Квіти з органзи своїми руками

����� �� ������� ������ ������
% Раніше органзу придбати було досить складно, оскільки це був розкішний і дорогий матеріал. Проте з часом все змінюється і на сьогоднішній день дешева органза широко використовується в створенні декору інтер'єру і найрізноманітніших аксесуарів. Деякі жінки, наприклад, дуже люблять робити квіти з цього матеріалу своїми руками.
% Статті за темою «Квіти з органзи своїми руками» %
Квіти з органзи своїми руками
% Ручна робота: довгий сарафан %
Квіти з органзи своїми руками
% Як прикрасити весільну машину своїми руками? %
Квіти з органзи своїми руками
% Запрошення на весілля своїми руками %
Квіти з органзи своїми руками
% Весільні квіти: формуємо букет нареченої %
% Це не так складно, як здається на перший погляд - навіть найдешевша органза відмінно тримає форму, її легко прати, а повітряні і пишні квіти на сукні своїми руками легко зробити вдома, втім, як і великі квіти для волосся.%

Якщо у вас вдома є штори з органзи або вечірні сукні з цього матеріалу, потрібно правильно вміти гладити цей матеріал. Кладіть на абсолютно суху органзу шовкову або цигарковий папір і пропрасовуйте її злегка нагрітою праскою.

Як зробити квітку з тканини і стрічок своїми руками

Найбільш популярний спосіб оформлення прикрас з органзи - обпалення, робиться досить просто і швидко. Для початку виріжте шаблон з паперу або картону, щоб ваш квітка був рівним і акуратним.

Кількість пелюсток залежить від бажаної пишності квітки. Виріжте пелюстки з органзи і обпалити по контуру краю кожного з них над полум'ям свічки. В результаті чого пелюстки с'ежатся і стануть об'ємними.

Зберіть готові пелюстки в квітку, нанизавши їх підставу на нитку. Стягніть середину, закріпивши її парою стібків і вузликом. Прикрасьте серцевину квітки намистинками і розправте пелюстки. Ваш шедевр готовий.

Оплавліваніе вигідно тим, що краї синтетичних тканин запікаються, в результаті чого квітка, зроблений таким способом, з часом не обсипається і не розкуйовджуються.

Як зробити бант з органзи

Банти своїми руками робляться легко і швидко. Викрийте з матеріалу п'ять кружечків по 9 см і п'ять деталей по 12 см. Оплавьте кожну деталь по контуру над свічкою. Потім складіть деталь навпіл виворотом усередину і зшийте половинки маленькими стібками, не чіпаючи згин. Акуратно потягніть за нитку, щоб тканина зібралася в пелюстка, після чого міцно закріпіть нитку і обріжте її. Обробіть аналогічним чином решта заготовки.

Тепер робимо велику квітку-кільце. Візьміть п'ять однакових пелюсток, нанизайте їх на капронову нитку і замкніть в кільце. Аналогічно робляться п'ять пелюсток іншого розміру. Менша кільце покладіть поверх більшого і зшийте по внутрішньому краю пелюсток.

Прикрасьте середину квітки брошкою, великий бусиною або штучним оправлений каменем, прикріпіть до нього шпильку або гумку, і стильна прикраса для волосся або одягу готово.

Теги: рука, кольору, квітка, органза

Як зробити чалму

% Зорро, автор JustLady. % % %
��� ������� �����
% Чалма - популярна і завжди модна форма для головного убору, яка буде відмінно виглядати разом з будь верхнім одягом або ошатним костюмом. Чалма робиться з підручних матеріалів, а можна її і зв'язати спицями. Виготовлення чалми вимагає початкових навичок, якими володіє кожна рукодільниця.
% Статті за темою «Як зробити чалму» %
Як зробити чалму
% Як зшити чалму %
Як зробити чалму
% Як намотати чалму %
Як зробити чалму
% Як зав'язувати чалму %
Як зробити чалму
% Чалма %
% Для в'язаній шапки-чалми вам знадобляться вовняні нитки і спиці. Вона робиться за наступним принципом: загальне число петель, враховуючи кромочние, має бути кратним трьом, а щільність в'язання повинна становити 1, 5 петлі на 1 см. Для рельєфною гумки в першому ряду необхідно поперемінно робити один виворітну і 2 лицьові петлі. Всі парні ряди, починаючи з другого, в'яжуться по малюнку. Третій ряд повторює наступну послідовність: одна петля виворітна, після неї пров'язується лицьова петля за задньою стінкою, а далі, не знімаючи зі спиць, пропущена петля перев'язується за передню стінку. Всі непарні ряди, починаючи з п'ятого, повторюють цю послідовність.%

