Перший крок - це підготовка нігтьової пластини. В цей етап входить обробка нігтя, його очищення і знежирення. Необхідно підстригти нігті до потрібної довжини і надати їм форму за допомогою пилочки. Для знежирення, можна використовувати звичайне засіб для зняття лаку, але в його склад не повинен входити ацетон. Потім слід перейти до нанесення базового покриття. Так манікюр протримається довше.
Після того, як висохне основа, потрібно приступити до нанесення лаку, який буде фоном. Пам'ятайте, колір повинен бути контрастним щодо плямам. А для того, щоб він був рівніше і насиченішим - необхідно нанести 2-3 шари. Але не варто забувати, що перед тим, як переходити до нанесення наступного шару, попередній повинен добре висохнути.
Тепер прийшов час для нанесення точок. Наносити їх слід хаотично, використовуючи тонкі пензлика або зубочистки. Важливо робити це акуратно, в один дотик. Також необхідно простежити, щоб вони не розпливалися. Тут потрібна тверда рука. Але якщо вона не стійка, варто звернути увагу на підтримку зап'ястя і ліктя під час роботи. Не потрібно переживати і турбуватися якщо плями не схожі один на одного: адже малюнок на шкірі тварин теж далекий від ідеального.
Потім необхідно надати обриси точкам, щоб візерунок став схожий на окрас леопарда. Чорним лаком (можна взяти й інший, все залежить від того, якого ефекту потрібно добитися) слід обвести точки тонкою лінією по краях. Не варто намагатися зробити контур рівним. Малюнок виглядатиме найбільш виграшно, якщо краї будуть рвані, що не замкнуті. Далі, для повної картини, можна додати кілька маленьких чорних плям.
Останній штрих - закріплювач. Але майте на увазі, поспішати не варто, необхідно дати лаку добре висохнути. І тільки після цього наносити завершальний шар.