Як позбутися від сухої мозолі на пальці

��� ���������� �� ����� ������ �� ������
% Сухі мозолі виглядають як огрубілі ділянки шкіри округлої або овальної форми, жорсткі кірочки, які з'являються в результаті постійного контакту з будь-якими поверхнями. Сухі мозолі часто утворюються на долонях або стопах.
% Статті за темою «Як позбутися від сухої мозолі на пальці» %
Як позбутися від сухої мозолі на пальці
% Як позбутися мозолів на ногах %
Як позбутися від сухої мозолі на пальці
% Як лікувати мозоль на пальці ноги %
Як позбутися від сухої мозолі на пальці
% Як звести суху мозоль %
Як позбутися від сухої мозолі на пальці
% Як видалити стрижневу мозоль %
% Суху мозоль необхідно розм'якшити перед видаленням. Для цього використовуйте різні розпарювальні компреси, закріплюйте їх пов'язками і залишайте на ніч - в результаті тривалої дії речовин шкіра розм'якшиться, і мозоль буде легше видалити. На пом'якшення сухої шкіри знадобиться кілька днів - щодня перед сном змащуйте мозоль рослинним маслом і добре розминайте її. Через кілька днів вона або почне зменшуватися в розмірах, або стане настільки піддатливою, що її можна буде акуратно зрізати.%

Змішайте рівну кількість прополісу і будь-якого тваринного жиру, сформуйте з маси плоску корж, прикладіть її до мозолі, зверху накрийте шматком поліетилену і забинтуйте.

Лучкова лушпиння добре розпарює тканини, тільки накладати її слід точно на мозоль. Захистіть навколишнє здорову шкіру вазеліном або рослинним маслом, лушпиння накладіть на мозоль і укутайте бинтом або заліпите широким пластиром. Вранці зскребете розм'якшений мозоль пемзою.

Загрубілі і старі сухі мозолі добре піддаються лікуванню лимонної кіркою - відріжте шматочок лимона, прикладіть його м'якоттю до мозолі і залиште на ніч. Через три дні можете починати зрізати мозоль.

Практично вщент мозоль може розм'якшити алое. Увечері распарьте мозоль, обсушити шкіру і прикладіть до неї вимитий і розрізаний шматочок гілочки алое вологою стороною. Закріпіть пов'язкою компрес на добу, потім можете приступати до ліквідації сухої шкіри.

Компрес з чорносливу відмінно розм'якшує навіть самі щільні утворення. Закип'ятіть склянку молока, киньте туди жменю чорносливу з кісточками і поваріть протягом півгодини. Вийміть чорнослив, видаліть кісточку і прикладіть м'якоть до мозолі. Остигнула м'якоть викиньте, а компрес освіжите новим шматочком - повторюйте процедуру не менше 10 разів на добу.

Обширні сухі мозолі або освіти зі стрижнем краще видаляти в салоні. Сучасні методи заморожування тканин або лазерна обробка шкіри дозволяє впоратися з жорсткими наростами з максимальною ефективністю. Мозолі зі стрижнем висвердлюють спеціальними препаратами, що дозволяє контролювати глибину проникнення і видалення мозолі повністю.

Теги: шкіра, палець, догляд, суха

Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання

% Swordsman, автор JustLady. % % %
����������� ����������: ��� ������ �����������
% Лімфаденіт - це запалення лімфатичних вузлів, яке найчастіше викликається стрептококами і стафілококами. Існують специфічні ураження лімфовузлів, які викликаються мікобактеріями туберкульозу.
% Статті за темою «Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання» %
Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання
% Лімфаденіт. Причини і лікування захворювання %
Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання
% Як лікувати молочницю %
Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання
% Як кішки лікують людей %
Пахвовий лімфаденіт: як лікувати захворювання
% Як лікувати хвороби нігтів %
% Бактерії потрапляють в лімфовузли із запального вогнища - флегмони м'яких тканин або панариция. Лімфатична система також може залучатися до запальний процес не тільки при місцевих вогнищевих, але і загальних захворюваннях або інтоксикаціях. Рідше зустрічається безпосередній контакт із збудником, коли бактерії проникають в лімфовузли через травми шкірних покривів.%

 Лімфовузли, розташовані в пахвовій області, служать фільтром лімфатичних судин рук, плечового пояса, органів грудної клітки, а також органів живота, розташованих вище пупка. Якщо виникає запалення пахвових лімфовузлів, значить джерело інфекції розташований саме в цих областях.

 Симптоми пахвовій лімфаденіту залежать від форми перебігу захворювання. Гострий лімфаденіт протікає з сильним больовим синдромом і підвищенням температури тіла. Лімфовузли збільшуються в розмірах. При деструктивних формах. т. е. при гнійному запаленні, з'являються симптоми інтоксикації. Хронічна форма захворювання найчастіше не має вираженої клінічної картини. При даній формі лімфовузли збільшені в розмірах і спаяні між собою.

