Догляд за нігтями на ногах
% Arturina, автор JustLady.
%
%
%
% Щоб нігті на ногах були красивими і залишалися здоровими, за ними потрібно доглядати нітрохи не менше, ніж за нігтиками рук. Такий догляд увазі регулярно робити ванни, маски, правильно обрізати і підпилювати нігті.
% Статті за темою «Догляд за нігтями на ногах»
%
% Як доглядати за нігтями на ногах
%
% Правильний догляд за нігтями ніг
%
% Зимовий догляд за нігтями
%
% Перш ніж приступити до педикюру, обов'язково зробіть ванночку. Для цього потрібно додати в мильну теплу воду 1 ч.л. розчину аміаку і 1 ч.л. харчової соди. Опустіть ноги в розчин і тримайте 17-20 хвилин. Після ноги потрібно витерти сухим рушником, нанести на шкіру живильний крем і обов'язково видалити за допомогою педикюрной пилочки омертвілу шкіру на пальцях і п'ятах. Потім обрізають нігті і акуратно їх підпилюють. Зверніть увагу: обрізати нігті слід тільки по прямій лінії, а підпилювати з лівого або правого краю, інакше це може спровокувати руйнування нігтьової пластини. Нігті на великих пальцях ніг повинні бути трохи довше, ніж на інших пальцях.
Якщо раптом нігті на ногах шаруються, кришаться, придбали неприродний колір або ж відрізняються нерівною поверхнею, швидше за все, їх вразив грибок. Вони потребують негайного лікування. На щастя, цілющі засоби по догляду за нігтями доступні навіть в домашніх умовах.
Лікувальні ванни для нігтів
Чудово зміцнюють нігті і допомагають у боротьбі з їх отслаиванием ванни з морською сіллю. Щоб приготувати цей засіб по догляду за нігтями, у склянці води комфортної температури розчиніть 1-1, 5 ст.л. морської солі. Сюди ж можна додати 2 ч.л. харчової соди. Опустіть у розчин ноги і тримайте 17-20 хвилин.
Зміцнюючу ванну можна зробити і на основі рослинної олії. Для цього підігрійте 100-130 мл олії на водяній бані, додайте 5-7 крапель йоду і опустіть в маслянистий розчин ноги. Через 8-10 хвилин потрібно витерти ступні сухий паперовою серветкою і ніжно помасажувати пальці. Такий догляд за нігтями ніг в домашніх умовах дасть приголомшливий результат: вже після перших процедур нігтики стануть красивіше, а шкіра ніг - здоровіше. Ламкі нігті можна обробити злегка підігрітим мигдальним маслом.
Маски для нігтів
Зростанню нігтьових пластин сприяє йод і містять його продукти, наприклад, шпинат. Ошпарьтеокропом свіже листя шпинату, після обполосніть їх проточною холодною водою і подрібніть (бажано в кашку). Додайте 1-2 ст.л. сметани або натурального йогурту. Нанесіть це пастообразное засіб по догляду за ногами на зону росту нігтів, зверху покрийте свіжим листям капусти і надіньте бавовняні шкарпетки. Через 27-30 хвилин змийте.
При догляді за ногами в домашніх умовах можна використовувати зубну пасту. Це засіб багате вітамінами та іншими корисними елементами, тому чудово впорається і з зміцненням нігтів. Нанесіть зубну пасту на нігтьові пластини і залиште на пару годин, а після видаліть серветкою, змоченою в лимонному соці.
Теги: нога, умова, ніготь, нігтик, домашні, засіб, догляд
Нарощені нігті: плюси і мінуси
% Geo, автор JustLady.
%
%
%
% Кожна жінка мріє про міцні, красивих і доглянутих нігтях, не докладаючи для цього особливих зусиль. Все більшу популярність набирає штучне нарощування гелевих та акрилових нігтів в салонах краси. Спільне в них тільки одне - їх можна робити на типсах і формах. В іншому кожна з цих методик має свої плюси чи мінуси.
% Статті за темою «Нарощені нігті: плюси і мінуси»
%
% Запечатування нігтів біогелем: плюси і мінуси
%
% Способи нарощування нігтів
%
% Правила догляду за нарощеними нігтями
%
% Як наростити нігті в домашніх умовах
%
Слід зазначити, що технологія нарощування нігтів проводиться гелевим і акриловим способом. Спільне в них тільки одне - їх можна робити на типсах і формах. В іншому кожна з цих методик має свої плюси чи мінуси.
Плюсами акрилового нарощування, безумовно, є міцність нігтьових пластин, еластичність і м'який вплив на власну структуру нігтя. Крім того, привертає нескладний спосіб видалення таких нігтів за допомогою розчину. Ця процедура безболісна і не займає багато часу. Також, безсумнівним плюсом є можливість виконання всіх домашніх справ, без шкоди для нігтів. Такі нігті не ламаються, не відстають і не потребують спеціального зволоженні.
Акрилові нігті не вимагають перерви між нарощуваннями. Нігті під акриловим покриттям вільно «дихають». Навіть якщо акрилове нарощування проводити на тонких слабких, обкусаних нігтях виключається можливість опіку, алергії. Акрилові нігті тримаються дуже довго, їм не потрібно щотижнева корекція. Рідні, природні нігті під акриловим покриттям стають сильнішими і міцнішими.
До мінусів акрилового нарощування потрібно віднести те, що майстрів по такому нарощуванню знайти складно, так як технологія ще мало вивчена. Необхідно користуватися тільки перевіреними матеріалами з високою якістю, уникаючи застосування сумнівних і дешевих засобів. Якщо після нарощування не покрив нігті гелем і змивати лак для нігтів засобом з вмістом ацетону, акрилові нігті втратять блиск.
