Нарощування нігтів

����������� ������
% Красиві нігті - мрія кожної жінки. Довгі й добре оформлені, вони надають рукам завершений вигляд і допомагають знайти почуття впевненості в собі. Якщо свої нігті не ростуть їх можна наростити, вдаючись до послуг майстрів.%
% Статті за темою «Нарощування нігтів» %
Нарощування нігтів
% Нарощування нігтів: красиво або небезпечно? %
Нарощування нігтів
% Нарощування нігтів гелем %
Нарощування нігтів
% Технології нарощування нігтів акрилом %
Нарощування нігтів
% Нарощування нігтів в домашніх умовах %
% Важливою деталлю іміджу є довгі нігті. Нарощування їх виконується за допомогою гелю і акрилу. Професійні майстри роблять цю процедуру в косметичних салонах і на дому.%

Найпершим нарощуванням нігтів в історії стало нарощування фірмою Nails System International в 1957 році. Багато салонів краси використовують технології майстрів тих років, наприклад, WorldBeauty.ru. Саме тоді вперше став застосовуватися акрил і фольга. Дуже важливо знати, що нігті нарощуються за допомогою різних препаратів, що відрізняються один від одного за ціною, якістю і терміном дії. Але в основному, нарощені нігті тримаються не більше одного місяця, потім бажано робити корекцію.

Акрил використовується майстрами не лише для нарощування нігтів, але і для виконання їх дизайну при манікюрі. Як правило, нігті нарощують за допомогою форм або тіпсів. Якщо вони пошкоджені, мають нерівні краї і форму, потрібно застосовувати акрилові матеріали. Зазвичай при частому нарощуванні свої нігті мають тенденцію до поліпшення зовнішнього вигляду і форми і стають більш еластичними, ніж раніше. Акрилова технологія дозволяє наростити нігті, які майже нічим не відрізняються від своїх.

Під час нарощування використовують спеціальні склади, пудру. Такі розчини швидко застигають і тому майстру потрібно швидко орієнтуватися під час роботи. Якщо руки часто перебувають у воді або здійснюють багато побутової роботи, потрібно нарощувати нігті акрилом, він дозволяє зміцнити нігтьову пластину і захистить нігті. Акрил легко знімається за допомогою розчинів.

Під час процедури нігті піддають ультрафіолетовому опроміненню, потім за допомогою кисті наносять гель або порошок-пудру, що тверднуть під впливом світла.

Як виконується нарощування нігтів?

Спочатку пилкою надають бажану форму нігтя, потім відсувають кутикулу і за допомогою шліфувального апарату надають пластині матовість. Під кінчик нігтя підкладають шаблон і зрушують його по краях. У кінчика на шаблон наноситься гель, який твердне на світлі. Після цього шаблон знімають, а самі нігті полірують і покривають лаком.

Моделювання нігтів за допомогою тканинної техніки
% Цю процедуру виконують за допомогою скловолокна або тканин. У цьому випадку на нігтьову пластину наносять після обробки пилою на всю поверхню гель і розподіляють по поверхні. На ніготь за допомогою пластику наклеюють спеціальні шматочки шовку, просочують кремом до прозорості і покривають гелем. Після цього наносять декоративний лак для нігтів.

Нарощування нігтів проводиться за допомогою тіпсів або форм, залежно від стану нігтьової пластини і її довжини вибирається прийнятний варіант. Під час корекції проводиться спилювання кордону між власним нігтем і нарощеним за допомогою гелю і покриття його новим складом.

Акрилові нігті міцніше гелевих, вони покращують зовнішній вигляд нігтів і зміцнюють власні нігтьові пластини. Гелеве нарощування найкраще виконувати на типсах або формах, якщо нігті не великої довжини.

Іноді майстри за допомогою гелю відтворюють на нігтях французький манікюр. Це робиться за допомогою білого і прозорого гелю на звичайних типсах. Крім того, можна наростити кришталеві нігті. Таке нарощування виконується за допомогою прозорого гелю і виглядає красиво на урочистих заходах. Нарощування таким гелем рекомендується при відсутності недоліків на власних нігтях.

