Як позбутися від безпліддя

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ���������
% Все частіше і частіше останнім часом молоді сім'ї стикаються зі страшним діагнозом: «безпліддя». Для багатьох це звучить як вирок. Однак більшість з майбутніх батьків не засмучується і намагається знайти способи позбутися від безпліддя.
% Статті за темою «Як позбутися від безпліддя» %
Як позбутися від безпліддя
% Як перемогти безплідність %
Як позбутися від безпліддя
% Міфи і факти про безпліддя %
Як позбутися від безпліддя
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від безпліддя
% Як позбутися від спогадів про минулі відносини %
% З медичної точки зору, безпліддя - це нездатність дорослого зрілого організму зачати і виносити дитину. Такий діагноз лікарі можуть поставити парі в тому випадку, якщо вагітність не настає у подружжя протягом 2 перших років з початку статевого життя без використання будь-яких засобів запобігання. Якщо така картина спостерігається, медики проводять необхідні дослідження, призначають лікарські препарати і спостерігають. В ідеальному розкладі лікування повинно дати свої плоди, і пара заводить малюка.%

Як лікування використовують спеціальні гормональні препарати - таблетки свічки, мазі і т.д. Все це повинно прийматися спеціальними курсами і дозами, інакше ефекту не буде. Кожен засіб спрямоване на усунення того чи іншого збою в репродуктивній системі молодої пари. У деяких випадках показана операція.

Самі ж молоді намагаються всіма силами за допомогою додаткових коштів позбутися такого страшного діагнозу.

Найперша порада, яку дають жінкам знаючі бабусі-сусідки, - молитися. Є цілий ряд святих, який «відповідає» за настання вагітності, жіноче здоров'я і т.д. Одна з них - це свята Матрона Московська. Дуже мало хто не чув про те, які черги збираються до її мощей.

Буває й так, що вагітність не наступає через якихось психологічних проблем потенційних батьків. У цьому випадку спочатку необхідно провести відповідне лікування, яке допоможе зняти захисні бар'єри, після чого вагітність наступає практично відразу. Головне завдання - знайти грамотного фахівця, який допоможе вам вирішити цю проблему м'яко, делікатно і за не надто тривалий час.

Дуже часто для альтернативного лікування використовують і засоби народної медицини. Так, наприклад, вважається, що чудодійною властивістю в цьому питанні мають звіробій, подорожник, айва. З них готують настойки, віджимають сік і т.д.

Ще один диво-рецепт виглядає так. Візьміть подрібнене насіння подорожника і буряка, квітки переступня і червоної гвоздики, а також траву заячої капусти і звіробій. Все це береться в пропорціях по 50 г кожного засобу і ретельно перемішується. До цієї суміші додайте 40 г кірказону і товченого насіння граната. Сюди ж 100 г споришу і 200 г шавлії, а також 20 г молодила покрівельного. Все змішайте, візьміть 3 столові ложки суміші і заваріть її півлітра окропу. Наполягати потрібно 30-40 хвилин, після чого процідити і починати приймати. П'ють такий засіб двічі на день після їди однаковими дозами. Курс лікування - 2 місяці.

Теги: спосіб, лікування, препарат, медицина

Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині

% Лариса Сустіна, автор JustLady. % % %
������ �������: ��������� ������� � ��������
% Якщо хворий приймає ліки, яке повинно, наприклад, позбавити його від болю, і біль стихає, зазвичай робиться висновок: «ліки допомогло». Хоча, насправді, могла допомогти не таблетка, а впевненість пацієнта в тому, що зараз, буквально через 15 хвилин, йому полегшає. І навіть якщо він прийняв не «новітній анальгетик», а нешкідливий і даремний порошок крейди, йому може стати значно легше. Це називають «ефектом плацебо».
% Статті за темою «Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині» %
Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині
% Крем від целюліту: ефект плацебо? %
Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині
% Нетрадиційна медицина: «за» і «проти» %
Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині
% У чому феномен краси Віри Брежнєвої? %
Ефект плацебо: незвичайний феномен в медицині
% Магнітні браслети: міфи і факти %

Плацебо (від латинського «placebo» - поправляюсь) називають нешкідливу речовину, яка використовується під виглядом ліків. Це може бути крейда, порошок лактози, звичайна вода і так далі. Іноді таблетки або капсули з плацебо називають «пустушками»). А ефект плацебо - це зміни (фізичні та психологічні) в стані людини, що відбулися виключно завдяки вірі у доброчинність лікування.

Здатність таких «пустушок» впливати на стан хворого була помічена лікарями ще в 18 столітті. Особливо активно нешкідливі порошки та мікстуркі використовувалися для лікування людей надмірно недовірливих, схильних відмовити собі нездужання. Лікування неіснуючі хвороби неіснуючими ліками часто виявлялося ефективним. А деколи вдавалося позбавити людину і від серйозних захворювань, спосіб лікування яких був невідомий.

Плацебо-ефект не вимагає якогось спеціального навіювання. Хворому просто розповідають про те, яку дію «лікувальний препарат» повинен чинити на нього, і в результаті мозок починає самостійно виробляти речовини, які змінюють стан людини в запропонованому напрямку. І сила змін залежить тільки від сугестивності хворого. Ефект плацебо тим сильніше, чим більше пацієнт розраховує на чудодійність ліки і вірить у лікуючого лікаря.

