Як заклеїти ніготь

% Зорро, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% Красиві нігті на руках жінки - це одна з її візитних карток. Саме тому багато дівчат приділяють таку увагу манікюру і різноманітним технікам догляду за ними. Красивими можуть бути як довгі, так і короткі нігті - все залежить від форми нігтьової пластини і лакового покриття. Однак більшість дівчат віддають перевагу все-таки довгим нігтям, тому вони часто стикаються з такою проблемою, як їх поломка.
% Статті за темою «Як заклеїти ніготь» %
Як заклеїти ніготь
% Нарощування нігтів %
Як заклеїти ніготь
% Нарощування нігтів %
Як заклеїти ніготь
% Ніготь, що не вростає! %
Як заклеїти ніготь
% Нарощування нігтів в домашніх умовах %
% На виручку може прийти безліч різних методів, які допоможуть полагодити зламаний ніготь так, щоб він виглядав абсолютно непомітно. Тому, якщо ви раптом надламаних ніготь під час відпустки, не поспішайте засмучуватися і «ховати» свій манікюр. Рішення є. Для початку, ретельно відшліфуйте пошкоджений ніготь. Ця операція необхідна, щоб можна було міцніше склеїти поламаний нігтик.%

Тепер власне про засоби «ремонту». У спеціалізованих косметичних магазинах продається так звана «латочка» для нігтів. Це невеликий шматочок шовкової тканини молочного кольору, яка призначена спеціально для лагодження нігтів. Також варто придбати в магазині клей для них. Виріжте невелику ділянку тканини, необхідний для покриття пошкодженої ділянки, і добре просочіть його цим клеєм, після чого акуратно прикладіть до місця надлому. Скористайтеся спеціальною дерев'яною паличкою, щоб притиснути латочку до нігтя і дати їй можливість закріпитися.

Зачекайте, поки латочка повністю висохне на пошкодженій ділянці і знову ретельно відшліфуйте всю поверхню нігтя, щоб зрівняти місце лагодження із загальним рівнем. Після цього покрийте ніготь прозорим або кольоровим лаком, щоб латочка трималася ще краще. Такий метод є найдешевшим і легким, тим більше що всі матеріали можна завжди носити з собою.

Якщо у вас нарощені нігті, то ремонт здійснити трохи складніше. Для штучних нігтів можна використовувати вищеописаний спосіб, але він врятує вас тільки на час. Все одно слід звернутися до професіонала. Якщо ви часто страждаєте від поломок нігтів, зверніть увагу на нарощування нігтів гелем. Це безпечний метод, який захищає і зміцнює ваші нігті, запобігаючи пошкодження і надломи. Також для натуральних і штучних нігтів ефективні гелієві заплатки, які можна зробити в будь-якому манікюрному салоні.

Теги: манікюр, ніготь, догляд, ремонт

Як зробити квітку на нігтях

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ �� ������
% Ліплення квітів з акрилу на нігтях в останні роки стала одним з популярних варіантів нігтьового дизайну. Найкраще таку прикрасу вам зробить фахівець в салоні. Але можна спробувати зробити квітку на нігтях і в домашніх умовах.%
% Статті за темою «Як зробити квітку на нігтях» %
Як зробити квітку на нігтях
% Як зробити красиві малюнки на нігтях %
Як зробити квітку на нігтях
% Як намалювати дизайн на нігтях %
Як зробити квітку на нігтях
% Як намалювати квіточку на нігтях %
Як зробити квітку на нігтях
% Як робити малюнки на нігтях %
% Щоб на вашому нігтику розцвіла лілія, нарцис або іншу квітку, необхідно обзавестися спеціальними пензликами для ліплення акрилом (краще, якщо порошок буде кількох кольорів), безбарвним лаком під основу і для фінального покриття композиції. Ще вам знадобляться хоча б мінімальні художні навички та естетичний смак.
% Ідеальний варіант - якщо об'ємний квітка буде знаходитися тільки на одному нігті і поєднуватися з класичним французьким манікюром.%

Для початку зробіть звичайний манікюр. Потім обраний для ліплення ніготь покрийте шаром безбарвного лаку або тонким шаром акрилу. На висохлу поверхню нанесіть акриловий кульку. Колір його буде залежати від обраного вами квітки. Якщо це лілія - ​​то білий або рожевий, нарцис - жовтий і так далі.

