Як видалити камінь у сечоводі

% Trollius, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ � �����������
% Камені в сечоводах зустрічаються приблизно в половині випадків сечокам'яної хвороби. Утворюються камені всередині нирки, в нирковій мисці. Але з ряду причин вони можуть почати рухатися, потрапляючи з током сечі в сечовід. Пацієнт при цьому відчуває сильні приступообразні болю, звані ниркової колькою. Біль лише незначно знімається знеболюючими засобами. Радикальний вид лікування - тільки видалення каменя.%
% Статті за темою «Як видалити камінь у сечоводі» %
Як видалити камінь у сечоводі
% Як лікувати гідронефроз %
Як видалити камінь у сечоводі
% Як вилікувати сечокам'яну хворобу %
Як видалити камінь у сечоводі
% Цей підступний цистит %
Як видалити камінь у сечоводі
% Як видалити каміння на зубах %
% Видалення каменя із сечоводу можливо трьома способами. Залежно від розміру каменя, його складу і положення в каналі, лікар вибирає:
% - Консервативне лікування;
% - Руйнування каменю усередині сечоводу за допомогою особливого випромінювання, що генерується за допомогою електричного струму (літотрипсія);
% - Хірургічне втручання.%

Мета консервативного лікування - створити умови для виходу каменю природним чином, через сечовивідні шляхи. Це можливо лише при невеликих розмірах конкременту (каменю) - менше 5-6 мм в діаметрі - і при відсутності ускладнень. Хворому призначаються теплові процедури (гаряча ванна, грілка), рясне пиття (він повинен випити не менше двох літрів води за добу). З медикаментозних засобів застосовуються знеболюючі, протизапальні, спазмолітики, антибіотики, а також препарати, що сприяють розчиненню каменю (вони ефективні в основному при уратних каменях).

При більших розмірах конкременту, коли він не може вийти через досить вузькі канали сечовивідних шляхів, застосовують розбивання його на дрібні частини за допомогою хвильової терапії. При цьому використовують спеціальні апарати - літотріптери. Розрізняють два види літотрипсії: контактна (ударно-хвильова) і дистанційна. В результаті застосування літотрипсії утворюються дрібні камінчики і пісок, які виводяться з організму природним чином.

У разі відсутності ефекту від перших двох методів лікування, призначається хірургічна операція. Враховуючи стан хворого, розміри і локалізацію каменя, лікар вибирає спосіб хірургічного втручання. Це може бути видалення конкременту за допомогою петлі через катетер, введений в сечовід; лапароскопічна операція або (в особливо важких випадках) уретеролітотомію - операція з розтином сечоводу для вилучення каменю.

Теги: видалення, камінь, лікування, сечовід

Порушення менструального циклу: причини і лікування

% SvetlanaG-ya, автор JustLady. % % %
��������� �������������� �����: ������� � �������
% Менструальний цикл - це дуже складний фізіологічний процес, що характеризується певними змінами в організмі жінки. У нормі він триває від 21 до 33 днів, відраховуючи від першого дня менструації. Тривалість щомісячних виділень в середньому 3-7 діб. Підвищена хворобливість місячних, зміна їх характеристик може вказувати на порушення менструального циклу. Давайте розглянемо причини збою і способи лікування.
% Статті за темою «Порушення менструального циклу: причини і лікування» %
Порушення менструального циклу: причини і лікування
% Збій менструального циклу: причини і лікування %
Порушення менструального циклу: причини і лікування
% Як лікувати порушення менструального циклу %
Порушення менструального циклу: причини і лікування
% Порушення менструального циклу: причини, наслідки %
Порушення менструального циклу: причини і лікування
% Причини порушення менструального циклу %

Причинами порушення не завжди є проблеми зі статевими органами та інфекції. Щитовидна залоза, гіпофіз і гіпоталамус, надниркові також впливають на місячні. Розглянемо найпоширеніші причини порушення менструального циклу.

Гормони

Оцінка гормонального фону жінки - один з важливих критеріїв обстеження. З урахуванням фази циклу, в крові, визначають концентрацію конкретних гормонів. Зміни можуть відбутися, наприклад, через перенесеного захворювання ендокринної системи, а особливо щитовидної залози. Це в свою чергу впливає на цикл. Також зниження прогестерону (зазвичай відбувається за кілька років до менопаузи, але може статися і набагато раніше) в організмі, служить причиною різних дисфункцій.

