Як зав'язувати великі шарфи

��� ���������� ������� �����
% Великий шарф можна зав'язати креативно, елегантно, строго, у вільному стилі і т.д. Але робити це потрібно, враховуючи загальний стиль одягу, відтінки і фактуру тканини. За допомогою великого шарфа ви можете змінити образ, звичний спосіб представлення звичайного одягу.
% Статті за темою «Як зав'язувати великі шарфи» %
Як зав'язувати великі шарфи
% Як зав'язувати шарфи %
Як зав'язувати великі шарфи
% Як зав'язувати широкий шарф %
Як зав'язувати великі шарфи
% Як зав'язувати в'язаний шарф %
Як зав'язувати великі шарфи
% Як зав'язувати в'язаний шарф %
% Великий шарф є універсальним аксесуаром, який може зробити ваш наряд святковим за кілька секунд. Ви можете використовувати шарф великого розміру замість пояса - він допоможе вигідно підкреслити витончений силует, обтягуючий фасон і привнести рух в однотонний костюм. Складіть шарф в кілька разів, оберніть його навколо корпусу і зав'яжіть вузлом або закріпіть за допомогою шпильки. Кінці шарфа можна сховати або випустити назовні, залишивши вільно звисати уздовж стегон. Якщо дозволяє довжина, то зав'яжіть шарф у вигляді великого банта.%

Літній варіант використання великого шарфа - зробіть топ. Накиньте шарф на груди і зв'яжіть його на спині бантом. Перекиньте шарф через шию кінцями вперед і перехрестите їх, прикриваючи груди, - зв'яжіть кінці на спині вузлом.

З двох шарфів можна зробити ефектну спідницю. Розправте тканину, накиньте один шарф на стегна, зав'язавши його збоку в великий вузол. Другий шарф зав'яжіть аналогічним чином, але з іншого боку. У вас повинна вийти двошаровий спідниця.

Великий шарф можна прикрасити різноманітними декоративними елементами - шпильками, брошками, гумками і кільцями. Ви можете накинути його на плечі і скріпити на грудях, зав'язавши хитромудрий вузол. Шарф з нещільної тканини можна кілька разів обмотати навколо шиї, а спереду скріпити короткі кінці ефектною шпилькою з великим каменем. Зауважте шарф у вигляді хустки на голову, використовуючи його як пов'язку. Спорудіть на голові тюрбан і випустіть один кінець на плече.

Витончені шарфи з хутряною обробкою можна використовувати як елемент вечірнього туалету, - накиньте аксесуар на плечі, прикрасьте місце з'єднання яскравою брошкою. Ви можете носити такі шарфи на одному плечі, закріпивши їх з двох сторін за ліф сукні. Шарфи великого розміру можна використовувати для імітації блузки - оберніть навколо шиї, випускаючи вільну тканину на груди, скріпіть кінці на спині і надіньте зверху жакет.

Довгий шарф великого розміру квадратної форми можна носити як окремий елемент - зав'язувати як блузку, спідницю або сарафан. Два кінця шарфа скріпіть на шиї, два інших пропустіть за спину і зав'яжіть на попереку. Теплий шарф можна носити на стегнах - такий ансамбль в поєднанні з теплими легінсами, подовженої трикотажної тунікою і чобітками буде виглядати стильно й елегантно.

Теги: шарф

Як пов'язати хустку на голову мусульманці

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ �� ������ �����������
% Традиційного мусульманського одягу для жінок вважається хіджаб. У Європі люди асоціюють його з хусткою, який зобов'язані носити законослухняні дівчини. Адже Шаріат суворо забороняє особам жіночої статі показуватися в суспільстві без цього аксесуара. Мусульманки прикривають хусткою не тільки своє волосся, але і шию. Відкритої повинна залишитися лише верхня частина обличчя, що вважається символом цнотливості і чистоти.
% Статті за темою «Як пов'язати хустку на голову мусульманці» %
Як пов'язати хустку на голову мусульманці
% Як надіти хустку мусульманці %
Як пов'язати хустку на голову мусульманці
% Як зав'язувати хустку мусульманкам %
Як пов'язати хустку на голову мусульманці
% Хустка: як вибирати і носити %
Як пов'язати хустку на голову мусульманці
% Як зав'язати шийну хустку %
% Щоб правильно пов'язати такий хустку на голову, візьміть палантин або просто тканину прямокутної форми. Накрийте їм свою голову, заколовши на потилиці краю за допомогою шпильок. Вийде своєрідна шапочка, що має два довгих кінця.%

Потім один з вільних кінців хустки перенесіть вперед, поклавши його на протилежне плече таким чином, щоб інше було теж закрито. Закріпивши акуратно палантин шпилькою на плечі, постарайтеся отримані складки оригінально прикрасити. Це додасть вам оригінальності і неповторного жіночого шарму.

Взявши другий кінець хустки, перенесіть його, так само як перший, вперед. Майте на увазі, що вся шия повинна бути при цьому закрита. Закріпіть кінець на скроні за допомогою шпильки. Не забудьте розправити складки. Головний убір жінки-мусульманки готовий.

