Як лікувати вірус Епштейн-Барр

% Kirov, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� �������-����
% Вірус Епштейна-Барр є збудником інфекційного захворювання, при якому з'являється лихоманка, ангіна, збільшуються лімфатичні вузли. Даний вірус називають ще вірусом герпесу 4 типу.
% Статті за темою «Як лікувати вірус Епштейн-Барр» %
Як лікувати вірус Епштейн-Барр
% Як боротися з постійною втомою %
Як лікувати вірус Епштейн-Барр
% 7 видів головного болю: чим відрізняються і як їх лікувати %
Як лікувати вірус Епштейн-Барр
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати вірус Епштейн-Барр
% Як лікувати гормональний збій %
% Як правило, вірус передається через тісні контакти між людьми (наприклад, зі слиною при поцілунку), при трансплантації кісткового мозку або переливанні крові. Після потрапляння вірусу в організм людини відбувається розвиток інфекційного мононуклеозу.%

Лікування інфекційного захворювання багато в чому залежить від його перебігу, так як підрозділяють гострий і хронічний період. Інфекційний мононуклеоз необхідно лікувати в стаціонарному режимі, щоб фахівці могли спостерігати за поведінкою і станом хворої людини, вчасно досліджувати аналізи і призначати процедури для усунення вірусу.

Насамперед, необхідно придушити роботу вірусу, з цією метою використовуються антигістамінні препарати, антибіотики, імуномодулятори для підвищення захисної функції організму. При хронічному мононуклеозе лікування являє собою досить складний процес, оскільки для боротьби з вірусом не розроблено жодні ліки. Тому використовується загальний комплекс, який допомагає зняти синдром хронічної втоми і підвищити імунітет (дієта, фізичні вправи, терапія і т.д.).

При легкому ступені захворювання цілком достатньо проводити адекватну гідратацію, полоскати рот і горло спеціальним розчином антисептичних препаратів, використовувати нестероїдні протизапальні засоби, обробляти запалені мигдалини. Також лікар може призначити прийом противірусних препаратів.

При важкого ступеня інфекційного захворювання найчастіше потрібна внутрішньовенна дезінтоксикаційна терапія. Якщо стався розрив селезінки, то необхідна негайна допомога фахівців в галузі хірургії.

При появі астенічного синдрому потрібна медикаментозна корекція стану хворого. Для цього призначаються адаптогени, вітамін В у великих дозах, антидепресанти, ноотропні препарати, коректори клітинного метаболізму і т.д.

Теги: вірус, герпес, мононуклеоз, Епштейн

Як лікувати колінний синовіт

��� ������ �������� �������
% Синовит колінного суглоба - запалення внутрішньої оболонки, що вистилає порожнину суглоба, що виявляється болем, вираженою набряклістю коліна, утрудненням при ходьбі. Причиною розвитку цього запалення стає травма колінного суглоба, крововилив у нього при захворюваннях крові, інфекційні процеси різної локалізації в організмі пацієнта. %%
% Статті за темою «Як лікувати колінний синовіт» %
Як лікувати колінний синовіт
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати колінний синовіт
% Як лікувати гормональний збій %
Як лікувати колінний синовіт
% Як лікувати хвороби нігтів %
Як лікувати колінний синовіт
% Як лікувати ячмінь? %
% При вирішенні питання про необхідне лікування обов'язкове лікарська консультація, огляд фахівця і додаткові дослідження, які дозволяють визначити причину захворювання. У випадку інфікування суглоба обов'язково призначення антибактеріальних препаратів, що підбираються індивідуально, з урахуванням чутливості мікроорганізмів (якщо робиться пункція суглоба, то отримана рідина обов'язково відправляється на дослідження).%

В іншому лікування всіх видів синовіту колінного суглоба проводиться за загальними принципами - рекомендується обмеження навантаження на уражений суглоб в перші дні захворювання, раціональне використання протизапальних препаратів (гормональних і негормональних), призначення реабілітаційної терапії. У деяких випадках при скупченні в порожнині суглоба великих кількостей рідини доводиться проводити пункцію ураженого суглоба з евакуацією вмісту і внутрішньосуглобових введенням препаратів. При часто рецидивуючих випадках синовіту доводиться вдаватися до хірургічних методів лікування - артроскопії з резекцією ділянок синовіальної оболонки (мікрохірургія колінного суглоба)

