Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування

% SCREAM, автор JustLady. % % %
�������� �� ������� ������. �������� � �������
% Багато людей ніяк не можуть позбутися від алергії на кішок. Вона перешкоджає спілкуванню з цими милими домашніми вихованцями. Але, на щастя, це захворювання виліковне, достатньо лише пройти недовгий курс лікування.
% Статті за темою «Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування » %
Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування
% Алергія на собачу шерсть %
Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування
% Алергія на кішок %
Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування
% Алергія на квіти: симптоми і профілактика %
Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування
% Алергія: причини виникнення алергічних реакцій %

Найчастішим видом алергії вважають алергію на домашніх тварин. Кішки в два рази частіше викликають алергію ніж собаки. Більшість обивателів вважають, що алергію викликає шерсть, але це далеко не так. Алергія може бути викликана протеїнами, які містяться в слині та сечі кішок. А в тому випадку, якщо ваша улюблениця іноді виходить гуляти на вулицю, то вона може принести на своїй шерсті інші збудники алергії: цвіль, пух, пил, квітковий пилок.

Розпізнати алергію можна за такими ознаками: нежить, сльозливість, кашель, хрипи, чхання, задишка. Симптоми можуть з'явитися відразу після контакту з пухнастим вихованцем, а можуть з'явитися через кілька годин. При появі алергії рекомендується відвідати алерголога, який допоможе виявити причину і призначить правильне лікування.

В основному алергія лікується стандартними методами. Пацієнту прописується прийом антигістамінних ліків, які блокують причини появи симптомів алергії. Рідко використовується курс ін'єкцій, правда таке лікування не завжди ефективно, та й деколи затягується на довгий термін. Алергія може ускладнюватися набряками, в цьому випадку виписуються протинабрякові ліки.

А взагалі, алергологи вважають, що ідеальний спосіб боротьби з алергією на кішок - відсутність з ними контакту. Необхідно уникати контакту з твариною, а також з людьми, у яких воно є. Якщо ж у вашому будинку є кіт або кішка, то, на жаль, доведеться віддати його в інші хороші руки.

Якщо ж ви не можете з якихось причин віддати вихованця іншим людям, то потрібно дотримуватися кількох незаперечних правил.
% 1) Максимально обмежте контакт з кішкою. Доглядати за нею повинні інші члени сім'ї.
% 2) Зробіть так, щоб вихованець не міг пройти в кімнати, де ви буваєте найчастіше. Особливо небажано її присутність в спальні.
% 3) Часто влаштовуйте генеральне прибирання, яку потрібно робити дуже ретельно, щоб знищити всю шерсть, залишену вихованцем.
% 4) Замініть килими з великим ворсом на інші.
% 5) Встановіть в будинку очищувачі повітря і систему кондиціонування. У тому випадку, якщо це є невідповідним варіантом, просто часто провітрюйте приміщення.
% 6) Кішка завжди повинна бути чистою, тому вашим домашнім потрібно буде її часто купати. Корисно буде розчісувати кішку спеціальною щіткою, це допоможе зменшити кількість вовни, яка може випасти і залишитися лежати, викликаючи у вас алергію.

Теги: шерсть, кішка, алергія, вихованець, лікування, симптом, алергия

Як відновити гормональний фон

% Avril, автор JustLady. % % %
��� ������������ ������������ ���
% Гормональний фон виражає співвідношення гормонів в організмі. Будь-який, навіть самий його незначний збій позначається на самопочутті та поведінці людини. Він впливає і на зовнішність, і навіть на характер людини. Як же відновити порушений гормональний фон? %%
% Статті за темою «Як відновити гормональний фон» %
Як відновити гормональний фон
% Як нормалізувати свій гормональний фон %
Як відновити гормональний фон
% Як поліпшити гормональний фон %
Як відновити гормональний фон
% Як лікувати гормональні порушення %
Як відновити гормональний фон
% Як лікувати гормональний збій %
% При порушенні нормального співвідношення гормонів у людини спостерігається нервозність і дратівливість, імпульсивність і плаксивість, нав'язливі фобії і невідступні страхи. Гормональний фон - це дуже тендітна система. Тому навіть незначне розлад або збій веде до важких наслідків для організму. Усунути їх буває деколи дуже складно.%

Лікування таких хворих ускладнюється через те, що не всі поспішають звертатися до лікаря при перших симптомах захворювання. Часом хворий не вірить у виявлення причин гормонального розладу, іноді просто вважає їх незначними для звернення до лікаря. Часто така поведінка буває виправдано його побоюваннями в призначенні невірного ліки.