Звичайно є й інші способи зав'язування мусульманської хустки, які трохи відрізняються від першого.
% Візьміть знову велику хустку прямокутної форми. Накинувши його на голову, заколіть краю на потилиці. Потім все повторюється, як і в першому варіанті. Тільки далі закріплювати довгі вільні кінці хіджабу потрібно під підборіддям, а не на плечі і скроні. Не забудьте обернути палантин навколо шиї, прикривши її від сторонніх поглядів.

Деякі мусульманки воліють носити подвійний хіджаб. Це особливо актуально в холодних районах нашої країни. А зав'язується він так. Спершу пов'яжіть нижній хустку, зроблений з більш повітряного та прозорого матеріалу. Закріпіть його шпильками під підборіддям. Далі накиньте верхній хіджаб, зроблений з більш щільної тканини. Оберніть правий край палантини навколо шиї так, щоб його кінець опинився на грудях. Лівий край накладіть на правий, вивівши його також на груди.

Є ще один варіант, який підходить для подвійного хіджабу. Нижній хустку накиньте на голову, і зав'яжіть вільні кінці ззаду, зібравши при цьому своє волосся в косу. Верхній хіджаб пов'яжіть точно також. Тільки зав'яжіть його під вузлом нижнього. Далі покладіть на груди вільні кінці верхнього хустки у формі хрест-навхрест. Обмотавши його навколо шиї, закріпіть хіджаб безпосередньо до вузла на потилиці. Користуйтеся при цьому шпильками або шпильками. Заключним етапом розправте тканину на грудях. Так ви отримаєте гарний головний убір, який повністю відповідає мусульманським законам.

Теги: одяг, хустку, хіджаб, мусульманка

Як зав'язати шийну хустку

% Helga, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ������
% Шийний хустку - універсальний аксесуар, доступний жінці будь-якого віку і достатку. За допомогою різноманітних способів зав'язування шийної хустки можна підкреслити свій стиль, приховати який-небудь недолік або, навпаки, привернути увагу оточуючих.
% Статті за темою «Як зав'язати шийну хустку» %
Як зав'язати шийну хустку
% Як зав'язати чоловічий хустку %
Як зав'язати шийну хустку
% Як зав'язувати краватку-хустку %
Як зав'язати шийну хустку
% Як зав'язати красиво хустку %
Як зав'язати шийну хустку
% Як носити чоловічий хустку %

Шийну хустку при уявній простоті відрізняється неймовірною різноманітністю розмірів, забарвлення, і матеріалів, з яких він може бути виготовлений. Хустки можуть бути невеликими зі стороною 50-60 см і величезними зі стороною до 1, 5 м і більше. Матеріалом для них залежно від сезону можуть служити шовк, батист, крепдешин - влітку і шерсть - взимку, в наш час цей аксесуар часто шиється з сумішевих і штучних тканин.

В умілих руках шийну хустку може за хвилину перетворитися на вишукане шийна прикраса, пов'язку на голову або оригінальний пояс. Модниці з фантазією можуть спорудити з цього аксесуара браслет, брошка у вигляді пишного квітки або банта і яскрава прикраса для дамської сумочки. Крім того, існує безліч класичних способів ефектно пов'язати хустку навколо шиї.

Зі строгим діловим костюмом чудово виглядає тонкий шовкову хустку, зав'язаний в європейському стилі. Складіть хустку зі стороною 120 см кілька разів. Отримавши подобу шарфа, накиньте його на шию так, щоб середина хустки була ззаду. Попереду двічі перехрестите кінці хустки, закиньте їх за спину і зав'яжіть ззаду.

Для прикраси класичної сорочки підійде наступний спосіб. Зауважте хустку попереду одинарним вузлом, не затягуючи. Загорніть один з кінців хустки в петлю і стягніть її у вузол бажаного розміру, потім зав'яжіть кінці ззаду на шиї.

Тонкий газовий або шовкову хустку можна зав'язати таким чином. Розкладіть хустку і в центрі з виворітного боку зав'яжіть невеликий вузол. Далі складіть аксесуар по діагоналі, вузлом всередину, і зав'яжіть кінці за шиєю. У вас вийде пишне жабо, яке особливо ошатно виглядає з класичними пальто і плащами.

Асиметричні способи носіння хустки підійдуть артистичним і екстравагантним натурам. Накиньте складений по діагоналі велику хустку на одне плеча і зав'яжіть кінці у талії з протилежного боку. Хустку з китицями або бахромою можна асиметрично пов'язати на шиї і красиво задрапірувати довгий кінець на плечі, закріпивши його брошкою або шпилькою.

З щільного шовкового або тонкого вовняного квадрата матерії можна зробити просте і ефектне шийна прикраса за допомогою брошки або спеціальної пряжки. Накиньте хустку на шию, вирівняйте його кінці і закріпіть тканину брошкою або пряжкою приблизно в центрі грудей. Маленький хустинку строкатою забарвлення можна кокетливо пов'язати в ковбойському стилі, розташувавши вузол збоку.

Теги: хустку, квітка, прикраса, аксесуар