Нарощування нігтів допомагає естетично поліпшити свої нігті, прикрасити їх до урочистого заходу або зміцнити нігтьову пластину. Акрилове нарощування допомагає відновити структуру нігтя, виглядає більш натурально, ніж гель і знімається за допомогою розчину. Під час процедури немає больових відчуттів і дискомфорту.

Що робити, якщо ніготь ушкоджений в домашніх умовах?

Коли ніготь почав відшаровуватися або відламався, слід заклеїти його пластиром. Потрібно мати вдома спеціальний клей, яким скріпити ніготь, у випадку, якщо його неможливо акуратно зрізати.

Процедура ремонту нігтя

1. За допомогою спеціального розчину знежирте поверхню нігтьової пластини і відшліфуйте її.

2. Підберіть накладку, яка підходить за формою до нігтя і щільно притисніть її до основи.

3. За допомогою спеціальної пилочки спиляєте кордон між формою і свої нігтем.

4. На поверхню нігтя нанесіть лак.%

% Автор:Geo

Теги: ніготь, нарощування

Малюнки для нігтів в домашніх умовах

������� ��� ������ � �������� ��������
% Якщо хочеться щось змінити у своїй зовнішності, а на кардинальні зміни у вас не вистачає духу, то почніть з дизайну нігтів. Його можна виконувати як в салоні, так і вдома. Для другого не потрібно художньої освіти. Досить вашої фантазії і трохи терпіння.
% Статті за темою «Малюнки для нігтів в домашніх умовах» %
Малюнки для нігтів в домашніх умовах
% Дизайн нігтів будинку. Майстер-клас з фото %
Малюнки для нігтів в домашніх умовах
% Нарощування нігтів %
Малюнки для нігтів в домашніх умовах
% Технологія нарощування нігтів гелем в домашніх умовах %
Малюнки для нігтів в домашніх умовах
% Дизайн нігтів в домашніх умовах %

Щоб зробити малюнки на нігтях самостійно, для початку зберіть всі лаки, які у вас є. Чим більше різних кольорів, тим краще. Далі вам знадобляться швейні голочки різних розмірів. Сама тоненька стане в нагоді, щоб зображати тоненькі лінії, а голкою товстіший буде зручно малювати широкі точки. Можливо замінити голку на зубочистку або навіть шпильку.

Зробіть освітлення місця, де ви будете творити, найбільш зручним. Краще якщо у вас буде можливість регулювати напрямок світла. Перед тим як наносити малюнок, переконайтеся, що ваші нігті чисті і рівні.

На ніготь нанесіть шар основного лаку. Дайте йому повністю висохнути. Потім в необхідному порядку крапайте лак інших кольорів. І не чекаючи поки він висохне, легкими рухами голочки від краплі до краплі створюйте малюнок. Не слід занадто сильно тиснути на голку, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Створений малюнок закріплюється безбарвним лаком. Можна використовувати лак з блискітками, щоб малюнок ефектно мерехтів при попаданні на нього світла.

Малювати можна і спеціальними лаками. Основна їх гідність - це тоненька пензлик. Вони вільно продаються в магазинах. Для початку краще взяти кілька контрастних кольорів - чорний і білий, червоний і зелений. Інші кольори можна створити, змішуючи вже наявні у вас кольору. Корисним будуть сріблясті і золотисті лаки.

Для тренування зручно використовувати скельце. Найчастіше майстри нейл-арту не мають художньої освіти. Їх вміння - результат наполегливої ​​праці і довгих тренувань. Можна сходити до такого майстра для того, щоб подивитися на його роботу і спробувати осягнути секрети майстерності.

Ось так нескладно і не витративши багато грошей, можна зробити малюнки на нігтях самостійно. Використовуйте для них стрази, шматочки фольги - все, що потребують ваша уява. Створюйте дивовижні картини на своїх нігтях. Експериментуйте. Нехай вас радує не тільки результат, але й процес творчості.

Теги: домашні, умова, ніготь, малюнок