До позитивних якостей гелевого нарощування відноситься їхня краса, глянсовий блиск і легкість обробки. Їх легко обпилювати, нігті після зняття гелю краще тримають форму, усувається їх ламкість, підвищується пружність і еластичність. Крім того, завдяки впливу ультрафіолету під час нарощування, зміцнюється нігтьова пластина природного нігтя. Гелеві нігті коригують раз на місяць, вони міцні, стійкі до хімічних сполук і дуже зручні.
Мінусами гелевого нарощування відносяться неприємні відчуття під час процедури. Під впливом фотолучей, відбувається глибокий вплив на структуру нігтя і з'являється відчуття печіння. Гелеві нігті товщі акрилових, виглядають не так природно. Під час виконання дизайну таких нігтів потрібно обмежитися малюнком або однотонним лаком, оскільки, під впливом УФ - променів, блискітки або інші речовини, що входять до складу лаку, можуть приглушити блиск нігтів і розподілитися по поверхні нерівномірно.
Вибирати методику нарощування потрібно виходячи зі стану власних нігтів, а також, зваживши всі «за» і «проти» кожного з наведених способів.
Теги: ніготь, нарощування
10 ідей для коротких нігтів
% Sacurafleur, автор JustLady.
%
%
%
% Короткі нігті виглядають стильно і модно - але тільки за умови акуратного манікюру і правильно підібраного лаку. Однак це не означає, що ви повинні обмежитися звичної кольоровою гамою і консервативним дизайном. Погляньте на манікюр творчо і спробуйте новинки в області кольору, форм і технологій.
% Статті за темою «10 ідей для коротких нігтів»
%
% Ідеї стильного манікюру для коротких нігтів
%
% Весільний манікюр для коротких нігтів
%
% Манікюр для коротких нігтів
%
% Магнітний манікюр для коротких нігтів
%
% Щоб короткі нігті виглядали бездоганно, надайте їм правильну форму. Тонкі пальці прикрасять квадратні пластини, широка кисть буде гармонійніше виглядатиме з овальними. Ламкі нігті варто злегка закруглити, щоб оберегти їх від пошкоджень.% Слідкуйте за тим, щоб нігті мали однакову довжину. Якщо один з них обламався або тріснув, доведеться підпиляти і всі інші. Щоб не помилитися з довжиною, перед підпилюванням нанесіть на пластини темний лак - так вам буде простіше оцінити розмір нігтя.
Ваша шкіра лущиться, а на пальцях з'являються болючі тріщини? Тримайте під рукою зволожувач для кутикули в олівці або стике. Час від часу наносите його на шкіру - пальці відразу будуть виглядати доглянутими. Такий олівець моментально ліквідує сухість і дрібні ранки.
Щоб манікюр виглядав свіжо і різноманітно, використовуйте верхні покриття зі спецефектами. Спробуйте топ з суперблеском, «морозне» іскристе покриття, засіб, що робить поверхню нігтів схожою на замшу або оксамит. Експериментуйте, завдаючи різні топи на свій улюблений лак.
Спробуйте незвичайний варіант французького манікюру, який також називають місячним. При цьому способі лунка біля основи нігтя виділяється світлим або будь-яким іншим лаком, а інша пластина забарвлюється в контрастний колір. Світлі лаки, нанесені на лунку, зорово подовжують пальці, а темні звужують нігтьову пластину. Спробуйте поєднання білого і рожевого, кремового і бордового, золотого і темно-синього кольорів.
Експериментуйте з кольором. Одна з модних новинок сезону - градієнтний манікюр. Змішайте два контрастних або гармоніюють відтінку і мелкопористой губкою нанесіть їх на нігті, закріпивши двома шарами прозорого топа. На коротких нігтях градієнт виглядає дуже оригінально і стильно.
Не менш красивий і двоколірний манікюр. Виберіть гармоніюють лаки - наприклад, яскраво-рожевий і фіолетовий або фісташковий і темно-зелений. Світлим лаком покрийте нігті безіменного і середнього пальців, а темний нанесіть на великий, вказівний і мізинець. Такий декор виглядає ефектно, але стримано, він доречний навіть в діловій обстановці.
Завдавши на нігті темний або яскравий лак, уважно стежте за станом покриття. Помітивши потертості, подряпини або відколи, зітріть старий лак і покрийте нігті свіжим. Не намагайтеся реанімувати колір, завдавши ще один шар лаку поверх пошкодженого покриття - він ляже нерівно і буде виглядати неакуратно.
Хочете спробувати що-небудь оригінальне? Приміряйте наклейки з фольги. Виберіть відповідний малюнок і колір готових наклейок, зніміть з однією з них захисну плівку, прикладіть фольгу до нігтя, розгладьте дерев'яною паличкою. Тонкими манікюрними ножицями зріжте надлишки. Такий манікюр збереже бездоганний вигляд протягом 5-7 днів.
Ще довше протримається покриття, закріплене спеціальною лампою. Зазвичай такий манікюр роблять в салоні, але його можна виконати і в домашніх умовах. Придбайте захисну базу, кольоровий гель-лак і топ, а також лампу для фіксації манікюру. Перед фарбуванням потрібно ретельно підготувати нігтьову пластину, пополірувавши її бруском або пилою. Правильно нанесений гель-лак тримається 10-12 днів без подряпин і потертостей.
Теги: ніготь, дизайн, ідея, манікюр
|