Як зробити капелюх

% Олена Румянцева, автор JustLady. % % %
��� ������� �����
% Плетіння солом'яних капелюхів давно виросло від елемента народного промислу до виробничих масштабів. Головні убори з натуральних матеріалів, що сходять з конвеєра, не втрачають актуальності у спекотну пору. Однак саморобна річ має особливу цінність, навіть поруч з найдорожчим зразком з модного салону. Спробуйте сплести капелюх з доступного матеріалу - верхніх частин вівса або жита. Для початку вивчіть просту техніку шиття вироби з солом'яною стрічки.
% Статті за темою «Як зробити капелюх» %
Як зробити капелюх
% Як зробити капелюх %
Як зробити капелюх
% Як почистити капелюх %
Як зробити капелюх
% Капелюх відьми - відмінний вибір для Хеллоуїна! %
Як зробити капелюх
% Як підібрати капелюх %
% Підготуйте матеріал для плетіння капелюхи - стебла дозрілих злаків, зібрані в суху погоду. Починаючої умільці рекомендується зробити заготовки для головного убору з круглої соломи, нарізаючи її на стрічки. Щоб крихке сировина не розщеплювалося під час роботи, попередньо замочіть його протягом декількох годин у холодній воді.%

Вийміть і струсіть отмоченной солому і розкладіть її в один шар на паперові підстилки. Рекомендується закатати їх у рулони, щоб матеріал залишався еластичним. Змастіть руки жиром, вазеліном або кремом - і можна приступати до виготовлення головного убору.

З підготовлених заготовок сплетіть так звану ленту- «трійку». По суті, це звичайна косичка з трьох елементів. Покладіть дві соломинки паралельно один одному; а між ними перпендикулярно вставте третю. Починайте плести косу то лівою, то правою крайніми частинами пучка. При цьому соломинки потрібно акуратно згинати під прямим кутом.

Принаймні роботи нарощуйте плетену стрічку, накладаючи кінець нової соломинки на попередній «хвостик» внахлест на 2-3 см. Коли плетінка досягне довжини 15 м, кінці пучка підрівняйте ножицями і зв'яжіть нитками.

Тепер зробіть майбутній елемент декору капелюшки - солом'яну ланцюжок приблизно 1, 5-2 м в довжину. Вона представляє з себе палітурка з пари соломинок. Спочатку складіть їх разом і зв'яжіть так, щоб між елементами нової стрічки вийшов прямий кут. Обов'язково потрібно добре сплюснути місце з'єднання соломинок!

Загніть нижню соломину наверх (тепер вона верхня); потім нижня смужка знову опиняється нагорі і т.д. Притискайте утворюються перехльости один до одного, щоб у вас вийшла гармошка. Зафіксуйте і підрівняйте кінчики готової плетінки; трохи розтягніть її.

Скрутіть ленту- «трійку» в клубок і окропити його прохолодною водою з пульверизатора. Під час плетіння капелюхи можна допускати пересихання матеріалу, інакше солома буде розщеплюватися під голкою. Тепер ваше завдання - робити спиралеподібні завитки, формуючи головний убір. По краях ви будете зшивати косичку вручну.

Спочатку сформуйте дно капелюха: зробіть в центрі складку; злегка розтягуючи стрічку, накладайте один виток на другий з нахлестом в 1/3 ширини плетінки. Стібки кладіть в тон матеріалу, дуже короткі і акуратні - кожен не більше 2 мм в довжину. Розмір дна підбирається індивідуально; зазвичай для жіночої капелюшки буває достатньо верху діаметром в 16-18 см.

Коли дно головного убору буде сформовано, відігніть стрічку останнього завитка таким чином, щоб солом'яний спіраль лягла у вертикальній площині. Свейте тулію висотою в 8-10 см і переходите до полів.

Під час пришивання нижньої солом'яною косички для тулії, зігніть плетінку під кутом 90 градусів. Щоб закріпити наступні витки, необхідно робити менше складок і не сильно розтягувати зовнішній край косички. Виконайте десяток витків і закріпіть кінець «трійки», загнув його на виворітну сторону головного убору.

Солом'яному капелюшку потрібно надати акуратну форму. Для цього натягніть її на дерев'яну болванку потрібного розміру, отпарьте і отгладьте виріб через вологу тканину. Обшийте головний убір атласною стрічкою, а поверх неї пустите рельєфну ланцюжок-гармошку з соломи. Нарешті, зробіть останній штрих - елегантний бант.

Теги: капелюх, стрічка, головного, виготовлення, шиття, убір

Як носити панчохи з поясом

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� � ������
% Панчохи - одна з найбільш пікантних деталей гардеробу дівчат. Потрібно навчитися носити її правильно, доповнивши ансамбль поясом для панчіх. Їх можна носити і без пояса, але в цьому випадку ваш образ буде не до кінця завершений.
% Статті за темою «Як носити панчохи з поясом» %
Як носити панчохи з поясом
% Як носити панчохи %
Як носити панчохи з поясом
% Як кріпити панчохи до поясу %
Як носити панчохи з поясом
% Як надягати панчохи %
Як носити панчохи з поясом
% Панчохи: тонке задоволення %
% Щоб правильно вибрати пояс для панчіх, потрібно в першу чергу звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Найбільш практичні пояса, зроблені з стрейча та атласу. Цей матеріал найбільш практичний, оскільки добре тягнеться, не сповзає з стегон і не настовбурчується.%

Зверніть увагу і на кількість гумок. Їх може бути від 4 до 8. Вибирайте той варіант, який здається вам більш зручним.

