Нейл-енциклопедія: домашній манікюр

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
����-������������: �������� �������
% Існує загальноприйнята думка, що доглянуті нігті на жіночих руках - це найкраще підтвердження того, що представниця прекрасної статі ретельно доглядає за своєю зовнішністю. Але часом відвідування салону з метою створення професійного манікюру просто неможливо. І в цьому випадку на допомогу дівчатам і жінкам прийдуть кілька порад нейл-енциклопедії.
% Статті за темою «Нейл-енциклопедія: домашній манікюр» %
Нейл-енциклопедія: домашній манікюр
% Як зробити європейський манікюр в домашніх умовах %
Нейл-енциклопедія: домашній манікюр
% Дорогоцінний манікюр %
Нейл-енциклопедія: домашній манікюр
% Французький манікюр в домашніх умовах %
Нейл-енциклопедія: домашній манікюр
% Місячний манікюр %

Для того щоб зробити гарний і правильний манікюр в домашніх умовах, необхідно знати і вміти застосовувати на практиці кілька нескладних порад.

Перш ніж приступати до манікюру, потрібно підготувати інструменти - простерилізувати пилочку, щіточку для чищення нагідок, ніж для кутикули. Заздалегідь кіпіте основу під лак, власне лак і засіб для закріплення манікюру. Також попередньо рекомендується підготувати нігті - зробити для них ванночку з лимонного соку, рослинного і ефірного масел.

Після того, як руки готові до манікюру, потрібно надати нігтям форму. Округлі, гострі або прямокутні нігті створюються шляхом підпилювання нігтьової пластини. Пилочкою краще працювати в одному напрямку, щоб нігті не розшаровується. Обов'язково в завершенні потрібно видалити кутикулу і задирки, а нігті зашліфувати спеціальною пилкою або замшевою ганчіркою.

Тепер можна приступати безпосередньо до нанесення лаку. Фахівці рекомендують наносити на ніготь основу під лак, яка захистить нігтики від пігментації і зробить манікюр рівним і гладким. На основу кладеться тонким шаром лак. Невелику кількість лаку потрібно капнути в центр нігтя, і рівномірними неквапливими рухами розподілити по всьому нігтя.

Першому шару лаку потрібно дати висохнути. Тільки після цього можна наносити другий шар для насиченого і яскравого манікюру. Коли і другий шар підсохне, на нігтики наноситься закріплює рідина. Якщо лак випадково потрапив на шкіру навколо нігтя, він усувається рідиною для зняття манікюру.

На завершення варто зазначити, що тільки якісна косметика (лак, рідина для зняття лаку, що закріплює основа і основа під лак) стане запорукою правильного, привабливого і вишуканого манікюру, який буде нічим не гірше професійної роботи справжнього нейл-майстра.

Теги: домашні, умова, манікюр, нейл