Для обмеження навантаження в перші дні захворювання пацієнтові рекомендують користуватися милицями або палицею для ходьби - розвантаження суглоба значно покращує кровообіг в ньому і прискорює зворотнє розсмоктування випоту. У деяких випадках доводиться накладати на кілька днів (7-10) шину на уражену кінцівку. Але навіть у цих випадках рекомендується масаж м'язів кінцівки, потім спочатку пасивні, а потім і активні рухи в кінцівці, і курс ЛФК під контролем інструктора.

Протизапальна терапія повинна призначатися тільки лікарем, при цьому лікарські засоби можуть застосовуватися місцево (на уражений суглоб), всередину, у вигляді внутрішньом'язових ін'єкцій і внутрішньосуглобових введень. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна комбінація препаратів - це дозволяє максимально враховувати причину виникнення і розвиток захворювання в конкретному випадку. Іноді доводиться використовувати для внутрішньосуглобового введення ферментативні препарати (дозволяють прискорити одужання) та місцеві анестетики (зменшують біль від внутрішньосуглобових маніпуляцій).

Хірургічне лікування синовіту найчастіше використовується при хронічних травмах коліна, які часто спостерігаються у спортсменів.

Теги: суглоб, коліно, травма

Як вилікуватися від отруєння

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ����������
% Якщо ви з'їли несвіжі або не поєднуються між собою продукти, а то й просто рослини, небезпечні для здоров'я, у вас може наступити отруєння. Це неприємний і небезпечний процес, який потрібно лікувати. Але як же це зробити? %%
% Статті за темою «Як вилікуватися від отруєння» %
Як вилікуватися від отруєння
% Як вилікуватися від грипу швидко %
Як вилікуватися від отруєння
% Як вилікуватися від булімії %
Як вилікуватися від отруєння
% Як вилікуватися від прищів %
Як вилікуватися від отруєння
% Як відновитися після отруєння %
% Першу допомогу отруївся можна надати в домашніх умовах. Спочатку слід промити шлунок. Для цього розчиніть в літрі воді трохи соди і дайте випити склад, що вийшов потерпілому. Потім необхідно викликати в нього блювоту шляхом натиснення на корінь язика ложкою. Далі корисно буде прийняти які-небудь абсорбуючі речовини, такі, як активоване вугілля. Слід прийняти за одне таблетці на кілограм ваги людини. Цей препарат допоможе вивести шкідливі речовини з організму.%

При цьому слід пити багато чистої води. Її може замінити солодкий чай без цукру. Рідина особливо допоможе організму при зневодненні, провоцируемая блювотою і проносом.

Також корисно визначити, чим саме людина отруїлася. У разі погіршення це допоможе лікарям у призначенні терапії.

Якщо у отруївся піднялася температура, а інші симптоми не зникають після надання допомоги або навіть посилюються, слід викликати лікаря. Він зможе на місці оцінити тяжкість стану хворого і прийняти рішення про необхідність госпіталізації.

У лікарні лікування отруєння може проводитися різними способами. При ризику зневоднення людині зазвичай ставлять крапельницю зі спеціальним розчином, що допомагає нормалізувати вміст рідини в організмі. Також прописуються препарати, що нейтралізують токсини або мікроби, що потрапили в організм людини в результаті отруєння.

У лікуванні отруєння важлива і стадія одужання. Зазвичай лікар призначає хворому певну дієту, яка допомагає привести в норму роботу шлунку і кишечника. Після припинення блювоти хворому зазвичай дозволяється з'їсти трохи підсушеного хліба. Також може бути показано вживання каші і курячого бульйону. Якщо організм нормально прийме цей раціон, його можна буде урізноманітнити. Але жирні, смажені, гострі страви повинні бути виключені для отруївся до повного одужання.

Теги: їжа, отруєння