Плацебо-ефект і донині використовується в медицині (зокрема, в психіатрії - мозок людини прекрасно вміє коригувати власну роботу) і фармакології. Зокрема, при випробуванні нових лікарських препаратів: однією контрольній групі дають ліки, а інший - «пустушки», які виглядають точно так само (зовнішній вигляд препарату теж здатний вплинути на «силу навіювання»). У підсумку дієвість препарату оцінюється по тому, наскільки зміни в стані людей, які брали справжні ліки, відрізняються від того, що демонструє «плацебо-група».

Що цікаво, плацебо-ефект може виявитися не тільки позитивним, але і негативним. Деякі люди, приймаючи «пустушки», виявляють у себе «протипоказання» - наприклад, алергію, шлункові болі, сонливість і так далі. І це не дивує: відомо, що самонавіювання може довести людину навіть до смерті. Медики ставили експерименти, даючи засудженим до смерті злочинцям випити «отрута» або імітуючи розтин вен, і люди дисципліновано вмирали. При цьому розтин показувало, що в першому випадку дійсно були наявні ознаки, характерні для смерті від інтоксикації, а в другому - від втрати крові.

Теги: ефект, хвороба, самонавіювання, медицина, плацебо, феномен

Профілактика і лікування герпесу

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
������������ � ������� �������
% До моменту настання повноліття близько 90% росіян стають носіями вірусу герпесу. Приблизно 5% людей, інфікованих вірусом герпесу, відчувають його зовнішні прояви, для решти дане захворювання протікає безсимптомно. Загострення герпесу не частіше пари раз на рік вважається нормою, більш часті загострення вимагають прийняття спеціальних заходів для контролю цього неприємного захворювання.
% Статті за темою «Профілактика і лікування герпесу» %
Профілактика і лікування герпесу
% Герпес: симптоми, лікування та профілактика %
Профілактика і лікування герпесу
% Як позбутися генітального герпесу %
Профілактика і лікування герпесу
% Герпес на губах %
Профілактика і лікування герпесу
% Найкращий засіб від герпесу %
% Вірус може бути двох типів: простий (знайома багатьом висип на губах) і оперізуючий (висип по ходу нервових волокон). Зараження здорової людини вірусом герпесу найчастіше відбувається повітряно-крапельним шляхом, коли неподалік знаходиться людина із загостренням даного захворювання.%

Вірус герпесу є внутрішньоклітинної інфекцією, тому імунітет не в змозі з ним впоратися. При цьому вірус не тільки ховається всередині клітин (нервових і кров'яних), там також відбувається його активне розмноження за рахунок ресурсів самої клітини. Особливість вірусу герпесу в тому, що він проникає в нервові клітини, щоб потім поширюватися по ходу нервових волокон, таким чином вражаючи всю нервову систему - як центральну, так і периферичну. Імунна система в даному випадку здатна лише частково затримати подальше розмноження вірусу, тому герпес протягом тривалого часу може перебувати в неактивному стані, чекаючи, коли імунітет ослабне (переохолодження, ГРЗ та ін.) І він зможе проявитися повною мірою.

Тримати герпес під контролем можна, хоч це і складно. Найбільш успішно лікування герпесу в комплексі, яке включає одночасне використання:

- Противірусних ліків, що знищують вірус і блокуючих його поширення;

- Імуномодуляторів;

- Мазей для місцевого лікування.

Однак щоб ці заходи виявилися ефективними, їх необхідно вживати при перших проявах зовнішніх ознак герпесу.

В якості профілактики герпесу можна вакцинуватися. При цьому частота і дозування противірусних ін'єкцій визначаються тяжкістю захворювання і загальним станом організму.

Окрім засобів офіційної медицини, також існують різні народні засоби, що допомагають впоратися з герпесом.

Народні засоби для лікування простого герпесу:

1. Місця висипання змочити соком алое, також випивати по 1 чайній ложці соку алое перед кожним прийомом їжі;

2. Змочити бульбашки герпесу соком каланхое;

3. Столову ложку шавлії заварити склянкою окропу, настояти 20 хвилин, отриманий настій процідити, охолодити і потім використовувати для регулярного полоскання рота.

Народні засоби для лікування оперізуючого герпесу:

1. Столову ложку перцевої м'яти залити 200 мл води, прокип'ятити траву на водяній бані 15 хвилин, через 45 хвилин після зняття з водяної бані процідити відвар і змастити ним висипання;

2. Приймати ванни з морською сіллю.

Відвідати лікаря необхідно, якщо висипання простого герпесу:

- Великі і вражають великі ділянки шкіри, особливо, якщо висип з'являється поруч з очима;

- Нагнаиваются;

- Переходять на слизову ротової порожнини;

- Супроводжуються підвищенням температури.

У періоди загострення захворювання хвора людина має намагатися якомога менше контактувати з іншими, щоб не передавати вірус далі. Також хворому слід використовувати окремі предмети гігієни та посуд.

Теги: вірус, лікування, профілактика