Важливо також звернути увагу на підв'язки. Вони повинні бути не занадто довгими, але в той же час краще, якщо вони будуть міцними і еластичними. Сама металева кліпса обов'язково повинна добре застібатися і не створювати проблем при ходьбі.

Панчохи з поясом купити разом складно, та й обійдеться такий комплект недешево. Тому краще вдатися до невеликої хитрості - купити панчохи і пояс для них окремо.

Носити панчохи з поясом краще при правильному поєднанні їх з нижньою білизною іншим комплектом одягу. Тому при покупці панчіх і пояси до них, подумайте, чи підходить він до решти предметів гардероба по колірній гамі. Якщо ви віддаєте перевагу контрасти, вибирайте перевірені варіанти, наприклад, червоне і чорне.

Але головне при виборі аксесуара - зручність. Пояс не повинен доставляти неприємностей при русі, натирати або розстібатися в самий невідповідний момент.

Надягати панчохи з поясом потрібно в такій послідовності:

1. Спочатку потрібно надіти пояс. Для цього оберніть його навколо талії і застебніть.
% 2. Тепер потрібно акуратно надіти панчіх, розправити його.
% 3. Пристебніть панчіх до поясу. Для регулювання підв'язок пояс можна злегка приспустити.
% 4. Після цього знову застебніть пояс, розправте підв'язки.

Нижня білизна можна надягати як під пояс, так і поверх нього, це вже як вам зручніше. Пояс відмінно поєднується з різними видами білизни - танга, стрінгами, класичними мереживними моделями.

Теги: пояс

Як зав'язувати пояс від кімоно

% Sovenok, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���� �� ������
% Зав'язати пояс від кімоно - це ціла наука. Щоб її осягнути треба дуже уважно вивчити кожен рух, крок за кроком. Пояс кімоно не тільки декоративна частина наряду, його використовують замість кишень, за нього так само можна заткнути віяло.
% Статті за темою «Як зав'язувати пояс від кімоно» %
Як зав'язувати пояс від кімоно
% Як носити кімоно %
Як зав'язувати пояс від кімоно
% Як надягати кімоно в карате %
Як зав'язувати пояс від кімоно
% Як носити кімоно %
Як зав'язувати пояс від кімоно
% Як зав'язати хустку: на голові, на шиї, на поясі %
% Пояс-обі, саме так іменується пояс, що закріплює кімоно на талії, зав'язати не так-то просто. В Японії, з давніх років, цьому навчали спеціальні майстри. Правильно зав'язаний пояс говорить про добрий смак власниці. Такий пояс сягає 4 м в довжину і 30 см в ширину. Маніпуляції з ним досить складні, але їх можна освоїти.%

Спочатку слід закинути правий край пояса за плече таким чином, щоб він звисав ззаду на 20 см. Потім лівий край треба обернути навколо корпусу двічі. Після цих маніпуляцій в руках залишиться лише невеликий кінець пояса.

На цьому етапі слід взяти правий край і закинути його за лівий, таки чином, щоб зав'язався звичайний вузол. Це необхідно для додаткової фіксації аксесуара.

Потім треба скласти кілька разів гармошкою правий край оби спереду. «Гармошку» слід зафіксувати пальцями в бант і двічі обернути лівим краєм.

Правий карай пояса заправляється за обмотки на корпусі таким чином, щоб він був у вертикальному положенні. Ймовірно, його буде трохи видно з-під обмотаної навколо тіла тканини.

Після закінчення всіх маніпуляцій треба повернути оби таким чином, щоб бант виявився ззаду. Це дуже важливо, оскільки спереду його зав'язують тільки представниці найдавнішої професії.

Можна підкласти під бант спеціальну подушечку, для додання додаткової пишності. Банти бувають таких складних конструкцій, що їх закріплюють за допомогою спеціальних шнурів обі-Дзіма.

Варіанти бантів пояси-обі - незчисленні. Це може бути класичний бант. Досить часто, особливо для урочистих прийомів, використовують банти з спадаючими довгими кінцями. Дуже оригінально, коли обі зав'язаний бантом, видали нагадує заткнути за пояс кинджал.

У банти, хитромудро складені з шовку, можна вставити гілку квітучого дерева, прототип гілки сакури. З центру композиції можна випустити шовкові шнури і намистинами або камінчиками. Шнури можуть бути з китицями або виконані в техніці макраме.

На чоловічих поясах банти мають більш стриманий вигляд - це трикутники або прямокутники, як правило без прикрас. Але розташовуються вони так само ззаду.

Теги: бант, пояс, край, гармошка, кишеня, кімоно, правий, обь