 При простих формах лімфаденіту, т. Е. Без гнійного процесу, вогнище запалення обмежений і протікає в межах капсули освіти. При розвитку деструкції запалення поширюється на навколишні тканини. У важких випадках розвивається аденофлегмона-щільний інфільтрат, що має осередки розм'якшення. При несвоєчасному або неефективному лікуванні запалення може поширюватися далі, з ураженням клітковини середостіння, з розвитком тромбофлебіту або септикопіємії. При прориві гною назовні можуть формуватися лімфатичні свищі.

 Тактика лікування неспецифічного пахвовій лімфаденіту залежить від форми перебігу захворювання. У початкових стадіях гострий пахвовий лімфаденіт лікується консервативно. Проводиться терапія антибіотиками з урахуванням чутливості мікрофлори і УВЧ-терапія. При розвитку гнійного процесу проводять розтин вогнища, видалення вмісту з подальшим дренуванням. Подальша терапія проводиться у відповідності з принципами лікування гнійних ран.

 Специфічний пахвовий лімфаденіт лікується з урахуванням загального туберкульозного процесу в організмі і наявності вогнищ в інших органах. Лікування в цьому випадку тривале, протягом декількох місяців. Крім загальної специфічної антибіотикотерапії застосовується місцеве обколювання ураженого вузла і мазеві пов'язки. При приєднанні гнійної інфекції призначаються антибіотики широкого спектру дії.

Теги: захворювання, лікування, лімфаденіт

Як визначити перелом ноги

% Trollius, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������� ����
% Найчастіше при травмі ноги потерпілий і навколишні його люди не знають, як визначити, перелом це, розтягнення або просто забій. До приїзду медиків жодних заходів до полегшення стану травмованої людини не приймається. А між тим, при переломі ноги (та й взагалі будь кінцівки) потрібно накласти шину з підручних матеріалів. Це обмежить обсяг рухів, зменшить біль і, можливо, запобіжить больовий шок.
% Статті за темою «Як визначити перелом ноги» %
Як визначити перелом ноги
% Як відрізнити вивих від перелому %
Як визначити перелом ноги
% Як лікувати перелом хребта %
Як визначити перелом ноги
% Як лікувати перелом куприка %
Як визначити перелом ноги
% Як лікувати перелом шийки стегна %
% Переломом ноги називається порушення цілісності будь-якої з кісток нижньої кінцівки (стегнової, малої або великої гомілкової, а також кісток плесна). Переломи можуть бути повними, коли відламки кістки відокремлені один від одного, або неповними (тріщина). Розрізняють також закриті переломи (без пошкодження цілості шкіри) і відкриті (з ушкодженням шкіри).%

Травматологи виділяють дві групи ознак, характерних для перелому: ймовірні, або відносні, і достовірні, або абсолютні.

Ймовірні ознаки перелому ноги:

• біль у нозі при рухах;
% • набряк і припухлість у травмованому місці;
% • великі підшкірні крововиливи;
% • обмеження рухливості ноги.

Достовірні ознаки перелому ноги:

• ненормальне, неприродне положення кінцівки;
% • звук крепитации (хрест кісткових уламків, що труться одна об одну);
% • поява патологічної рухливості ноги в тому місці, де немає суглобів;
% • порушення цілості шкіри і видимі кінці уламків кісток (при відкритих переломах).

Переломи різних відділів нижньої кінцівки мають свою симптоматику з різними клінічними проявами.

Перелом верхньої частини стегна характеризується сильним болем в області тазостегнового суглоба; положення ноги неприродно: вона вивернута назовні. При спробі підняти ногу біль різко посилюється. Легке лупцювання по п'яті віддається різким болем в тазостегновому суглобі. Чути звук крепитации.

Перелом середньої частини стегна часто ускладнюється больовим шоком внаслідок зміщення уламків. Стегно зорово укорочено, деформовано. Потерпілий відчуває різкий біль при рухах, звук крепитации.

Переломи обох кісток гомілки (великої та малої гомілкових) проявляються деформацією і укороченням гомілки, появою патологічної рухливості, сильним болем, крепітацією. Підняти ногу самостійно потерпілий не може. Якщо зламана одна з кісток гомілки, кінцівка деформується нерізко, пацієнт може підняти ногу, хоча і з труднощами. У місці перелому виявляється набряк, гематома. Біль у нозі посилюється при постукуванні по п'яті, при спробах руху.

Перелом п'яткової кістки характерний різким потовщенням п'яти і неприродним її положенням (п'ята вивернута назовні). Обмежені рухи в гомілковостопному суглобі. Встати на травмовану ногу пацієнт не може.

Переломи кісток плесна (тилу стопи) проявляються виникненням набряку та великої гематоми в місці травми; різким болем при спробі потерпілого встати, спираючись на передній відділ стопи.

Теги: нога, перелом, ознака