Як зшити східний пояс

% Соня Вак, автор JustLady. % % %
��� ����� ��������� ����
% Пояс танцівниці, виконує танець живота, може бути різної форми, розміру, фактури, але в кожному разі це одна з найважливіших деталей костюма. Пояс для такого костюма - втілення східної розкоші і пишності.
% Статті за темою «Як зшити східний пояс» %
Як зшити східний пояс
% Як зшити брюки-галіфе %
Як зшити східний пояс
% Зшити сарафан самій - просто! %
Як зшити східний пояс
% Як зшити спортивну сумку %
Як зшити східний пояс
% Як зшити пончо %
% Для виготовлення пояса знадобиться підкладкова тканину (бортівка), щільна тканина для основи (джинс, меблева тканина), клейова - для кріплення і ошатна - для зовнішнього боку. Для застібки потрібні гачки і петлі, або липка стрічка. Щоб пояс сидів щільно і не крутився під час танцю, треба запасти силіконову стрічку. Приготуйте також стрази, бахрому, бісер, паєтки - відповідно до вашим планом прикраси пояса.%

Оскільки пояс повинен бути досить широким, щільним і добре сидіти по фігурі, знадобиться форма. Можна взяти за основу викрійку прямий спідниці і вирізати фрагмент, відповідний смузі пояса.

Самостійна форма робиться так: вимірюється обхват по верхній лінії пояса, обхват по нижній лінії, різниця цих величин становитиме сумарну глибину виточок. Їх усього шість: дві бічні, дві задні і дві передні. Для розрахунку глибини бічний виточки помножте отриману різницю на 0, 5 і розділіть на два; для розрахунку задніх виточок помножте різниця на 0, 3, потім розділіть на два; для передніх виточок - помножте різниця на 0, 2 і розділіть на два.

На паперовій смузі шириною, відповідній ширині пояса, а завдовжки - обхвату по нижньому краю пояса, відзначте половину, це буде перед і спинка. На переді відкладіть від центру вліво і вправо по 12 см, на спинці - по 10 см, це будуть осі передніх і задніх виточок. Вісь бічний виточки - в центрі смуги. Друга бічна витачками відкладається по половинкам від лівого і правого краю смуги.

Розріжте смугу по осях виточок, вставте їх, сколіть шпильками, покладіть вийшла смугу на аркуш паперу, переведіть, додайте для застібки по 6 см з кожного краю (в цьому випадку застібка розташовується збоку). Тепер можна накреслити по основі будь-яку форму пояса: з різьбленим асиметричним краєм, у формі «чайки» або рівну округлу, потім виріжте викрійку.

Перенесіть викрійку на щільну підкладкову тканину і виріжте без припусків на шви. Покладіть вирізану деталь на основну щільну тканину, обведіть крейдою, приклейте деталі один до одного за допомогою клейової стрічки, потім виріжте без припусків на шви. Для жорсткості прострочите склеєні деталі уздовж зрізів і довільно всередині простий рядком.

Прикладіть отриману жорстку основу Бортовка вниз до верхньої облицювальної тканини, обведіть контур без припусків на шви, на бічних зрізах додайте на подгибку по 5 см. Сколите шпильками, приметайте близько до зрізами, отстрочите.

Обріжте зайву облицювальну тканину без припуску на шви, припуски відігніть на виворітну сторону і підшийте руками. Обробіть зрізи косою Бейко в тон облицювальної тканини (бахрому по нижньому краю пояса пришивайте з вивороту, до жорсткої основі).

Потім прикрасьте пояс, обшийте виворітну сторону підкладкової тканиною, пришийте гачки і петлі застібки. Для надійної фіксації поясу на фігурі пришити по верхньому краю з вивороту силіконову стрічку, яка прилипає до шкіри. Якщо пояс повинен лежати на спідниці, між спідницею і поясом можна пришити шматочки липкої стрічки.