Шапка-чалма починає в'язатися від потилиці. На спиці для цього набираються вісімнадцять петель, після чого рельєфною гумкою в'яжеться 4 см. Після, не змінюючи основного узору, до кожним особовим ряду робиться 5 додатків. Петлі додаються шляхом накиду до себе, а в виворітних рядах пров'язуються накинуті петлі лицьовій за задні стінки. У першому ряду додавання робляться після двох петель, в наступному - перед ними і так далі.

Доріжки виворітних петель без перекосу розширюються в обох напрямках. Коли в них буде по одинадцять виворітних петель, а в крайніх - по шість, то додавання необхідно закінчити. На спиці виявиться 68 петель, а висота готового виробу - 16 см. Після цього приблизно шість сантиметрів необхідно провязать вже знайомої рельєфною гумкою, починаючи збавляти кількість петель. Щоб це здійснити, в кожному ряду замість виворітного петлі 5 разів пров'язується 2 петлі.

Збавляння розміщуються симетрично додаткам. Це робиться до того моменту, поки на спицях не опиниться 18 петель. Нарешті, необхідно розділити всі петлі навпіл і в'язати окремо кожну частину на висоту близько 30 см. Після цього схрестіть половинки, зшийте кінці і, трохи пріпосажівая полотно, пришийте ободок. Вісімнадцять петель, які знаходяться на потилиці, потрібно дуже туго стягнути. Тепер шапка-чалма готова.

Теги: рука, шапка, в'язання, чалма

Як пристібати панчохи до поясу

% Кіа РА, автор JustLady. % % %
��� ������������ ����� � �����
% На перший погляд, немає нічого простішого. Обхопити талію поясом для панчіх і застебнути. Потім акуратно надіти і розправити панчохи. Справа за малим - пристебнути їх до поясу. І тут ви звертаєте увагу на незвичайні застібки і усвідомлюєте, що поняття не маєте, як прикріпити їх до панчохи.
% Статті за темою «Як пристібати панчохи до пояса» %
Як пристібати панчохи до поясу
% Як пристебнути пояс для панчіх %
Як пристібати панчохи до поясу
% Як кріпити панчохи до поясу %
Як пристібати панчохи до поясу
% Як кріпити панчохи до поясу %
Як пристібати панчохи до поясу
% Як носити панчохи з поясом %
% Існує два різновиди дамських панчіх - на силіконі і «під пояс». Перший тип панчіх тримається на нозі завдяки смужці силікону, що проходить по виворітній стороні борту. Другий варіант вимагає обов'язкової наявності пояси для панчох. Однак пояс можна використовувати в обох випадках.%

Зберіть панчіх від борту (ущільненого ділянки, що покриває ногу вище коліна) до миска. Потім натягніть мисок на пальці ніг, розподіліть по всій стопі і повільно натягніть на ногу. При цьому не забувайте стежити за тим, щоб шов (якщо такий є) залишався з внутрішньої сторони. Натягнувши панчоху на ногу, розправте його так, щоб малюнок не перекручувався і стелився по нозі, як задумано.

Зверніть увагу на бретелі, що відходять від пояса, по 2-3 з обох сторін. На кінці кожної з них є спеціальний затискач, що складається з двох елементів: внутрішньої гумової стулки і зовнішньої подвійної петлі. Вийміть гумову стулку з петлі і помістіть під бортик панчохи. На виступаючу частину гумової стулки (вже покриту панчохою) надіньте зовнішню петлю більш широкою частиною. Потім протягнете виступ стулки (покритий панчохою) в більш вузьку область зовнішньої петлі. Після того, як панчоха буде надійно закріплений, відрегулюйте ступінь натягу бретелей. Враховуйте при цьому, що вони не повинні обмежувати ваших рухів.

Одного разу спробувавши пристебнути панчохи до пояса, ви зрозумієте, наскільки це трудомісткий процес, особливо коли справа доходить до задніх бретелей. Тому деякі жінки воліють спочатку приладнати панчохи до пояса і тільки після цього надягати вже готову конструкцію.

Пояс для панчіх можна носити як поверх трусиків, так і під ними. Перший варіант більш естетичний, але менш функціональний.

Теги: кріплення, пояс