Поки кульку акрилу НЕ підсох, необхідно сформувати загальні контури пелюстки у вигляді краплі. А коли пропаде глянець, можна починати безпосередньо ліплення. Для цього акуратними рухами пензля треба приплющує і витягати кульку, намагаючись надати йому реальні обриси пелюстки. Після того, як одна деталь буде закінчена, беріться за наступну. Намагайтеся зробити композицію більш різноманітною, щоб одна пелюстка ні точною копією іншого.

Далі в середину отриманого квітки необхідно покласти маленький кульку акрилу - сердцевінку. Для краси найкраще взяти інший колір, відтінок або тон. Крім того, замість акрилового кульки можна скористатися стразами, або блискучою бусиною. Ефект буде приголомшливим.

Якщо ваша композиція припускає наявність листочків у квітки, беріться за їх виготовлення. Для цього під квіткою або трохи збоку покладіть кульку акрилу салатового кольору і акуратними рухами розтягніть його вниз до ложі нігтя. Після того, як акрил трохи підсохне, починайте ліплення. Постарайтеся сформувати ребристу поверхню, щоб надати листку більш реальних обрисів.

Після того, як ваш квітка готовий, можна нанести останні штрихи - приклеїти стрази, промальовувати деталі. Потім всю композицію необхідно покрити тонким шаром акрилу або безбарвного лаку.

Теги: ніготь, квітка, ліплення, акрил

Як малювати акрилові нігті

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� �����
% Розписування нігтів акриловими фарбами - це відмінний спосіб виразити свою індивідуальність для будь-якої жінки. А, як відомо, висловлювати свою індивідуальність жінки люблять. З урахуванням того, що у вас є, чим нафарбувати нігті, ви можете самі намалювати на своїх нігтях будь-яку вподобану вам картинку - з газети, з вивіски магазину і т.д.
% Статті за темою «Як малювати акрилові нігті» %
Як малювати акрилові нігті
% Як малювати акриловими фарбами на нігтях %
Як малювати акрилові нігті
% Як малювати на нігтях в домашніх умовах %
Як малювати акрилові нігті
% Як малювати акрилом на нігтях %
Як малювати акрилові нігті
% Як малювати фарбами нігті %

Вам знадобиться

 - Акрилові фарби
% - Тоненька пензлик
% - Безбарвний захисний лак для нігтів
% - Невеликі наклейки
% - Стрази
% - Блискітки
% - Трохи фантазії

1

Манікюр для свята Хелловін. Намалюйте за основним кольором, наприклад, чорному, кілька смуг червоного кольору від краю нігтя, закінчуючи смуги краплею. Дуже корисно при створенні образу кривавої графині або вампірші.

2

Якщо ви хочете зробити приємне своїй донечці-модниці, спробуйте розфарбувати її нігті. Намалюйте на них Земляничка. Потрібно покрити ніготь відповідним кольором, нанесіть зеленої акриловою фарбою зелені пелюсточки, з кінця нігтя. Після цього візьміть білу фарбу або трохи темніше і наробіть точок по всій поверхні червоної фарби. Вийде симпатична земляничка, і доньці буде приємно.

3

Для теплих літніх днів прекрасно підійде такий ось малюнок: половину нігтя зафарбуйте помаранчевої акриловою фарбою, потім на рудому тлі чорним кольором малюємо три лінії. Між цих ліній малюємо ще дві лінії іншого кольору, світлого (краще білого). Потім наносимо світло-блакитні або світло-зелені смуги. Вони не повинні бути сильно яскравими і можуть малюватися по чорних лініях. Уздовж зелених смужок робимо жовті точки. Потім додаємо квітка (можна його намалювати, але це досить тонка робота, краще взяти вподобаний з манікюрного набору красивих наклейок). Покриваєте захисним лаком, і ваш річний манікюр готовий.

Корисні поради

Звичайно, якщо вам важко дається розпис нігтів, ви можете звернутися до фахівців з цієї частини, і вони вам намалюють все, що побажаєте, і за короткий час. А вам залишиться тільки насолоджуватися вишуканим малюнком на ваших нігтях.

Теги: фарба, манікюр, ніготь, розпис