Тріщини на п'ятах: причини і лікування

% Diana74, автор JustLady. % % %
������� �� ������: ������� � �������
% Тріщини на п'ятах - вельми поширена проблема. Але далеко не всі знають, як з цим боротися. Тріщини не тільки доставляють неприємні відчуття, але і виглядають не естетично. Щоб позбутися від цієї недуги, потрібно з'ясувати причину його появи.
% Статті за темою «Тріщини на п'ятах: причини і лікування» %
Тріщини на п'ятах: причини і лікування
% Позбавляємося від тріщин на п'ятах %
Тріщини на п'ятах: причини і лікування
% Пяточки без тріщин %
Тріщини на п'ятах: причини і лікування
% Чому тріскаються п'яти? %
Тріщини на п'ятах: причини і лікування
% Як лікувати тріснуті п'яти %
% Недостатній догляд за ногами%

Недолік догляду здатний швидко привести до утворення тріщин. Обов'язково потрібно користуватися пом'якшуючими засобами і пемзою, щоб не підвищувався освіту рогового шару. У цьому випадку шкіра дуже пересихає і потім потрібно дуже багато зусиль, щоб привести п'яти в здоровий стан. Ні в якому разі для очищення ороговілого шару не можна використовувати бритву - це найпоширеніша помилка, яка також може привести до утворення тріщин. Велику увагу варто приділити підбору пом'якшує кошти. Найкраще його купувати в аптеках - тоді ви точно будете впевнені в якості продукту.

Від ороговілості допоможе позбутися періодичне розпарювання п'ят з подальшим видаленням ороговілості шару пемзою. Слідкуйте за тим, щоб здорова шкіра при цьому не травмувалася. Після кожного проведення такої процедури п'яти потрібно змастити жирним кремом або лікувальним складом, який можна придбати в аптеці.

По можливості необхідно відвідувати раз на один-два місяці косметичний салон. А апаратний педикюр за один сеанс здатний зробити ваші недоглянуті п'ятки гладкими і рожевими.

Грибкові інфекції

Дуже часто до появи тріщин на п'ятах призводять грибкові інфекції. І в такому випадку одного розпарювання ніг буде недостатньо. Для початку потрібно усунути інфекцію, а потім займатися косметичними процедурами. У будь-якому випадку доведеться звернутися до дерматолога, щоб вірно діагностувати причину появи тріщин. Хороший фахівець завжди зробить потрібні аналізи, і якщо з'ясується, що причиною є грибок, призначить відповідне лікування.

Якщо причина полягає в появі грибкової інфекції, то вилікувати її допоможуть лише спеціальні мазі і розчини, які порадить дерматолог. Лікувальні склади для п'ят ви також можете приготувати в домашніх умовах. Важливими компонентами для таких цілей є ефірні масла і гліцерин, які допомагають усунути зайву сухість шкіри і зменшити подальшу втрату вологи.

Теги: шкіра, тріщина, п'ята, сухість, лікування, інфекція, причина

Як лікувати лордоз

��� ������ ������
% Коли хребет має патологічний прогин вперед по всій довжині, мова йде про лордозе. Це захворювання може з'явитися в результаті вивиху тазостегнового суглоба, запальних процесів, надмірної ваги або неправильної постави.
% Статті за темою «Як лікувати лордоз» %
Як лікувати лордоз
% 7 видів головного болю: чим відрізняються і як їх лікувати %
Як лікувати лордоз
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати лордоз
% Як лікувати гормональний збій %
Як лікувати лордоз
% Як лікувати хвороби нігтів %
% Лікування лордозу починається з пошуку причини захворювання. Паралельно лікарі призначають мануальну терапію і корригирующую гімнастику. Суттєве полегшення роботі внутрішніх органів приносить носіння бандажа.%

При лікуванні лордозу призначають комплексне лікування, в яке входить гімнастика і спеціальний масаж. Крім того проводиться лікування супутніх захворювань, так як часом згодом вони можуть стати причиною викривлення хребта.