Інфекції

Інфекції статевих органів та органів малого таза - одна з основних причин порушення менструального циклу. Щоб діагностувати захворювання і призначити грамотне лікування, лікар-гінеколог запропонує вам здати аналізи на предмет збудника (наприклад уреаплазми, хламідії і т.д.). Після цього вам буде призначено лікування і проблеми швидко вирішаться.

Ураження нервової системи, сильні стреси і депресії

Ситуації, в яких доводиться витрачати купу нервів, дійсно, підстерігають нас всюди. Майте на увазі, що депресивний стан впливає не тільки на статеву систему, а й на весь організм і на кожен орган. Тому може порушитися цикл, боліти голова, живіт і багато іншого.

Спадковість

Це теж важливий фактор. Розпитайте бабусь і маму на предмет місячних. Цілком імовірно, що проблема порушення менструального циклу також турбувала і їх. Це означає, що ваші збої успадковані від родичів.

Зміна кліматичних поясів

Цей фактор зустрічається не так часто, але цілком має місце бути. Зміна клімату теж може стати причиною порушення менструального циклу.

Сувора дієта й інтенсивні тренування

Недолік в організмі мінералів, вітамінів та інших важливих речовин найчастіше викликаний строгою дієтою. У гонитві за досконалістю, деякі дівчата і жінки часом доводять себе до виснаження. Звідси і виникають проблеми з місячними.

Прийом ліків

Збитися цикл може при регулярному і тривалому прийомі будь-яких лікарських препаратів. Не забувайте, що читання інструкцій із застосування таблеток і ліків, а особливо протипоказань, необхідно.

Отруєння радіацією

У цьому пункті все зрозуміло без слів. Радіація викликає страшні порушення в роботі всього організму. І звичайно, це не обходиться без наслідків.

Куріння, алкоголь і наркотики

Не для кого не секрет, що тютюн, спиртне та наркотичні речовини миттєво вбивають всі органи людини.

Навіть незначні зміни менструального циклу повинні змусити вас записатися на прийом до лікаря-гінеколога чи гінеколога-ендокринолога. За ерундовая, на перший погляд, проблемою можуть ховатися дуже серйозні захворювання (доброякісні та злоякісні пухлини яєчників і матки, позаматкова вагітність і т.д.).

Запропонована вам схема лікування, залежатиме від причини порушень менструального циклу. Якщо це будуть приховані інфекції, вам призначать курс ліків і процедур, ендокринні порушення скорегують гормонотерапією і так далі. Позитивний вплив на результат лікування має вітамінотерапія, рефлексотерапія та ведення здорового способу життя. Знайте, що збій циклу це не завжди захворювання. Це скоріше стан, піддається корекції.

Теги: лікування, порушення, цикл, причина, збій

Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися?

Ƹ���� ���� �� �����. ��� �� ���� ����������?
% Білосніжна усмішка, бився всіх наповал - мрія багатьох з нас. Так хочеться зачаровувати оточуючих своїми чудовими сліпучими зубками! Але, на жаль, збувається ця мрія далеко не завжди. У більшості людей зуби жовті від природи, і для того, щоб зробити їх білосніжними, потрібні якісь спеціальні методи, нерідко вимагають досить пристойних витрат. Є, звичайно, чимало ситуацій, коли зуби жовтіють з часом через якихось звичок або віку. У таких випадках відбілити їх можна без особливих і тимчасових, і матеріальних витрат. Про те, чому зуби жовті і про способи видалення цієї жовтизни, розповідає своїм читачам жіночий інтернет-журнал JustLady.
% Статті за темою «Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися? » %
Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися?
% Як прибрати жовтий наліт на зубах %
Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися?
% Як швидко позбутися втоми %
Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися?
% Як позбутися нав'язливого чоловіки %
Жовтий наліт на зубах. Як його позбутися?
% Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей %

Жовтий наліт на зубах. Способи видалення

Існує досить поширена думка, щожовтий наліт на зубах свідчить про їх погане здоров'я. Це невірно. За свідченням стоматологів, жовта емаль, якщо вона така від народження, а не втратила свій початковий колір в результаті ряду звичок, має підвищений відсоток мінералів, які роблять її максимально міцною. Тому занадто ретельне відбілювання емалі, якими б щадними методами воно не здійснювалося, недоцільно. Воно може призвести до руйнування зубів, і, в підсумку, забувши про настільки привабливою голлівудську усмішку, вже доведеться зайнятися їх лікуванням.