Методи відновлення в більшості випадків зводяться до того, що лікарі-ендокринологи призначають препарати, які відновлюють рівень гормонів. Приймати їх необхідно протягом тривалого часу, часом кілька років. За цей період організм звикає до них, перестає виробляти свої гормони, і людина потрапляє в повну залежність від медикаментів.

Більш оптимальним варіантом є відновлення гормонального фону природним шляхом. При такому способі хворий сам допомагає організму справитися з проблемою і повернути фон в норму.

Дуже добре в такому випадку допомагає голковколювання. Слід тільки знайти хорошого фахівця, який досконало володіє цією технікою. Сеанси проводяться, враховуючи особливість захворювання. Необхідно пройти цикл в десять процедур, тоді ви відчуєте помітний результат.

Для відновлення гормонального фону добре зарекомендували себе лікувальні грязі та лікування п'явками. При зверненні в спеціалізовані центри слід ретельно ознайомитися з медичною ліцензією на проведення таких процедур.

Позитивний вплив роблять також ванни з мінеральними термічними водами. Тому при порушенні гормонального фону рекомендовано щорічне відвідування спеціальних бальнеологічних курортів.

І, звичайно ж, в процесі відновлення гормонального фону допомагає грамотний психолог. Адже позитивний настрій на вирішення проблеми сприяє швидкому одужанню.

Теги: фон, порушення

Як знизити гемоглобін народними засобами

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
��� ������� ���������� ��������� ����������
% Гемоглобін - железосодержащий білок, що є складовою частиною крові. Його основною функцією є участь у перенесенні кисню в тканини організму. Показники гемоглобіну можуть як знижуватися, так і підвищуватися при різних, часто патологічних станах організму.
% Статті за темою «Як знизити гемоглобін народними засобами» %
Як знизити гемоглобін народними засобами
% Як підняти гемоглобін %
Як знизити гемоглобін народними засобами
% Як знизити рівень гемоглобіну в крові %
Як знизити гемоглобін народними засобами
% Як відновити гемоглобін %
Як знизити гемоглобін народними засобами
% Як підвищити гемоглобін %
% Підвищений гемоглобін крові може бути симптомом різних серйозних захворювань, наприклад, серцевої недостатності або легеневого фіброзу. І перш, ніж здійснювати спроби знижувати його самостійно, необхідно пройти ретельне медичне обстеження. На додаток до основної терапії, призначеної лікарем, якщо це не протипоказано вам з яких-небудь причин, можна скористатися і деякими народними засобами зниження його рівня.%

Щоб знизити гемоглобін за допомогою народних засобів, в першу чергу необхідно дотримуватися спеціальної дієти, яка обмежує надходження в організм продуктів, які підвищують гемоглобін. М'ясо та м'ясні субпродукти, особливо печінка, необхідно замінити рибою і морепродуктами. Також потрібно виключити з раціону ягоди і фрукти червоного кольору.

Їжте більше каш, салатів зі свіжих трав, таких як: мокриця, снить, кипрей. Вони сприяють зниженню гемоглобіну в крові. Можна включати в раціон будь-які не червоні овочі та фрукти (зелені яблука, моркву, редьку, деякі цитрусові і т.д.)

Знизити гемоглобін народними засобами можна, використовуючи п'явок, здавна вважалися помічниками в боротьбі з різними захворюваннями. Вони здатні регулювати склад крові. Проконсультуйтеся з лікарем перед їх застосуванням, з'ясуйте, чи немає у вас захворювань, при яких гірудотерапія протипоказана.

 Ефективним народним засобом для зниження гемоглобіну вважається муміє - суміш органічних і неорганічних речовин, що добуваються в тріщинах скель, а також печерах Центральної Азії. Муміє добре розчинно у воді і має безліч корисних властивостей. Зазвичай його приймають по одній таблетці перед сном протягом десяти днів, потім робиться п'ятиденний перерву, і курс повторюється. Під час вживання даного засобу забороняється пити алкоголь, заспокійливі і снодійні препарати.

Теги: засіб, гемоглобін