та студій нейл-арту.

Теги: ніготь, малюнок