Однак білозубі красуні на обкладинках модних журналів і на екранах телевізорів викликають у нас пекучу заздрість. І ймовірність псування зубів відходить на другий план. І ми вперто шукаємо відповідні засоби їх відбілювання, перебираючи зубні пасти, або звертаємося за допомогою до стоматолога.

В цілому, сьогодні існує чимало способів видалення жовтого нальоту, частина з яких практично безпечна для зубів. Це відноситься, головним чином, до м'якого зубного нальоту, який утворюється в результаті надмірного вживання кави, міцного чаю, куріння, появи зубного каменю. Він може виникнути у ласунів - цукор провокує створення в ротовій порожнині кислоти, під дією якої зуби покриваються дрібними тріщинами, фарбуються харчовими пігментами і жовтіють.

Зазвичай, м'якийжовтий наліт на зубах легко видаляється в стоматологічних клініках за допомогою спеціальних апаратів з ультразвуковими наконечниками. Процедура ця не шкодить емалі і знищує заодно і зубні камені. Після її проведення зуби поліруються спеціальними пастами, що захищають емаль від шкідливих впливів.

Що ж стосується відбілювання зубів в клініках, то тут справи йдуть трохи інакше. При професійному відбілюванні використовуються перекис водню і ряд кислот, в тій чи іншій мірі руйнують тканини зуба і роблять емаль пухкої. Звичайно, вони здатні надати зубам максимальну білизну, але, при цьому, виглядають вони нерідко досить неприродно.

Самостійні способи відбілювання зубів

Один з найбільш доступних і популярних способів зробитижовті зуби набагато біліше - використання спеціальної зубної пасти, вибирати яку слід після консультації з лікарем. Самими безпечними і ефективними серед паст подібного роду є популярні Colgate і Blend-a-med Multi + White. Непогано зарекомендували себе і відбілюючі пасти «Комільфо», «Новий перли», «Сплат», «Lacalut White», «Blanx», «Aquafresh». Однак підходити до покупки якийсь із цих паст треба обережно - їх склади розробляються відповідно до певним типом емалі і підходять не для всіх зубів.

Сучасна стоматологія пропонує і інші методи самостійного відбілювання зубів за допомогою футлярів з розчином, які щодня надягають на зуби на кілька годин протягом двох тижнів. У домашніх умовах з цією метою можна використовувати спеціальні, приклеивающиеся до зубів, смужки і відбілюючий гель. Якому з цих варіантів віддати перевагу, може підказати тільки фахівець-стоматолог.

Тим же, хто маєжовті зуби, Але з якихось причин не хоче звертатися до медиків, можна порекомендувати старовинні бабусині кошти: натирання зубів цедрою кірки лимона або полоскання їх лимонним соком. Досить добре допомагає вибілювати зуби їх чистка харчовою содою або березової золою з сіллю. Однак слід пам'ятати: будь відбілювання зубів може проводитися лише за відсутності захворювань пародонту або каріозних уражень зубів. Не рекомендується проводити відбілювання зубів вагітним жінкам та підліткам.

В цілому ж, для того, щоб наша посмішка довгий час могла залишатися чудовою, потрібно дотримуватися кількох простих правил: пити каву, чай, колу, фарбувальні соки через соломинку якомога рідше, також менше палити і вживати солодкої газованої води і протягом дня намагатися з'їдати хоча б одне яблуко чи моркву. Після кожного прийому їжі слід неодмінно прополаскивать рот, а вранці обов'язково чистити зуби зубною щіткою середньої жорсткості, що не травмує ясна і максимально зберігає емаль. І, звичайно ж, хоча б раз на шість місяців наносити візит стоматолога і проводити очищення зубів в цілях профілактики. І тоді наші зубки будуть сяючими, міцними і здоровими протягом багатьох років, не створюючи особливих проблем і не вимагаючи для підтримки свого відмінного стану особливих витрат.

 Кочева Ольга
% Жіночий журнал JustLady

Теги: наліт, смужка