Теги: рука, живіт, пояс, костюм

Аксесуари для твого типу зовнішності

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
���������� ��� ������ ���� ���������
% Правильно підібрані аксесуари здатні навіть самий нудний наряд перетворити до невпізнання. Комбінуючи і міняючи каблучки, браслети, сережки, сумки можна кожен раз виглядати по новому.
% Статті за темою «Аксесуари для твого типу зовнішності» %
Аксесуари для твого типу зовнішності
% Як правильно підібрати макіяж за типом особи %
Аксесуари для твого типу зовнішності
% Гармонізація зовнішності - новий тренд пластичної хірургії %
Аксесуари для твого типу зовнішності
% Підбираємо коротку стрижку! %
Аксесуари для твого типу зовнішності
% Почерк і зовнішність %

Кожна дівчина, яка піклується про те, як вона виглядає, знає, яке величезне значення мають правильно підібрані аксесуари. Головне правило, яким варто керуватися при виборі додаткових атрибутів до свого образу, полягає в тому, що все в цілому має виглядати гармонійно. Краще дотримуватися того принципу, що увага має звертатися до якогось одного елементу, будь то окуляри, сумка, сережки, браслет або щось ще.

При виборі аксесуарів варто враховувати такі параметри, як вік, комплекція, зріст, колір очей, волосся, відтінок шкіри. Так, наприклад, якщо говорити про кільця, то молоденьким дівчатам підійдуть тонкі вироби з невеликими або середніми камінням. Більш масивні кільця можуть собі дозволити жінки більш елегантного віку. Також не варто носити великі кільця власницям коротких, похилих пальців.

Одним з найпопулярніших аксесуарів є сережки. Але варто враховувати, що дівчатам з круглим, широким обличчям масивні сережки (кільця або підвіски) не підійдуть, так як зроблять обличчя ще ширше. Краще вибрати невеликі акуратні сережки. Також потрібно з обережністю підбирати масивні сережки і молодим дівчатам, щоб не виглядати смішно і безглуздо.

Окуляри можуть кардинально змінити зовнішність, але, щоб ці зміни були на краще, потрібно їх правильно підібрати. Дівчатам з різкими рисами обличчя, квадратним обличчям підійдуть круглі окуляри, а от надто великих або, навпаки, занадто вузьких оправ краще уникати. Зробити кругле обличчя візуально більш вузьким допоможуть окуляри з ламаними лініями.

Важливим чинником при виборі аксесуарів є матеріали, з яких вони зроблені. І тут потрібно керуватися цветотипом своєї зовнішності.

Осіннім дівчатам (в їх зовнішності переважають м'які осінні тони: рудуваті волосся, карі очі, шкіра теплого відтінку) підійдуть прикраси, виконані з бурштину, жовтуватого перлів, дерева. Сумки, рукавички краще вибирати із замші, плетеної шкіри. А ось хустки можуть бути шовковими, але краще вибирати матовий шовк.

Дівчата зимового типу можуть володіти як яскравою, контрастною зовнішністю, так і більш приглушеної. Жінки цього типу володіють темним волоссям, карими або каре-зеленими очима. А от шкіра може бути як зовсім блідою, так і смаглявою. Найкращим чином красу дівчат цього типу зовнішності підкреслять аксесуари з благородних матеріалів: срібло, білий або блакитний перли, дорогоцінні камені, метал, шкіра. Прикраси незвичайної форми також підійдуть таким дівчатам.

Літній тип зовнішності - це русяве волосся, сірі, зелені або світло-карі очі, світла шкіра. Зробити образ м'яким і жіночним допоможуть хустки з струмуючих, легких тканин. Прикраси повинні бути витонченими, ненав'язливими, філігранними. З дорогоцінних металів краще віддати перевагу сріблу, платині, білому золоту.

І останній цветотип - весняний. Дівчина-весна - натуральна блондинка, володіє світлою персикової або молочної шкірою, блакитними або зеленими очима. Жінкам цього типу підходять смарагдові, бірюзові, золотаві, коралові кольору. Тому краще вибирати аксесуари саме цих відтінків. Прикраси краще вибирати з жовтого золота, золотистого перлів. Хустки, шарфи повинні бути з легких, прозорих тканин. Взагалі, чим тонше, витонченіше матеріал, з якого зроблений той або інший аксесуар, тим буде краще для даного типу зовнішності.

Теги: тип, прикраса, зовнішність, аксесуар