Важкі випадки лордозу припускають оперативне втручання, після якого проводиться відновне лікування, що включає такі процедури як лікувальна гімнастика і фізіотерапія. Після операції необхідно спрямувати зусилля на збільшення згинання хребта і зміцнення м'язів черевної стінки.

Лікувальна фізкультура є одним з найбільш важливих факторів корекції патологічного лордозу. Виконуючи вправи, можна попередити розвиток небажаних порушень роботи внутрішніх органів, одночасно створюючи надійний м'язовий корсет в проблемному місці. Регулярність занять грає не останню роль в цьому процесі.

При надмірному лордозе ефективним є наступні прості вправи, які можна виконувати вдома. Треба лягти на підлогу, покласти ноги на стілець таким чином, щоб між стегнами і колінами утворився прямий кут. Якщо лівою рукою потрапити в простір між попереком і підлогою, можна зрозуміти, де знаходиться лордоз. Далі необхідно розслабитися, намагаючись наблизити поперек до підлоги, контролюючи процес рукою. Вправа треба повторювати не менше 6 разів. Можна лягти на спину, руки розвести в сторони і піднімати прямі ноги вгору, намагаючись закидати їх за голову. Перебуваючи в тому ж вихідному положенні, можна по черзі піднімати прямі ноги вгору. Або в положенні стоячи робити нахили вниз, намагаючись дістати руками гомілки. Кожна вправа треба робити від 4 до 6 разів.

Своєчасно призначене лікування може попередити розвиток ускладнень, тому, помітивши перші ознаки захворювання, необхідно звертатися до фахівців і обов'язково виконувати всі рекомендації лікаря.

Теги: гімнастика, лікування, хребет, лордоз

Хрускіт у суглобах у дитини

% Dasha, автор JustLady. % % %
����� � �������� � �������
% Часто буває так, що ви берете малюка на руки, і раптом лунає хрускіт або клацання. Звичайно, батьки лякаються, що вони пошкодили кісточки дитини, потягнули ще не зміцнілі суглоби. А що ж відбувається насправді, і чи небезпечно це для вашої крихти?%
% Статті за темою «Хрускіт в суглобах у дитини» %
Хрускіт у суглобах у дитини
% Біль у суглобах. Чому вона буває? %
Хрускіт у суглобах у дитини
% Продукти попереджають відкладення солей у суглобах %
Хрускіт у суглобах у дитини
% Причини хвороби суглобів %
Хрускіт у суглобах у дитини
% Дієта від артриту і ще 7 міфів про хвороби суглобів %

Як відомо, у дітей суглоби дуже крихкі, і багатьох батьків лякає, коли суглоби в їхньої дитини видають легкий хрускіт. Що ж робити в такій ситуації? Чи варто хвилюватися, і що з цього приводу думає лікар-ортопед? Чи треба здавати аналізи крові або змінювати раціон дитини?

Все не так страшно. Головне, не піддавайтеся паніці, дитині зовсім не обов'язково має бути при цьому боляче. Просто є діти, у яких суглоби, коли вони здійснюють певні рухи, хрумтять. Причиною цього може бути незрілість зв'язно-м'язового апарату. Подібне найчастіше проходить у міру зростання.

Проте зовсім інша справа, коли в малюка хрумтить тільки один суглоб, в цьому випадку рекомендується зробити наступне:

- Для того щоб виключити можливість захворювань, проконсультуйтеся з фахівцем (ортопедом), здайте біохімічний аналіз крові (загальний білок, С-реактивний білок, ревматоїдний фактор, креатинкиназа, лужна фосфаза), також зробіть УЗД серця малюка.

- Якщо лабораторні дослідження показали, що все в нормі, а лікар не виявив патологій, то є варіант, що хрест в суглобі є анатомічною особливістю організму дитини.

- Лікар, швидше за все, порекомендує вам додати в раціон малюка продукти багаті кальцієм (сир, молоко риба), а також давати дитині більше рідини, так як вона стимулює активну вироблення внутрішньосуглобової рідини.

Теги: аналіз, дитина, малюк, продукт, суглоб, раціон, багатий, кальцій, дитя, хрускіт